PARIS_/katris_8888/Kiciaa/Luxuria/Black_Angelika/Sensilovv

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Iksde. Nie ma to jak banda lesnych dziadkow debatujaca nad czyms, o czym gowno wiedza xD
A) skad wiecie, ze niby Pamuńcia Wam prawde powiedziala
B) Zastanawiam sie co jest lepiej zarabiac, 100% ze 100-200$ miesiecznie czy 95% z 2000$ tygodniowo. Nie zachowujcie sie jak typki z tamtego drugiego foro xD

(Uprzedzajac pytanie: tak, placa mi w polskich nowych szeklach. Ubezpieczam sie na przyszlosc, gdzie Polska to bedzie Polin)
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


ruger44 pisze:
Paris pisze:Mi te warunki nie odpowiadały, bo sama potrafię założyć konto na CB i wszystko podłączyć, wystarczy to poustawiać i można działać. ;)


No to sama sobie odpowiedziałaś jaki procent modelek potrzebuje ich "pomocy" :) Za założenie konta czy pomoc w zrobieniu kilku podstawowych kroków w świat zachodnich camgirls można pobrać jakąś jednorazową opłatę ale nie 20% do końca kariery! Za granicą jeżeli nie znasz języka i ktoś załatwi Ci pracę to zwyczajowo oddaje się pierwszą dniówkę jemu, ale jakby ten sam koleś za załatwienie pracy chciał 20% miesięcznie do samego końca pobytu to by każdy go wyśmiał i wolał szukać pracy bez polecenia!


Pomysł chyba dla totalnie nierozgarniętych dziewczyn, żeby zacząć na zagranicznych kamerach nie trzeba być alfą i omegą, moja znajoma zaczęła i jakoś daje radę, 20% zysku to bardzo dużo, uważam że lepiej zacząć samemu na początek... a jeśli się stwierdzi, że jednak jest to zbyt skomplikowane, to można wtedy poprosić kogoś o pomoc. Znaleźli sobie pomysł :D ciekawe która naiwna na to pójdzie, nikt normalny nie pozwolił by sobie na przywłaszczenie własnego konta :shock2:
Awatar użytkownika
BaBiK32
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 22 lip 2015, 01:11
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


to czas na temat na foro jak streamować na CB żeby odnieść sukces :)plus cały FAQ techniczny, jak to podłączyć żeby działało plus cały sprzętowy know-how.

Jak mi się zachcę w wolnej chwili to może coś ogarnę, na takich poradach się nie zarobi więc ogarnę to może pro bono :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


tomoxx, wczoraj pisalem o tym na czacie, ze jesli komus by sie chcialo to zrobienie takiego lopatologicznego poradnika w stylu wręcz "Chaturbate dla idiotow" i udostepnienie go gratis na forum to bylby fajny gest. Czy to w formie filmiku czy serii screenow z opisem gdzie co nacisnac + opis podstaw. Nie jest to robota na 5 minut ale moze komus sie zechce. Ja sie nie zdeklaruje bo chuja sie znam na CB. Moze @Fapka dostrzeze tu jakis potencjal? ;)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Agrax pisze:Iksde. Nie ma to jak banda lesnych dziadkow debatujaca nad czyms, o czym gowno wiedza xD
A) skad wiecie, ze niby Pamuńcia Wam prawde powiedziala
B) Zastanawiam sie co jest lepiej zarabiac, 100% ze 100-200$ miesiecznie czy 95% z 2000$ tygodniowo. Nie zachowujcie sie jak typki z tamtego drugiego foro xD

(Uprzedzajac pytanie: tak, placa mi w polskich nowych szeklach. Ubezpieczam sie na przyszlosc, gdzie Polska to bedzie Polin)

Dlaczego kuzwa znowu coś tutaj insynuujesz, tym razem, ze kłamie, odczep się ode mnie w końcu!!!!!! Bo to ty mnie nękasz, a nie bunny z chłopakiem czy Boginii z Fantomasem!!!! :to_take_umbrage:


malinka pisze:Paris myslisz ze na CB idzie wiecej zarobic niz na SU? Kurde tam tyle tych dziewczyn siedzi ,tyle stron nadajacych :?

Wiesz co, myśle ze można więcej, ale to kwestia czasu i tego co robisz na tych transmisjach ;)) trzeba znaleźć ten złoty środek :) są dziewczyny które w ogóle się tam nie rozbierają i zarabiają, a są takie które naprawdę sporo robią, wiec chyba to nie ma zależności, ale Na pewno się więcej zarabia niż na SU, a raczej krócej trzeba siedzieć, tylko, ze to nie jest tak od razu! No i musi się trafić dobry dzień! :heart:
Awatar użytkownika
Paris
SU-holik
SU-holik
Posty: 62
Rejestracja: 22 sty 2020, 16:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 24 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Paris
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Paris pisze:Dlaczego kuzwa znowu coś tutaj insynuujesz, tym razem, ze kłamie, odczep się ode mnie w końcu!!!!!!

Poniewaz kolega Agrax oprocz swoich licznych zdolnosci ma w sobie wbudowany niezawodny wykrywacz klamstw. Oprocz tego jest językoznawcą, dietetykiem z nadwaga, kucharzem - ekspertem kuchni wszelakich ze specjalizacja raamen, teoretykiem przedsiębiorczości, bardzo wylewnym łamaczem serc modelek z SU. Generalnie mężczyzna - ideał o ktorego atencje walczy kazda samica.
Jedyna drobniutka niedoskonalosc jaka posiada to nieumiejetnosc radzenia sobie z odrzuceniem ;) Jest to nawet dosc zrozumiale, bo logika podpowiada ze odrzucenie takiej chodzacej doskonalosci wydaje sie byc irracjonalne ;)
Oczywiscie nie musze dodawac ze bardzo sie z kolega Agrestem polubilismy :biggrin:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Agrax pisze:Iksde. Nie ma to jak banda lesnych dziadkow debatujaca nad czyms, o czym gowno wiedza xD
A) skad wiecie, ze niby Pamuńcia Wam prawde powiedziala
B) Zastanawiam sie co jest lepiej zarabiac, 100% ze 100-200$ miesiecznie czy 95% z 2000$ tygodniowo. Nie zachowujcie sie jak typki z tamtego drugiego foro xD

(Uprzedzajac pytanie: tak, placa mi w polskich nowych szeklach. Ubezpieczam sie na przyszlosc, gdzie Polska to bedzie Polin)


No odezwal sie ekspert, ktory wszystko wie najlepiej :heart: :heart: :heart:
Zadna z dziewczyn tu nie siedzi za 100$ miesiecznie.

Nie dosc, ze jestes zyciowym przegrywem, blagajacym o wzgledy dziewczyn, ktorych nigdy nie dotkniesz, to jeszcze widze masz mentalnosc alfonsa. A fe.
Awatar użytkownika
nikola-xxx
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 23 sty 2020, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


ruger44 pisze:Nawet 5% to jest zbójecka cena biorąc pod uwagę, że dajesz COŚ w zamian za pakiet NICZEGO. A co do formy pomocy - w jednym z tematów Pan Opiekun opisywał skuteczny sposób kasowania filmów ze znienawidzonego przez modelki CW, zapytałem więc jak to jest, że zna skuteczny sposób a mimo to na CW po wpisaniu magicznej frazy o króliczycy Marcie wyskakuje dziesiątki filmików i to nie nowych sprzed kilku dni tylko takie co wiszą od miesięcy, otrzymałem odpowiedź "wiem o tym ale nie chce mi się ich zgłaszać". To jaką formę pomocy otrzymacie za swoje ciężko zarobione procenty najlepiej widać chyba na tym przykładzie - skoro jej "opiekun" jest tak leniwy, żeby nie wysyłać pism i emaili z prośbami o usunięcie filmów SWOJEJ WŁASNEJ KOBIECIE to ciekawe jak duży będzie miał poziom zaangażowania w przypadku obcych modelek z netu...
To świadczyć może, że chcą, aby te filmy były tam (w formie reklamy), co jest irracjonalne, bo przecież mają swoją stronkę do kupowania filmików za kurwa 17$!!! Pojebana cena, na kino się tyle nie wydaje, a dostaje się 2+h zawartości czasami.
Albo o tym, że faktycznie nie da się usunąć, bo nawet użytkownik co wrzuca, nie może tego zrobić.
A Admin CW, jak każdy człowiek, zarobić chce, to trzyma nawet byle co, a nóż będzie wiele wyświetleń i zysku z reklam.

Agrax pisze:100% ze 100-200$ miesiecznie czy 95% z 2000$ tygodniowo
Bardzo duże dysproporcje dałeś. Poza tym, tu nie chodzi o sam procent, ale i inne konsekwencje współpracy. Myślę, że i tak przy kilkukrotnej różnicy niektóry wybraliby SWOJE WŁASNE. A nie pośredniczące środki.

komin pisze:tomoxx, wczoraj pisalem o tym na czacie, ze jesli komus by sie chcialo to zrobienie takiego lopatologicznego poradnika w stylu wręcz "Chaturbate dla idiotow" i udostepnienie go gratis na forum to bylby fajny gest. Czy to w formie filmiku czy serii screenow z opisem gdzie co nacisnac + opis podstaw. Nie jest to robota na 5 minut ale moze komus sie zechce. Ja sie nie zdeklaruje bo chuja sie znam na CB. Moze @Fapka dostrzeze tu jakis potencjal? ;)

@komin po pierwsze, to oni na swojej stronie mają poradniki, co prawda po angielsku, ale wszystkie strony mogą się tłumaczyć automatycznie w Chrome...
https://support.chaturbate.com/customer/portal/articles/2820593-how-do-i-set-up-obs-
Po drugie, nawet ten OBS nie jest wymagany - można przez przeglądarkę (co prawda opcja nowa jest w Becie, a Flash niedługo zniknie - do końca roku na pewno).
Po trzecie, taki poradnik przydałby się tylko największym ciemnotom, gorszym w cierpliwości do rzeczy niż Paryżanka - a akurat ona jest średniocierpliwa, jeżeli mam mówić ze swoich doświadczeń. A skoro są takie ciemne, to jak się odnajdą na CB?
Po czwarte, kobiety nie są tym zainteresowane, bo większości dziewczyn z SU byłoby ciężko tam zarobić - głównym powodem jest potrzeba zaistnienia na pierwszej stronie kamerek, a to wymaga CZASU, a u nas tego nie ma - od razu prawie można wskoczyć na górę... Nawet Paryżanka wspomniała, że na SU może wejść na chwilę, a szampan się poleje... yy... żeton :)
Po piąte, jeżeli jakaś dziewczyna chce nadawać na CB, to najpierw pójdzie tam zajrzeć, a potem będzie szukać w necie, a później (gdy się jej nie uda) pójdzie do zaufanego ziomka z reala, a w ostateczności (jeżeli się realnie ukrywa ze swoją profesją) do typów takich jak GORYL czy Informatyk_OnLine_40 (tego Goryla średnio polecam - w piśmie okropnie, ale może na Skype jest o wiele lepszy :D).
Do tego bardzo mało mi się chce już pomagać za darmo :-) Taki efekt znikomej liczby podziękowań... Musiałoby by mi się chcieć, a nie być efektem sugestii.

No i ostatnie, niebawem (planowo w pierwszej połowie roku) pojawi się nowa stronka kamerkowa, na rynku paru krajów, w których nie ma jeszcze "sexcams". Będę za nich trzymał kciuki i tutaj będzie wymagany OBS - wtedy Wam mogę zrobić tutoriala (chociaż oni będą mieli swoje, ale pewnie nie po polsku).
Mam nadzieję, że nie skończą jak https://show-it.tv/, które parę języków ma i się promowało nieco na inszczagramach (instagramie). A o tej stronie przypomniało mi się, głównie dlatego, że ostatnio instalowałem OBSa na swoje potrzeby :-)


Edit: Przepraszam autorkę tematu, że post nie jest o niej, tylko jest off-topic.
**Pokaż Spoiler**
PS: Pamięta ktoś "Mr J" u je-banych?
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Paris pisze:
Agrax pisze:Iksde. Nie ma to jak banda lesnych dziadkow debatujaca nad czyms, o czym gowno wiedza xD
A) skad wiecie, ze niby Pamuńcia Wam prawde powiedziala
B) Zastanawiam sie co jest lepiej zarabiac, 100% ze 100-200$ miesiecznie czy 95% z 2000$ tygodniowo. Nie zachowujcie sie jak typki z tamtego drugiego foro xD

(Uprzedzajac pytanie: tak, placa mi w polskich nowych szeklach. Ubezpieczam sie na przyszlosc, gdzie Polska to bedzie Polin)



Dlaczego kuzwa znowu coś tutaj insynuujesz, tym razem, ze kłamie, odczep się ode mnie w końcu!!!!!! Bo to ty mnie nękasz, a nie bunny z chłopakiem czy Boginii z Fantomasem!!!! :to_take_umbrage:


Oh, ja nic nie insynuuję, tylko swoje wiem od pewnych osób ;) A wiem rzeczy ze źródeł pewnych wystarczająco, ile osób się przejechało na Tobie, Pamciu ;) Szkoda, że tylko pierwsze dobre wrażenie sprawiasz a pod warstwą puchu jest...

komin pisze:
Paris pisze:Dlaczego kuzwa znowu coś tutaj insynuujesz, tym razem, ze kłamie, odczep się ode mnie w końcu!!!!!!

Poniewaz kolega Agrax oprocz swoich licznych zdolnosci ma w sobie wbudowany niezawodny wykrywacz klamstw. Oprocz tego jest językoznawcą, dietetykiem z nadwaga, kucharzem - ekspertem kuchni wszelakich ze specjalizacja raamen, teoretykiem przedsiębiorczości, bardzo wylewnym łamaczem serc modelek z SU. Generalnie mężczyzna - ideał o ktorego atencje walczy kazda samica.
Jedyna drobniutka niedoskonalosc jaka posiada to nieumiejetnosc radzenia sobie z odrzuceniem ;) Jest to nawet dosc zrozumiale, bo logika podpowiada ze odrzucenie takiej chodzacej doskonalosci wydaje sie byc irracjonalne ;)
Oczywiscie nie musze dodawac ze bardzo sie z kolega Agrestem polubilismy :biggrin:


Oj, szkoda że nie trafiłeś ;) Tak Ci zależy? Może i flirtowałem z Pamcią, ale cóż... To ona okazała się obłudną, zakłamaną dziwką ;) Ja zdecydowanie nie czuje odrzucenia. Kłamstw nie wykrywam, tylko swoje wiem z różnych źródeł...

nikola-xxx pisze:
Agrax pisze:Iksde. Nie ma to jak banda lesnych dziadkow debatujaca nad czyms, o czym gowno wiedza xD
A) skad wiecie, ze niby Pamuńcia Wam prawde powiedziala
B) Zastanawiam sie co jest lepiej zarabiac, 100% ze 100-200$ miesiecznie czy 95% z 2000$ tygodniowo. Nie zachowujcie sie jak typki z tamtego drugiego foro xD

(Uprzedzajac pytanie: tak, placa mi w polskich nowych szeklach. Ubezpieczam sie na przyszlosc, gdzie Polska to bedzie Polin)


No odezwal sie ekspert, ktory wszystko wie najlepiej :heart: :heart: :heart:
Zadna z dziewczyn tu nie siedzi za 100$ miesiecznie.

Nie dosc, ze jestes zyciowym przegrywem, blagajacym o wzgledy dziewczyn, ktorych nigdy nie dotkniesz, to jeszcze widze masz mentalnosc alfonsa. A fe.


Znowu alt-konto Pamci. Weź się nie ośmieszaj, bo nikogo to nie bawi ;) Ale mi schlebia, że specjalnie założyłaś drugie konto, by próbować mi uwłaczać- tak jak Twoje istnienie uwłacza światu :D

Nigdy się nie podawałem za eksperta a liczby są z dupy. Miały jedynie pokazać dysproporcję między zarabianiem samemu a zarabianiem z kimś... No ale taka kretynka jak Ty nie zrozumie nawet słowa "dysproporcja" :< Smóteg...

Laska zakładająca alt-konto, by kogoś powyzywać od przegrywów. Lepszej komedii nie grali xD
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


Agrax pisze:Znowu alt-konto Pamci. Weź się nie ośmieszaj, bo nikogo to nie bawi ;) Ale mi schlebia, że specjalnie założyłaś drugie konto, by próbować mi uwłaczać- tak jak Twoje istnienie uwłacza światu :D

Nigdy się nie podawałem za eksperta a liczby są z dupy. Miały jedynie pokazać dysproporcję między zarabianiem samemu a zarabianiem z kimś... No ale taka kretynka jak Ty nie zrozumie nawet słowa "dysproporcja" :< Smóteg...

Laska zakładająca alt-konto, by kogoś powyzywać od przegrywów. Lepszej komedii nie grali xD


Nie mam nic wspolnego z Pamela, Paris czy jak jej tam - po prostu bywam na jej transmisjach i bardzo lubie na nia patrzec.
I wkurwiaja mnie takie obludne chuje jak Ty - nazywanie kogos dziwka TYLKO dlatego, ze nie chciala Ci dac? A niby czemu mialaby to zrobic? Bo Ty sobie tego zyczysz? Bo wziales kilka privow i zaplaciles, wiec mozesz wymagac? Jak chcesz zaplacic i poruchac, to idz do burdelu.
I odezwal sie specjalista od alt-kont, ktory zakladal ich kilka po to, zeby mogl spamowac transmisje Paris po tym jak dostawal bany. Pelno osob widzialo jak sie prosiles "a odblokuj tamto konto, a napisze Ci na insta"...
Miej czlowieku odrobine honoru i klasy - wyglada, ze te pojecia sa Ci kompletnie obce.
Awatar użytkownika
nikola-xxx
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 23 sty 2020, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


nikola-xxx pisze:
Agrax pisze:Znowu alt-konto Pamci. Weź się nie ośmieszaj, bo nikogo to nie bawi ;) Ale mi schlebia, że specjalnie założyłaś drugie konto, by próbować mi uwłaczać- tak jak Twoje istnienie uwłacza światu :D

Nigdy się nie podawałem za eksperta a liczby są z dupy. Miały jedynie pokazać dysproporcję między zarabianiem samemu a zarabianiem z kimś... No ale taka kretynka jak Ty nie zrozumie nawet słowa "dysproporcja" :< Smóteg...

Laska zakładająca alt-konto, by kogoś powyzywać od przegrywów. Lepszej komedii nie grali xD


Nie mam nic wspolnego z Pamela, Paris czy jak jej tam - po prostu bywam na jej transmisjach i bardzo lubie na nia patrzec.
I wkurwiaja mnie takie obludne chuje jak Ty - nazywanie kogos dziwka TYLKO dlatego, ze nie chciala Ci dac? A niby czemu mialaby to zrobic? Bo Ty sobie tego zyczysz? Bo wziales kilka privow i zaplaciles, wiec mozesz wymagac? Jak chcesz zaplacic i poruchac, to idz do burdelu.
I odezwal sie specjalista od alt-kont, ktory zakladal ich kilka po to, zeby mogl spamowac transmisje Paris po tym jak dostawal bany. Pelno osob widzialo jak sie prosiles "a odblokuj tamto konto, a napisze Ci na insta"...
Miej czlowieku odrobine honoru i klasy - wyglada, ze te pojecia sa Ci kompletnie obce.


Nie nazywam jej dziwka, kretynko, dlatego ze mi nie dala. 99,999999% mi nie dalo a tylko Pamcie nazywam dziwka. W Twoim rozumowaniu jest wielka dziura. Tak to jest jak sie wyjdzie z kuchni bez zgody chlopaka/narzeczonego/meza. Swieci sie glupota w necie ;)
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


Agrax pisze:Tak to jest jak sie wyjdzie z kuchni bez zgody chlopaka/narzeczonego/meza. Swieci sie glupota w necie ;)

Tobie za to wyszła słoma z butów.
Awatar użytkownika
no_one
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 26 sty 2020, 22:09
Podziękował: 37 razy
Podziękowano mu: 54 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Agrax pisze:B) Zastanawiam sie co jest lepiej zarabiac, 100% ze 100-200$ miesiecznie czy 95% z 2000$ tygodniowo. Nie zachowujcie sie jak typki z tamtego drugiego foro xD


Raczej proporcje są takie - jak jest lepiej zarabiać 100% z 2000$ tygodniowo czy 95% z 2000$ tygodniowo. Trudno jest ocenić wkład marketingowy firmy, gdyż do tej pory żadna modelka nie zdecydowała się na współpracę więc ciężko powiedzieć, czy posiadają potencjał na wypromowanie danej modelki i czy pomoc przy "nauce" transmitowania, oświetlenia, doboru kamery oraz występ z Bunny zda się na wymierny wynik finansowy. W skali tygodni te kilka procent zysku wygląda może niewinnie ale po X latach nadawania okażę się, że oddaliśmy sumę za którą moglibyśmy kupić np. nowy samochód całkowicie ZA DARMO. Ten model finansowania firmy wymaga przemyślenia, moim zdaniem póki nie ma się żadnej modelki w "stajni" firmy to warto byłoby zrezygnować z pobierania jakichkolwiek wpłat a jako "opłatę członkowską" uznać konieczność zrekrutowania 2-3 modelek przez "nową", dopiero po roku czy dwóch funkcjonowania, gdy przynależność do marki daje modelce konkretne profity, można pomyśleć o jakimś "haraczu" gdyż tylko wtedy wymiana jest "coś za coś"
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44 pisze:
Agrax pisze:B) Zastanawiam sie co jest lepiej zarabiac, 100% ze 100-200$ miesiecznie czy 95% z 2000$ tygodniowo. Nie zachowujcie sie jak typki z tamtego drugiego foro xD


Raczej proporcje są takie - jak jest lepiej zarabiać 100% z 2000$ tygodniowo czy 95% z 2000$ tygodniowo. Trudno jest ocenić wkład marketingowy firmy, gdyż do tej pory żadna modelka nie zdecydowała się na współpracę więc ciężko powiedzieć, czy posiadają potencjał na wypromowanie danej modelki i czy pomoc przy "nauce" transmitowania, oświetlenia, doboru kamery oraz występ z Bunny zda się na wymierny wynik finansowy. W skali tygodni te kilka procent zysku wygląda może niewinnie ale po X latach nadawania okażę się, że oddaliśmy sumę za którą moglibyśmy kupić np. nowy samochód całkowicie ZA DARMO. Ten model finansowania firmy wymaga przemyślenia, moim zdaniem póki nie ma się żadnej modelki w "stajni" firmy to warto byłoby zrezygnować z pobierania jakichkolwiek wpłat a jako "opłatę członkowską" uznać konieczność zrekrutowania 2-3 modelek przez "nową", dopiero po roku czy dwóch funkcjonowania, gdy przynależność do marki daje modelce konkretne profity, można pomyśleć o jakimś "haraczu" gdyż tylko wtedy wymiana jest "coś za coś"


A Ty skąd taki obeznany, że nikogo nie ma u nich? :P Pracujesz sekretnie dla BM i wiesz wszystko, co się dzieje u nich w firmie? xD
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


Agrax pisze:
ruger44 pisze:
Agrax pisze:B) Zastanawiam sie co jest lepiej zarabiac, 100% ze 100-200$ miesiecznie czy 95% z 2000$ tygodniowo. Nie zachowujcie sie jak typki z tamtego drugiego foro xD


Raczej proporcje są takie - jak jest lepiej zarabiać 100% z 2000$ tygodniowo czy 95% z 2000$ tygodniowo. Trudno jest ocenić wkład marketingowy firmy, gdyż do tej pory żadna modelka nie zdecydowała się na współpracę więc ciężko powiedzieć, czy posiadają potencjał na wypromowanie danej modelki i czy pomoc przy "nauce" transmitowania, oświetlenia, doboru kamery oraz występ z Bunny zda się na wymierny wynik finansowy. W skali tygodni te kilka procent zysku wygląda może niewinnie ale po X latach nadawania okażę się, że oddaliśmy sumę za którą moglibyśmy kupić np. nowy samochód całkowicie ZA DARMO. Ten model finansowania firmy wymaga przemyślenia, moim zdaniem póki nie ma się żadnej modelki w "stajni" firmy to warto byłoby zrezygnować z pobierania jakichkolwiek wpłat a jako "opłatę członkowską" uznać konieczność zrekrutowania 2-3 modelek przez "nową", dopiero po roku czy dwóch funkcjonowania, gdy przynależność do marki daje modelce konkretne profity, można pomyśleć o jakimś "haraczu" gdyż tylko wtedy wymiana jest "coś za coś"


A Ty skąd taki obeznany, że nikogo nie ma u nich? :P Pracujesz sekretnie dla BM i wiesz wszystko, co się dzieje u nich w firmie? xD


Nie trzeba być jakimś geniuszem żeby wejśc na ich stronę w zakładkę "about us" i zobaczyć, że są tam wciąż tylko trzy osoby, gdyby to grono się powiększyło to na pewno by się tym pochwalili. Bardzo bym chciał dla nich pracować ale niestety moje CV na stanowisko "ruchacz z 20 cm pałą" zostało odrzucone - mimo, że zgodziłem się oddawać 99,99% moich zarobków :(
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


e-ls-0204004_mac_daddy_men_s_pimp_fancy_dress_gangster_costume.jpg

"Only 20 cents on the dollar, baby"
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Posty: 153
Rejestracja: 06 kwie 2019, 09:12
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 227 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ruger44 pisze:Nie trzeba być jakimś geniuszem żeby wejśc na ich stronę w zakładkę "about us" i zobaczyć, że są tam wciąż tylko trzy osoby


Niby widnieją tam 3 osoby, ale Witchybitchy_xoxo nie przedłużyła 3 miesięcznego kontraktu i odeszła.

20% prowizji to pikuś przy tym, czym jest przejęcie konta!!!
Dobrze to widać na przykładzie jedynej dziewczyny która z nimi podpisała umowę:

Przejęte konto ---> https://tv.chaturbate.com.pl/itsmewitchy/ (po zmianie nazwy) z 10 tys. followersów i 10 filmikami w cenie 112-501 tokenów oraz snapchatem za 355 tokenów (pewnie też przejętym).

Konto założone przy podpisaniu umowy, jako konto przekazywane modelce po zakończeniu współpracy ---> https://tv.chaturbate.com.pl/witchybitchy_xoxo/
Zaledwie 41 followersów, jak widać Witchy Bitchy obudziła się z ręką w nocniku ....

Strach przed utratą konta i prawie wszystkiego co zostało wypracowane, ma na celu zmuszać do jak najdłuższej pracy dla Yeabunny. Coś Wam to przypomina?
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Obrazek he he :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44 pisze:Nie trzeba być jakimś geniuszem żeby wejśc na ich stronę w zakładkę "about us" i zobaczyć, że są tam wciąż tylko trzy osoby, gdyby to grono się powiększyło to na pewno by się tym pochwalili. Bardzo bym chciał dla nich pracować ale niestety moje CV na stanowisko "ruchacz z 20 cm pałą" zostało odrzucone - mimo, że zgodziłem się oddawać 99,99% moich zarobków :(


Pan nie zwrócił uwagi na spoiler z mojego poprzedniego postu:
PS: Pamięta ktoś "Mr J" u je-banych?
(chociaż mi się wydaje, że to mogła być inna literka, ale taka osoba była, a zastąpili ją "Tobą").
Natomiast trzecia osoba Yeabunny zakończyła swoją karierę: https://swiatcamgirl.pl/witchy-podsumowanie-wspolpracy-yeabunny/

@e-Laski wyprzedził mnie, dodając więcej informacji :-)
Btw. zajebisty podpis na obrazku tak "Created by Matt". Najoryginalniejszy nick świata... *double-facepalm*
Wykorzystali dziewczynę, bo nie miała żadnego doświadczenia, a na Bunny trafiła przez filmik na YT...
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Ja wystepuje na drozszych priv z twarza i potrafie na SU zarobic min 1000 zl do 2000 dziennie to ile taka Paris musi zarobic wysteppujac z twarza a jest sliczna dziewczyna :o tez nie chce mi sie wierzyc ze na CB idzie wiecej zarobic jak tam jest tyle dziewczyn :) ale moze sie myle bo to sa jednak zagraniczne kamery ?
Awatar użytkownika
malinka
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 16 lis 2019, 19:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: XNikolaX
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości