PARIS_/katris_8888/Kiciaa/Luxuria/Black_Angelika/Sensilovv

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Ccata pisze:
showuek pisze:niezła ściema showup chce chyba podbić oglądalność, to na pewno admini dogadani z laskami niezła ściema :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: a ta laska ma okropne zęby zrobiła by coś z tym


Siad suko. W koncu ktos wam pokazal jak sie korzysta z ShowUp.tv..a böl dupy najwiekszy maja kolesie "sepy", ktorzy nie moga uwierzyc,ze te "ekurwy" dostaly tyle sosu i to ZA NIC.
Obetnij sobie siusiaka i dolacz do nas, czekamy lala


i co teraz tępa dziwko? i inne zjeby co w to wierzyli. Milioner może przejebać pełno kasy ale na coś czym może się pochwalić przed innymi, albo powiedzieć kumplom byliśmy na dziwkach koks i te sprawy 100k poszło.
ale jak by powiedział znajomym że przewalił cwierć bańki na ShowUp.tv to by go zabili śmiechem :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:
Awatar użytkownika
showuek
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 22 paź 2019, 22:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


showuek pisze:i co teraz tępa dziwko? i inne zjeby co w to wierzyli. Milioner może przejebać pełno kasy ale na coś czym może się pochwalić przed innymi, albo powiedzieć kumplom byliśmy na dziwkach koks i te sprawy 100k poszło.
ale jak by powiedział znajomym że przewalił cwierć bańki na ShowUp.tv to by go zabili śmiechem

Ochuj jaki ty musisz byc zjebany...wspolczuje... Przyjmiesz moje gowno na klate jak jednak im wypłacą? qrwa co za cebula... :facepalm:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Xluxix pisze:
Agrax pisze:
HardRockCaffe666 pisze:
Agrax pisze:Tylko imo mial wiecej z tego przyjemnosci niz Pan Piwoo

Co kto lubi.
Może pan piwko panicznie boi się kobitek i przez kabelek tylko czuje się komfortowo i bezpiecznie ;)
Swoją drogą dawno już nie widziałem na ShowUp.tv takiego zamieszania :good3:


Jak HRC tak mowi to prawda. On zapewne od pierwszego dnia tego serwisu siedzi, to dokladnie wie kto, co, z kim i za ile :D



Widzę, że Twój stosunek do mnie zmienia Ci sie w zaleznosci od tego czy idzie po Twojej myśli, słabe to jest. Przykre, ze przeszkadza Ci moje szczescie, ale coz. To się nazywa ZAZDROŚĆ. Za bardzo ufam ludziom po prostu...Moj bląd i lekcja. Maskara.


Nie masz racji, ale lepiej to przenieść na PW
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 03:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


Agrax pisze:
Xluxix pisze:
Agrax pisze:
HardRockCaffe666 pisze:
Agrax pisze:Tylko imo mial wiecej z tego przyjemnosci niz Pan Piwoo

Co kto lubi.
Może pan piwko panicznie boi się kobitek i przez kabelek tylko czuje się komfortowo i bezpiecznie ;)
Swoją drogą dawno już nie widziałem na ShowUp.tv takiego zamieszania :good3:


Jak HRC tak mowi to prawda. On zapewne od pierwszego dnia tego serwisu siedzi, to dokladnie wie kto, co, z kim i za ile :D



Widzę, że Twój stosunek do mnie zmienia Ci sie w zaleznosci od tego czy idzie po Twojej myśli, słabe to jest. Przykre, ze przeszkadza Ci moje szczescie, ale coz. To się nazywa ZAZDROŚĆ. Za bardzo ufam ludziom po prostu...Moj bląd i lekcja. Maskara.


Nie masz racji, ale lepiej to przenieść na PW


Mowi to osoba, która pisze swoje wypociny i domysły wszedzie gdzie sie da. Nie mamy o czym rozmawiac, nie dogadamy sie. Nie zycze sobie, abys udzielal sie w moim temacie gdziekolwiek, albo zalawie zakaz zbizania sie na SU. :D :D :D NARKA
Cindy :heart:
Awatar użytkownika
Xluxix
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 24 kwie 2019, 13:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: CindyKimberly


Wyjebane miej na zazdrosne kur.. co by nie było i tak jesteś najlepsza i życzę Ci żeby nie 30 a 300 tyś ci wypłacili
Awatar użytkownika
B L A C K E D $
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 30 sty 2018, 20:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kasia jest The best ! ❤❤❤❤
Wydziarana96
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 08 kwie 2019, 14:34
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 219 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


showuek pisze:
Ccata pisze:
showuek pisze:niezła ściema showup chce chyba podbić oglądalność, to na pewno admini dogadani z laskami niezła ściema :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: a ta laska ma okropne zęby zrobiła by coś z tym


Siad suko. W koncu ktos wam pokazal jak sie korzysta z ShowUp.tv..a böl dupy najwiekszy maja kolesie "sepy", ktorzy nie moga uwierzyc,ze te "ekurwy" dostaly tyle sosu i to ZA NIC.
Obetnij sobie siusiaka i dolacz do nas, czekamy lala


i co teraz tępa dziwko? i inne zjeby co w to wierzyli. Milioner może przejebać pełno kasy ale na coś czym może się pochwalić przed innymi, albo powiedzieć kumplom byliśmy na dziwkach koks i te sprawy 100k poszło.
ale jak by powiedział znajomym że przewalił cwierć bańki na ShowUp.tv to by go zabili śmiechem :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:


Milioner przepierdala na to co chce.
Ty masz byc wyznacznikiem wydawania pieniedzy i dobrej zabawy?
Jestes tepym nieudacznikiem z dziurawymi kieszeniami, pierdolonym skrobkiem,ktory zyje z dnia na dzien.
Golasy na plaze, a pustaki na budowe cwelu.
Awatar użytkownika
Ccata
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 12 kwie 2019, 17:16
Podziękował: 120 razy
Podziękowano mu: 43 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: połowa z nich
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Ccataleya18


Ccataleya kocham Cię :laughingnew: :laugh3: :rofl: :lol2:
Cindy :heart:
Awatar użytkownika
Xluxix
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 24 kwie 2019, 13:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: CindyKimberly


Muszę przyznać ze mocno cenię Ccata za to jak subtelnie, mocno ważąc swe słowa, potrafi wyrazić opinię o swoim interlokutorze :biggrin: :good3:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


showuek pisze:
Ccata pisze:
showuek pisze:niezła ściema showup chce chyba podbić oglądalność, to na pewno admini dogadani z laskami niezła ściema :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: a ta laska ma okropne zęby zrobiła by coś z tym


Siad suko. W koncu ktos wam pokazal jak sie korzysta z ShowUp.tv..a böl dupy najwiekszy maja kolesie "sepy", ktorzy nie moga uwierzyc,ze te "ekurwy" dostaly tyle sosu i to ZA NIC.
Obetnij sobie siusiaka i dolacz do nas, czekamy lala


i co teraz tępa dziwko? i inne zjeby co w to wierzyli. Milioner może przejebać pełno kasy ale na coś czym może się pochwalić przed innymi, albo powiedzieć kumplom byliśmy na dziwkach koks i te sprawy 100k poszło.
ale jak by powiedział znajomym że przewalił cwierć bańki na ShowUp.tv to by go zabili śmiechem :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:


Żaden pewny siebie facet z rozumem nie płacił za sex prostytutkom tylko tacy co nie umieją zdobyć kobiety to robią. Nikt nie szanuje dziwkarzy to najniższy szczebel społeczeństwa tuż obok pedofilii, prostytutki można jeszcze wyleczyć bo one to robią z powodu trudnej przeszłości,choroby psychicznej, molestowania, traumy one nikogo nie krzywdzą a dziwkarze tak, kupując sex poniżają i wykorzystują kobiety. W cywilizowanych krajach jest kara za sex z prostytutką a polski ciemnogród nadal uważa, że prostytucja jest normalna.
Awatar użytkownika
Casual69->Cipka0000
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 10 paź 2019, 14:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia


Rozpieprza mnie ten ból dupy co niektórych tutaj. Trzymam kciuki, że wam te żetonki wypłacą. Ja bym osobiście coś rozkurwiła gdybym dała sobie parenaście tysi klapsów w dupsko po czym okazałoby się, ze za darmo :evil:
Digi


komin pisze:Muszę przyznać ze mocno cenię Ccata za to jak subtelnie, mocno ważąc swe słowa, potrafi wyrazić opinię o swoim interlokutorze :biggrin: :good3:


bardzo szybko i konkretnie zmyka im mordy :D



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 11:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Pieniądze potrafią obudzić w ludziach najbardziej parszywe instynkty... i to po obydwu stronach. Bogacz - biedak.
Niestety... ale bardzo smutne;)
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


beznadzieja pisze:
komin pisze:Muszę przyznać ze mocno cenię Ccata za to jak subtelnie, mocno ważąc swe słowa, potrafi wyrazić opinię o swoim interlokutorze :biggrin: :good3:



bardzo szybko i konkretnie zmyka im mordy :D


A ja tam sadze, ze pokazuje poziom ponizej podlogi. Do wyklinania ucieka sie czlowiek, ktory w danej kwestii nie ma argumentow, ale czego sie po Ccacie spodziewac
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 03:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


zrozumcie w końcu, że czasami nie warto używać elokwencji czy wrodzonej empatii jeśli masz przed sobą tłuka. Trzeba mu napisać tak żeby zrozumiał, bez rozpisywania się z kulturą i argumentami.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 11:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Agrax pisze:
beznadzieja pisze:
komin pisze:Muszę przyznać ze mocno cenię Ccata za to jak subtelnie, mocno ważąc swe słowa, potrafi wyrazić opinię o swoim interlokutorze :biggrin: :good3:



bardzo szybko i konkretnie zmyka im mordy :D


A ja tam sadze, ze pokazuje poziom ponizej podlogi. Do wyklinania ucieka sie czlowiek, ktory w danej kwestii nie ma argumentow, ale czego sie po Ccacie spodziewac


Ty intelektualny pustaku.
W przeciwienstwie do Ciebie nie brak mi klasy i elokwencji.
Niektorzy ludzie nie rozumieja..dlatego by dotarlo do nich przeslanie trzeba sie znizyc do jego poziomu.
Prawda jest taka,ze macie bol dupy,ze ktos mial gest i wydal tyle sosu na dziewczyny, a jak uwazasz,ze zarabiane przez nas w ten sposob pieniadze (za nic) to proponuje bys Ty pokazal w necie twarz i pokazal ile masz odwagi.
Robie to co lubie, bo mam taki kaprys i ochote. To moj fetysz (SPRAWIA MI TO WYKURWISTA PRZYJEMNOSC). Cizdo = w rozumieniu cipo i pizdo.
Awatar użytkownika
Ccata
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 12 kwie 2019, 17:16
Podziękował: 120 razy
Podziękowano mu: 43 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: połowa z nich
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Ccataleya18


Ja nie zrozumiem nigdy jednego. Co do ch*ja robią archaniołowie świętości i moraliści na forum o "E-KURWACH, WIRTUALNYM BURDELU, DZIWKACH" ??? Skoro jesteście tacy święci i równacie nas z gównem to co tutaj robicie? Brak swojego życia albo "normalnych" zainteresowań?? Niech mi to ktoś wyjaśni raz na zawsze bo nie mogę tego pojąć.....
Awatar użytkownika
blackk
SU-holik
SU-holik
Posty: 77
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:08
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


blackk, To pytanie było juz zadawane setki razy...
odpowiedź na nie jest równie prosta...
jak odpowiedź na pytanie..
JAK ZYĆ? :cry:
panie premierze do kurwy nędzy :( :?
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 20:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Faceci, którzy wydają żetony na showupie są gorsi niż e-prostytutki bo to popyt tworzy podaż i oni są odpowiedzialni za uprzedmiotowienie kobiet. Żaden facet, który szanuje kobiety nie wchodzi na showupa.
Awatar użytkownika
Casual69->Cipka0000
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 10 paź 2019, 14:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia


Agrax pisze:
beznadzieja pisze:
komin pisze:Muszę przyznać ze mocno cenię Ccata za to jak subtelnie, mocno ważąc swe słowa, potrafi wyrazić opinię o swoim interlokutorze :biggrin: :good3:



bardzo szybko i konkretnie zmyka im mordy :D


A ja tam sadze, ze pokazuje poziom ponizej podlogi. Do wyklinania ucieka sie czlowiek, ktory w danej kwestii nie ma argumentow, ale czego sie po Ccacie spodziewac

Kompletnie sie nie zgadzam. Wszystko zalezy od sytuacji i czlowieka z ktorym rozmawiasz. Potrafie byc elokwentny i kulturalny kiedy trzeba ale w pewnych sytuacjach soczyste "spierdalaj" jest o wiele bardziej wlasciwe niz "przepraszam, czy moglbys wyjsc". Akurat Ccata byc moze i jest wulgarna, ale wcale nie przypomina mi chamowki spod budki z piwem. Powiedzialbym ze przeklina dosc barwnie, z polotem... ma swoj styl.
Tak na marginesie Agrax... nic do Ciebie nie mam, wydajesz sie spoko kolesiem ale wydaje mi sie ze bywasz mocno nieobiektywny przy laskach ktorych po prostu nie lubisz. Moze to tylko takie wrazenie.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: dobrynick, liroy887, Maly_Krzaczek, sthoss i 45 gości