Ruger44 akaRuderekLoserek

Archiwum XXX
Beng, wiesz o kimś tyle ile ten ktoś Ci powie. Resztę zostawiam bez komentarza.
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


:laugh3: :heart: Komin
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 653
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 259 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Nie mierz innych swoja miara komin.Bo w tym momencie zachowujesz sie i tworzysz narracje jakby tutaj przebywaly same wygrywy majace realnych znajomych,dziewczyny i zycie towarzyskie.Jak widzisz dla wiekszosci tutaj wyjscie do klubu,realni znajomi i dziewczyna sa jednak rangi ladowania na ksiezycu.Bo gdyby bylo inaczej nie siedzieliby tutaj jak co niektorzy po 5 czy wiecej lat dzien w dzien.I to sa fakty moj kolego drogi.Beke?Raczej co niektorzy tutaj maja zawisc i zazdrosc.Ludzie ktorzy mnie nie lubia mysleli,ze biedny sie zalamie po banie i po cichu czuli satysfakcje.A okazalo sie zupelnie na odwrot.To tak jak sasiadowi sie uda i dorobi sie czegos.Zamiast mu pogratulowac to zaraz zazdrosni sasiedzi powiedza,ze ukradl zlodziej jeden,albo to wszystko na kredyt.
Haha Bangier pochwalę się czymś:P Dziś rozmawiałem z dziewczyną nawet kawałek z nią szedłem i też chciała abym dał znać jak wrócę :D ( pracujemy razem) Kurde tylko nie mam filmu i Ela mi nie potwierdzi. Ale chyba mogę sobie dodać +1 do zajebistości i wyjścia ze strefy przegrywu.
Beng kozak, w klube byl :good3: zazdro fchuj
To jakis klub samotnych serc? bo nikogo tam niema... Beng, jedno piwo i znudzona barmanka. No ale chuj...i tak zazdro.

Tak oczywiście, że bengierek cukierek ma laskę, w gaciach ma laskę a i tak cipka, od taki paradoks.

Przeciez z tych komentarzy az zieje zazdroscia.Ot,byleby sie do czegos dojebac
Awatar użytkownika
pikpik
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 20
Rejestracja: 02 lip 2019, 21:17
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ruder
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: b3ngier


Właśnie takimi wpisami pokazujesz, że chcesz być zauważony, pragniesz aby o Tobie pisano. Żyj, ruchaj lachony tylko po jaki chuj się tym chwalić? Wszystkiego najlepszego !!! Powodzenia!!!
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


pikpik pisze:Jak widzisz dla wiekszosci tutaj wyjscie do klubu,realni znajomi i dziewczyna sa jednak rangi ladowania na ksiezycu

No wlasnie nie widze... jak na razie tylko Ty sie niezdrowo podnieciles wyjsciem do klubu, po prostu nikt filmow nie kreci i nie wrzuca na foro... tu niema takiego konkursu.
pikpik pisze:Ludzie ktorzy mnie nie lubia mysleli,ze biedny sie zalamie po banie i po cichu czuli satysfakcje

Wake up! tu wszyscy wszystkich maja mniej wiecej w dupie, mnie, Ciebie, kazdego. To jest forum z jakimis nickami, ludzie przychodza, odchodza. To jest internet a nie ralne zycie! Przeciez tutaj 99% ludzi zna sie tylko stad, nie z reala. Dlaczego myslisz ze kogos obchodzisz? Ty mowisz o realnych znajomych i zyciu towarzyskim a tymczasem swoim zachowaniem pokazujesz ze zalezy ci na opini nickow z jakiegos forum w interenecie? Serio? Cos tu nie pyka...
Mnie lekko przeraza ze Ty chyba serio myslisz to co piszesz.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Kominku,przyjacielu moj.Przeciez ty jestes tylko starym gosciem po czterdziestce, bez zony, siedziacym samotnie w depresyjnej skandynawi.Gebels to przy tobie naprawde maly pikuś.Ruder nawet takiej alternatywnej rzeczywistosci i zaklamania by nie wymyslil.A przebic rudera ciezka rzecz.Chociaz jak sobie pojde pojutrze z forum to pewnie nagle wroci i bedzie mial bardzo duzo do powiedzenia nasz czlowiek bez jaj.Wymysli jakas ciekawe altrenatywna rzeczywistosc.Ale wracajac do ciebie komin.Chocby biale bylo biale to bedziesz mowil,ze czarne tak jak i reszta.Mam pytanie,ty takiego udajesz czy jak?Badzmy powazni Panie i Panowie."Kolego" moj,przeciez tutaj kazdy wie,ze kazdy z forumowiczow jest no lifem ktory nie ma znajomych,ktory zna jedynie trase praca-sklep-dom.Czekaj,mowisz,ze ktos kto ma znajomych,dziewczyne i wlasne zycie spedza w chuj czasu na forum a sobotni wieczor zamiast imprezujac ze znajomymi spedza zapijaczony przed monitorem na forum i showupie?Czekaj,mowisz,ze ktos kto ma znajomych robi transmisje na showupie w sylwestra ?Jak to jest komin,ze ksiezniczka w sobotni wieczor robi transmisje a 75% forume w tym czasie siedzi na forum i showupie,a niektorzy zapijaczeni?No tak,ruder pewnie idzie z forum o 22 bo leci na impreze :mocking: .W sumie masz racje,wybacz mi komin.Jest jak mowisz,wszyscy tutaj maja znajomych,kolezanki i imprezuja.Koledzy i kolezanki z monitora,imprezka i piwko przed monitorem.Kajam sie komiś.Wybaczcie,ale mam ciekawsze rzeczy do robienia niz taplanie sie w szambie z nieszczesliwymi zazdrosnikami ktorzyi udaja,ze kapia sie w mleku.
Awatar użytkownika
pikpik
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 20
Rejestracja: 02 lip 2019, 21:17
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ruder
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: b3ngier


pikpik, wszyscy na forum to no life-y, jesteś na forum ale też starasz się pokazać że no life-m nie jesteś. Czyli jednak nie wszyscy są no life :), a że wyjątek potwierdza regułę, to wychodzi na to że tu jednak same lify bez "no".
Żeby być obiektywnym, to tak z sylwestrem to mógłby być dobry przykład, jestem przekonany jednak że przynajmniej część nadaje w sylwestra bo jest z tego dobra kasa, bo dużo (tu mogę przyznać Ci rację) no life-ów tu wtedy może siedzieć. Tak samo jak ludzie w sylwestra jeżdżą na taxi, pracują w restauracjach, klubach, grają i śpiewają. Nie robią tego dlatego że nie mają znajomych, tylko dlatego że wtedy często mogą dużo więcej zarobić przez jedną noc. Inna sprawa że Sylwester to jedna noc z wielu, poza fajerwekami i życzeniami dużo się nie różni od innych, dobre bajlando weekendowe za kasę którą się puszcza na mieście w sylwestra jest o wiele lepszą zabawą, spontaniczny clubbing też, jak podrośniesz i porwie Cię bardziej złożony melanż niż wyjście do barowej potańcówki (bez urazy ale do jakiego normalnego klubu wpuszczą gościa w którkich spodenkach i adidasach) to zobaczysz jak bardzo Sylwester jest przereklamowany.

ps. Co do wiejskich dyskotek, nie przeczytałeś chyba tego co napisałem ze zrozumieniem. Na tym filmiku tak to wygląda, dziewczyna w spodniach w klubie, jakieś sbixy w spodenkach. Chodziło mi o klimat, do sztachotek nic nie mam, jak pisałem wcześniej wychowałem się na takich :)

ps2 Zgadzam się z tym co piszą inni że wygląda to tak jakbyś chciał na siebie uwagę zwrócić żeby o Tobie pisali, za każdym razem wyjmujesz z szafy Rugera albo Kiniuś, , przyjebałeś się do nich nie wiem po chuj. Trzymasz jakąś urazę z niszowego forum dla randomów z których tak jak komin, wspomniał nikt się właściwie nie zna.

A jakby te Twoje prsonalne wycieczki z tych wypowiedzi usunąć, to nawet bym uznał ze ten post coś wnosi i masz wyrobione zdanie na ten temat, a tak o kolejna odsłona udowadniania innym że są gorsi od Ciebie.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


pikpik pisze:Wybaczcie,ale mam ciekawsze rzeczy do robienia niz taplanie sie w szambie z nieszczesliwymi zazdrosnikami ktorzyi udaja,ze kapia sie w mleku.


Masz tak ciekawe życie a wchodzisz o 4 rano na forum aby post napisać?
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


pikpik pisze:Kominku,przyjacielu moj.Przeciez ty jestes tylko starym gosciem po czterdziestce, bez zony, siedziacym samotnie w depresyjnej skandynawi.

Haha :D Beng. Naprawde poswieciles swoj cenny czas i zamiast prowadzic bogate zycie towarzyskie siedziales na czacie na nielogu? czy przegladales archiwum? :lol: Szukales hakow na przegrywa Komina? :D
Widzisz.... to jest to o czym caly czas Ci mowie. To sa internety. Wiesz o mnie tyle ile zechce ewntualnie napisac, a i to pod warunkiem ze pisze prawde. Czyli nie wiesz o mnie nic. Tym bardziej ze akurat ja nie zwyklem na tym forum sie napinac. Ani o zyciu, rodzinie , samochodach, klubach, kasie, znajomych itd. Bo takie napinki wydaja mi sie w tym miejscu smieszne, Serio chlopie...kompletnie nic o mnie nie wiesz, tak samo jak wlasnie mniej wiecej wielkie nic wiesz o innych ludziach stad.
Z jakichs strzepkow, niekoniecznie prawdziwych informacji z bekowego czata malujesz sobie obraz ludzi z ktorymi WYDAJE Ci sie ze masz do czynienia. Powiedz co by bylo gdybym wczoraj na czacie napisal ze jestem przystojnym 30sto letnim Adonisem, bogatym, dobrze zarabiajacym posiadaczem kilku samochodow, wielu nieruchomosci, mam bogate zycie towarzyskie, dwojke zajebistych dzieci i wyrozumiala zone 10/10 ktora pozwala mi chodzic na dziwki? Uwierzylbys? Nie? Nie pasuje to do obrazu ludzi z foro ktory sobie zalozyles? Jednak jesli ktos napisze ze jest przegrywem i siedzi w piwnicy to przyjmujesz to za pewnik? Dlaczego? Bo wtedy mozesz poczuc sie lepiej? Bo mozesz pochwalic sie jakim to jestes wygrywem bo wyszedles do klubu? Bo gdyby sie okazalo ze sa tu ludzie u ktorych Twoje "osiagniecie" moze jedynie wzbudzic usmieszek politowania to Ty bylbys zazdrosny? Tak po cebulacku?
Teraz serio... co jesli jakas czesc tego co napisalem o sobie to najprawdziwsza prawda? Gdybym nagral filmik o swoim zajebistym zyciu? To co? bylby wielki szacun z Twojej strony?
Tylko wiesz...ja mam gleboko w dupie Twoj szacun, bo co mnie obchodzi respekt u jakiegos Bengiera z jakiegos forum? Nie pytaj tez co ewntualnie taki wygryw robi na tym foro. Tu chyba nikt nie wie po chuja tu wchodzi... bez wzgledu na to czy jest wygrywem czy przegrywem.
Do reszty juz sie nie odnosze bo swoje zdanie powiedzialem, inni tez Ci odpisali w podobnym tonie, ale Ty chcesz widziec wlasna wersje, te niby jedyną słuszną.
Zyj swoim zyciem, baluj, imprezuj, whatever. Cokolwiek robisz robisz dla siebie a nie dla poklasku jakichs obcych ludzi. Kinia, Ruger, inni... Ty ich nie obchodzisz, chyba ze czasem sam z siebie dasz jakis powod do beki. Zycze dystansu, szczegolnie w internetach.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Komin,a czasem nie siedzialem tutaj kilku lat?Takze skoncz bajdurzyc.Takie teksty to mozesz pisac swiezakowi ktory wpadl dopiero co na forum.Kazdy kto tutaj poznal ludzi i spedzil dluzszy czas wie jak specyficzne to foro jest.Jak wielu ludzi ma jakies swoje problemy czy uzaleznienia.Ja sie tutaj nie nasmiewam ani nie wywyzszam bo sam siedzialem tutaj kilka lat, czesto dzien w dzien, wiec bylaby to w takim przypadku hipokryzja.No chyba,ze mowimy o ruderze to co innego.A nagle za wygrywa sie nie uwazam bo brakuje mi do niego wygladu jak i kilku dodatkowych zer na koncie.Ale zmienilem swoje zycie na zdecydowany plus i przegrywem na obecna chwile bym sie nie nazwal.Chociaz w oczach jakiegos tzw. wygrywa pewnie dalej nim jestem.Ja rozumiem,ze kazdemu z nas jakos sie zycie potoczylo nie tak jakbysmy chcieli,czasami przez swoje bledne wybory a czasami przez chujowy los czy inne niezalezne powody.Takze twierdzenie,ze na forum sa ludzie ktorzy sa w zwiazku,maja wielu znajomych w realnym zyciu z ktorymi sie spotykaja i imprezuja jest po prostu maksymalnym odlotem w kosmos.Powiedz mi,skoro jest jak mowisz to czemu w weekend zamiast spotkac sie z dziewczyna czy znajomymi forume tetni zyciem na wieczor?Powiedz mi,kiedy rzekomo ruder chodzi na imprezy i spotyka sie ze znajomymi ktorych rzekomo ma wedlug ciebie skoro dzien w dzien i caly weekend jest na forum?
Awatar użytkownika
pikpik
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 20
Rejestracja: 02 lip 2019, 21:17
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ruder
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: b3ngier


Serio dajmy se juz spokój bo gadamy kazdy o czym innym. Ja nadal bede uwazal ze wyjscie do klubu to nie jest zaden wyczyn godny nagrywania i wstawiania tego na foro zeby komus cos udowodnic. Nadal bede uwazal ze taka akcja skonczy sie tutaj tylko bekowo. Nadal bede uwazal ze rozni ludzie tu sa(tak, zapewne ci z problemami tez) i wnioskowanie po tym co ktos pisze na czacie jest z zalozenia slabe. Tak samo jak wyciaganie wnioskow o czims zyciu na podstawie tego czy i ile siedzi a foro. Tez siedze juz sporo czasu, raz czesciej, raz rzadziej, czasem wcale...jaki to problem odpalic okienko z czatem? w tym samym czasie robie tez tysiace innych rzeczy...Forum to jakas tam rozrywka, nic poza tym.
Ty dla odmiany masz jaks grubsza spine "chujwieoco" z Ruderem i chyba Kinią. Wybacz, ale serio nie rozumiem czemu ci zalezy na jego zdaniu, opinii, czemu chcesz mu cokolwiek udowadniac. Gosciowi ktory jest tu najwiekszym trolem a wychodzi na to ze jest dla Ciebie z jakiegos dziwnego powodu bardzo wazny. Ja nie wiem..byc moze masz racje, byc moze Ruder jest "piwniczakiem"...ale jesli nawet to co z tego?
Najzwyczajniej w swiecie nie czaje coz takiego chciales tymi filmikami osiagnac. Nie wiem...moze gdzies widzisz w tym swoj cel, moze go nawet osiagnales. Jednak, jak widac, dla mnie i kilku innych osob dales jedynie pozywke do kolejnej beki.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Komin ma 100 procent racji. Wyjście do klubu nazywać sukcesem i to nagrywać naprawdę słabych lotów. Jak bys nagrał pójście do Night club gdzie jebiesz przy stoliku kilka suk i ciągniesz krechę z ich tylka to by można cos takiego wrzucić. :D :lol:
Sasiedzi


Jak dla mnie komin twoje slowa maja tyle prawdziwosci co pusty klub.Prawda jest taka,ze niektore osoby nielubiace mnie tutaj byly przeszczesliwe z mojego bana.Myslaly,ze bede siedzial smutny i zalamany z tego powodu i maja bol dupy,ze rzeczywistosc okazala sie inna.Gdybym teraz wpadl po dwoch miesiacach i powiedzial wam,ze odnowilem kontakty z dawnymi znajomymi,bylem od czerwca bodajze 5 razy w klubie,spotykam sie z dziewczyna to byscie powiedzieli,ze opowiadam bajki i klamie.A,ze zdaja sobie wszyscy sprawe,ze rzeczywistosc i przede wszystkim fakty okazaly sie byc inne to wyszla zazdrosc i zawisc.Na pocieszenie was powiem wam,ze nie zostalo mi duzo czasu na tej planecie i jak to mowia:"trzeba korzystac z zycia".Wiec to robie.Jutro pewnie wpadnie pan bez jaj udajac,ze o niczym nie wie,wpadnie jakby nigdy nic i oczywiscie napisze wlasna wersje i scenariusz odnosnie calej tej sytuacji.Bo jak wiemy pan bezjajeczny nie potrafi skonfrontowac sie z druga osoba tylko jest mocny jak drugiej osoby nie ma.Teraz pewnie przeczekuje burze i udaje greka.Takze zycze wam powodzenia i mniej zawisci zmieszanej z zazdroscia.Raczej koniec z mojej strony komentarzy pod tym postem.Armin czyn swoja powinnosc
Awatar użytkownika
pikpik
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 20
Rejestracja: 02 lip 2019, 21:17
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ruder
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: b3ngier


mi sie wydaje że beng ma faktycznie 17-20 lat, bo tyle miałem i z 5 lat dalej, gdy też nie wyobrażałem sb życia - nie na baletach co weekend. Ale ja już 30 + i mam w dupie, wyjdę sobie gdzieś raz na miesiąc, i broda wysoko zawsze. Jednak Smutne Beng że mając tak 20 + - lat to musisz dokumentować, i wysrywać sie tu z tym.

Bengier wygrałeś eurobiznes i monopoly

Spikel potwierdzi xc
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 16:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ehhh Beng...koniec tematu bo Ty w kolko swoje. Mamy w dupie Twoje wyjscie do klubu Jasniej juz nie potrafie.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


pikpik, z każdym Twoim postem mam wrażenie że przeceniam Twój wiek, biorę poprawkę, ale Ty znowu dajesz mi argumenty że za wysoko Twoje lata oceniłem.
pikpik pisze:Gdybym teraz wpadl po dwoch miesiacach i powiedzial wam,ze odnowilem kontakty z dawnymi znajomymi,bylem od czerwca bodajze 5 razy w klubie,spotykam sie z dziewczyna to byscie powiedzieli,ze opowiadam bajki i klamie.

A Ci w to uwierzę, jak tak jest to świetnie, na tym powinno polegać życie, foro to tylko odskocznia, kiedyś już to pisałem, lubię to forum bo masz tu tak różnych ludzi że nie byłbyś w stanie tak przeciwstawnych znajomych sobie dobrać, zebrać ich do kupy i pogadać, bo by się po godzinie chcieli pozabijać.
O tym że od 5 czerwca byłeś w klubie 5 razy to trochę lipa pisać, ale tak jak pisał Ted Bundy, też się kiedyś tym jarałem. Pamiętaj żeby żyć tak żeby było miło wspominać i wstyd opowiadać.
Jakbyś poszedł do klubu 5 Czerwca i wrócił 8, zamawiając w międzyczasie o 4 rano kurs taxi 400 km nad morze żeby zjeść rybę, wrócił, i dwa dni balował jeszcze u różnych znajomych, to wtedy masz co wspominać, a tak to 5 razy w klubie od 5 czerwca to nawet nie stoi blisko średniej wakacyjnego klubowicza.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Rugerku, wracaj na forum bo bez Ciebie jakoś tu dziwne :cray:
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 653
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 259 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Ruger nie wracaj!!! Udowodnij Pik pikowi, że masz życie poza piwnicą - tylko daj jakiś filmik jak rozmawiasz z człowiekiem (może być kobieta). Powodzenia w realnym życiu. :P
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kiniuś pisze:Rugerku, wracaj na forum bo bez Ciebie jakoś tu dziwne :cray:


rozbrzmiał "głos ostatecznego wezwania" jeśli Maddie go tu nie ściągnie, to nic go nie przywróci.

btw. czy jakiś oficjalny powód odejścia jest, czy po prostu eRka stwierdził że już starczy,

Nie bardzo mi się chce wierzyć że się obraził na zdjęcie juniora jeśli go stracił, tym bardziej żeby tak do siebie wziął to co mu pikpok pisał wyżej.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


PoprzedniaNastępna

Wróć do XXX



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości