Dziewczyny nagrywają użytkowników?

Tutaj możesz zgłosić skargę oraz wyrazić zgodę lub sprzeciw na publikacje
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Czy zdarzyły się kiedyś sytuację żeby transmitująca nagrała użytkownika podczas prywatnej sesji i wrzuciła to w internet?
Awatar użytkownika
Geltus666
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 15 kwie 2019, 12:41
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Czy z powodu braku odpowiedzi można domyślać się że raczej nie było takich sytuacji? Nikt o tej formie nie słyszał? No i myślę też że taka dziewczyna sporo ryzykuje bo łatwo jest ja namierzyc prze SU przelewy bankowe nr tel itp. (nie tak jak w sytuacji odwrotnej gdzie trzeba zaczynać od stron na których filmy są wrzucone) Więc jeśli na transmisji prywatnej użytkownikowi wymsknie się gdzieś twarz podczas dwuznacznej sytuacji powinien spać spokojnie?
Awatar użytkownika
Geltus666
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 15 kwie 2019, 12:41
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ja nie słyszałem o takiej sytuacji, chociaż pewnie znaleźliby się tacy, którzy chcieliby zostać nagrani ;)
Awatar użytkownika
misiek032
SU-holik
SU-holik
Posty: 57
Rejestracja: 18 gru 2017, 11:47
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: jogobelka28
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: misiek032




Mi jedna groziła wstawieniem filmu ze mną na każdą stronę (ona mi za priv płaciła).
Czy gdzieś jest wideo ze mną? Nie wiem...
Raczej nie wstawiają, bo to za dużo zachodu by było z ich strony.
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne




Ale jeżeli to transmisja prywatna to nie powinno wychodzić ani w jedną ani w drugą stronę. Jednak widać że dziewczyny są nagrywane i trafiają n różne nieciekawe strony. Ale jednak w drugą stronę nie spotkałem


Musiała być nierozgarnieta bo łatwo ją namierzyc i oddając sprawę do prokuratury z dobrym adwokatem mógłbyś sporo ugrac
Awatar użytkownika
Geltus666
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 15 kwie 2019, 12:41
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Poza tym zabawiajacy się facet nie jest tak atrakcyjny jak fajna dziewczyna i takie filmiki chyba nie cieszą się dużą popularnością? I gdyby wyszło że jakaś modelka wrzuciła taki filmik to na forum byłoby o tym glosno
Awatar użytkownika
Geltus666
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 15 kwie 2019, 12:41
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




To co na transmisji, zwłaszcza prywatnej/grupowej, nie powinno wychodzić poza nią... jak jest... wiadomo - transmisje dziewczyn/par są nagrywane nagminnie (co jest wg mnie niefajne).
Jak sytuacja wygląda z drugiej strony - nie wiem. Osobiście nie spotkałem się, ani też nie słyszałem aby jakaś dziewczyna/para wrzuciła w neta filmik z priva z zabawiającym się widzem,
no ale jakieś tam ryzyko zawsze istnieje, tym bardziej jeżeli wchodzi się na prv/grp do nowej, nieznanej nam osoby.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Geltus666 pisze:Poza tym zabawiajacy się facet nie jest tak atrakcyjny jak fajna dziewczyna i takie filmiki chyba nie cieszą się dużą popularnością? I gdyby wyszło że jakaś modelka wrzuciła taki filmik to na forum byłoby o tym glosno


Masturbować się pod filmik z trzepiącym widzem raczej żadna z nas nie będzie, więc takie nagrywanie mija się z celem. Dziewczyna zrobiłaby to raczej żeby kogoś szantażować "dawaj kupę kasy, albo ten film zobaczy żona, matka, szef i ktoś tam". Jednak... po co któraś z nas miałaby to robić, skoro z samych pokazów jest dobra kasa.
Biustwo




Biustwo pisze:Dziewczyna zrobiłaby to raczej żeby kogoś szantażować "dawaj kupę kasy, albo ten film zobaczy żona, matka, szef i ktoś tam".


Albo przykładowo jeśli dziewczyna wielokrotnie miała do czynienia z nagrywaniem jej...a dowiedziałaby się kto to robi, to mogłaby zrobić to samo [nagrać]
i wtedy tekst:
"usuń z neta filmik/filmiki ze mną, albo ten film z tobą zobaczy żona, matka, szef i ktoś tam".
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Myślisz, że taki nagrywający wróciłby w miejsce zbrodni? :D
Biustwo




No wiesz,
na szołapie można spotkać przeróżnych ludzi - łącznie z takimi, którzy delikatnie ujmując nie grzeszą inteligencją.
Zatem nie bardzo zdziwiłoby mnie gdyby taki hipotetyczny nagrywający powrócił na "miejsce zbrodni" ;)
Tym bardziej jeśli byłby z tych tzw. cwaniaczków, którzy to myślą, że mogą każdego nagrywać bez żadnych konsekwencji,
a tu zonk - "nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka" :D
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Filmy z mężczyznami masturbującymi się rozchodzą się jak gorące bułeczki w pewnych kręgach ;)
Kiedyś była też stronka, gdzie dziewczyny wrzucały print screeny osób, które ich obrażały na SU itp, żeby móc rozpoznać po twarzy danego oszusta / nie miłego gościa
Awatar użytkownika
freeymeey
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 37
Rejestracja: 26 kwie 2021, 17:47
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kocham wszystkie
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Zażalenia i Zgody na publikacje (REKLAMA)



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości