Rafatus/MarlenaR/MarlenaxRafatus/rafatusoficjalnie1

Dział na temat wszystkich par (w tym less), trójkątów itd ...
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
elitarnajednostka pisze:Idąc Twoim tokiem rozumowania co ma do zaoferowania taka wredna ?
Jedyna jej oferta to rozjebać nogi przed kamerką i wkładać sobie zabawkę w cipsko/dupsko które zresztą są rozjechane jak Polska w 39


Dodaj jeszcze to, że wredna robi to na każdej transmisji i każdy zna jej cipsko na pamięć
Do tego Kocurek, który nie pokaże nawet cycka, a jakoś dalej tam siedzi .

https://showup24.tv/rafatusoficjalnie
https://showup24.tv/profile/rafatusoficjalnie
Awatar użytkownika
arickzer0wy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 24 sty 2018, 16:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Rafatus
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666 pisze:No no taka zacna widownia i równie ''zacny'' nadający.Nie tylko chuj mi opada ale i ręce. :!: :!: :!: :!:
PS Idź chłopie się lepiej leczyć bo żal mi ciebie. :shock2: :shock2: :shock2: :shock2:


Powiedział to ten co pewnie wali konia za żetony. Za to twoja widownia to zacny content. Karyny pokazują swoje rozjechane cipska za 5 zł. Od ciebie i reszty Karyn to aż hipokryzja wylewa Rafatus to patologia bo co? Bo sie upija? Śmiem twierdzić ze Rafatus przy tych Karynach to jedynie grzeczny chłopczyk. Te Karyny to dopiero patologia dzieci w szkole mąż w pracy a one pokazują swoje rozjechane cipska za 5 zł.
Awatar użytkownika
Rapatus
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 23 sty 2018, 19:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Rafatus
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Rapatus pisze:
HardRockCaffe666 pisze:No no taka zacna widownia i równie ''zacny'' nadający.Nie tylko chuj mi opada ale i ręce. :!: :!: :!: :!:
PS Idź chłopie się lepiej leczyć bo żal mi ciebie. :shock2: :shock2: :shock2: :shock2:


Powiedział to ten co pewnie wali konia za żetony. Za to twoja widownia to zacny content. Karyny pokazują swoje rozjechane cipska za 5 zł. Od ciebie i reszty Karyn to aż hipokryzja wylewa Rafatus to patologia bo co? Bo sie upija? Śmiem twierdzić ze Rafatus przy tych Karynach to jedynie grzeczny chłopczyk. Te Karyny to dopiero patologia dzieci w szkole mąż w pracy a one pokazują swoje rozjechane cipska za 5 zł.


A jeszcze inne nadają z mężem gdzie dzieci sa u babci/dziadka :P to jest patola

z reszta patologia jest jak ktoś umrze
Awatar użytkownika
arickzer0wy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 24 sty 2018, 16:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Rafatus
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Chodzi o to, żeby widzowie tej patoli nie wchodzili na transmisje do dziewczyn i ich nie obrażali! niech sobie siedzą u niego i tyle

https://showup24.tv/rafatusoficjalnie
https://showup24.tv/profile/rafatusoficjalnie
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


asot pisze:Chodzi o to, żeby widzowie tej patoli nie wchodzili na transmisje do dziewczyn i ich nie obrażali! niech sobie siedzą u niego i tyle


To niech te Karyny nie wchodzą na kanał Rafatusa i go nie oceniaja i obrazają. Bo jak narazie to tym Karyniskom dupa piecze, że tai Rafatus z 15 minut potrafi 5k zetonów nazbierać
Awatar użytkownika
Rapatus
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 23 sty 2018, 19:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Rafatus
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


asot pisze:Chodzi o to, żeby widzowie tej patoli nie wchodzili na transmisje do dziewczyn i ich nie obrażali! niech sobie siedzą u niego i tyle


hmm, żeby wykopki gdzieś latały po innych trans i obrażały panienki, to akurat tego nie zauważyłem.
Za to widzialem, jak 3/4 modelek, ochoczo oglądały rafatusa. xD

Obrazek

z tego nawet lekko spuchłem. (xD)

Obrazek

Obrazek

różne odłamy patologii były, są i chyba zawsze będa, ale faktycznie, takiej widowni jak artysta - rafatus wraz z małżonką, to na męskiej zakładce nie mial nikt.

Dawno dawno temu, był też taki koleżka na SU, robił transmisje z ziomkami, latał pod nickiem 'tiesto' miał też nick m.in 'rafi-Tiesto' może to była jakaś dalsza rodzina i te same wykolejone plemię.



punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Wiesz co ci napisze Rafatusku kochany jak dla mnie to możesz nawet i zacząć jeść tu własne odchody i zapić się na śmierć dla swojej ''dziwnej''widowni dla swojej chwały ,żetonów ,sławy i chuj wie czego jeszcze.To twoje życiu i ty sobie je niszczysz nie my.Tylko weź pod uwagę że to co tu robisz świadczy tylko o tobie i co masz tam w tej swojej małej główce.Pozdrawiam hard. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3114
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


msn pisze:
z tego nawet lekko spuchłem. (xD)

Obrazek


Boże wykop w dziennym taki fuu

CO DO OBRAŻANIA PRZEZ "Gwiazdy" WrednaPaula i pare lasek te co maja 50os i 10żetonów na 2h sie spinały najbardziej tez spinał szczupak, który prez 2dni o Prezesie gada
Awatar użytkownika
arickzer0wy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 24 sty 2018, 16:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Rafatus
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nie porównuj rapatusa czy jak mu tam do dziewczyn, które robią erotyczne pokazy. Często te kobiety mają fajne życie i pasje poza showup w przeciwieństwie do tego obrzydliwego pijaczyny, często te kobiety są lepiej traktowane w realu jak dziewczyna tego patuska którą na wizji wyzywa od k... szarpie a ona go bije, a że kobiety lubią być na tej stronce i tak zarabiać to inna kwestia, nie jest to na pewno moralne ale czy patologiczne? Polemizowałabym.
I nie pisz co myślą camgirl o facetach, którzy dają im napiwki bo wcale nie jest tak że nimi gardzą czy wyśmiewają, przeciwnie faceci z gestem zazwyczaj mają szacun i sympatie za to że potrafią docenić pokaz co innego sępy i denerwujące żebraki. Jeśli kogoś stać na to żeby wydawać pieniądze na taką rozrywkę to raczej jest pewne, że żyje na jakimś poziomie i jest zarobiony na tyle że mu kasy nie żal na fajne dziewczyny. Wątpię żeby którakolwiek z nadających czegoś zazdrościła tym brudnym patusom bo czego chlewu, alkoholizmu, bycia pośmiewiskiem? Tego że na początku trochę kasy im wpadnie bo ludzie z ciekawości rzucają żeby się pośmiać? Dziewczyny z topki nie takie pieniądze dostają, te niżej też swoje mają, więc nie bądźcie śmieszni wielbiciele patologii. Szczerze? Posiedziałam trochę tam z ciekawości czy faktycznie będą jakieś jazdy i co i nic, nie wiem gdzie te rzekome super pomysły na transmisje. Ciekawszy jest nowy strój dowolnej camgirl niż ten pijacki bełkot i prymitywne odrażające obnażanie się kiedy zupełnie nie ma zupełnie co pokazać, przereklamowane. Bardziej śmieszyło to co działo się na samym czacie :lol:
Awatar użytkownika
LunaMoon
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 30 sty 2016, 02:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


elitarnajednostka pisze:Idąc Twoim tokiem rozumowania co ma do zaoferowania taka wredna ?


z tego co widzę (przejrzałem publikacje, obejrzałem fragmenty nagranych streamów), różnica jest taka, że Paula jest ładna i kulturalna, a Rafatus jest brzydki i nieokrzesany (tę ostatnią cechę ma też wielu jego zwolenników, jak widać). z tym że nie mogę wyciągnąć z tego wniosku, że należy Rafatusa banować i wyrzucać. jeżeli ktoś jest częścią rzeczywistości, to powinien być w mediach (ilu w ogóle jest takich rafatusów? legiony. więc tym bardziej powinni mieć przedstawiciela). a poza tym Rafatus ma swoje zalety. mimo braku ogłady potrafi być sympatyczny i zabawny, trzeba mu też przyznać, że ambicja na pewno nie jest jego szaloną religią. a szczególnie pozytywne wrażenie zrobiła na mnie jego konkubina - kobieta troskliwa, wytrwała, pełna wiary w siebie i ukochanego mężczyznę (poza nią samą nikt inny nie wierzył, że członek Rafatusa jest zdolny do wzwodu, a przecież jej wysiłki przyniosły w końcu wspaniały rezultat). zamiast postrzegać ich w kategoriach patologii (i pochwalać ją jako fani albo potępiać jako przeciwnicy) wszyscy powinniśmy spróbować nauczyć się od nich czegoś: o życiu, o miłości, o biznesie. Pozdrawiam hard.:!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
wielkanoc
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 22 lis 2016, 19:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Irina Droutchenko
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ja pierdole, właśnie zdałem sobie sprawę, że w ogóle nie zna internetów
szybko dajta mnie 100zł na wódkie :D
jak on jest taki cały czas to na moje oko nie dożyje 30-tki

https://showup24.tv/rafatusoficjalnie
https://showup24.tv/profile/rafatusoficjalnie
LEON LXIX


wielkanoc pisze:
z tego co widzę (przejrzałem publikacje, obejrzałem fragmenty nagranych streamów), różnica jest taka, że Paula jest ładna i kulturalna, a Rafatus jest brzydki i nieokrzesany (tę ostatnią cechę ma też wielu jego zwolenników, jak widać).


Nawet jeśli brzydki to co z tego? Dupa was piecze, że dostaje wiecej żetonów niż jakaś wredna? Jak już powiedzialem te Karyniska to wcale nie są lepsze jesli chodzi o patologie. Obnażają się w internecie przed kilkuset osobową widownią za grosze. Pewnie jeszcze co druga żonata a mąż w pracy i dzieci w szkole. Albo dzieci do dziadków wysyłają i żona z mężem się ruchają za żetony. Powiedz mi czym to się różni od Rafatusa i Marlenki? Ja ci powiem czym. Taki brzydki Rafatus bardziej się "ceni" i za 10 minutowy seks przez kamerką bierze 500 zł a te Karyny to za 10 zł wsadzą sobie butelkę w dupe. Kuhwa znalezl się biały rycerzyk
Awatar użytkownika
Rapatus
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 23 sty 2018, 19:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Rafatus
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


LunaMoon pisze:Nie porównuj rapatusa czy jak mu tam do dziewczyn, które robią erotyczne pokazy. Często te kobiety mają fajne życie i pasje


Jakby te dziewczyny miały pasję i fajne życie to napewno by się nie obnazały przez widownią za jakieś grosze. Na chwile obecną robisz kuhwe z logiki
Awatar użytkownika
Rapatus
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 23 sty 2018, 19:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Rafatus
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
arickzer0wy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 24 sty 2018, 16:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Rafatus
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


różnica jest taka, że Paula jest ładna i kulturalna


Rafatus jak widzisz nie możesz nadawać, bo... jesteś brzydki o.O
Przepraszam, ale rozbawiło mnie to :mrgreen: Argumenty super :mrgreen:
Mi dzisiaj nawet ktoś zarzucił na czacie, że jestem fanem Rafatusa czy jak mu tam, nie, nie jestem, ale robienie z siebie świętego jest troszkę dziwne i lepiej zacząć naprawę świata od siebie. Bo może to i jest patologia, ale co tu nią nie jest okiem "normalnej" osoby, która to nie musi płacić paru złotych za oglądanie tyłka. Bo pieski tu już były, dzieci były, trójkąty, rodzeństwa, mama z córeczką, matki, a obok dzieci, palenie włosów, wrzucanie kiepów do tyłka, scat, piss, rzyganie, spanie nachlanym na trans, chodzenie w miejscach publicznych nago, naćpane osoby, mógłbym tysiące rzeczy wymieniać i czy jest to normalne? A nagle Rafatus jaki to bee:P Jest taki sam jak większość tu.
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 11:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Ile to już razy było jak ludzie dostawali niebotyczne kwoty za wytarzanie się w gufnie, odbieranie pizzy nago i tym podobne akcje a później posucha a taka Paula i inne topki od lat dostają, mają fanów i raczej bieda u nich nie piszczy co widać po wypasionych chatach, strojach etc. W jego przypadku też na początku będzie się sypać a później może być różnie, ale niech sobie zarabia jak najwięcej i jak najdłużej, chyba nikt nie ma nic przeciwko bo niektóre dziewczyny same mu rzucały, tylko te teksty tutaj poniżające dziewczyny i porównujące ich zarobki do rapatusa są totalnie nie na miejscu i krytykowanie pokazywania cycków na sex kamerach, które od tego są.
Moje stwierdzenie było logiczne, bo robienie pokazów na SU nie oznacza że ktoś ma kiepskie życie w realu, przeciwnie wiele dziewczyn jest wartościowymi osobami o różnych zainteresowaniach. Może gdybyś poznał którąkolwiek lepiej to być wiedział. Oczywiście są różne dziewczyny jak wszędzie i różne mają powody dla których siedzą akurat na SU, ale tutaj znowu porównywanie zadbanej wypachnionej kobiety w ładnym pomieszczeniu która pokaże ciało a także sympatycznie pogada do bełkoczącego brudnego pijaczka ma się zupełnie nijak. To dwa różne światy i na pewno jeden drugiego nie wygryzie ani nie jest żadną konkurencją.
Awatar użytkownika
LunaMoon
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 30 sty 2016, 02:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nie wiem po co w ogóle robicie / robić jakieś popierdolone porównania, przecież tego się nie da porównać i nawet nie ma co porównywać. xD
a i tak, czy tego chcemy czy nie (wszyscy jedziemy na tym samym wózku).


tomcio_paluszek pisze:A nagle Rafatus jaki to bee:P Jest taki sam jak większość tu.


Tom, bo tutaj głównie chodzi o to, że rafatus spadł nagle, jak grom z jasnego nieba i z widownią 7k +/- stąd niektórzy są poruszeni, a że wielu nie zna, nie pamięta patologii starego szołapa, to są poruszeni podwójnie.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


msn pisze:Tom, bo tutaj głównie chodzi o to, że rafatus spadł nagle, jak grom z jasnego nieba i z widownią 7k +/- stąd niektórzy są poruszeni, a że wielu nie zna, nie pamięta patologii starego szołapa, to są poruszeni podwójnie.


Raczej tu chodzi o to ze maja ból dupy. Taki Luki119 od 3dni płacze ze rafatus to rafatus tamto, w głębi duszy większość tak płacze ale nie powiedzą tego bo wyjdą na idiotów
Awatar użytkownika
arickzer0wy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 24 sty 2018, 16:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Rafatus
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kuswa zamieszanie i rwetes jak by totalna opozycja wróciła do władzy. Śmiać mi się chce. :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:

https://showup24.tv/rafatusoficjalnie
https://showup24.tv/profile/rafatusoficjalnie
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3114
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:Kuswa zamieszanie i rwetes jak by totalna opozycja wróciła do władzy. Śmiać mi się chce. :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:

https://showup24.tv/rafatusoficjalnie
https://showup24.tv/profile/rafatusoficjalnie


Skasuj sie zielonko



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
arickzer0wy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 24 sty 2018, 16:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Rafatus
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Pary, Trójkąty, Lesbijki ...



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość