Vanessa00

Dział na temat wszystkich par (w tym less), trójkątów itd ...
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Vanessa00
14 wrz 2018, 09:39

14 wrz 2018, 10:17

kusja pisze:Nie rozumiem fenomenu tej Pani :sad2:

no jak to nie. Ma "dobrą srakę" ---- chyba wg wielu facetów: płaska dupa, szerokie kości miednicze, małe wcięcie w tali i gruuuuube uda są ideałem. Do tego cellulit, że ja pierdole i cipsko rozjebane jak wiadro. IDEALNA LASKA.

na wykopie są fajne wpisy o tej parze pojebańców. Żałosne jest to co robią. Ona jest młodą szmatą, a koleś idiotą- jak może swoją laskę, którą rzekomo szanuje i kocha, udostępniać do ruchania i szmacenia. Ja pierdole... karygodne to jest. I to za te parę groszy, które udało się "zarobić". W sumie dla jakiegoś plebsu -on 28? letni nierób, ona mała dziweczka) 10-15koła to szczyt marzęń.

Wolałbym wpierdalać jedzenie z kosza, niż tak się poniżać. Mam nadzieje, że ta patologia szybko spadnie z rowerka.
Awatar użytkownika
Czołgista69
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

14 wrz 2018, 18:01

"Nie rozumiem fenomenu tej Pani :sad2:"
Według mnie ta pani nie ma fenomenu, tylko kamerzysta ma dobrą gadkę oraz przede wszystkim robią show ;)
Awatar użytkownika
wogsel
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Nick na ShowUp.tv:

14 wrz 2018, 23:02

Pierwsza transmisja była spoko (pewnie dlatego, że coś nowego), obecnie nuuuuuuuda nawet nie zaglądam od jakiegoś czasu :kicking0: zzZzzZZzz...

https://showup24.tv/Vanessa00
https://showup24.tv/profile/Vanessa00
Awatar użytkownika
dbifuria
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Twoja ulubienica z SU: BiankaHolms
Nick na ShowUp.tv:

15 wrz 2018, 00:51

teraz z tego co widzę głównie czekanie w przebieralni na ukrytą transmisję, ale nie wykupiłem wiec nie wiem czy warto ;)

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
wogsel
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Nick na ShowUp.tv:

15 wrz 2018, 13:38

wogsel pisze: tylko kamerzysta ma dobrą gadkę oraz przede wszystkim robią show ;)

Szoł był jak ciągnęła pałę ukraincowi w miejskim kiblu. Teraz to już jest żenada ;D i raka mózgu można dostać przypadkowo wchodząc na ich transmisje.

A czy on ma gadane? wg. mnie przeciętny właśnie jest. Ale trzeba przyznać, że jest jedyny na SU, bo mało kto chodzi z własną dziewczyną po mieście i daje ją ruchać innym facetom, namawiając ich i oglądając to.
Awatar użytkownika
Czołgista69
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Nick na ShowUp.tv:

Poprzednia

Wróć do Pary, Trójkąty, Lesbijki ...

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości