Tajemnica Lush

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Tajemnica Lush
17 lip 2018, 14:05

Czy ktoś może zdradzić mi tą tajemnicę jak sprawić by Lush był kompatybilny z napiwkami na transmisji?

https://blogsu.org/wibrator-lovense-lush-showup-tv/
Awatar użytkownika
Leila87
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87

Re: Tajemnica Lush
17 lip 2018, 14:13

Raczej nie, koleś który się tym zajmował ma ból dupy za bana i pewnie focha wyjebał. Jak już pomoże to w chuj za to zapłacisz, bo jest znany z tego że wykorzystuje kobiety.
Awatar użytkownika
laik
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ormo_basia
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

17 lip 2018, 14:15

A jednak dziewczyny robią transmisje na tym, mają dźwięk napiwku itd...
Awatar użytkownika
Leila87
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Nick na ShowUp.tv: LEILA87

17 lip 2018, 14:20

Niestety, ale dyskusje na ten temat są zabronione.

ShowUp.tv pisze:Prosimy o usunięcie wszelkich postów, w których poruszany jest temat takich pluginów/skryptów oraz skuteczną moderację userów, którzy poruszają ten temat. Prześlemy również stosowny tekst ostrzegający przed tego typu narzędziami tak by mógł Pan przypiąć temat z ostrzeżeniem na forum.
Awatar użytkownika
Admin
Administrator
Administrator
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 71 razy
Twoja ulubienica z SU: liveshow
Nick na ShowUp.tv: showsu

17 lip 2018, 14:25

To było przed bólem dupy, więc jeszcze działają. W ogóle wiesz do czego służy funkcja szukaj na forum? Ewentualnie przeglądałaś tematy w poszukiwaniu rozwiązania problemu? Bo kurwa temat jest przypięty w tym dziale, więc brawo za spostrzegawczość xd
Awatar użytkownika
laik
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Twoja ulubienica z SU: ormo_basia
Nick na ShowUp.tv:

18 lip 2018, 20:21

Zakaz uzywania wtyczki Fapki a niektore dalej maja trans z lushem, to jak to juz jest?
Awatar użytkownika
lambada
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Nick na ShowUp.tv:

18 lip 2018, 20:40

lambada pisze:Zakaz uzywania wtyczki Fapki a niektore dalej maja trans z lushem, to jak to juz jest?

Nie ma zakazu używania. Jest zakaz mówienia o tym. Każdy stosuje na własną odpowiedzialność (co w przypadku moich nie jest zagrożeniem, gorzej jak ktoś dostał zmodyfikowaną wersje mojej twórczości). [Z nieznanego źródła. A jest jedna osoba, która wiem, że za darmo rozdawać chciała... chwaliła się tym na transmisjach.]
¯\_(ツ)_/¯
Podobno hejter naczelny. (Kto nie gadał ze mną, to tak myśli...)
Dodatki do SU (usunięte z winy SU) | Mój ban na SU (<= kliknij by dowiedzieć się więcej)
Awatar użytkownika
Fapka
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 116 razy
Twoja ulubienica z SU: Google-Banned
Nick na ShowUp.tv: (jestem zbanowany)

19 lip 2018, 00:45

Teraz wszystko jasne. Też to widziałem jak transmitujący bezpłatnie oferowali taki plugin dla WSZYSTKICH widzów ... a po co wtyczka do lusha dla oglądających? Jedynie do wykradania żetonów!
Awatar użytkownika
e-Laski.pl
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 14 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Twoja ulubienica z SU: Licealistka
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp

19 lip 2018, 00:55

To teraz przydały by się nicki tych osób... i oficjalne ostrzeżenie przed wchodzeniem na ich transmisje.
Fapka chciał dobrze a wyszło.....
Niepoprawna nimfomanka :girl_haha:
Awatar użytkownika
szefowa
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Twoja ulubienica z SU: Hm...
Nick na ShowUp.tv: szefowa

19 lip 2018, 01:03

szefowa pisze:To teraz przydały by się nicki tych osób... i oficjalne ostrzeżenie przed wchodzeniem na ich transmisje.
Fapka chciał dobrze a wyszło.....
Zrobiłem listę osób z podziałem:
a) tym którym robiłem samodzielnie konfigurację dźwięków,
b) tym które mają dźwięki (niekoniecznie ja im robiłem),
c) tym które się odezwały, ale zrezygnowały z tego (a jednym z powodów rezygnacji mogło być dostanie od kogoś innego skryptu trzeciej osoby).

Taką listę przesłałem do SU. Każda z osób której ja osobiście robiłem potwierdzi, że nic nie zniknęło.

Do tego słyszałem od jednej pani, że innej pani dźwięki na transmisji zrobił "moderator Szymon". (Co w ogóle jest dziwne, bo moderatorzy nie podają imion, a że Szymon to takie imię ma człowiek z Web-Anatomy idzie łatwo sprawdzić => chociażby na stronie WA).
Ale nie chciała powiedzieć początkowo kto jej to powiedział, ani komu zrobił. A i tak nicku nie mogę podać.
Dodatki do SU (usunięte z winy SU) | Mój ban na SU (<= kliknij by dowiedzieć się więcej)
Awatar użytkownika
Fapka
ShowUpper
ShowUpper

19 lip 2018, 01:20

Chwila szczerości szefowej - ja nie zastanawiałabym się nawet chwili i upubliczniłabym nicki osób, które nie mają skryptu od Ciebie.
Dostałeś bana za coś, czemu nie jesteś w ogóle winien.
Wiem, że to ja rozpoczęłam zabawy z Lushem i skryptem i czuję się poniekąd winna, jaki syf się zrobił. Wiem, że nie mogę odpowiadać za oszustów i wyłudzaczy. Ale groźba zerwania współpracy admistratorom forum przez dział „dodatki do SU”... słów brak.

Gdzie się podziało nasze stare poczciwe SU z zielono-białą szatą graficzną i kompetentnymi moderatorami i Suplerem, który sam rzucał napiwkami? :cray:
Niepoprawna nimfomanka :girl_haha:
Awatar użytkownika
szefowa
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 19 razy
Twoja ulubienica z SU: Hm...
Nick na ShowUp.tv: szefowa

19 lip 2018, 11:42

szefowa pisze:Chwila szczerości szefowej - ja nie zastanawiałabym się nawet chwili i upubliczniłabym nicki osób, które nie mają skryptu od Ciebie.
Dostałeś bana za coś, czemu nie jesteś w ogóle winien.
W sumie racja, nie mam nic do stracenia... SU i tak bana dało, a ja muszę o swoje walczyć za wszelką cenę.

Lista osób, która pisała do mnie o pomoc, ale nic im nie zrobiłem (rozmyślili się, bądź być może mają dźwięki z innego źródła)
[lista ciężka do ogarnięcia, niektóre osoby pisały tylko PW na SU, do których teraz dostępu nie mam, a historia i tak jest mocno ograniczona]:
www.showup24.tv/Anissa
www.showup24.tv/Agussia
www.showup24.tv/gingger36
www.showup24.tv/mokra_lalka19
www.showup24.tv/Jessyjane
www.showup24.tv/Ruda_Lola
www.showup24.tv/wILDsTRAWBERRy69
www.showup24.tv/sexiPatusia29 / as[...][email protected] (to chyba ta sama osoba, nie mam pewności)
ka[...][email protected] (nicku nie podała)
er[...][email protected] (nie podał nicków, to był facet, który chciał edytować samodzielnie [cenzura], ale nie podał nawet wersji, więc nie mogłem mu pomóc... i miał problem z przedstawieniem się, komu i dlaczego)

www.showup24.tv/Cynamonek666 ==> znacie tę sprawę, chyba jako jedyni z tej listy mają działający dźwięki nieznanego pochodzenia i... rozdawać chcą wszystkim UŻYTKOWNIKOM za darmo.
(I jak mi dali 2,5k żet to im zrobiłem [cenzura], ale oni stwierdzili, że nie działa i napisali do Administracji SU, że wyłudziłem żetony, przez co oddali im DOBROWOLNY napiwek).

EDIT:
Admin pisze:Niestety, ale dyskusje na ten temat są zabronione.
ShowUp.tv pisze:Prosimy o usunięcie wszelkich postów, w których poruszany jest temat takich pluginów/skryptów oraz skuteczną moderację userów, którzy poruszają ten temat. Prześlemy również stosowny tekst ostrzegający przed tego typu narzędziami tak by mógł Pan przypiąć temat z ostrzeżeniem na forum.
Jeżeli mają tak skuteczną moderację na myśli, jak na showup.tv to nie musisz się niczym martwić, panie Adminie. I tego tekstu nadal nie przesłali... och, jacy niesłowni :<
Awatar użytkownika
Fapka
ShowUpper
ShowUpper

19 lip 2018, 13:26

@Fapka, widocznie zmienili zdanie, więc posłużę się komunikatem z ich strony:

ShowUp.tv pisze: Ostrzeżenie dotyczące wyłudzeń i prób włamań do kont użytkowników showup.tv

W ciągu ostatniego miesiąca otrzymaliśmy sporo zgłoszeń dotyczących włamań na konta użytkowników. Na podstawie analizy poszczególnych przypadków postanowiliśmy opublikować listę najczęstszych przyczyn zagrożeń z tym związanych, a także odpowiednich środków zaradczych.

Dodatki / pluginy zmieniające wygląd lub działanie serwisu

Pierwsze zagrożenie związane jest z instalacją dodatkowych pluginów, które mają formalnie za zadanie jedynie modyfikować wygląd i działanie strony. Analizując kody źródłowe tych skryptów w niektórych przypadkach natrafiliśmy na ukryte funkcje, które miały za zadanie przelewać żetony, a także zbierać niepostrzeżenie dane logowania i przekazywać je osobom postronnym. W związku z tym zjawiskiem kategorycznie odradzamy korzystanie z tego typu dodatków. W przypadku jeżeli takie oprogramowanie zostało już zainstalowane radzimy jak najszybciej je usunąć, a także przeprowadzić pełne skanowanie komputera pod kątem obecności wirusów i trojanów. Ostatnim krokiem jest oczywiście zmiana hasła w serwisie.

Chciałbym doprecyzować posiłkując się wypowiedzią Moderatora ShowUp.tv na transmisji u KoKo21 - przebieg całej rozmowy został zamieszczony tutaj: https://showsu.org/viewtopic.php?f=74&t=6061&p=113783#p113783

Moderator: Problem polega na tym, ze zglosily sie do nas dziewczyny, co im sie wlamano na konto
Moderator: Zaczelismy grzebac na jej komputerze
Moderator: i okazalo sie, że miała takie skrypty zainstalowane
Moderator: Ale one oprócz dzwiekow itd. to jeszcze wysylaly na inne konta zetony
Moderator: oczywiscie dziewczyna nie miala pojecia
Moderator: dopiero gdy zaczela analizowac historie transakcji
Moderator: to wtedy to wyszlo
Moderator: Temu bardzo, ale to bardzo ostrzegamy
Moderator: aby nie instalowac tego typu oprogramowania
Moderator: to jest bardzo niebezpieczne
Moderator: Dlatego nawet pojawi sie informacja dotyczaca tych skryptow

Wczoraj na żądanie ShowUp.tv usunąłem/zablokowałem między innymi 8 całych tematów, głównie z Działu Technicznego, co przekłada się na 131 postów z kilkunastu wątków. Szkoda, gdyż wielu użytkowników uważało je za bardzo wartościowe i były wysoko oceniane. Warunkowo dopuściłem posty w tym temacie jako przestrogę dla innych użytkowników oraz w celu dojścia do prawdy i wyjaśnienia sprawy.
Awatar użytkownika
Admin
Administrator
Administrator
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 71 razy
Twoja ulubienica z SU: liveshow
Nick na ShowUp.tv: showsu

19 lip 2018, 14:09

To co zrobiło SU można określić w ten sposób: najlepiej nasrać i kota obwinić.
Awatar użytkownika
NoMoreTears
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 11 razy
Twoja ulubienica z SU: ma siusiaka
Nick na ShowUp.tv:

19 lip 2018, 17:55

Skoro ShowUp ma dowody, to powinni pokazać jak dokładnie wygląda złośliwy fragment kodu. Inaczej to zwykłe pomówienia i próba szantażu admina forum. Dziwnym trafem obudzili się gdy fapka zrobił w miesiąc więcej niż oni przez lata.
Awatar użytkownika
L__G
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Twoja ulubienica z SU: wszystkie rzetelne
Nick na ShowUp.tv:

20 lip 2018, 16:27

Równie dobrze ja mogłabym przesłać żetony na "nieznane" konto (w rzeczywistości byłoby to moje fałszywe) i napisać do SU, że nic nie wiedziałam o tej transakcji. Kto w XXI wieku wierzy ludziom na słowo? Chyba tylko moderatorzy SU. :scratch_one-s_head:
Awatar użytkownika
goracaparka253
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Twoja ulubienica z SU: goraca_parka253
Nick na ShowUp.tv: Goraca_parka253

22 lip 2018, 01:26

To jak dajecie zakaz używania tych pluginow to przywroccie stara wersje strony bo ta co teraz jest bez uzycia pluginow podmieniajacych playera jest bez sensu bo co chwile sie wieszaja transmisje, albo wogole wylaczcie ta strone, choc predzej czy pozniej jak tak dalej bedzie to wam odplynie lwia czesc uzytkownikow bo ilez mozna sie wkurwiac na ten portal. Ja sie pytam po co bylo zmieniac cos co dzialalo dobrze, przed zmiana strony rzadko byly problemy z wieszaniem transmisji a teraz dzieje sie to nagminnie. I wlasnie te wtyczki byly recepta na to wieszanie ale oczywiscie zakazaliscie ich uzywania bez zadnego okreslonego powodu ot cale SU i jego zarzadzajacy.
Awatar użytkownika
kenjiro999
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Twoja ulubienica z SU: Bunny87
Nick na ShowUp.tv:

22 lip 2018, 01:32

Admin pisze:@Fapka, widocznie zmienili zdanie, więc posłużę się komunikatem z ich strony:

ShowUp.tv pisze: Ostrzeżenie dotyczące wyłudzeń i prób włamań do kont użytkowników showup.tv

W ciągu ostatniego miesiąca otrzymaliśmy sporo zgłoszeń dotyczących włamań na konta użytkowników. Na podstawie analizy poszczególnych przypadków postanowiliśmy opublikować listę najczęstszych przyczyn zagrożeń z tym związanych, a także odpowiednich środków zaradczych.

Dodatki / pluginy zmieniające wygląd lub działanie serwisu

Pierwsze zagrożenie związane jest z instalacją dodatkowych pluginów, które mają formalnie za zadanie jedynie modyfikować wygląd i działanie strony. Analizując kody źródłowe tych skryptów w niektórych przypadkach natrafiliśmy na ukryte funkcje, które miały za zadanie przelewać żetony, a także zbierać niepostrzeżenie dane logowania i przekazywać je osobom postronnym. W związku z tym zjawiskiem kategorycznie odradzamy korzystanie z tego typu dodatków. W przypadku jeżeli takie oprogramowanie zostało już zainstalowane radzimy jak najszybciej je usunąć, a także przeprowadzić pełne skanowanie komputera pod kątem obecności wirusów i trojanów. Ostatnim krokiem jest oczywiście zmiana hasła w serwisie.

Chciałbym doprecyzować posiłkując się wypowiedzią Moderatora ShowUp.tv na transmisji u KoKo21 - przebieg całej rozmowy został zamieszczony tutaj: https://showsu.org/viewtopic.php?f=74&t=6061&p=113783#p113783

Moderator: Problem polega na tym, ze zglosily sie do nas dziewczyny, co im sie wlamano na konto
Moderator: Zaczelismy grzebac na jej komputerze
Moderator: i okazalo sie, że miała takie skrypty zainstalowane
Moderator: Ale one oprócz dzwiekow itd. to jeszcze wysylaly na inne konta zetony
Moderator: oczywiscie dziewczyna nie miala pojecia
Moderator: dopiero gdy zaczela analizowac historie transakcji
Moderator: to wtedy to wyszlo
Moderator: Temu bardzo, ale to bardzo ostrzegamy
Moderator: aby nie instalowac tego typu oprogramowania
Moderator: to jest bardzo niebezpieczne
Moderator: Dlatego nawet pojawi sie informacja dotyczaca tych skryptow

Wczoraj na żądanie ShowUp.tv usunąłem/zablokowałem między innymi 8 całych tematów, głównie z Działu Technicznego, co przekłada się na 131 postów z kilkunastu wątków. Szkoda, gdyż wielu użytkowników uważało je za bardzo wartościowe i były wysoko oceniane. Warunkowo dopuściłem posty w tym temacie jako przestrogę dla innych użytkowników oraz w celu dojścia do prawdy i wyjaśnienia sprawy.

Skoro taki madry jestes to moze zrob cos w koncu by ta strona zaczela dzialac jak przed zmiana, bo wtedy nie bylo problemu z transmisjami, nic sie nie wieszalo a teraz strona chodzi chujowo i jeszcze zabroniliscie uzywac wtyczek z nowym zewnetrznym playerem ktory w pewnym stopniu ten problem naprawial, bo jakos nie zauwazylem zeby na tym playerze choc raz transmisja mi sie zwiesila a bez tego robi sie to nagminnie. Tak wiec zrobcie cos w koncu z ta strona bo kurwicy mozna dostac.
Awatar użytkownika
kenjiro999
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Twoja ulubienica z SU: Bunny87
Nick na ShowUp.tv:

22 lip 2018, 01:40

no to , no to , Czy jest tu jakaś dziewczyna której znikneły żetony z konta ?
Awatar użytkownika
goldie
Night's Watch
Night's Watch
Podziękował: 164 razy
Podziękowano mu: 119 razy
Twoja ulubienica z SU: 272
Nick na ShowUp.tv:

02 sie 2018, 00:52

goldie pisze: Czy jest tu jakaś dziewczyna której znikneły żetony z konta ?

Podejrzewam że jedyna możliwość zniknięcia żetonów z kont laseczek ma miejsce przy ich wypłacie ale oczywiście mogę się tu mylić. ;) ;) ;) ;)

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666