KOCUREK272

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: KOCUREK272
02 kwie 2018, 03:09

LoverOfCats pisze:Kotzurek jest piękna.

Patrzę na nią dziś, tak jak patrzyłem wczoraj, miesiąc temu, rok, trzy lata temu...
Jest niezwykle ładną kobietą, ma w sobie to coś, a na zewnątrz wygląd blond anioła.
Jest jak wino - z czasem coraz apetyczniejsza i bardziej warta grzechu.
Trzeba mieć w sobie gen stulejarza, nienawiść popychanego dziecka przez kolegów w szkole, by twierdzić, że Kotzurek jest brzydka.

Dla mnie najładniejsza dziewczyna od powstania SU, aż do dziś i na wieki wieków Kotzur.

Mądrego dobrze poczytać
Zgadzam się z każdym słowem

LoverOfCats +1
pusty_nick

02 kwie 2018, 03:30

pusty_nick pisze:

Patrzę na nią dziś, tak jak patrzyłem wczoraj, miesiąc temu, rok, trzy lata temu...
Jest niezwykle ładną kobietą, ma w sobie to coś, a na zewnątrz wygląd blond anioła.
Trzeba mieć w sobie gen stulejarza, nienawiść popychanego dziecka przez kolegów w szkole, by twierdzić, że Kotzurek jest brzydka.

Dla mnie najładniejsza dziewczyna od powstania SU, aż do dziś i na wieki wieków Kotzur.

Mądrego dobrze poczytać

LoverOfCats +1

Zgadzasz się boś Spikel dwa, prawdy nie przyjmiesz :dontknow:
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo

02 kwie 2018, 10:25

opium01 pisze:KOCUR 2 dni temu pisze,ze musi wie wyciszyc,wielki tydzien i wgl,ze wejdzie dopiero po swietach,a dzis juz od popoludnia nadaje xd idx pan w h. nie wyrobila chyba normy miesiecznej wiec zmnienila zeznania i jest...coz znaczy zysk nawet w imie boga :D

Takie gadanie. W Wielką Sobotę wieczorem też nadawała. Próbowała kusić czy luj wie co - nie wiem co "ciekawego" dalej było, bo wyłączyłem jej transmisję

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272
Awatar użytkownika
Londoner1
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv:

02 kwie 2018, 15:28

pusty_nick pisze:

Mądrego dobrze poczytać

LoverOfCats +1

nie zgadzam się ale kogo interesuje zdanie takiego stulejarza xD
Awatar użytkownika
NoToTenTegoTen
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 0 razy
Twoja ulubienica z SU: ..........
Nick na ShowUp.tv:

02 kwie 2018, 20:17

Różne są gusta jeśli chodzi o kobiecą urodę. Jednak określanie Kocurka mianem brzydka kobieta jest delikatnie mówiąc lekką przesadą.
Mnie się podoba i tyle,
a opinia innych osób niewiele mnie interesuje.
Awatar użytkownika
ragazzo_fresco
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Twoja ulubienica z SU: Kocurek272
Nick na ShowUp.tv: ragazzo_fresco

03 kwie 2018, 10:37

Ja bym tu zacytował słowa koteczka... ja jestem NORMALNA. :!: :!: :!: :!:

www.BlogSu.pl
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 28 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

04 kwie 2018, 23:13

NoToTenTegoTen pisze:
pusty_nick pisze:

Mądrego dobrze poczytać

LoverOfCats +1

-NoToTenTegoTen- odpierdalasz dzisiaj u Kotka aż miło :haha: Co z Wami Panowie jest nie tak?
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo

04 kwie 2018, 23:25

antoni.czekailo pisze:
NoToTenTegoTen pisze:
pusty_nick pisze:

Mądrego dobrze poczytać

LoverOfCats +1

-NoToTenTegoTen- odpierdalasz dzisiaj u Kotka aż miło :haha: Co z Wami Panowie jest nie tak?

już nic dostałem bana na czat i moge znikać od niej :)
Awatar użytkownika
NoToTenTegoTen
SU-holik
SU-holik
Twoja ulubienica z SU: ..........
Nick na ShowUp.tv:

04 kwie 2018, 23:43

dziś u kocurka się dzieje, NoToTenTegoTen ma okres :D, pompek udaje nowego i próbuje podejść kocurka :laugh3: a jeszcze noc młoda

Awatar użytkownika
jay
ShowUpper
ShowUpper
Podziękowano mu: 71 razy
Nick na ShowUp.tv:

06 kwie 2018, 15:49

Przed wczoraj tam byłem ogólnie chamstwo na czacie,wyzwiska,niektórzy pisali,że ma oddać im żety inni,że ma odejść :cry: ,po tym kocurkowa zagroziła że odejdzie i szybko znikneła.Może obiecała coś chłopcom,że tak jej po złosci robią?...nie ładnie panowie kocurek jest tu bodajże od poczatku i jakiś szacunek sie jej należy
Awatar użytkownika
Onpoznan
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

06 kwie 2018, 20:37

Onpoznan pisze:Przed wczoraj tam byłem ogólnie chamstwo na czacie,wyzwiska,niektórzy pisali,że ma oddać im żety inni,że ma odejść :cry: ,po tym kocurkowa zagroziła że odejdzie i szybko znikneła.Może obiecała coś chłopcom,że tak jej po złosci robią?...nie ładnie panowie kocurek jest tu bodajże od poczatku i jakiś szacunek sie jej należy

A tam, ona jest naprawdę głupia, jak widzę te błędy w pisowni, to mnie trzęsie, nawet teraz ma w celu błąd, no masakra jakaś panowie. Ona jest po prostu żałosna, wiecznie na tym łóżku, dziwi się, że ludzie się czepiają, ma swoje za uszami i ona doskonale wie o co się czepiają, tylko się nie przyzna na ogóle, będzie udawać wielce zbolałą i zacznie popłakiwać po kątach na transmisji i wypisywać na czacie, że to źli ludzie o niej gadają, no cyrk na kołach!!
Awatar użytkownika
Manufaktura
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 1 razy
Twoja ulubienica z SU: wiele
Nick na ShowUp.tv:

06 kwie 2018, 22:34

Manufaktura pisze:
Onpoznan pisze:Przed wczoraj tam byłem ogólnie chamstwo na czacie,wyzwiska,niektórzy pisali,że ma oddać im żety inni,że ma odejść :cry: ,po tym kocurkowa zagroziła że odejdzie i szybko znikneła.Może obiecała coś chłopcom,że tak jej po złosci robią?...nie ładnie panowie kocurek jest tu bodajże od poczatku i jakiś szacunek sie jej należy

A tam, ona jest naprawdę głupia, jak widzę te błędy w pisowni, to mnie trzęsie, nawet teraz ma w celu błąd, no masakra jakaś panowie. Ona jest po prostu żałosna, wiecznie na tym łóżku, dziwi się, że ludzie się czepiają, ma swoje za uszami i ona doskonale wie o co się czepiają, tylko się nie przyzna na ogóle, będzie udawać wielce zbolałą i zacznie popłakiwać po kątach na transmisji i wypisywać na czacie, że to źli ludzie o niej gadają, no cyrk na kołach!!

Kocurek272...kobieta "TABU". Dorosła kobieta, o przedszkolnym rozumowaniu i zachowaniu. Żyjąca w wirtualnym świecie. Kobieta,która gdyby tylko pomyślała, nie musiałaby siedzieć na SU i prosić o żet. Jest piękną,inteligentną i seksowną kobietą. W realnym świecie, mogłaby okiełznać niejednego faceta. Dla niej, liczą się tylko żetony. Nie ważne,młody czy stary. Mądrze czy głupio piszący. Liczy się napiwek :) Ciężka droga przed Kocurkiem :) Szkoda, marnuje się kobieta :)
Awatar użytkownika
MarcoO
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

07 kwie 2018, 05:04

Kolejny zawiedziony amant.
Serio, was to chyba gdzieś w kosmosie produkują i podrzucają na SU jacyś dywersanci, bo to niemożliwe żeby tylu takich się rodziło w naturalny sposób :facepalm:

MarcoO... dorosły (?) mężczyzna o przedszkolnym rozumowaniu i zachowaniu. Żyjący w wirtualnym świecie. Facet, który gdyby tylko pomyślał to by zrozumiał, że SU to nie portal randkowy ani biuro matrymonialne.
Współczuć tylko i nic więcej :(

pusty_nick

07 kwie 2018, 10:21

MarcoO pisze:Kocurek272...kobieta "TABU". Dorosła kobieta, o przedszkolnym rozumowaniu i zachowaniu. Żyjąca w wirtualnym świecie. Kobieta,która gdyby tylko pomyślała, nie musiałaby siedzieć na SU i prosić o żet. Jest piękną,inteligentną i seksowną kobietą. W realnym świecie, mogłaby okiełznać niejednego faceta. Dla niej, liczą się tylko żetony. Nie ważne,młody czy stary. Mądrze czy głupio piszący. Liczy się napiwek :) Ciężka droga przed Kocurkiem :) Szkoda, marnuje się kobieta :)

ale bełkot, pewnie jednego z jej psychofanów, kolego MarcoO pewnie dniami i nocami marzysz, żeby kocurek cię okiełznała :D
aj ci psychofani, nie wiem co kocurek robi, że ich tylu ma, inne dziewczyny z SU jeśli w ogóle mają to jednego góra dwóch a kocurek ma kilku czy może nawet kilkunastu :shock2:
Awatar użytkownika
jay
ShowUpper
ShowUpper
Podziękowano mu: 71 razy
Nick na ShowUp.tv:

07 kwie 2018, 10:29

Obrazek
Koteczku272 masz tu od starego zgredzika miotłę co byś mogła wreszcie zrobić porządek na swoim czacie. ;) ;) ;) ;)
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 28 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

07 kwie 2018, 10:51

Styl w jakim pisze MarcoO pozwala przypuszczać z wielką dozą pewności, iż jest nim jeden z kocurkowych widzów. Nie napiszę kogo mam na myśli,
ale ten kto jest tam w miarę częstym bywalcem zapewne ma te same domysły.

Ludzie, opanujcie się i nie układajcie komuś życia.
Awatar użytkownika
ragazzo_fresco
ShowUpper
ShowUpper
Podziękowano mu: 9 razy
Twoja ulubienica z SU: Kocurek272
Nick na ShowUp.tv: ragazzo_fresco

07 kwie 2018, 13:57

Przykład z wczoraj i jej teksty o tym,że chce zdechnąć na raka itp,kolejny raz to pisała.Czy to jest normalne ? nie jest,albo ma coś z głową,albo to część jej manipulacji.Ewidentnie widać,że ma za dobrze w życiu.Siedzi długimi godzinami na tym tapczanie,pije pepsi ,inne świnstwa ,i bije jej na dekiel.Gdyby poszła do pracy,to jestem przekonany,że nie miałaby ochoty pisać takich pierdół o rakach .Dla jej własnego dobra przestańcie sypać jej żetony,inaczej nic nie zmieni w swoim życiu.
Awatar użytkownika
Goscforum
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Twoja ulubienica z SU: brak
Nick na ShowUp.tv:

07 kwie 2018, 20:11

ragazzo_fresco pisze:Różne są gusta jeśli chodzi o kobiecą urodę. Jednak określanie Kocurka mianem brzydka kobieta jest delikatnie mówiąc lekką przesadą.
Mnie się podoba i tyle,
a opinia innych osób niewiele mnie interesuje.

a mi sie podobaja twoje wpisy
Awatar użytkownika
neptun
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

08 kwie 2018, 15:04

Goscforum pisze:Przykład z wczoraj i jej teksty o tym,że chce zdechnąć na raka itp,kolejny raz to pisała.Czy to jest normalne ? nie jest,albo ma coś z głową,albo to część jej manipulacji.Ewidentnie widać,że ma za dobrze w życiu.Siedzi długimi godzinami na tym tapczanie,pije pepsi ,inne świnstwa ,i bije jej na dekiel.Gdyby poszła do pracy,to jestem przekonany,że nie miałaby ochoty pisać takich pierdół o rakach .Dla jej własnego dobra przestańcie sypać jej żetony,inaczej nic nie zmieni w swoim życiu.

Nawet jej fani, po takim pierdleniu o raku, powinni przejrzeć na oczy. Kocurek jest straszliwie niedojrzała, z wyglądu po 30, z zachowania coś koło 15-16 lat.
Awatar użytkownika
Londoner1
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

09 kwie 2018, 00:04