Showup w czasie koronawirusa

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Hejka dziewczyny! Chciałam zapytać jak oceniacie popyt na Showupie w dobie koronawirusa? Obroty wam spadły/wzrosly czy bez zmian? Buźka ;*
Awatar użytkownika
blackk
SU-holik
SU-holik
Posty: 77
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:08
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Zarobki bez zmian. Jest sporo nowych dziewczyn, ale nie zauważyłam, aby zarobki sie zmieniły. Tak naprawdę zarobki na SU to rosyjska ruletka.
Awatar użytkownika
PolaRainbow
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 100
Rejestracja: 10 gru 2019, 20:37
Lokalizacja: Tuptusiowo szołapowe
Podziękował: 116 razy
Podziękowano mu: 51 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: piczunia
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Czyli można bez obaw wchodzić? :) bo własnie jak zobaczyłam ilość transmisji, do tego wiadomo teraz każdy oszczędza każdy grosz, to trochę zwątpiłam czy jest w ogóle sens transmitować :)
Awatar użytkownika
blackk
SU-holik
SU-holik
Posty: 77
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:08
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


blackk pisze:Czyli można bez obaw wchodzić? :) bo własnie jak zobaczyłam ilość transmisji, do tego wiadomo teraz każdy oszczędza każdy grosz, to trochę zwątpiłam czy jest w ogóle sens transmitować :)


Moim zdaniem jest ciut trudniej skupić uwagę widzów, w czasie epidemii wydają się mniej rozrzutni, dziewczyn jest więcej...ale da się żyć ;)
bywało gorzej, np. przed świętami
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Czyli jednak... no cóż, trzeba wejść i spróbować innej rady nie ma. Dużo zdrowia wszystkim i uważajcie na siebie.
Awatar użytkownika
blackk
SU-holik
SU-holik
Posty: 77
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:08
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Zarobki bez większych zmian, chwilami nawet lepsze. Niestety widać skutki zamknięcia szkół - dużo znudzonej młodzieży, dla której najlepsza zabawa na SU to beka z wszystkich i wszystkiego.
Biustwo


Oj spadly zarobki a pewnie spadna bardziej,widze to u siebie jak u innych z topki,ktore musza siedziec do rana,zeby zarobic swoje :? zamykaja zaklady pracy.Pewnie bedzie gorzej i showup tez to odczuje :(
Awatar użytkownika
Kawka69
SU-holik
SU-holik
Posty: 112
Rejestracja: 30 cze 2019, 12:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kawka69, topki niekoniecznie siedzą dłużej bo spadły im zarobki. Wiele osób siedzi dłużej bo ma teraz więcej czasu. Niepewne jutro nie wszystkich panów zniechęca do zabawy (na szczęście).

Strasznie dołująca jest ta wszechobecna panika i apokaliptyczne wizje. Życie toczy się dalej. Nie dajmy się zwariować. Nawet jeśli czeka nas koniec świata, lepiej te ostatnie dni spędzić przyjemnie.
Biustwo


Kawka69 pisze:Oj spadly zarobki a pewnie spadna bardziej,widze to u siebie jak u innych z topki,ktore musza siedziec do rana,zeby zarobic swoje :? zamykaja zaklady pracy.Pewnie bedzie gorzej i showup tez to odczuje :(

Taaaa wszystkiemu winien wirus.
Może tak pomyśl jak zwiększyć atrakcyjność swoich pokazów a nie szukać przyczyny spadków w zarobkach :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:
Kawka69 pisze:Oj spadly zarobki a pewnie spadna bardziej,widze to u siebie jak u innych z topki,ktore musza siedziec do rana,zeby zarobic swoje :? zamykaja zaklady pracy.Pewnie bedzie gorzej i showup tez to odczuje :(

Taaaa wszystkiemu winien wirus.
Może tak pomyśl jak zwiększyć atrakcyjność swoich pokazów a nie szukać przyczyny spadków w zarobkach :!: :!:


Głupi komentarz...oczywiście, ze epidemia ma wpływ na branżę kamerek : )
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Kropelka pisze:
HardRockCaffe666 pisze:
Kawka69 pisze:Oj spadly zarobki a pewnie spadna bardziej,widze to u siebie jak u innych z topki,ktore musza siedziec do rana,zeby zarobic swoje :? zamykaja zaklady pracy.Pewnie bedzie gorzej i showup tez to odczuje :(

Taaaa wszystkiemu winien wirus.
Może tak pomyśl jak zwiększyć atrakcyjność swoich pokazów a nie szukać przyczyny spadków w zarobkach :!: :!:


Głupi komentarz...oczywiście, ze epidemia ma wpływ na branżę kamerek : )


Siedzą fapacze w domu i fapią :biggrin:
Tylko, że jak fapaczy w zakładzie pracy zredukują to nie będzie na żetony. To może spowodować w dłuższej perspektywie problemy dla sexworkerek które nie mają stałych majętnych sponsorów.
Awatar użytkownika
psn
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 15 gru 2015, 09:51
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: luminka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: psn


Napiwków za lush czy buziaczek może faktycznie mniej. Dziewczyny, które robią dobre privki raczej kryzysu nie odczują. Panowie, których stać na kilka priv za 1000 żetonów dziennie raczej nie pracują jako kelnerzy, sprzedawcy w sieci sklepów odzieżowych czy na kasie w markecie. Osoby które nie żyja z dnia na dzień mają zapasy pieniązków i nie przestaną ich wydawać.
Biustwo


Biustwo pisze:Napiwków za lush czy buziaczek może faktycznie mniej. Dziewczyny, które robią dobre privki raczej kryzysu nie odczują. Panowie, których stać na kilka priv za 1000 żetonów dziennie raczej nie pracują jako kelnerzy, sprzedawcy w sieci sklepów odzieżowych czy na kasie w markecie. Osoby które nie żyja z dnia na dzień mają zapasy pieniązków i nie przestaną ich wydawać.


Epidemia zweryfikuje userów. Pozostaną tylko rasowi kurwiarze :cool3:
Awatar użytkownika
psn
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 15 gru 2015, 09:51
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: luminka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: psn


Kropelka pisze:Głupi komentarz...oczywiście, ze epidemia ma wpływ na branżę kamerek : )

Może na twój ma ale nie należy uogólniać bo są laski które równie dobrze sobie radzą przed jak i w trakcie epidemii :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


psn pisze:Epidemia zweryfikuje userów. Pozostaną tylko rasowi kurwiarze


Jestem za. Kurwy będą zarabiać zawsze. Księżniczki zejdą na ziemię albo wyjdą za Księcia i zrezygnują z kamerek.
Możemy się czarować, że robimy to dla fanu, ale wolimy kurwiarza na priv niż Romea na transmisji, który wierszem opowiada jak nas kocha i jak by nas wyruchał. To jest biznes. Jak w każdym biznesie - nie radzisz sobie, odpadasz z gry.
Biustwo


Zauważyliście, że od kiedy ludzie muszą siedzieć w domu bardzo spadła aktywność na forum? :cool3:
Awatar użytkownika
psn
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 15 gru 2015, 09:51
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: luminka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: psn


Wiadomo, na głupoty w necie najchętniej marnuje się czas siedząc w pracy.
Biustwo


Jedyna różnica jaką zauważyłam to taka, że u mnie na chacie cały czas ktoś się udziela :smoke:
Digi


Ja osobiście zauważam kilka odwołanych grupowych - zwłaszcza w dzień. Widać tez, ze w dzień maja branie tylko te które obciągaja i tak cztery parki obok siebie robią to samo. Tylko to schodzi. Z moich obserwacji wynika ze dziewczyny które siedziały w dzień na SU, wiele z nich się ulotniło . Nie nadają o tej porze .
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nie wiem po jakich transmisjach chodzicie, ale ja podglądałam dziś trzy dziewczyny przed grupową i wszystkie zarobiły ponad 2000żet z napiwków na "rabatowe bilety". Ile się sprzedało przed promocjami nie wiem.
Biustwo


Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do ShowUp od zaplecza



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości