slodka987/ona_slodka/lalal12/pola_patola/slodziutkaa987

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: slodka987
02 paź 2016, 21:42
Koło jeziora
Z wieczora,
Chłopcy w koło biegały,
I na żaby czuwały:
Skoro która wypływała,
Kamieniem w łeb dostawała.

Jedna z nich śmielszej natury,
Wystawiwszy łeb do góry,
Rzekła: chłopcy, przestańcie, bo się źle bawicie,
Dla was to jest igraszką, nam idzie o życie.


Jaki z bajki wypływa morał...? (pytanie retoryczne)

komin pisze:

Fuckerberry.... rugerowi można zarzucić wiele rzeczy...podobno ze za szybko kończy, ze ma małego fiuta (...)


Oraz, że cechuje go prawie całkowity brak empatii.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodka987
02 paź 2016, 21:52
Slodka jest :fap:
fire998


Re: slodka987
02 paź 2016, 22:01
Komin... AKurat druga część wypowiedzi nie odnosiła się bezpośrednio do niego.
Co do tematu wątku... Co się komu podoba rzecz gustu. Każdy może wyrazić swoje zdanie, ale lecieć taką chamówą jak niektórzy to już przegięcie.
Bywam u Słodkiej i jest to pozytywna i szczera osoba. Uroda też jest i niejednego przyciągnęła na jej transmsję. Byłem też u Kocurka parę razy... Widać, że gra, te jej misie, te baloniki, ta cała otoczka, no i fani... Niemłoda już laska udaje taką romantyczną dziewuszkę tylko jakoś coraz słabiej jej to wychodzi. Rozleniwiła się, sporo transmisji przeleżała. Ostatnio widać postęp, jest aktywniejsza, próbuje chyba nadążyć za Słodką. Młodsza zaś bardziej się stara i podoba się facetom, trochę jej widzów odbiera i w oczy kole jak u Słodkiej jest ich więcej :biggrin:
Mówicie, że są podobne albo że Słodka coś od kocurka ściąga? No zgoda, mają podobne spojrzenie. Poza tym chyba wszystko je różni. Rozbawił mnie koleś, który stwierdził, że cel z oblewaniem się wodą od kocurka zapożyczony... Nie wiedziałem, że konkursy miss mokrego podkoszulka wymyślił Kocurek :lol:
Awatar użytkownika
Fuckerberry
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 22 lis 2015, 13:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: niejedna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodka987
02 paź 2016, 22:18
Słodka dzieli jeszcze jedną rzecz zapożyczoną od Kotzurka (o której, jako fanboy - nie wspomniałeś z oczywistych powodów) - stuprocentowe, czyste żetoniarstwo. Gdyby rzeczywiście tak zależało jej na Waszym towarzystwie i rozmowie a nie tym co macie w portfelach, to wszystkie podarowane żetony (nawet "dyszki" rzucane by móc pisać ma czacie) by oddwała, zamiast tego za pieniądze podarowane od zakochańców jeździ do kochanka na Mazury a Wy, jak to wierne pieski i fanboye, bronicie jej do ostatniej kropli krwi. Smutne
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: slodka987
02 paź 2016, 22:38
Fanboyem nie jestem, krwi tu też nie widzę, ale niektóre komentarze są ponad miarę złośliwe, niesprawiedliwe i nieuprawnione.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodka987
02 paź 2016, 22:39
Fuckerberry pisze:Komin... AKurat druga część wypowiedzi nie odnosiła się bezpośrednio do niego.
Co do tematu wątku... Co się komu podoba rzecz gustu. Każdy może wyrazić swoje zdanie, ale lecieć taką chamówą jak niektórzy to już przegięcie.
Bywam u Słodkiej i jest to pozytywna i szczera osoba. Uroda też jest i niejednego przyciągnęła na jej transmsję. Byłem też u Kocurka parę razy... Widać, że gra, te jej misie, te baloniki, ta cała otoczka, no i fani... Niemłoda już laska udaje taką romantyczną dziewuszkę tylko jakoś coraz słabiej jej to wychodzi. Rozleniwiła się, sporo transmisji przeleżała. Ostatnio widać postęp, jest aktywniejsza, próbuje chyba nadążyć za Słodką. Młodsza zaś bardziej się stara i podoba się facetom, trochę jej widzów odbiera i w oczy kole jak u Słodkiej jest ich więcej :biggrin:
Mówicie, że są podobne albo że Słodka coś od kocurka ściąga? No zgoda, mają podobne spojrzenie. Poza tym chyba wszystko je różni. Rozbawił mnie koleś, który stwierdził, że cel z oblewaniem się wodą od kocurka zapożyczony... Nie wiedziałem, że konkursy miss mokrego podkoszulka wymyślił Kocurek :lol:


Dziwnym trafem wszystkie opisy i cele słodkiej są identyczne albo łudząco podobne do tych kocurkowych, słodka chyba notuje wszystko w kajeciku co kocurek napisze :D
Nikt nie mówi, że są podobne tylko, że słodka naśladuje we wszystkim Kocurka i gdyby tak nie było to po cholere słodka wchodzi na jej transmisje.
แมวตัวผู้


Re: slodka987
02 paź 2016, 22:51
Fuckerberry...dla jasnosci nie jestem bron buku z obozu Kocurka... zobacz moje posty jesli chcesz... mam ja za tepego podstarzalego paszteta....od zawsze.
Niestety na te kilka moich krotki wizyt u slodkiej nie dalo sie nie zauwazyc ze probe kopiowania starszego paszteta usiluje przeprowadzic nieudolnie, zreszta zbyt wiele osob to widzi zeby udawc ze niema tematu.
Co do zalet slodkiej ktore wymieniles...wybacz zadnej z nich nie dostrzegam. Ja serio nie mam nic przeciwko tzw"nierozbieralnym", ale skoro cyckow brak to niech mnie porazaja intelektem chociaz... Krotka pilka, albo masz cos w glowie, albo masz cycki, albo wypad do biedry towary na kasie przesuwac...
Tak tak...wiem moge przeciez nie wchodzic na trans...

@pussycat nie uznaje pojecia "nieuprawniony komentarz" na ogolnodostepnym forum dyskusyjnym, pozostalych tez nie widze
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: slodka987
02 paź 2016, 22:56
Jeżeli ktoś nadaje na publicznym czacie obraz, to chyba zrozumiałe, że każdy może znaleźć się na jego transmisji zalogowany, bądź nie.
Awatar użytkownika
Maryna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 09 sie 2016, 01:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodka987
02 paź 2016, 23:07
:D
แมวตัวผู้ pisze:
Fuckerberry pisze:Komin... AKurat druga część wypowiedzi nie odnosiła się bezpośrednio do niego.
Co do tematu wątku... Co się komu podoba rzecz gustu. Każdy może wyrazić swoje zdanie, ale lecieć taką chamówą jak niektórzy to już przegięcie.
Bywam u Słodkiej i jest to pozytywna i szczera osoba. Uroda też jest i niejednego przyciągnęła na jej transmsję. Byłem też u Kocurka parę razy... Widać, że gra, te jej misie, te baloniki, ta cała otoczka, no i fani... Niemłoda już laska udaje taką romantyczną dziewuszkę tylko jakoś coraz słabiej jej to wychodzi. Rozleniwiła się, sporo transmisji przeleżała. Ostatnio widać postęp, jest aktywniejsza, próbuje chyba nadążyć za Słodką. Młodsza zaś bardziej się stara i podoba się facetom, trochę jej widzów odbiera i w oczy kole jak u Słodkiej jest ich więcej :biggrin:
Mówicie, że są podobne albo że Słodka coś od kocurka ściąga? No zgoda, mają podobne spojrzenie. Poza tym chyba wszystko je różni. Rozbawił mnie koleś, który stwierdził, że cel z oblewaniem się wodą od kocurka zapożyczony... Nie wiedziałem, że konkursy miss mokrego podkoszulka wymyślił Kocurek :lol:


Dziwnym trafem wszystkie opisy i cele słodkiej są identyczne albo łudząco podobne do tych kocurkowych, słodka chyba notuje wszystko w kajeciku co kocurek napisze :D
Nikt nie mówi, że są podobne tylko, że słodka naśladuje we wszystkim Kocurka i gdyby tak nie było to po cholere słodka wchodzi na jej transmisje.


Trzeba być ślepym aby nie dostrzec tego, że młoda kopiuje, a robi to naprawdę nieudolnie. Próbuje być taka jak Kocurek, ale nigdy nie będzie :D
Wchodzi do Kocurka by ją zdenerwować :D Jedyny pozytyw jest tego taki, że Kocurek trochę więcej się rusza na trans :D
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodka987
02 paź 2016, 23:37
NoMoreMoney pisze: Jedyny pozytyw jest tego taki, że Kocurek trochę więcej się rusza na trans :D

wow :o Kotzur sie poruszyl...chyba dam zlotowke...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: slodka987
03 paź 2016, 18:14
Wczoraj pisała, że to Kocurek ją naśladuje a nie ona Kocurka :lol2: :lol2: :lol2: no jak nie jak tak :lol2:



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
แมวตัวผู้


Re: slodka987
04 paź 2016, 02:33
mowila tez ze boi sie bo teraz kazdego mozna namierzyc i jakis sluga kocuka ja przesladuje :lol: :lol: :o


https://showup24.tv/slodka987
https://showup24.tv/profile/slodka987
Awatar użytkownika
poker123
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 05 wrz 2016, 23:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: s.k


Re: slodka987
04 paź 2016, 02:43
poker123 pisze:mowila tez ze boi sie bo teraz kazdego mozna namierzyc i jakis sluga kocuka ja przesladuje :lol: :lol: :o


Kocurkowa mafia :ugeek: :biggrin:
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodka987
04 paź 2016, 06:07
He he doniczkowa mafia :) teraz przyjdzie jej odpokutować za grzech kotzurkonaśladownictwa :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: slodka987
04 paź 2016, 14:48
być prześladowanym za kopiowanie nic nie robienia :D to jest piękne :D
btw, dużo zarabia? Realna konkurencja czy supernowa która gaśnie z każdym dniem?
Awatar użytkownika
MRX_SU
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 241
Rejestracja: 09 lut 2016, 02:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: no która?;>
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodka987
04 paź 2016, 15:34
NoMoreMoney pisze:
poker123 pisze:mowila tez ze boi sie bo teraz kazdego mozna namierzyc i jakis sluga kocuka ja przesladuje :lol: :lol: :o


Kocurkowa mafia :ugeek: :biggrin:

Moze kocurkowa wynajela kilera :lol: :lol:
Awatar użytkownika
poker123
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 05 wrz 2016, 23:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: s.k


Re: slodka987
04 paź 2016, 16:12
poker123 pisze:
NoMoreMoney pisze:
poker123 pisze:mowila tez ze boi sie bo teraz kazdego mozna namierzyc i jakis sluga kocuka ja przesladuje :lol: :lol: :o


Kocurkowa mafia :ugeek: :biggrin:

Moze kocurkowa wynajela kilera :lol: :lol:

jestem jurek kiler i mam wszystko w dupie :D
Awatar użytkownika
Jose_Arcadio_Morales
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 04 paź 2016, 16:06
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ....................
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodka987
04 paź 2016, 16:39
wszystko w dupie - znaczy się pedał, no to gratuluję
Awatar użytkownika
faraon
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 454
Rejestracja: 02 sie 2015, 19:13
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodka987
04 paź 2016, 16:42
Jose_Arcadio_Morales pisze:
poker123 pisze:
NoMoreMoney pisze:
poker123 pisze:mowila tez ze boi sie bo teraz kazdego mozna namierzyc i jakis sluga kocuka ja przesladuje :lol: :lol: :o


Kocurkowa mafia :ugeek: :biggrin:

Moze kocurkowa wynajela kilera :lol: :lol:

jestem jurek kiler i mam wszystko w dupie :D


To masz wielką dupę :lol:
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodka987
04 paź 2016, 22:43
NoMoreMoney pisze:
poker123 pisze:mowila tez ze boi sie bo teraz kazdego mozna namierzyc i jakis sluga kocuka ja przesladuje :lol: :lol: :o


Kocurkowa mafia :ugeek: :biggrin:


Jedyna mafia jaka istnieje na showupie to mafia żetonowa :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości