Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 16:25
KaFka pisze:
komin pisze:
Lejlalopez pisze:Zwykla karta studencka do 2 tys zlotych. Osobny rachunek dla konta splacasz jak kredyt mozesz korzystac i wyplacac. Normalna sprawa w santander. Nie przekraczam nadwyzki, przykladowo wplyw 1500 to sobie wyplacam i nie dopuszczam do nadwyzki. Mialam komornika i nic nie ruszyl. To kest traltowane jako splata kredytu nie jako wplyw. Wplywy 3/4 razy w tyg z SU.

Lejlalopez, czyli rownie dobrze mozesz miec zwykle konto i codziennie, po kazdym wplywie biec bo bankomatu i wyplacac wszystko :D To bank traktuje to jako splate kredytu. W sumie calkiem sprytne jesli trafisz na malo ogarnietego komornika, bo faktycznie malo kto bierze pod uwage ze kredytowke mozna nadplacac. W przypadku kontroli US, to rozwiazanie nie chroni Cie niestety przed niczym.

Proponuję udzielać tu więcej podpowiedzi komornikom i innym takim ....no kuźwa...ogarnijcie się...piszecie poradnik kontrolera...wrrrr


Kochana nie zauważyłaś? tutaj kazdy jest doradca podatkowy :laugh3:
Awatar użytkownika
Slodkamalolatka1
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 8
Rejestracja: 11 gru 2016, 17:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Slodkamalolata1


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 16:26
KaFka pisze:
czarnoczarna pisze:
Lejlalopez pisze:Przelewy maja 24 h na dojscie. Jesli zostal puszcziny wczoraj to musi przyjsc dzis do ostatniej sesji. Inaczej puszczony nie zostal


Myślałam też, że może razem z administratorem strony zmienił się też bank i przelewy będą szły kilka dni roboczych z zagranicznego konta?

Dziaj doszły zaległe przelewy dziewczynom..jeśli nie dostaniesz do wieczora pisz do SU i do banku

Pamiętaj, że to Elizabeth pisała, że jej doszło... To samo pisała przed świętami i wprowadzała nas w błąd..
Awatar użytkownika
czarnoczarna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 25 kwie 2019, 10:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 16:26
komin pisze:
sisis25 pisze:no nic przed US tylko prostytutke trzeba z siebie zrobic i powiedziec ze to byl zadatek badz zaliczka przed spotkaniem z klientem na zywo chcial dobrze obejrzec najpierw przed kamerka taka technologia ( zdjecia odchodza do lamusa oglaszajac sie na jaims innym portalu ze zdjeciem to juz nie modne tylko kamerka ) teraz a pozniej sie spotkac przeciez wielu panow chce sie spotykac ciagle propozycje spotkania sa wiec to chyba nie glupie jak myslicie?

:facepalm:
ekhm...ja mysle ze przede wszystkim powinnas juz przestac myslec :biggrin: ale faktycznie skoro wielu panow chce sie spotkac to moze sie spotkaj? widze Cie :good3: :lol:

Komin popieram cię :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 19:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 16:27
Cześć i czołem ;) Czytam to forum dokładnie po tym jak wstrzymali wypłaty... i dopiero teraz zebrałam się na założenie konta. Jeśli chodzi o wczorajszy przelew to mam go zrealizowanego o 21:36 dokładnie - jednak doo tej pory nie mam pieniędzy na koncie a mam konto w millenium. No i nie wiem czy dobrze robiłam bo ja nigdy nie podawałam imienia i nazwiska... i zawsze przychodziły pieniądze na konto - nie wiem czy tym razem też tak będzie ;/ :beg: już dziś wypłaciłam pieniądze z danymi ale one jeszcze nie są w zrealizowanych.
Awatar użytkownika
Niezauważalna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 25 kwie 2019, 16:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 16:30
Dominatrix pisze:
komin pisze:
sisis25 pisze:no nic przed US tylko prostytutke trzeba z siebie zrobic i powiedziec ze to byl zadatek badz zaliczka przed spotkaniem z klientem na zywo chcial dobrze obejrzec najpierw przed kamerka taka technologia ( zdjecia odchodza do lamusa oglaszajac sie na jaims innym portalu ze zdjeciem to juz nie modne tylko kamerka ) teraz a pozniej sie spotkac przeciez wielu panow chce sie spotykac ciagle propozycje spotkania sa wiec to chyba nie glupie jak myslicie?

:facepalm:
ekhm...ja mysle ze przede wszystkim powinnas juz przestac myslec :biggrin: ale faktycznie skoro wielu panow chce sie spotkac to moze sie spotkaj? widze Cie :good3: :lol:

Komin popieram cię :facepalm: :facepalm: :facepalm:



ale o co chodzi panowie tak mysla o paniach na tym portalu nei wiedziec czemu ciagle jakies propozycje tylko widze wiec o co chodzi nie mozna pojsc dalej ? a to sa fakty porobic tych pytan screany i bedzie z tego niezly portal slurzacy do ogloszen swojej pussy a nie tam dzialalnosc artystyczna
Awatar użytkownika
sisis25
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 25 kwie 2019, 15:47
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 16:38
sisis25, no ogolnie pomysl ciekawy, ale raczej nie przejdzie ;p bardziej do amerykanskich seriali prawniczych sie nadaje;), choc kto wie, moze przy dobrym papudze :)
Slodkamalolatka1, Skoro piszesz, ze Dominatrix zle doradza, to napisz nam jak powinno byc prawidlowo, co by wszyscy uswiadomieni byli.

Mogloby SU w ramach rekompensaty zrobic jakies dni porad prawnych i ksiegowych zeby wszyscy wiedzieli co i jak.
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 16:38
Hahaha...to wiem i zapamiętam na długo...ale przyjazna i dwie inne też napisały,że otrzymały...także spoko...
Przelewy ruszyły...zobaczymy co dalej ;)
Będzie ok.:)
Awatar użytkownika
KaFka
SU-holik
SU-holik
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2017, 15:24
Podziękował: 27 razy
Podziękowano mu: 37 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 16:39
sisis25 pisze:ale o co chodzi panowie tak mysla o paniach na tym portalu nei wiedziec czemu ciagle jakies propozycje tylko widze wiec o co chodzi nie mozna pojsc dalej ? a to sa fakty porobic tych pytan screany i bedzie z tego niezly portal slurzacy do ogloszen swojej pussy a nie tam dzialalnosc artystyczna

sisis25 Sloneczko Ty cudne... alez oczywiscie ze mozna pojsc dalej!!! bezwzglednie! W Twoim przypadku uważam ze będzie to jedna z najrozsądniejszych decyzji w życiu :ok: :ok:
Rob sobie z SU portal do ogloszen swojej pussy a nie jakas tam gowniana dzialalnosc artystyczna :good3: :D
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 16:40
Niezauważalna pisze:Cześć i czołem ;) Czytam to forum dokładnie po tym jak wstrzymali wypłaty... i dopiero teraz zebrałam się na założenie konta. Jeśli chodzi o wczorajszy przelew to mam go zrealizowanego o 21:36 dokładnie - jednak doo tej pory nie mam pieniędzy na koncie a mam konto w millenium. No i nie wiem czy dobrze robiłam bo ja nigdy nie podawałam imienia i nazwiska... i zawsze przychodziły pieniądze na konto - nie wiem czy tym razem też tak będzie ;/ :beg: już dziś wypłaciłam pieniądze z danymi ale one jeszcze nie są w zrealizowanych.

Nie mogłaś zlecić przelewu nie podając Imienia i nazwiska...także nie ściemniaj....
Awatar użytkownika
KaFka
SU-holik
SU-holik
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2017, 15:24
Podziękował: 27 razy
Podziękowano mu: 37 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 16:42
KaFka pisze:Hahaha...to wiem i zapamiętam na długo...ale przyjazna i dwie inne też napisały,że otrzymały...także spoko...
Przelewy ruszyły...zobaczymy co dalej ;)
Będzie ok.:)


No to mam nadzieję, że już wszystko wróci do normy:) u mnie minęła 3 sesja i dalej kasy nie ma. Napisałam do bok. Zobaczymy co dalej.... :) ;)
Awatar użytkownika
czarnoczarna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 25 kwie 2019, 10:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 16:43
miszmasz pisze:sisis25, no ogolnie pomysl ciekawy, ale raczej nie przejdzie ;p bardziej do amerykanskich seriali prawniczych sie nadaje;), choc kto wie, moze przy dobrym papudze :)
Slodkamalolatka1, Skoro piszesz, ze Dominatrix zle doradza, to napisz nam jak powinno byc prawidlowo, co by wszyscy uswiadomieni byli.

Mogloby SU w ramach rekompensaty zrobic jakies dni porad prawnych i ksiegowych zeby wszyscy wiedzieli co i jak.



dobry pomysl zeby w ramach rekompensat SU zrobilo darmowe porady jak oni to widza
Awatar użytkownika
sisis25
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 25 kwie 2019, 15:47
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 16:47
sisis25 pisze:
Dominatrix pisze:
komin pisze:
sisis25 pisze:no nic przed US tylko prostytutke trzeba z siebie zrobic i powiedziec ze to byl zadatek badz zaliczka przed spotkaniem z klientem na zywo chcial dobrze obejrzec najpierw przed kamerka taka technologia ( zdjecia odchodza do lamusa oglaszajac sie na jaims innym portalu ze zdjeciem to juz nie modne tylko kamerka ) teraz a pozniej sie spotkac przeciez wielu panow chce sie spotykac ciagle propozycje spotkania sa wiec to chyba nie glupie jak myslicie?

:facepalm:
ekhm...ja mysle ze przede wszystkim powinnas juz przestac myslec :biggrin: ale faktycznie skoro wielu panow chce sie spotkac to moze sie spotkaj? widze Cie :good3: :lol:

Komin popieram cię :facepalm: :facepalm: :facepalm:



ale o co chodzi panowie tak mysla o paniach na tym portalu nei wiedziec czemu ciagle jakies propozycje tylko widze wiec o co chodzi nie mozna pojsc dalej ? a to sa fakty porobic tych pytan screany i bedzie z tego niezly portal slurzacy do ogloszen swojej pussy a nie tam dzialalnosc artystyczna


Choćby dlatego to nie wypali, że SU jasno zabrania podawania kontaktu do siebie. Nie jest żadnym pośrednikiem w spotkaniach wrecz przeciwinie. Lepiej zalozyc dzialanosc jak wiekszosc normalnuch ludzi sie rozliczać przeciez nas nie zbawia te podatki ani nie zbiedniejemy a spokoj swiety
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 16:48
komin pisze:
sisis25 pisze:ale o co chodzi panowie tak mysla o paniach na tym portalu nei wiedziec czemu ciagle jakies propozycje tylko widze wiec o co chodzi nie mozna pojsc dalej ? a to sa fakty porobic tych pytan screany i bedzie z tego niezly portal slurzacy do ogloszen swojej pussy a nie tam dzialalnosc artystyczna

sisis25 Sloneczko Ty cudne... alez oczywiscie ze mozna pojsc dalej!!! bezwzglednie! W Twoim przypadku uważam ze będzie to jedna z najrozsądniejszych decyzji w życiu :ok: :ok:
Rob sobie z SU portal do ogloszen swojej pussy a nie jakas tam gowniana dzialalnosc artystyczna :good3: :D

dlaczego faceci mnie tak neguja skoro to wlasnie wy faceci zawsze pytacie czy sie nie spotkam czasem????
Awatar użytkownika
sisis25
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 25 kwie 2019, 15:47
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 16:49
Nowy problem,nowe trole...no cóż,widocznie tak ten świat jest skonstruowany ....wrrrr...
Otrzymamy ciężko zarobione pieniądze i już :)
Awatar użytkownika
KaFka
SU-holik
SU-holik
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2017, 15:24
Podziękował: 27 razy
Podziękowano mu: 37 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 16:50
KaFka pisze:Hahaha...to wiem i zapamiętam na długo...ale przyjazna i dwie inne też napisały,że otrzymały...także spoko...
Przelewy ruszyły...zobaczymy co dalej ;)
Będzie ok.:)


Spokojnie wszystko dojdzie bez nerwów :girl_smile:
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 16:51
ZmysłowaOna23 pisze:
sisis25 pisze:
Dominatrix pisze:
komin pisze:
sisis25 pisze:no nic przed US tylko prostytutke trzeba z siebie zrobic i powiedziec ze to byl zadatek badz zaliczka przed spotkaniem z klientem na zywo chcial dobrze obejrzec najpierw przed kamerka taka technologia ( zdjecia odchodza do lamusa oglaszajac sie na jaims innym portalu ze zdjeciem to juz nie modne tylko kamerka ) teraz a pozniej sie spotkac przeciez wielu panow chce sie spotykac ciagle propozycje spotkania sa wiec to chyba nie glupie jak myslicie?

:facepalm:
ekhm...ja mysle ze przede wszystkim powinnas juz przestac myslec :biggrin: ale faktycznie skoro wielu panow chce sie spotkac to moze sie spotkaj? widze Cie :good3: :lol:

Komin popieram cię :facepalm: :facepalm: :facepalm:



ale o co chodzi panowie tak mysla o paniach na tym portalu nei wiedziec czemu ciagle jakies propozycje tylko widze wiec o co chodzi nie mozna pojsc dalej ? a to sa fakty porobic tych pytan screany i bedzie z tego niezly portal slurzacy do ogloszen swojej pussy a nie tam dzialalnosc artystyczna


Choćby dlatego to nie wypali, że SU jasno zabrania podawania kontaktu do siebie. Nie jest żadnym pośrednikiem w spotkaniach wrecz przeciwinie. Lepiej zalozyc dzialanosc jak wiekszosc normalnuch ludzi sie rozliczać przeciez nas nie zbawia te podatki ani nie zbiedniejemy a spokoj swiety


pewnie tez bym placila jakby mozna jakies male ale zaraz ze to dzialalnosc ze trzeba zus a idz w cholera nic bym nie zarobila nawet ja nie mam po 3 tys nawet zeby bylo od czego placic czasem moze 2 tysie uzbieram ale jak sie zawezme ja to traktuje jako dodatek moze 15oo zl miesiecznie to jak mam podatek plus zus to nic mi nie zostanie
Awatar użytkownika
sisis25
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 25 kwie 2019, 15:47
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 16:52
KaFka pisze:Nowy problem,nowe trole...no cóż,widocznie tak ten świat jest skonstruowany ....wrrrr...
Otrzymamy ciężko zarobione pieniądze i już :)


no wlasnie faceci pytaja czy sie spotkam a tu sie smieja ze poszlabym dalej ajaj ja tego nie rozumiem
Awatar użytkownika
sisis25
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 25 kwie 2019, 15:47
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 16:54
Nie ściemniam. Podałam imie i nazwisko oczywiście ale nie swoje. Dziś wypłacając podałam juz prawdziwe swoje dane. Zacznij czytać ze zrozumieniem... Boże :omg:
Awatar użytkownika
Niezauważalna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 25 kwie 2019, 16:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 16:54
sisis25 pisze:
komin pisze:
sisis25 pisze:ale o co chodzi panowie tak mysla o paniach na tym portalu nei wiedziec czemu ciagle jakies propozycje tylko widze wiec o co chodzi nie mozna pojsc dalej ? a to sa fakty porobic tych pytan screany i bedzie z tego niezly portal slurzacy do ogloszen swojej pussy a nie tam dzialalnosc artystyczna

sisis25 Sloneczko Ty cudne... alez oczywiscie ze mozna pojsc dalej!!! bezwzglednie! W Twoim przypadku uważam ze będzie to jedna z najrozsądniejszych decyzji w życiu :ok: :ok:
Rob sobie z SU portal do ogloszen swojej pussy a nie jakas tam gowniana dzialalnosc artystyczna :good3: :D

dlaczego faceci mnie tak neguja skoro to wlasnie wy faceci zawsze pytacie czy sie nie spotkam czasem????

Nie wiesz??? A skąd wiesz,że to facet Cię neguje? Bo jest na niebiesko????
Internet dał nieudacznikom życiowym ogromną szansę...mogą stać się kimś,dziedzina nieważna...byle móc się wybić ....masakra...
Jeszcze raz powtarzam...wszystko wróci do naszej normy :)
Następny mój post za jakieś....2 lata ;)
Awatar użytkownika
KaFka
SU-holik
SU-holik
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2017, 15:24
Podziękował: 27 razy
Podziękowano mu: 37 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 17:00
Ja tam wole spac spokojnie. Politycy na pewno ogladaja niejedna na kam i wala konia. To i forum moga czytac.
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości