ToxicAngel / xxxToxicAngelxxx (zbiornik.tv)

Archiwa, spam, posty niezgodne z regulaminem i inne forumowe śmieci.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: ToxicAngel
08 lut 2016, 08:23
Ja Cię kręcę!
Ludzie, to nie maja umiaru, jak podpadniesz jakiemuś dewiantowi, to na głowie stanie i przed niczym się nie cofnie, żeby człowieka zniszczyć, sponiewierać i skompromitować.
A "najlepsze" jest to, że każdy może tam wejść i dodać najbardziej idiotyczny komentarz, podpisując się cudzym nickiem. Wartości merytorycznej ten paszkwil żadnej nie ma, za to jaka siła rażenia!

https://showup24.tv/ToxicAngel
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 884
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
08 lut 2016, 11:50
msn pisze:Być może to jakieś karaczany i wykopki.. ktoś się na poważnie tym zajął.
Też nie sądziłem, że to na tej stronie to prawdziwe.. :roll:
z drugiej strony, na szołap nie wpadają sami gimnazjaliści, jak niektorzy mysla, komuś widocznie sie cos bardzo nie spodobalo. Zresztą to nie pierwszy przypadek, że kogoś 'niszczą' w sieci.



To to jest nic, gorsze rzeczy bywały. :geek:
Awatar użytkownika
Morus
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 299
Rejestracja: 27 lis 2015, 22:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Cherreet
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
08 lut 2016, 13:16
msn pisze:Toxic i slodkarozkosz trzeba adorowac i na sile lubic bo inaczej jestes ich wrogiem :lol:
mnie jakos ann tak nie odstrasza co tox ostatnio, kiedys mowila na malkox ze to zly czlowiek, a jakis czas temu to co pokazala na trans kilkakrotnie, to wszyscy co znaja temat to stwierdzili ze tox to falszerz jakich malo, teraz dupe wylizala i sie robi swieta, ona nie obraza, nie obgaduje, nie wywleka czyichs prywatnych spraw na ogolnym ona nic nie robi przeciez.. :good3:
Poza tym wątpie w takie sprawy, zresztą te antytrans to i tak nie są pewnie nadawane z polski a te telefony jakies do tox, to i tak gowno z tego by bylo jesli cos.
Toxic sie nie potrafi pogodzic ze jest ujowa juz i jej czas minal. W ogole podziwiam ja ze chce sie jej tyle siedziec i zajmowac takimi rozkminami...
i pali fajke za fajka z nerwow fuj.
a tak w ogole to toxic, slodka i ten caly nocny homoseksualista jastrzap.. :suicide:


I tu masz dużo racji. To co gadała toxic o innych wystarczyłoby żeby wybronić ann. I myślę że bez problemu dotarłbym do tych nagrań. Ale na pewno nie będę ich szukał dla ann. W końcu to przez ann odeszła moja ulubienica PureDream i mam z nią swoje porachunki za to.
Ogólnie tox i ann nawzajem się szachują. Jeśli mają odpowiednie nagrania to każda może sie wybronić. Sąd każe tylko przeprosić pozywającą a żadnej innej kary nie przyzna. Jedna i druga gadała o innych i nagrania z tego zniszczą jej wiarygodność jako niewinnej.
Powiedziałbym nawet że tox jest w dużo lepszej sytuacji. Bo wiadomo kto nagrywał ann i kto ma jej obraźliwe nagrania z przeciągu 2 lat. Słyszałem że jest tego 700GB. Toxic nie musi sie bać że ann ją pozwie za to co gada, nie miałaby najmniejszych szans wygrać. Chociaż tox też łatwo przegra.

Decytujące znaczenie miałby tutaj adwokat/prawnik ann. Jak zabuli kasy to znajdzie dobrego adwokata który po konsultacji ze specjalistą podważy dowody tox. A ja znam biegłego sądowego w sprawach komputerów. I jak sie kiedyś pytałem to mi powiedział że 90% dowodów cyfrowych można podważyć np.
- każdy screen czy zdjęcie cyfrowe można podważyć, jest to bezużyteczny dowód w sądzie
- filmu z dźwiękiem nie da się podważyć, ale można podważyć czas jego powstania, ann bardzo łatwo może podważyć twierdzenie że to ona pierwsza zaczęła wyzywać tox i zostanie uniewinniona

Czyli tox jest na przegranej pozycji względem ann. Oczywiście istnieje też 10% niepodważalnych dowodów cyfrowych. Ale nie będę o nich tutaj pisał, jak tox mnie ładnie poprosi na PW to je dostanie. Ann prosić nie umie, dlatego pozdrawiam ją środkowym palcem w tej sprawie :D

Tox ma tą przewage że ma mocny dowód z tymi telefonami. Policja jej w życiu tego nie przyjmie. Ale jak wyśle do prokuratury to przejdzie, chociaż prokurator z sędzią będą mieli niezły ubaw.
Za ten komentarz pokazany przez Honved też mogłaby ujebać autora. Ale dobry adwokat wybroniłby oskarżonego bo tam nie ma nicka ToxicAngel a Toxic Angel. Jeśli ann tego nie napisała to nie udowodni żadnego związku piszącemu z SU i przegra.

No i najważniejsze, w takich sprawach nie ma żadnych aresztowań. Dostajesz wezwanie na przesłuchanie/sprawe z dużym wyprzedzeniem. Jest dużo czasu aby dobry prawnik sporządził teksty które masz mówić. Wygrywa ten co ma lepszego prawnika, czyli ann jest na wygranej pozycji bo ma w chuj kasy.
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
08 lut 2016, 22:11
No i koniec mojego pisania na ten temat. Zostały mi zablokowane wiadomości PW po ostatnim poście, a posty podlegają moderacji.
Jeśli nie zostaną odblokowane, to powiedzmy za 2 tygodnie gdy będę miał więcej czasu, sam napiszę do ToxicAngel na SU.

[do admina]
Radzę się zastanowić przed skasowaniem powyższych słów. Dobrze udokumentowałem fakt wysłania tego postu. A jeśli uważasz że możesz zabronić mi poinformowanie o takim fakcie, to zacznij sobie studiować prawo poczynając od art 54 konstytucji RP. I nie bądź zdziwiony, jak nakazem sądowym umieszczę tutaj informację o zablokowaniu mi PW. W chwili zaoferowania pomocy ToxicAngel właśnie poprzez ten sposób komunikacji.
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
08 lut 2016, 23:47
7 z Twoich postów zostało usuniętych, a część edytowana. Niepotrzebne wymiany zdań nie na temat czy inne zostały usunięte. W swoich postach zahaczałeś o prywatność nadających. Gdzie pracują, co robiły gdzieś tam, czym się zajmowały itp. Jakby tego było mało wypowiadasz się o nich w mało kulturalny sposób. Widać, że bawi Cie całe to spięcie między nadającymi i podsycasz na forum jeszcze bardziej cały ten bezsensowny hejt bawiąc się w jakieś punktacje. Nie będzie to tu tolerowane. Zablokowane zostały wiadomości pw i możliwość pisania postów bez moderacji. Dla informacji - w temacie SweetPussyy, Koneser33 także został zablokowany viewtopic.php?f=8&t=673 Prawie każdy jego komentarz był negatywny i opowiadał co się dzieje w życiu prywatnym dziewczyny, biorąc informacje z jej facebooka. To jest forum o kamerkach internetowych. Życie prywatne nadających niech pozostanie ich prywatną sprawą. Chcesz pisać co Ci się żywnie podoba, załóż własne forum, za własne pieniądze i wtedy rób co tylko chcesz.

Dla Twojej informacji. ToxicAngel ma na forum konto od dawna, pod własnym nickiem i zapewne czytała w jaki sposób się wypowiadałeś.
Nieaktywne konto od 14.02.2016
Awatar użytkownika
...:::Bobek:::...
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1022
Rejestracja: 22 lip 2015, 10:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
09 lut 2016, 03:10
Toxic już z rok gada że wszystkich będzie pozywać ale zawsze kończy się na piepszeniu bzdur . Prawda jest taka ,że codziennie siedzi na tym SU do 4 rano ze 100 żetonami max z calego dnia i to tyle. Jak czytam że on chce coś tam skakać do Ann to mnie aż skręca :lol2: Chyba co najwyżej jej zamieść podłogę ,nakarmić koty i jeszcze grzecznie podziękować.
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
09 lut 2016, 13:09
No w kwestii żetonów, masz racjem. :geek: Ale w kwestii głupoty, to już bym poleplemnikozował. :geek:
Awatar użytkownika
Morus
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 299
Rejestracja: 27 lis 2015, 22:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Cherreet
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
09 lut 2016, 21:12
sirpsychosexy pisze:Toxic już z rok gada że wszystkich będzie pozywać ale zawsze kończy się na piepszeniu bzdur . Prawda jest taka ,że codziennie siedzi na tym ShowUp.tv do 4 rano ze 100 żetonami max z calego dnia i to tyle. Jak czytam że on chce coś tam skakać do Ann to mnie aż skręca :lol2: Chyba co najwyżej jej zamieść podłogę ,nakarmić koty i jeszcze grzecznie podziękować.


Uważam podobnie choć ja słyszałem o pozywaniu dopiero teraz. Ale fakt faktem że wszyscy straszą ann a nikt jej nic nie zrobił. Ale jak jej sie trafiły jakieś ciekawe smsy z groźbami karalnymi to ma szanse zrobić z tego niezłą afere. Tyle tylko że ja jestem na 90% pewny że to nie ann zostanie zidentyfikowana jako pisząca osoba. Tyle toxic ugra, że tylko jakiegoś pionka uwali i da do zrozumienia że z nią nie ma żartów.
W stosunku do tego co ann na nią gada to niewiele może, bo sama też gadała zamiast sie zamknąć i od razu pozywać. Zresztą jak wspomniałem stare nagrania toxic są bardzo ciekawe. Ona widocznie myśli że poleci do prokuratury i zaraz ann wezną w kajdanki. Gówno prawda, dostanie tylko wezwanie na sprawe. A jak toxic przegra to będzie musiała zabulić za koszty sądowe ann(nie wiem ile bo ostatnio zmienili przepisy), opłatę sądową, własnego adwokata/prawnika i za urlop ann. Bo chyba ten jej super prawnik ją uprzedził, że pozwany może zarządać zwrotu kosztów jakie poniósł. Czyli średni dochód tego zakładu fryzjerskiego ann z 1 dnia, bo go nie otworzy w dniu sprawy sądowej. A tam są jacyś pracownicy więc z 500zł będzie na pewno, chociaż to dość nie dużo. Ale kosztami dojazdu chyba też może ją obciążyć, i też będzie znaczący koszt.
Z drugiej strony tox jak wygra to nie zwraca tych kosztów a wręcz przeciwnie. To ann by jej zwracała poniesione koszty sądowe. A tox może jeszcze zastosować pewien kruczek prawny. Bo jak złoży sprawę w Warszawie to adwokat ann krzyknie jej przynajmniej z 1000zł za dojazd, hotel i stracony czas. A jak ann weźnie adwokata z Wawy to nie będzie mogła z nim pogadać i może łatwo przegrać. Tyle tylko że ann ma kase i dla niej 1000zł to raczej nie jest żaden problem.
Tak jak pisałem, tox jest na kiepskiej pozycji. Bo to ona jako pozywająca musi udowodnić że coś było a nie ann że czegoś nie było. Ale jak ma ciekawe smsy to jest to dobry punkt zaczepienia żeby uwalić tego cwaniaczka co to pisał.
Ogólnie to dostaje ataku śmiechu jak tylko słyszę o jakichś pozwach po tym co obie gadały względem siebie. Ale wcale mnie nie dziwi stanowisko tox po tym co sie ostatnio od niej dowiedziałem. Te telefony na jej prywatny numer, komentarz o zmianie płci czy podobno nawet jakiś filmik w necie. Każda normalna laska za takie rzeczy wytoczyłaby proces, bo to jest przegięcie. Szczególnie wydzwanianie do kogoś w nocy na prywatny telefon. To trzeba być psycholem żeby tak robić. Co jest w necie to i w necie pozostaje, a od numeru telefonu WARA! Do ann nikt nie wydzwania w nocy chociaż numer każdy znajdzie w google. To chyba jasno świadczy że ci wszyscy ludzie są normalni skoro tak nie robią.

Z siedzeniem do 4 rano nie masz racji. Właśnie tox dużo tym zyskuje bo ann ma zawsze wyższą oglądalność i mało siedzi. A jak tox po nocach opowiada to tylko jej słuchają i do większej ilości osób dociera jej wersja wydarzeń.
Inna sprawa że tox nie dam rady słuchać (ann też nie). Jak ostatnio słuchałem jej mądrości na temat islamu to sie uśmiałem do łez. Chyba nie słyszała rady że jak sie nie zna tematu to sie wcale go nie porusza :lol: I to nie dlatego że ludzie sie będą śmiać, a dlatego że wezną cie za skończonego debila. :laugh3:

Ale przynajmniej antytransmisja znów zaczęła lecieć wczoraj o ann. Teksty były naprawde mocne.
To chyba ten gościu od antytransmisji anka92x puszcza filmiki zarówno z ann jak i toxic. Po czasie zniknięcia anka92x można to wywnioskować. A do tego antytransmisje ann i tox mają ten sam styl opisów co anka92x. Chyba że tych antytransmisji jest więcej a ja zwyczajnie ich nie widziałem.
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
10 lut 2016, 01:21
Daj spokuj . Szkoda pisania Toxic nic nie zrobi . Po za tym nawet jak Ann do niej dzwoniła czy tam coś to i tak pewnie z prepaida więc policja i tak nic nie znajdzie a po za tym myśle ,że policja czy prokuratura ma lepsze rzeczy do roboty niż zajmowanie się takimi pierdolami jak laski z SU. Co najwyżej mogłaby być sprawa o stalking ale to też musi to być uciążliwe nękanie. Takie sprawy ciągną się latami a wyroki w nich są śmieszne. Zawiasy to max co można za to dostać. Zazwyczaj kończy się na zakazie zbliżania itd.

Z tym że toxic dużo siedzi to była po prostu polewka z niej że musi siedzieć całe noce żeby zarobić 100 żetonów :lol:
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
10 lut 2016, 02:10
sirpsychosexy pisze:Daj spokuj . Szkoda pisania Toxic nic nie zrobi . Po za tym nawet jak Ann do niej dzwoniła czy tam coś to i tak pewnie z prepaida więc policja i tak nic nie znajdzie


Marną masz wiedze człowieku, bardzo marną, ale nie będę Cię uświadamiał. Żyj sobie w nieświadomości jak to powiedziała mądrze tox, czy coś w ten deseń.

sirpsychosexy pisze: a po za tym myśle ,że policja czy prokuratura ma lepsze rzeczy do roboty niż zajmowanie się takimi pierdolami jak laski z ShowUp.tv.


Prokuratura nie odrzuci żadnego zgłoszenia jeśli jest realne podejrzenie przestępstwa.

sirpsychosexy pisze:Co najwyżej mogłaby być sprawa o stalking ale to też musi to być uciążliwe nękanie.


To prawda, jeśli nie było groźb to toxic gówno zdziała w tym temacie.

sirpsychosexy pisze:Takie sprawy ciągną się latami a wyroki w nich są śmieszne. Zawiasy to max co można za to dostać. Zazwyczaj kończy się na zakazie zbliżania itd.


Zależy jaka sprawa, cywilną można załatwić w 2 miechy w odpowiednim sądzie. Przy odwołaniach wydłuża się do roku. Zresztą czas jest nieważny, tylko efekt końcowy sie liczy.
A dostać to można 500 tyś grzywny co jest znacznie lepszą opcją niż jakieś zawiasy. Więzienie też za to grozi a nie tylko zawiasy. Były też większe kwoty w historii polskiego sądownictwa. Jakiś polityk wytoczył chyba proces o milion złotych jeśli dobrze pamiętam.


Toxic widzę zmądrzała, przestała rzucać szkodliwymi dla siebie tekstami o ann. Za to ann namiętnie czyta to forum. Jak napisałem o tym nadawaniu toxic w nocy to dzis już lata naga przed kamerką :D Ale jednak odniosłem mylne wrażenie o tej liczbie widzów. U tox siedzą tylko tacy co słuchają, bo ona sie nie rozbiera. U ann jak sie nie rozbiera to siedzi tylko 300 osób, z czego 100 czeka aż sie rozbierze z kutasem w ręku. Czyli realna proporcja widzów którzy słuchają wynosi 100 u tox do 200 u ann. Czyli w gruncie rzeczy ann nie jest w stanie przebić propagandy tox swoja własną. Bo tox ma mnóstwo wolnego czasu i nadrobi widzów czasem. Ann nie widać wcale w tygodniu, a w weekend ledwo na oczy patrzy bo tak niedosypia.

Inny smaczek który zauważyłem, to nagła potrzeba żetona u ann. Chyba padł na nia strach i już zaczyna zbierać na dobrego adwokata hehe Może te smsy i komentarz o zmianie płci nie były wcale pisane przez jakąś niezidentyfikowaną osobę. W gruncie rzeczy to tox zawsze może spróbować pozwać za ten komentarz. Koszt kilkuset złotych a jakby sie okazało że to ann... minimum 10tyś grzywny wróżę za ten komentarz o zmianie płci. Wystarczy ze tox pokaże akt urodzenia jako kobieta i nie będzie o czym gadać. A jak tox doda to tego stare nagrania jak ann obgaduje innych to już całkiem nie będzie opcji do jakiejkolwiek obrony. Chyba że i ann dorwie ciekawe nagrania tox... ale i tak byłaby skończona po ujawnieniu że pisze takie komentarze o innej lasce.
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
10 lut 2016, 21:14
człowieku ja pierdole idź lepiej pisać książki fantasy masz talent haha. Transmitująca jednak miała trochę racji haha
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
11 lut 2016, 03:18
jurek_chujek pisze:
sirpsychosexy pisze:Daj spokuj . Szkoda pisania Toxic nic nie zrobi . Po za tym nawet jak Ann do niej dzwoniła czy tam coś to i tak pewnie z prepaida więc policja i tak nic nie znajdzie


Marną masz wiedze człowieku, bardzo marną, ale nie będę Cię uświadamiał. Żyj sobie w nieświadomości jak to powiedziała mądrze tox, czy coś w ten deseń.

sirpsychosexy pisze: a po za tym myśle ,że policja czy prokuratura ma lepsze rzeczy do roboty niż zajmowanie się takimi pierdolami jak laski z ShowUp.tv.


Prokuratura nie odrzuci żadnego zgłoszenia jeśli jest realne podejrzenie przestępstwa.

sirpsychosexy pisze:Co najwyżej mogłaby być sprawa o stalking ale to też musi to być uciążliwe nękanie.


To prawda, jeśli nie było groźb to toxic gówno zdziała w tym temacie.

sirpsychosexy pisze:Takie sprawy ciągną się latami a wyroki w nich są śmieszne. Zawiasy to max co można za to dostać. Zazwyczaj kończy się na zakazie zbliżania itd.


Zależy jaka sprawa, cywilną można załatwić w 2 miechy w odpowiednim sądzie. Przy odwołaniach wydłuża się do roku. Zresztą czas jest nieważny, tylko efekt końcowy sie liczy.
A dostać to można 500 tyś grzywny co jest znacznie lepszą opcją niż jakieś zawiasy. Więzienie też za to grozi a nie tylko zawiasy. Były też większe kwoty w historii polskiego sądownictwa. Jakiś polityk wytoczył chyba proces o milion złotych jeśli dobrze pamiętam.


Toxic widzę zmądrzała, przestała rzucać szkodliwymi dla siebie tekstami o ann. Za to ann namiętnie czyta to forum. Jak napisałem o tym nadawaniu toxic w nocy to dzis już lata naga przed kamerką :D Ale jednak odniosłem mylne wrażenie o tej liczbie widzów. U tox siedzą tylko tacy co słuchają, bo ona sie nie rozbiera. U ann jak sie nie rozbiera to siedzi tylko 300 osób, z czego 100 czeka aż sie rozbierze z kutasem w ręku. Czyli realna proporcja widzów którzy słuchają wynosi 100 u tox do 200 u ann. Czyli w gruncie rzeczy ann nie jest w stanie przebić propagandy tox swoja własną. Bo tox ma mnóstwo wolnego czasu i nadrobi widzów czasem. Ann nie widać wcale w tygodniu, a w weekend ledwo na oczy patrzy bo tak niedosypia.

Inny smaczek który zauważyłem, to nagła potrzeba żetona u ann. Chyba padł na nia strach i już zaczyna zbierać na dobrego adwokata hehe Może te smsy i komentarz o zmianie płci nie były wcale pisane przez jakąś niezidentyfikowaną osobę. W gruncie rzeczy to tox zawsze może spróbować pozwać za ten komentarz. Koszt kilkuset złotych a jakby sie okazało że to ann... minimum 10tyś grzywny wróżę za ten komentarz o zmianie płci. Wystarczy ze tox pokaże akt urodzenia jako kobieta i nie będzie o czym gadać. A jak tox doda to tego stare nagrania jak ann obgaduje innych to już całkiem nie będzie opcji do jakiejkolwiek obrony. Chyba że i ann dorwie ciekawe nagrania tox... ale i tak byłaby skończona po ujawnieniu że pisze takie komentarze o innej lasce.





Człowieku Twoje przedługie wywody w tym wątku są okropne i nie mówie tu nawet o treści... Zluzuj majty bo źle skończysz.
Awatar użytkownika
Endriu
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 02 gru 2015, 17:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
11 lut 2016, 20:34
Jeden łudzi sie że go nie znajdą a drugi ma trudności z czytaniem. Chyba czas iść do tox i zapytać czy powyższy tekst to już groźby karalne :D
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
12 lut 2016, 00:41
jurek_chujek pisze:Jeden łudzi sie że go nie znajdą a drugi ma trudności z czytaniem. Chyba czas iść do tox i zapytać czy powyższy tekst to już groźby karalne :D


idz się leczyć. Mnie gówno obchodzi jakaś durna wojenka między Toxic i Ann. Napisałem tylko co o tym myśle. Ja tylko lubię czasem oglądać nagi tyłek Ann i twoje teorie spiskowe chuj mnie obchodzą.
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
12 lut 2016, 14:54
Niestety "TęgaPała" jest jaki jest i umrze tak jak żyje. Jego opowieści dziwnej treści to jego znak firmowy. TęgaPało WITAM CIĘ.....

Możesz zmieniać nicki, ale swojej głupoty jurku_chujku nie zmienisz.
Awatar użytkownika
Honved
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 28 mar 2017, 11:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
12 lut 2016, 19:35
scoorviel pisze: Wygladalo to mniej -wiecej tak, ze Ann mowila: "do wora", jej fan (kobieta) odpowiadala "juz sie robi" I transmisja Toxa znikala. Byc moze osoba wywalajaca jest moderatorem ShowUp.tv, to bardzo prawdopodobne, ale tego nie wiem.


Zdaje się też to widziałem. Ciekawe czy stosują jakiś program czy to układ z moderatorem. Jeśli to drugie, to jest to mocno nieprofesjonalne ze strony SU.

Stąd naszła mnie taka myśl :o . Wyobraźmy sobie, że jesteśmy jednocześnie zalogowani na SU i na tym forum, siłą rzeczy używając tego samego adresu IP. Teoretycznie moderator showsu może na bieżąco przekazywać ip zalogowanego użytkownika moderatorowi SU a ten szybko go namierzyc, pod jakim nickiem jest zalogowany na SU. W ten sposób można robić problemy np osobom, które krytycznie sie wypowiadają albo ujawniają wałki na SU.

Więc pytanie do szefuncia. Czy aby na pewno nie masz układu z moderatorem SU i czy nasze ip jest bezpieczne ? :D
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
13 lut 2016, 02:46
sirpsychosexy pisze:człowieku ja pierdole idź lepiej pisać książki fantasy masz talent haha. Transmitująca jednak miała trochę racji haha


Już tak sie nie spinaj że Ci obaliłem twoją fantastyczną historyjkę o anonimowości karty prepaid.
Widać że jednak do ann Cie ciągnie i Cie drażni jak wstawiam sie za Toxic. Ale zauważ że ja jestem neutralny, bo zarówno za ann sie wstawiałem niedawno jak i teraz za toxic. Po prostu oceniam sytuacje jak najbardziej obiektywnie. I po zobaczeniu tego komentarza, oraz połączeniu informacji o telefonach o pewną historią sprzed 2 lat. Stwierdzam że to toxic jest tutaj atakowana.
I zauważ że moje działanie wcale nie jest niekorzystne dla Ciebie. Nawet jak toxic pozwie ann to nie spowoduje zniknięcia tej drugiej z SU. Wręcz przeciwnie będzie tran/transmitować więcej żeby odrobić straty. I pokazów na ogólnym będzie też więcej z potrzeby zetona, a po twoich wpisach widać że sie tym jarasz.

Przyznaje że jestem pod wrażeniem ostatniej zmiany toxic. Przestałą pieprzyc głupoty i atakuje sprytnymi i inteligentnymi ciosami. Dziś przykładowo nie rzucała nic obraźliwego i typowo hejterskiego. A jedynie prowadziła dyskusję sprytnie zadając celne pytania widzom.
Przykładowo poruszyła temat oskarżania ją o zmianę płci. I w związku z tym zadała pytanie dlaczego annpearl nadaje od 3 lat i nigdy nie miała okresu :lol: :lol: :lol:
Nie wiem czy sama to wymyśla czy ktoś jej podpowiada. Ale aż chce sie słuchać gdy pokazuje takie przemyślane fakty i pyta o opinię. Ann zdecydowanie przegrała dzisiaj po całości. Nie dość że została pogrążona faktami i celnymi spostrzeżeniami przez tox. To jeszcze nie zrobiła frajdej audyszyn przez co tox miała kilkukrotnie większą siłe rażenia.
Dzisiaj tox przyznaje +10 punktów. :good3:


Honved już Cię ośmieszyłem, wiem że Twoje wielkie ego nie może tego przeboleć. Jednak twa głupota w tym wcale nie pomaga.
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
13 lut 2016, 05:39
sliskiTroll pisze:
scoorviel pisze: Wygladalo to mniej -wiecej tak, ze Ann mowila: "do wora", jej fan (kobieta) odpowiadala "juz sie robi" I transmisja Toxa znikala. Byc moze osoba wywalajaca jest moderatorem ShowUp.tv, to bardzo prawdopodobne, ale tego nie wiem.
Stąd naszła mnie taka myśl :o . Wyobraźmy sobie, że jesteśmy jednocześnie zalogowani na ShowUp.tv i na tym forum, siłą rzeczy używając tego samego adresu IP. Teoretycznie moderator showsu może na bieżąco przekazywać ip zalogowanego użytkownika moderatorowi ShowUp.tv a ten szybko go namierzyc, pod jakim nickiem jest zalogowany na ShowUp.tv. W ten sposób można robić problemy np osobom, które krytycznie sie wypowiadają albo ujawniają wałki na ShowUp.tv.

Więc pytanie do szefuncia. Czy aby na pewno nie masz układu z moderatorem ShowUp.tv i czy nasze ip jest bezpieczne ? :D


A bo to problem, że ktoś ma dzisiaj (w XXI wieku) neta stacjonarnego i mobilnego? Czyli siedzisz w domu i łaczysz się z dwóch różnych ip i urządzeń, ty i np. siostra. A jak ktoś jest bardziej ogarnięty tak jak typ od anty trans anki, to łączysz się prze 'Cebule' i wtedy już jest inny temat.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: ToxicAngel
13 lut 2016, 14:48
jurek_chujek pisze:
sirpsychosexy pisze:człowieku ja pierdole idź lepiej pisać książki fantasy masz talent haha. Transmitująca jednak miała trochę racji haha


Już tak sie nie spinaj że Ci obaliłem twoją fantastyczną historyjkę o anonimowości karty prepaid.
Widać że jednak do ann Cie ciągnie i Cie drażni jak wstawiam sie za Toxic. Ale zauważ że ja jestem neutralny, bo zarówno za ann sie wstawiałem niedawno jak i teraz za toxic. Po prostu oceniam sytuacje jak najbardziej obiektywnie. I po zobaczeniu tego komentarza, oraz połączeniu informacji o telefonach o pewną historią sprzed 2 lat. Stwierdzam że to toxic jest tutaj atakowana.
I zauważ że moje działanie wcale nie jest niekorzystne dla Ciebie. Nawet jak toxic pozwie ann to nie spowoduje zniknięcia tej drugiej z ShowUp.tv. Wręcz przeciwnie będzie tran/transmitować więcej żeby odrobić straty. I pokazów na ogólnym będzie też więcej z potrzeby zetona, a po twoich wpisach widać że sie tym jarasz.

Przyznaje że jestem pod wrażeniem ostatniej zmiany toxic. Przestałą pieprzyc głupoty i atakuje sprytnymi i inteligentnymi ciosami. Dziś przykładowo nie rzucała nic obraźliwego i typowo hejterskiego. A jedynie prowadziła dyskusję sprytnie zadając celne pytania widzom.
Przykładowo poruszyła temat oskarżania ją o zmianę płci. I w związku z tym zadała pytanie dlaczego annpearl nadaje od 3 lat i nigdy nie miała okresu :lol: :lol: :lol:


Tak jasne. Chyba prędzej Toxic się znowu skompromitowała. Ann siedzi zazwyczaj tylko w weekend a nie tak jak toxic codziennie do 4 rano. Wiec żart z okresem chyba się spalił.A co do piątku, Ann może i nie było w piątek ale była w środę i w czwartek zdaje się to tyle.
Nie wiem czy sama to wymyśla czy ktoś jej podpowiada. Ale aż chce sie słuchać gdy pokazuje takie przemyślane fakty i pyta o opinię. Ann zdecydowanie przegrała dzisiaj po całości. Nie dość że została pogrążona faktami i celnymi spostrzeżeniami przez tox. To jeszcze nie zrobiła frajdej audyszyn przez co tox miała kilkukrotnie większą siłe rażenia.
Dzisiaj tox przyznaje +10 punktów. :good3:


Honved już Cię ośmieszyłem, wiem że Twoje wielkie ego nie może tego przeboleć. Jednak twa głupota w tym wcale nie pomaga.


Tylko że Ann siedzi zazwyczaj tylko w weekend a nie jak Toxic codziennie. Chyba żart o okresie trochę nie wyszedł. a co do piątku to Ann może nie było w piątek ale byla w środę i zdaje się w czwartek. Rozkminiaj dalej może mi zaimponujesz.
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
13 lut 2016, 17:36
nie rozumiem jej. Najpierw mowi, że brzydzi sie kobietami które pokazują coś na SU, a tydzien pozniej sama sie rozbiera ;p
Awatar użytkownika
showmethat
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 27 wrz 2015, 09:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kosz



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość