Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 21:18


LunaMoon pisze:Jakby dali termin do wtorku-środy to jeszcze byłaby nadzieja, ale dali do czwartku, więc dopiero w piątek będzie można zlecać (o ile nie przedłużą przerwy) a wyślą pewnie w następnym tygodniu. I pomyśleć, że mogli dać komunikat tydzień przed przerwą, wówczas od razu zrobić te trzy tygodnie, ale dziewczyny by się przygotowały. I nie byłoby tego całego bałaganu. Szkoda, że komuś się tam nie śpieszy. Miał być tydzień a są trzy... Wiadomo, że SU nie jest standardowym pracodawcą, tylko ewentualnie narzędziem do zarobku, ale dobrze wiedzą ile dziewczyn z nimi współpracuje długo, wypadałoby zadbać o komfort psychiczny dziewczyn i takie przerwy zapowiadać wcześniej. To forum oscyluje głównie wokół topek, ale nie każda dziewczyna zarabia takie miliony, nie każda ma na tyle mainstreamową urodę.

jesli tak mowisz ze w okol topek to sie grubo mylisz :) forum jest dla wszystkich przedewszystkim, banery sa dla tych co maja najwiecej widzow, ale najwiekszych zarobkow Ty nie widzisz, Ty widzisz jedynie co sie dzieje na topowowych transmisjach, przeszpieguj te dolne tam gdzie sa jakies inne dziewczyny, poczytaj ich privki, i spedz u jednej np calutki dzien. policzysz privki i powstanie Ci suma ogolna. plus jakies napiwki na ogolnym, dolicz przedluzanie privkow i wiadomosci, jakis maly dodatek, wyjdzie Ci wynik wiekszy niz to co widzisz na topowych transmisjach :) udaj sie do rachmistrza, jest tu taki pan.
widac ze piszesz jedynie co mozesz zobaczyc xD :nono:
Awatar użytkownika
Dalli140183
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 05 kwie 2019, 17:36
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: wiele


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 21:24


Również nie rozumiem logigi tych pań,no ale każdy jest inny i każdy postępuje jak uważa. Tylko że osobiście uważam że jeżeli panie będą nadawać to tak jakby się zgadzały z tym jak postępuje Showup z nami, dają na to pozwolenie. Gdyby rzeczywiście dziewczyny były solidarne i przestały nadawać to myślę że wtedy sytuacja by się zmieniła na korzyść dla nas. A tak na tą chwilę co ma się zmienić skoro cały czas laski siedzą i kręcą biznes. Pozwalacie moje drogie panie na to że robią z nami co chcą . To jest praca i gdy załóżmy w życiu realnym wasz pracodawca by wam nie wypłacał to też byście chodziły do pracy? W internecie jest łatwiej manipulować ludźmi, napiszą piękną wiązankę i laski szczęśliwe bo przecież oni się staraja. Myślę że jak niewiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze by było więcej do wypłaty, nie ważne czy wypłacą ale ważne jest to że suma rośnie.Pewnie może i kiedyś wypłacą ,ale zobaczycie ile z was ma problemy przez to że tak postępują z nami,pomimo tego że traktują nas jak idiotki biznes dalej się kręci na WASZYCH NAGICH CIAŁACH
Awatar użytkownika
fajna--po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 186
Rejestracja: 26 lip 2016, 21:56
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 21:27


cipkozaurka, wiesz...ja to czarnowidztwo tak sobie proforma uprawiam, tez widze wieksze szanse ze wyplaca i raczej bedzie okej.... natomiast to ze leca z Wami fchuja a Wy tanczycie jak wirtualny Alfons zagra to inna sprawa...i smutne, i straszne.

edit: fajna--po30 dobrze to napisala
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 21:30


e-Laski.pl pisze:Paula właśnie mówiła na transmisji, że wypłacą, przedłużą pewnie jeszcze o jeden termin, ale wypłacą.

https://showup.tv/BlackMidnightAngel_


tak jakby Paula była wielkim guru :sarcastic_blum:
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 21:35


Ależ ona jest,to jest bizneswoman:)
Awatar użytkownika
fajna--po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 186
Rejestracja: 26 lip 2016, 21:56
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 21:42


Przyjazna pisze:
ShowUp.tv pisze:Witam
Rozumiemy niepokój związany z wstrzymaniem wypłat i jeszcze raz przepraszamy za te niedogodności. Prosimy jednak o więcej zaufania. Działamy już wiele lat i zawsze wywiązujemy się z naszych zadań. Przez te lata zaufała nam ogromna liczba użytkowników, którzy są z nami od samego początku. Gwarantujemy, że przelewy będą niebawem realizowane. Wszystkie prace idą w dobrym kierunku i naprawdę stajemy na głowie by stało się to w drugiej połowie tego tygodnia. Zadowolenie naszych Użytkowników to dla nas podstawa
Pozdrawiam


Kurde, co za bezczele. Wysyłają to na zasadzie kopiuj - wklej (nie żebym była zdziwiona). Mi odpisali dokładnie to samo :laugh3:
Biustwo


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 21:43


fajna--po30 pisze:Również nie rozumiem logigi tych pań,no ale każdy jest inny i każdy postępuje jak uważa. Tylko że osobiście uważam że jeżeli panie będą nadawać to tak jakby się zgadzały z tym jak postępuje Showup z nami, dają na to pozwolenie. Gdyby rzeczywiście dziewczyny były solidarne i przestały nadawać to myślę że wtedy sytuacja by się zmieniła na korzyść dla nas. A tak na tą chwilę co ma się zmienić skoro cały czas laski siedzą i kręcą biznes. Pozwalacie moje drogie panie na to że robią z nami co chcą . To jest praca i gdy załóżmy w życiu realnym wasz pracodawca by wam nie wypłacał to też byście chodziły do pracy? W internecie jest łatwiej manipulować ludźmi, napiszą piękną wiązankę i laski szczęśliwe bo przecież oni się staraja. Myślę że jak niewiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze by było więcej do wypłaty, nie ważne czy wypłacą ale ważne jest to że suma rośnie.Pewnie może i kiedyś wypłacą ,ale zobaczycie ile z was ma problemy przez to że tak postępują z nami,pomimo tego że traktują nas jak idiotki biznes dalej się kręci na WASZYCH NAGICH CIAŁACH



Komu ty chcesz na złość zrobić? To że zmniejszy się oglądalność, spadnie troche renoma portalu i tak odbije się finalnie na nas... Jak ktoś musi mieć kasę na już droga wolna, wyłącza showupa na 3tyg idzie do normalnej pracy potem wraca proste lub jeśli tak mu tu źle nie. Okej nie jest to w 100% fair co robią ale i tak jest lepiej niż 2 lata temu gdzie kompletnie nie było jakiegokolwiek komunikatu. Mnie osobiście wnerwia tylko brak konkretu a na kasę mogę czekać i 2 msc.
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 21:45


Kropelka pisze:No i masz w 100% racje Typer :D tylko tego układania budżetu trzeba się nauczyć jak ten rok czy 2 lata temu zawiesili przelewy na 6tyg, to też srałam po gaciach jak połowa dziewczyn tutaj i pożyczałam po rodzicach... ja wyciągnęłam wnioski, teraz już byłam lepiej przygotowana

:clap0: BRAWO, oby reszta dziewczyn poszła w Twoje ślady ;)

Przyjazna pisze:Laski lepiej myślę pożyczkę w banku wziąć niż sprzedawać żeton za pół ceny

teoretycznie lepiej a w praktyce nie wiesz na czym stoisz. Kolejne zobowiązanie finansowe w sytuacji gdzie nie masz pewnych wpływów to lekkomyślne postepowanie. Lepsze pewne pieniądze(z tym że mniejsze) czy ryzyko zadłużenia? Czasem nie warto ryzykować.


cipkozaurka pisze:Strajki są teraz w modzie :D ja proponuję w ramach strajku nie golic nóg :P

weeeeeź :nea: wyjątkowo perfidny strajk zaproponowałaś :P

ShowUp.tv pisze:Witam
Rozumiemy niepokój związany z wstrzymaniem wypłat i jeszcze raz przepraszamy za te niedogodności. Prosimy jednak o więcej zaufania. Działamy już wiele lat i zawsze wywiązujemy się z naszych zadań. Przez te lata zaufała nam ogromna liczba użytkowników, którzy są z nami od samego początku. Gwarantujemy, że przelewy będą niebawem realizowane. Wszystkie prace idą w dobrym kierunku i naprawdę stajemy na głowie by stało się to w drugiej połowie tego tygodnia. Zadowolenie naszych Użytkowników to dla nas podstawa
Pozdrawiam


jako, że nie jestem w żaden sposób powiązany z SU mogę napisać co mi się podoba :P w końcu nie jestem na ich utrzymaniu i za nic mi nie płacą wiec niech żyje wolność słowa ;)
Cięzko się czyta takie komunikaty, serio. Obiecywanie, gwarantowanie i zapewnianie jak to wszystko zmierza w dobrym kierunku gdy widać coś zupełnie odwrotnego. Na rynku faktycznie są już wiele lat, wywiązywanie się z zadań brzmi jednak komicznie, nawet nie chodzi o same wypłaty bo z tym idzie im jako tako. Sprawy techniczne leżą i kwicza od dawna. Każde ulepszenie przypomina operację przy pomocy piły mechanicznej. Każde działanie usprawniające przypomina pracę kogoś kto robi daną czynność z doskoku lub od niechcenia. Ma dobre intencje lecz brakuje czasu lub wiedzy jak daną rzecz wykonać. Naprawiając jedną rzecz psuja inną, która do tej pory działała bez zarzutów. Jako przykład podam wersję BETA(ile tam było błędów..nie zliczę), którą tak na siłę starali się wcisnąć aż w końcu wcisnęli(osobiście do dziś nie mogę się przyzwyczaić do tego mało atrakcyjnego wyglądu :P )
Moderator, który raczył przedstawić stanowisku w imieniu SU starał się napisać najbardziej przekonującą wypowiedź jak tylko to możliwe. Domyślam się, że jest to odgórny nakaz aby nie siać paniki a jednocześnie większość z Was o ile nie wszystkie dostaną identyczne odpowiedzi na swoje pytania.
Warto też zwrócić uwagę na gwarancję jaką dają, mianowicie wypłaty będą, lecz gwarancji co do tego tygodnia już nie uzyskałyście...Sami nie wiedzą z jakim problemem się mierzą i mają świadomość tego, że mogą wystąpić kolejne komplikacje
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 19:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 21:51


Kropelka a ty nadajesz?
Awatar użytkownika
fajna--po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 186
Rejestracja: 26 lip 2016, 21:56
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 21:56


Typer pisze:
Przyjazna pisze:Laski lepiej myślę pożyczkę w banku wziąć niż sprzedawać żeton za pół ceny

teoretycznie lepiej a w praktyce nie wiesz na czym stoisz. Kolejne zobowiązanie finansowe w sytuacji gdzie nie masz pewnych wpływów to lekkomyślne postepowanie. Lepsze pewne pieniądze(z tym że mniejsze) czy ryzyko zadłużenia? Czasem nie warto ryzykować.


taką samą kwestie tłumaczyłam dziewczynie z którą ostatnio nadawałam, miała zaplanowany wyjazd który zarezerwowała nie majac jeszcze kasy w ręku i co? last minute w czwartek idzie się jebać :sarcastic: chciała aż chwilówki brać...

Prawda jest taka że znakomita większość [ w tym ja kilka lat temu] zaczynając zarabiać ta ogromną w porównaniu do szarego polaka kasę, zupełnie nie umie jej dobrze wykorzystać. Zamiast kupować drogie ciuchy wynajmować lepsze mieszkanie trzeba znaleźć sposób by te pieniądze które przez chwile jest szansa zyskać pomnożyć a w miedzyczasie zapewniać sobie przyszłość. Jak widać mnóstwo osób nie jest w stanie przez 3tyg bez wypłat się utrzymać, a co dopiero o przyszłości myśleć


Tak fajna, nadaje aż zera na liczniku zet zaczynają mi się zlewać
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 22:02


Kropelka, dobrze prawi, podać jej piwo!

Ja wiem, że strajki teraz na czasie, ale nie jesteśmy lekarzami, pielęgniarkami, nauczycielami, policjantami ani górnikami. Te grupy kiedyś tam w historii zostały uprzywilejowane i na tym jadą. Słyszeliście kiedyś o strajku fryzjerów albo babć klozetowych? Nie? Ciekawe dlaczego. Zaprzestanie pracy to nie solidarność, to prezent dla tych co nie przestaną. Nam nie płaci rząd więc strajki są bez sensu... a SU i tak ma to w dupie.

I serio nie chce mi się wierzyć, że dziewczyna, która nadaje od lat i deklaruje tygodniowy dochód w wysokości kilku najniższych krajowych, nie posiada żadnego stałego klienta z którym mogłaby rozwiązać problem. Swoją droga... nawet jeśli nie macie... piękne smutne oczy i zaraz jakaś dobra dusza zrobi z wami interes (licząc, że będziecie o jego dobrym serce pamiętać w przyszłości i witać go cyckami).
Biustwo


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 22:09


A po co te złośliwości droga pani... Co do twojej wypowiedzi że ty możesz i dwa miesiące poczekać na przelew i w tym czasie może być nadawała a może i nie....no to gratuluję na pewno uzbiera ci się porządna sumka i być może kiedyś tam pracodawca ci wypłaci. Zamykam spać życzę wszystkim miłego wieczoru. Ps w dalszą rozmowę nie mam zamiaru wchodzić.



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
fajna--po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 186
Rejestracja: 26 lip 2016, 21:56
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 22:16


Strajk? :D

Strajk u pracodawcy z Bantustanu? :D

Nadający sa w gorszej sytuacji prawnej niż robotnicy w Łodzi w XIX wieku i nie to, ze mam cos do nadających - tylko chłodno oceniając.
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 22:18


fajna--po30 pisze:A po co te złośliwości droga pani... Co do twojej wypowiedzi że ty możesz i dwa miesiące poczekać na przelew i w tym czasie może być nadawała a może i nie....no to gratuluję na pewno uzbiera ci się porządna sumka i być może kiedyś tam pracodawca ci wypłaci. Zamykam spać życzę wszystkim miłego wieczoru. Ps w dalszą rozmowę nie mam zamiaru wchodzić.


Akurat względem Ciebie nie chciałam być złośliwa, może to poprostu frustracja a bardziej facepalm na to wszystko co tu czytam, same się nawzajem nakręcacie a Panowie jeszcze oliwy do ognia dolewają robiąc podśmiechujki :laugh3:
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 22:23


Wiem o tym, że forum jest dla wszystkich i wiem, że nie tylko topki zarabiają dużo, są i takie spoza top które zarabiają nawet więcej, są i szare myszki, które siedzą z niewielką widownią a trzaskają te priwki jak szalone. Chodziło mi raczej o to, że nie każda jest milionerką i nie każda z uśmiechem na twarzy może czekać pół roku na kase. Różne są sytuacje i różne staże nadawania.
A tutaj jest zbyt wiele niewiadomych, czy przelewy ruszą w czwartek, a jak ruszą to czy na pewno będzie to działać a jak będzie działać to na jakich zasadach, czy nadal przelewy będą zlecane niemal codziennie czy będą jakieś ograniczenia lub weryfikacje.
Wiadomo, że SU nikogo nie oszuka, wiadomo, że w końcu wszystko wypłacą i w tym względzie można im zaufać. Ale kiedy i jak to już cięższe pytanie. Żeby się nie okazało, że po uruchomieniu nowej platformy płatności coś tam nie zadziała i ruszą kolejne przerwy techniczne. Jak wchodził nowy mechanizm strony to też było pełno problemów z tym. A tutaj miał im wystarczyć tydzień prac a już przeciągneli do trzech, więc nie idzie im to zbyt gładko.
Awatar użytkownika
LunaMoon
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 30 sty 2016, 01:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 22:27


Fajna bardzo trafny post..Poruszyła dwie istotne kwestie. Pierwsza to ta że faktycznie w necie jest łatwiej manipulować ludźmi + te pytanie :mocking: " załóżmy w życiu realnym wasz pracodawca by wam nie wypłacał to też byście chodziły do pracy? " :sarcastic: Druga to że Panie same dają przyzwolenie na takie traktowanie. Dajecie właścicielowi tego kurwidołka jasny przekaz, że jesteście wstanie wytrzymać wiele. To dla niego cenne info i jestem pewien że kiedyś to wykorzystają bo będą mieli to w głowie, to że można nie płacić nawet miesiąc a chciwe cipki i tak przyjdą i będą zapierdalać :sarcastic: Tak, tak jesteście głupiutkie Panie, mówię o tych które transmitują dalej..
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 22:41


LunaMoon pisze:Wiem o tym, że forum jest dla wszystkich i wiem, że nie tylko topki zarabiają dużo, są i takie spoza top które zarabiają nawet więcej, są i szare myszki, które siedzą z niewielką widownią a trzaskają te priwki jak szalone. Chodziło mi raczej o to, że nie każda jest milionerką i nie każda z uśmiechem na twarzy może czekać pół roku na kase. Różne są sytuacje i różne staże nadawania.
A tutaj jest zbyt wiele niewiadomych, czy przelewy ruszą w czwartek, a jak ruszą to czy na pewno będzie to działać a jak będzie działać to na jakich zasadach, czy nadal przelewy będą zlecane niemal codziennie czy będą jakieś ograniczenia lub weryfikacje.
Wiadomo, że SU nikogo nie oszuka, wiadomo, że w końcu wszystko wypłacą i w tym względzie można im zaufać. Ale kiedy i jak to już cięższe pytanie. Żeby się nie okazało, że po uruchomieniu nowej platformy płatności coś tam nie zadziała i ruszą kolejne przerwy techniczne. Jak wchodził nowy mechanizm strony to też było pełno problemów z tym. A tutaj miał im wystarczyć tydzień prac a już przeciągneli do trzech, więc nie idzie im to zbyt gładko.



To jeśli nie da się na coś odpowiedzieć i trzeba czekać to poprostu czekajcie! po co sie nawzajem nakręcać i coraz bardziej stresować. Nawet jeśli najczarniejsze scenariusze by się spełniły to nadal życie sie toczy dalej, brak na czynsz to nie koniec świata.


Tymi, tak tak to samo słyszałam 2 lata temu przy 6 tygodniach przestoju a 2 dni po wypłatach leżałam już pod palmą na dominikanie ciesząc się że nie protestowałam tylko skrupulatnie robiłam swoje, nazywaj sobie nasz ukochany kurwidołek jak chcesz prawda jest taka że dostając kasę regularnie czy tez nie wychodzi mi taka godzinówka której na najlepszym doktorskim etacie bym nie dostała. Wychodze z założenia że albo chce mieć ciepłą posadkę na umowę o pracę albo zarabiać 40x tyle w zamian za chujowe warunki pracy, nieregularne pensje i brak związków.
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 22:42


Strajki, wiece i protesty na nic się nie zdadzą jak nawet nie wiadomo kogo na taczkach wywieźć.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 22:44


beznadzieja pisze:Nie czytacie ze zrozumieniem, mowilam juz wczesniej ze platnosci do SU sa realizowane do dotpay (wirtualne konto dotpay) a nie na konto bankowe SU, dlatego mozna je kupowac 24/7. Pewnie SU zmienia bank i dlatego platnosic nie sa realizowane, problemem jest tylko ze cos im to dlugo idzie


Czyli nie można mieć dwóch kont. Jedno trzeba zamknąć żeby otworzyć nowe.

Ty to jesteś prawdziwa beznadzieja !
Awatar użytkownika
sexdedektyw
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 06 kwie 2019, 12:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 23:01


Jedyne czego sie tak naprawdę srogo obawiałem, jak zaczęły sie problemy z płatnościami....i pamietając poprzedni zator, to to, że sexdedektyw zacznie tu dedektywić :(
i stało się :(
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości