TENIS ZIEMNY

Pozostałe tematy związane ze sportem.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: TENIS ZIEMNY
02 lis 2017, 10:59
Obrazek
Kolejna gorąca fotka tenisistki(Daniela Hantuchowa)posiadaczka piękniejszych nóżek jakie w życiu widziałem :hot:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: TENIS ZIEMNY
02 lis 2017, 13:30
Obrazek
A tu tak na zaostrzenie apetytu kolejna gorąca focia.Smacznego można się oblizywać (Daniela Hantuchowa) :hot:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: TENIS ZIEMNY
02 lis 2017, 21:35
Obrazek
Co słychać w Paryżu.
Juan Martin del Potro pozostaje w grze o ATP World Tour Finals. Argentyńczyk rozprawił się z Robinem Haase 7:5, 6:4 i awansował do ćwierćfinału Z innych doniesień to niestety z turniejem pożegnał się młody i utalentowany tenisista Dominik Thiem a szkoda bo typowałem go jako jednego z kandydatów do tytułu.No cóż według mnie w finale zagrają''nochal'' czyli Nadal i del Po.Czy trafne typowałem pokaż czas i obym się nie mylił bo chętnie oglądnę obu tenisistów a szanse na wygrana w tym przypadku argentyńczyka obstawiam tak 30/70 na korzyść ''nochala'' .Skąd to dziwne określenie się u mnie wzięło - po każdym uderzeniu podczas przerwy ma zwyczaj pocierać nosek co dosyć komicznie wygląda nie mówiąc o innych jego dziwnych zachowaniach(staranne ustawianie butelek z napojami pod odpowiednim katem, dziwaczne chodzenie po korcie i takie tam). Duże znaczenie będzie moim zdaniem miała dyspozycja serwisowa Del Po ale nie wybiegajmy za bardzo w przyszłość,bo jak wszyscy wiemy tenis jest dosyć nie przewidywalną dyscypliną sportu i wiele może się wydarzyć :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: TENIS ZIEMNY
03 lis 2017, 01:46
Obrazek
A teraz coś ze stajni trójkolorowych.Tenisistka Alize Cornet.Całkiem, całkiem te żabie udeczka .... no no :coool:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: TENIS ZIEMNY
03 lis 2017, 13:41
Obrazek
Marin Cilić uzupełnił grono ćwierćfinalistów tenisowego turnieju ATP Masters 1000 w Paryżu. Rozstawiony z numerem trzecim Chorwat pokonał Hiszpana Roberto Bautistę-Aguta (14.) 7:6 (7-4), 6:2. W ćwierćfinale rywalem Cilicia będzie Francuz Julien Benneteau, który wygrał z Belgiem Davidem Goffinem (7.) 6:3, 6:3.
Cilic jest był i będzie niewygodnym przeciwnikiem nawet dla najlepszych.Jak ma tylko dobry dzień i nie zawodzi go jego główna broń czyli mocny serwis to może wygrywać nawet z najlepszymi.Zobaczymy jak daleko zajdzie w tym turnieju
A tu strona dla zainteresowanych jego dotychczasową karierą
https://pl.wikipedia.org/wiki/Marin_%C4%8Cili%C4%87 :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: TENIS ZIEMNY
03 lis 2017, 21:37
Obrazek
Smutna podwójna wiadomość z kortów w Paryżu.
Lider światowego rankingu tenisistów Rafael Nadal wycofał się z turnieju ATP w Paryżu z powodu kontuzji. W piątek Hiszpan miał grać w ćwierćfinale z Serbem Filipem Krajinovicem Na konferencji prasowej poinformował jednak, że ma problem z prawym kolanem.A kolejna to odpadnięcie z turnieju mojego faworyta Del Po.No cóż powtórzę to po raz kolejny że tenis jest nieprzewidywalnym sportem stad też może i jego urok
Z dobrych wieści to takie że Polak Łukasz Kubot w parze z Marcelo Melo awansowali do półfinału tegoż turnieju i tym samym Łukasz stał się na koniec roku liderem w rankingu deblowych tenisistów.Moje gratulacje :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: TENIS ZIEMNY
03 lis 2017, 21:51
Obrazek
Nie lada niespodzianka jest awans do kolejnej rundy 25 letniego serbskiego tenisisty Filipa Krajinovica.Musze przyznać że nie znam jego sylwetki i nigdy wcześniej nie widziałem jego meczów.I czy to tylko chwilowy przebłysk formy czy nowa dobrze zapowiadająca się twarz w tenisie ..poczekamy zobaczymy. :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: TENIS ZIEMNY
03 lis 2017, 23:24
Obrazek
A co by nie było na sztywno kolejna fotka pięknej tenisistki(Witalija Diatchenko) :hot:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: TENIS ZIEMNY
04 lis 2017, 09:19
No ładne zdjęcie tej pani powyżej, fajnie widać nawet włosy na ręce:P
A jakich tenisistów nie lubisz Hard? Ja nie lubię oglądać np. u kobiet Cornet i Barthel. Ta i ta ma coś z głową, kilka złych piłek i w głowie się gotuje, a ta pierwsza to nawet potrafi kontuzje czasem symulować by wygrywać xD
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 11:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Re: TENIS ZIEMNY
04 lis 2017, 14:28
Obrazek
Tomcio powiem tak.Im ładniejsza tenisistka tym bardziej i chętniej ja oglądam.A tak po poważnie to wszystkie jak mam czas to oglądam bez względu na urodę wiec trudno jest mi się odnieść do twojego pytania.Pozdrawiam hard
PS. Ale powiem ci kogo lubię oglądać. Z kobiet to Szarapową Woźnicką Cibulkową Radwańską a z chłopów to Federera,Del Po Zwieriewra, Raonicza i Cilicza i Janowicza . Nie przepadam za Nadalem i Djokowiczem bo jak dla mnie są to chałturnicy :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: TENIS ZIEMNY
04 lis 2017, 22:22
Obrazek
Nie no muszę przyznać że jak ktoś by mi przed tym turniejem powiedział kto zagra w finale to bym w żuciu nie uwierzył.I jeszcze raz widzimy cały urok tenisa i jego wysoka nieprzewidywalność co czyni go jeszcze bardziej atrakcyjnym.
Aha przypominam że Polak Łukasz Kubot jutro sięgnie po kolejny tytuł w jego karierze bo innej opcji nie przewiduję :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: TENIS ZIEMNY
04 lis 2017, 22:28
Obrazek
Cudze chwalicie swojego nie znacie.. a gówno kto nie zna ten nie zna
Piękna Polska tenisistka Marta Domachowska :hot:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Marta_Domachowska
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: TENIS ZIEMNY
04 lis 2017, 22:46
Obrazek
A teraz ciekawostka z świata tenisowego.Niestety Karolinka Woźniacka zaręczyła się.Czyżby pozazdrościła swojej koleżance Radwańskiej.Kiedy ślub nie wiadomo.Polecał bym pięknej Dunce zrobić intercyze przed ślubem ale...... :smoke:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: TENIS ZIEMNY
05 lis 2017, 03:24
A tu link do ciekawego filmiku o Serenie Willams ciekawe to wygląda nie sądzicie. Zachowuje się jak by była pijana czy coś w tym stylu
Czekam na wasze komentarze odnośnie tego filmiku.Pozdrawiam hard :bye:
https://www.youtube.com/watch?v=kZeAQRhb66U
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: TENIS ZIEMNY
05 lis 2017, 11:17
Pamiętam to, trudno stwierdzić oglądając tylko co jej było, chociaż wersja oficjalna jest, że chora była wtedy, ale jaka była prawda to pewnie wie tylko ona i jej rodzina/bliscy. Chociaż nie wiem czy po czymś takim nie ma testów na alkohol/narkotyki, ale to już musiałbym się upewnić.
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 11:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Re: TENIS ZIEMNY
05 lis 2017, 21:02
Obrazek
Tak tak fani tenisa w Polsce już wiedzą że po raz kolejny możemy być dumni z naszego rodaka Łukasza Kubota który nie zawiódł moich oczekiwań.Tak po raz kolejny Polak zapisuje się złotymi zgłoskami na kartach tenisowej historii.Polsko-brazylijski duet pokonał w finale rozstawionych z siódemką Chorwata Ivana Dodiga i Hiszpana Marcela Granollersa 7:6 (7-3), 3:6, 10:6.
I choć to nie mógł być łatwy mecz bo na tym poziome rozgrywek łatwych meczów nie ma to wszystko zakończyło się dla nas sukcesem.I obyśmy więcej takich chwil mogli w życiu przeżywać.JESTEM W TAKICH CHWILACH DUMNY ŻE JESTEM POLAKIEM!! :yahoo:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: TENIS ZIEMNY
05 lis 2017, 21:11
Obrazek
Rozstawiony z "16" Amerykanin Jack Sock pokonał Serba Filipa Krajinovicia 5:7, 6:4, 6:1 w finale tenisowego turnieju ATP Masters 1000 w Paryżu. Dzięki temu jako ostatni zawodnik awansował do ATP Tour Finals w Londynie (12-19 listopada w Londynie).
Jak dla mnie to nie lada sensacja jest już sam skład tego turnieju, bo założę się że nawet i bukmacherzy nisko odstawiali tych zawodników w finale.Wygrał w nim bardziej doświadczony i utytułowany zawodnik co przewidziałem przed meczem.Pozdrawiam wszystkich fanów sportu a zwłaszcza tenisa :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: TENIS ZIEMNY
05 lis 2017, 21:17
Obrazek
A tu dla podniesienia poziomu atrakcyjności tego forum kolejna gorąca laseczka :hot:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: TENIS ZIEMNY
06 lis 2017, 00:41
Obrazek
Challenger Eckental: Jerzy Janowicz nie wykorzystał szans. Polak pokonany w finale
Jerzy Janowicz nie wykorzystał w trzecim secie przewagi przełamania i przegrał finałowy pojedynek halowego turnieju ATP Challenger Tour w Eckental. W niedzielę lepszy od Polaka okazał się Niemiec Maximilian Marterer, który zakończy sezon w Top 100.
Szkoda tylko że Janowicza nie widzimy w paryskim turnieju tylko w jakimiś podrzędnym turnieju z niska pula nagród.Czekam na powrót Jerzyka do pierwszej 50 bo ma na to warunki i zadatki ale........ :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: TENIS ZIEMNY
06 lis 2017, 17:03
Obrazek
A teraz mały konkursik. Kto zgadnie kogo przedstawia powyższe zdjęcie?
I nie jest to ani Adam Małysz ani Kuba Wojewódzki!!!! :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


PoprzedniaNastępna

Wróć do Sport



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości