TENIS ZIEMNY

Pozostałe tematy związane ze sportem.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: TENIS ZIEMNY
24 sty 2018, 17:38


Może tak pokuszę się tu o moje osobiste typy co do finału.Kerber-Woznicka,a u mężczyzn Federer-Cilic.
Ciekawe jakim jestem jasnowidzem. :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:
Aha te pierwszy typ to tak bardziej od serca bo to ''polki'' grają. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: TENIS ZIEMNY
24 sty 2018, 17:45


HardRockCaffe666 pisze:Malutka Rumuneczka robi swoje. :!: :!: :!: :!:


Czy taka malutka ? 168 centymetrów, to już trochę kobiety jest :lol:

HardRockCaffe666 pisze:A tu coś na deserek.Angelika Kerber w towarzystwie tenisowej ślicznotki Anny Iwanowicz. :hot:


Cyrylicy nie znam, ale wszystko wskazuje na to, że transkrypcja końcówki nazwiska Serbki to "ć" nie "cz". Swoją drogą nie wiedziałem, że HOT Ana oczekuje potomka z tym swoim brzydalem :P

HardRockCaffe666 pisze:Można było przewidzieć zwycięstwo Federera ale że aż tak łatwo mu to pójdzie to jestem w szoku.Wystarczyło tylko 2.15 minut żeby tak pokonać Czecha


Czech jest solidny ale nie jest wybitny. Zawsze czegoś mu zabraknie, żeby wygrać którąś lewą (lew ?) Wielkiego Szlema (w trzecim secie dokuczała mu jakaś kontuzja). Do tej pory finał osiągnął tylko raz. Na "świętej trawie" przegrał z Nadalem. Wydaje mi się, że zakończy karierę bez takiego triumfu. Zresztą w Tourze ma opinię chama i buraka, więc trudno mu kibicować.

HardRockCaffe666 pisze:Jak dla mnie ten Koreańczyk to czarny koń tego turnieju. :!: :!: :!: :!:


Mam zagwozdkę. Z jednej strony, Król jest tylko jeden i jest to Król Roger. Z drugiej, Koreańczyk niesie coś nowego. Niech więc w półfinale wygra lepszy.

...a Woźniacka jest taka HOT, bo (przynajmniej jeżeli chodzi o krew) jest 100% Polką :D

HardRockCaffe666 pisze:Może tak pokuszę się tu o moje osobiste typy co do finału.Kerber-Woznicka,a u mężczyzn Federer-Cilic.
Ciekawe jakim jestem jasnowidzem. :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:
Aha te pierwszy typ to tak bardziej od serca bo to ''polki'' grają. :!: :!: :!: :!:


Co do kobiet, to Woźniacka na 99%. Nie wiem co by musiało się stać, żeby Belgijka to wygrała. W drugim półfinale serce mówi Kerber, umysł Halep. Matematycznie dałbym 55% dla Rumunki.

Co do mężczyzn. Cilic raczej na spokojnie. Wskazania zwycięzcy drugiego półfinału się nie podejmuję. Napisałem zresztą o tym powyżej.
Niesforna: jakbym miala slaba dupe to bym ja wycwiczyla 24.06.2017, 0:45...Wredna, ruda Małpa forever.

"Nie walczę z wiatrakami,
Nie wytępię ciemnoty.
Usiądę tam, gdzie odnajdę święty spokój.

Mam na to wszystko wyjebane..."
Awatar użytkownika
Kronos666
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 312
Rejestracja: 31 sty 2016, 15:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lady Voldemort
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: TENIS ZIEMNY
25 sty 2018, 10:01


Znamy skład finału gry pojedynczej kobiet na tegorocznym AO. Zagrają ze sobą Karolina Woźniacka i Simona Halep. Dla jednej z nich, będzie to pierwszy triumf w turnieju Wielkiego Szlema. Go Caro !
Niesforna: jakbym miala slaba dupe to bym ja wycwiczyla 24.06.2017, 0:45...Wredna, ruda Małpa forever.

"Nie walczę z wiatrakami,
Nie wytępię ciemnoty.
Usiądę tam, gdzie odnajdę święty spokój.

Mam na to wszystko wyjebane..."
Awatar użytkownika
Kronos666
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 312
Rejestracja: 31 sty 2016, 15:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lady Voldemort
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: TENIS ZIEMNY
25 sty 2018, 13:14


Kronos666 pisze:Znamy skład finału gry pojedynczej kobiet na tegorocznym AO. Zagrają ze sobą Karolina Woźniacka i Simona Halep. Dla jednej z nich, będzie to pierwszy triumf w turnieju Wielkiego Szlema. Go Caro !

No szkoda że Angelika Kerber nie zagra w finale.Zamieszkała w podpoznańskim Puszczykowie Kerber dzielnie walczyła, miała nawet piłki meczowe, ale nie zdołała postawić kropki nad "i".
W finale wiadomo komu kibicuję. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: TENIS ZIEMNY
25 sty 2018, 13:18


Obrazek
A tu całkiem fajne zdjęcie'' małej'' Simonki. :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: TENIS ZIEMNY
25 sty 2018, 20:13


Marin Czilić (6. ATP) pokonał w półfinale Australian Open Kyle’a Edmunda (49. ATP) 6:2, 7:6(4), 6:2 i awansował do swojego trzeciego wielkoszlemowego finału. Brytyjczyk, który wyraźnie nie był sobą, stanowił tło dla solidnego Chorwata. Jego rywala wyłoni piątkowy półfinał z udziałem Rogera Federera i Hyeona Chunga. :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: TENIS ZIEMNY
26 sty 2018, 10:54


Już po. Nie wiem, czy to trema, czy po prostu Koreańczyk był za krótki na Króla Rogera, który jest na prawdę w wysokiej formie. Być może jedno i drugie. Tak czy owak ten półfinał mnie zawiódł, a trzeba jeszcze dodać, że Koreańczyk miał problem ze stopą i skończyło się po dwóch (w sumie gładko przegranych) setach.

Przewidywania na finał są jasne. Jeżeli Cilic nie zajedzie Federera fizycznie poprzez rozrzucanie po korcie, to wiele nie ugra. Typ: Król Roger.
Niesforna: jakbym miala slaba dupe to bym ja wycwiczyla 24.06.2017, 0:45...Wredna, ruda Małpa forever.

"Nie walczę z wiatrakami,
Nie wytępię ciemnoty.
Usiądę tam, gdzie odnajdę święty spokój.

Mam na to wszystko wyjebane..."
Awatar użytkownika
Kronos666
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 312
Rejestracja: 31 sty 2016, 15:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lady Voldemort
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: TENIS ZIEMNY
26 sty 2018, 12:08


Kronos666 pisze:Już po. Nie wiem, czy to trema, czy po prostu Koreańczyk był za krótki na Króla Rogera, który jest na prawdę w wysokiej formie. Być może jedno i drugie. Tak czy owak ten półfinał mnie zawiódł, a trzeba jeszcze dodać, że Koreańczyk miał problem ze stopą i skończyło się po dwóch (w sumie gładko przegranych) setach.

Przewidywania na finał są jasne. Jeżeli Cilic nie zajedzie Federera fizycznie poprzez rozrzucanie po korcie, to wiele nie ugra. Typ: Król Roger.

Pamiętajmy że w grze Cilica ważnym elementem jego gry jest serwis i to jak on funkcjonuje w danym meczu zależy też jego wygrana.Jak będą mu wchodziły pierwsze serwisy to tylko zostaje mu czekać na słabszy moment i przełamać Rogera.Ale czy ten słabszy moment pojawi się to już inna sprawa.
PS. Moje typy to Federer i Halep. :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: TENIS ZIEMNY
27 sty 2018, 12:45


Obrazek
Reprezentantka Danii Caroline Wozniacki (2.) wygrała z Rumunką Simoną Halep (1.) 7:6, 3:6, 6:4 w finale tenisowego Australian Open, który odbywa się w Melbourne. Wozniacki zostanie też numerem jeden w rankingu WTA.
No cóż typowałem przed meczem zwycięstwo Halep ale sercem byłe z Dunką.Dobre widowisko na wysokim poziomie a która wygrała.Tym razem padło na Karolinkę.Nie wykluczam możliwości że ten finał jak by się odbyła w niedziele pad by łupem Halep.Wszystko zależy od dyspozycji w danym dniu.Pozdrawiam hard.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: TENIS ZIEMNY
27 sty 2018, 14:03


Ja od lat jestem za Rumunką... szkoda, ale może kiedyś w końcu wygra ten finał:P
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Re: TENIS ZIEMNY
27 sty 2018, 17:37


Obrazek
A tu mała Simonka w stroju tygryska. :hot:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: TENIS ZIEMNY
27 sty 2018, 23:47


tomcio_paluszek pisze:Ja od lat jestem za Rumunką... szkoda, ale może kiedyś w końcu wygra ten finał:P


Nie ma Sereny, więc lista potencjalnych zwyciężczyń turniejów wielkoszlemowych jest długa. Po AO zostajemy na dłuższy czas na nawierzchni twardej. Potem przychodzi czas na ziemię. Halep już dwa razy była w Paryżu w finale. Kto wie, może w jej przypadku zadziała stwierdzenie - do trzech razy sztuka ?

Co do dzisiejszego finału, to nie widziałem całego, ale nie można napisać że jedna miała ogromną przewagę. Bardziej to były, typowe dla kobiecego tenisa, wahania. Karolina odskakiwała, by po chwili dać się dogonić Simonie. Asy przeplatały się z beznadziejnymi zagraniami. Po prostu taka huśtawka.
W sumie fajnie, że wygrała Woźniacka. Po pierwsze, tak na dobrą sprawę to swoja dziewczyna. Po drugie, nie będą się czepiać o to, że była/jest liderką rankingu, a nie wygrała ani jednego turnieju wielkoszlemowego (to samo miała Ana Ivanovic, ale ona tego stanu już raczej nie zmieni).
Gdzieś wyżej wspominałem, że przed tym meczem, żadna z nich nie odniosła zwycięstwa w takim turnieju. Siedząc wczoraj w internecie, natknąłem się na artykuł o tytule w stylu":Jutro jedna z nich przeżyje swój pierwszy raz". Poziom dziennikarstwa w niektórych przypadkach po prostu powala :lol:

Kerber ma już swój tytuł. Woźniacka też. Pora na Radwańską. Po ślubie, w jej głowie wszystko jest chyba odpowiednio ułożone. Nie pozostaje więc nic innego, jak odbudować się (na tyle ile się da) fizycznie i ruszyć zdobywać Melbourne lub Londyn.

Mam nadzieję, że jutro Roger będzie po raz 20 triumfatorem turnieju wielkoszlemowego.
Niesforna: jakbym miala slaba dupe to bym ja wycwiczyla 24.06.2017, 0:45...Wredna, ruda Małpa forever.

"Nie walczę z wiatrakami,
Nie wytępię ciemnoty.
Usiądę tam, gdzie odnajdę święty spokój.

Mam na to wszystko wyjebane..."
Awatar użytkownika
Kronos666
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 312
Rejestracja: 31 sty 2016, 15:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lady Voldemort
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: TENIS ZIEMNY
28 sty 2018, 02:11


Obrazek
Mimo że wszystkie znaki na ziemi i niebie przemawiają za tym że ten finał wygra Federer to liczę po cichu że tenis jest tak nie obliczalny że może zdarzyć się wszystko.Bo chociaż lubię Rogera to życzę żeby ten turniej wygrał jego mniej utytułowany przeciwnik bo swoja gra na to w pełni zasłużył. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: TENIS ZIEMNY
28 sty 2018, 02:16


Obrazek
A tu Marin i jego partnerka. :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: TENIS ZIEMNY
28 sty 2018, 18:08


Obrazek
Roger Federer po raz kolejny pokazał, że jest najlepszym tenisistą w historii. W kolejnym pełnym zwrotów akcji finale Australian Open pokonał Chorwata Marina Czilicia 6:2, 6:7 (5), 6:3, 3:6, 6:1 i sięgnął po 20. tytuł wielkoszlemowy. Rok temu w podobnym stylu, także po pięciosetówce, ograł w Melbourne Rafaela Nadala.
No cóż.Mimo ambitnej gry po raz enty Chorwat nie dał radę Federerowi który tego dnia był prawie perfekcyjny.Może na tą przegraną miał wpływ że przegrany spędził tu na kortach prawie 7 godzin więcej czasu niż jak jego rywal.serwis też nie był mocna strona tego dnia.Ostatni set w wykonaniu Chorwata mizerny.BRAWO ROGER!!!!!!.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: TENIS ZIEMNY
29 sty 2018, 12:05


Obrazek
Obrazek
Tak się cieszyła Karolina Woźniacki z swojego tytułu wielkoszlemowego.BRAWO :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: TENIS ZIEMNY
29 sty 2018, 21:17


Obrazek
Niespodziewany triumf Katarzyny Kawy.
Niedawno wróciła do gry po kontuzji barku, a w niedzielę wygrała turniej. Katarzyna Kawa triumfowała w imprezie rangi ITF w egipskim Szarm el Szejk (pula nagród 15 tysięcy dolarów). W finale pokonała Chinkę Kai-Lin Zhang 6:2, 4:6, 6:2.
Skoro Radwańska nie zachwyca to każdy taki sukces jest budujący.Może tak rośnie nam druga''królowa'' .Śmiem wątpić ale.......
Aha Radwańska awansowała w rankingu wta o dwa oczka w górę.Co za sukces. :shock2: :shock2: :shock2: :shock2:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: TENIS ZIEMNY
29 sty 2018, 23:41


A pro po zarobków to za triumf w Melbourne Caroline Wozniacki dostała czek na 3,29 mln dolarów. Była to oczywiście jej najwyższa jednorazowa wypłata w historii.Mająca polskie korzenie tenisistka zaczęła karierę w 2005 roku, a w sobotę przekroczyła 30 mln dolarów zarobionych na korcie. Do tej pory tę granicę pokonały tylko trzy tenisistki, wymieniając od tyłu: Maria Szarapowa, Venus Williams i Serena Williams, która zarobiła ponad dwa razy więcej niż druga w tym zestawieniu siostra.
Czek za zwycięstwo w Australian Open dał Caroline Wozniacki awans na czwarte miejsce.
Najlepiej zarabiające tenisistki w historii:
Serena Williams 84 463 131 dolarów
Venus Williams 39 911 734
Maria Szarapowa 37 073 139
Caroline Wozniacki 30 146 094
Wiktoria Azarenka 28 431 189
Agnieszka Radwańska 27 226 155
Martina Hingis 24 749 074
Kim Clijsters 24 442 340
Swietłana Kuzniecowa 24 200 700
Petra Kvitova 24 052 063
Lindsay Davenport 22 166 338
Steffi Graf 21 895 277
Martina Navratilova 21 626 089
Angelique Kerber 21 607 604
Simona Halep 20 912 291
:bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: TENIS ZIEMNY
29 sty 2018, 23:50


Obrazek
:hot:
A tak wygląda z bliska tyłeczek zwyciężczyni AO Karolinki Woźniackiej.Prawda że ładny??????
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: TENIS ZIEMNY
30 sty 2018, 10:49


Obrazek
Magda Linette awansowała do 1/8 finału halowego turnieju w Tajpej. W swoim pierwszym meczu w Taiwan Open rozstawiona z siódemką Polka łatwo pokonała kwalifikantkę Chinkę Xinyun Han 6:2, 6:0.
Jestem bardzo ciekaw jak daleko tym razem dojdzie nasza druga zawodniczka.Jeżeli chodzi o ranking wta to Linette zajmuje obecnie 60 lokatę najwyższa jak do tej pory.Życzę tej młodej i jeszcze i do tego ładnej tenisistce wielu sukcesów. :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


PoprzedniaNastępna

Wróć do Sport



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości