Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Poszło ale jakoś dziwnie spójrzcie na godziny ;)
kamchm9578


O i mi wysłali o 11:40
Awatar użytkownika
IcoDalej
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 37
Rejestracja: 12 kwie 2019, 16:08
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Mi tez drugi poszedł o 11.34 ^^
U mnie też godziny tak dziwnie xD
Digi


u mnie 11:09.
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Adela->BlackBitch30
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 270
Rejestracja: 26 kwie 2019, 10:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Cześć dziewczyny. Jestem tutaj nowa na tym forum. Nie wiem czy coś robię nie tak czy po prostu fatalnie się dzieje na ShowUp.tv czy też wchodzę w złych godzinach. Mam privki 10min za 300z i 5 min za 200z zauważyłam, że chyba za drogo mam to zmniejszyłam do 10min za 200z ale i tak co bym nie robiła idzie słabo i ciężko mi zarobić te 500zl dziennie żeby zrobix wypłatę co 2 dni. Powiedzcie mi jak to jest jak wy wyolacacie ile musicie siedzieć, żeby te 500zl zarobić bo ja już nie mam siły bardzo proszę o szczere odpowiedzi
Awatar użytkownika
Wariatkaxx
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 04 lis 2019, 15:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Marianna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Macie kase?
Edit: nevermind
Digi


U mnie kaska na koncie po 12:30 :)
Awatar użytkownika
siksaaa
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 38
Rejestracja: 12 gru 2017, 12:54
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wariatkaxx pisze:Cześć dziewczyny. Jestem tutaj nowa na tym forum. Nie wiem czy coś robię nie tak czy po prostu fatalnie się dzieje na ShowUp.tv czy też wchodzę w złych godzinach. Mam privki 10min za 300z i 5 min za 200z zauważyłam, że chyba za drogo mam to zmniejszyłam do 10min za 200z ale i tak co bym nie robiła idzie słabo i ciężko mi zarobić te 500zl dziennie żeby zrobix wypłatę co 2 dni. Powiedzcie mi jak to jest jak wy wyolacacie ile musicie siedzieć, żeby te 500zl zarobić bo ja już nie mam siły bardzo proszę o szczere odpowiedzi


Zacznij sie cenic i uwierz w siebie. Takie ceny sa smieszne. Spokojnie 500 zl idzie w 5h zrobic a zazwyczaj w 3.
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Wariatkaxx pisze:Cześć dziewczyny. Jestem tutaj nowa na tym forum. Nie wiem czy coś robię nie tak czy po prostu fatalnie się dzieje na ShowUp.tv czy też wchodzę w złych godzinach. Mam privki 10min za 300z i 5 min za 200z zauważyłam, że chyba za drogo mam to zmniejszyłam do 10min za 200z ale i tak co bym nie robiła idzie słabo i ciężko mi zarobić te 500zl dziennie żeby zrobix wypłatę co 2 dni. Powiedzcie mi jak to jest jak wy wyolacacie ile musicie siedzieć, żeby te 500zl zarobić bo ja już nie mam siły bardzo proszę o szczere odpowiedzi


Wiele czynników ma na to wpływ niestety ;) po pierwsze nie wiemy jak wyglądasz więc nie możemy stwierdzić czy to czasami Twoja aparycja ma na to wpływ (miało być szczerze) druga sprawa nie wiemy czy na transmisji jesteś z tych które tylko "siedzą" i w sumie nie potrafią skusić klientów na priva, i tak jak koleżanka wyżej pisze zacznij się cenić (ale umówmy się wygląd ma tutaj największe znaczenie). Obserwuj inne dziewczyny, początki bywają trudne, ale dasz radę :winkextra:
W moim przypadku nie mam problemu żeby zlecać co drugi dzień a nie siedze po całych dniach ale max 4/5h
kamchm9578


Wariatkaxx pisze:Cześć dziewczyny. Jestem tutaj nowa na tym forum. Nie wiem czy coś robię nie tak czy po prostu fatalnie się dzieje na ShowUp.tv czy też wchodzę w złych godzinach. Mam privki 10min za 300z i 5 min za 200z zauważyłam, że chyba za drogo mam to zmniejszyłam do 10min za 200z ale i tak co bym nie robiła idzie słabo i ciężko mi zarobić te 500zl dziennie żeby zrobix wypłatę co 2 dni. Powiedzcie mi jak to jest jak wy wyolacacie ile musicie siedzieć, żeby te 500zl zarobić bo ja już nie mam siły bardzo proszę o szczere odpowiedzi



200 za 10 to stanowczo za mało, ustaw sobie na początek za 350 no i daj ciekawy opis ;p
Nie wiem jak wyglądasz ale zauważyłam, że wygląd nie ma aż tak wielkiego znaczenia pod warunkiem, że nie ma się nadwagi 15kg.
Myślę, że bardziej ludzi jara zachowanie modelki, no ale mogę się mylić ;)
Digi


Wariatkaxx, jak już spaść to z wysokiego konia ;) według mnie też jest za tanio. Desperacje widać na odległość i jeśli czujesz że coś nie jest dla Ciebie, czegoś nie lubisz/ nie chcesz to tego nie rób, za to ustaw sobie to co sprawia Ci przyjemność. A i jeszcze jedno technicznie sprawy też mają znaczenie (kamerka/ oświetlenie/internet ). Cycki w górę będzie dobrze :D
Awatar użytkownika
cipkozaurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 112
Rejestracja: 28 sie 2017, 18:22
Podziękował: 87 razy
Podziękowano mu: 53 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LobodA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem


Ma na to wpływ bardzo wiele czynników.
Po pierwsze i moim zdaniem najwazniejsze, jeśli koncentrujesz sie głównie na privach, rób je najlepiej jak potrafisz to procentuje, zdobędziesz rzeszę swoich fanów i z czasem oni będą wracać.
Zastanów się w jakich godzinach siedzisz najczęsciej. Analizuj w których jest lepiej w których gorzej. Najszybciej i najłatwiej masz wieczorem w godzinach 20-24- analizując po wzroscie odwiedzających strone, ale w tych godzinach masz też największą konkurencję. Sama się nad tym zastanów. Najmniej transmisji analogicznie rzecz biorąc najmniejszą konkurencję masz nad ranem i wczesnym rankiem.

Popracuj nad prezentacją , kuś, prowokuj, zachęcaj ale nie wykładaj się na ogóle. Zastanów się nad tym co robisz najlepiej albo w czym jesteś dobra i to promuj. Wypracuj swoją niszę, swoich odbiorców.

Nie wiem jak długo nadajesz, ale nie warto schodzić z cen tylko dlatego, ze chwilowo spadły obroty. Cena= jakość. Ceń się, tak jak dziewczyny powiedziały, ale jednocześnie oferuj dobrą usługę za dobre pieniądze.

No i na koniec chcesz zarabiac musisz inwestować. Kamera, światło, ciuchy, prezentacja .Faceci to wzrokowcy, lubią jak się czasami coś tam zmienia. Monotonia zabija, jeżeli utkniesz w jednym miejscu, to możesz pakować zabawki.

Miało być szczerze, starałam się nakreślić najważniejsze czynniki. Czasami trafi się kilka slabszych dni, ale nie załamuj się. Odpocznij w tym czasie i zatanów się co możesz zrobić lepiej :)
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Wypłacili laseczki?
Awatar użytkownika
Malamala000
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 526
Rejestracja: 05 kwie 2019, 18:41
Podziękował: 98 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sweet
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Selena_Selena


U mnie cisza
kamchm9578


Wypłacili dziś??
Awatar użytkownika
LobodA
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1466
Rejestracja: 06 cze 2019, 11:33
Podziękował: 119 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mi wypłacili o 8:06

Komus jeszcze wypłacili?
Awatar użytkownika
Malamala000
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 526
Rejestracja: 05 kwie 2019, 18:41
Podziękował: 98 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sweet
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Selena_Selena


Dziękuję wam dziewczyny za wszystkie Wasze rady wzięłam sobie je wszystkie do serca i postaram się być bardziej pewna siebie i uczyć się od was. Dziś o 5 rano zlecilam wypłatę na którą pracowalam kilka dni i chciałabym was zapytać czy komuś z was dziś wypłacili pieniążki, bo moja wypłata dalej wisi w oczekujących. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru :)
Awatar użytkownika
Wariatkaxx
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 04 lis 2019, 15:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Marianna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Wariatkaxx, jesteś nowa, może to potrwać kilka dni. Następne będą już pewnie szybciej realizowane.



www.ShowUpTV.blog
Biustwo


Malamala000 pisze:Mi wypłacili o 8:06

Komus jeszcze wypłacili?


Mi rowniez wyplacili o 8:06. Piszcie w piatek jak zrealizuja
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Wariatkaxx pisze:Dziękuję wam dziewczyny za wszystkie Wasze rady wzięłam sobie je wszystkie do serca i postaram się być bardziej pewna siebie i uczyć się od was. Dziś o 5 rano zlecilam wypłatę na którą pracowalam kilka dni i chciałabym was zapytać czy komuś z was dziś wypłacili pieniążki, bo moja wypłata dalej wisi w oczekujących. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru :)


Ustaw tyle zetonow za priv aby i Tobie sie go chcialo robic(nie mysl tylko o facetach) . Poczatki sa trudne poobserwuj inne laseczki .
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości