Dresiarski gust - czy to się da wyleczyć?

Tutaj rozmawiamy o problemach seksualnych i wszystkim co dotyczy kobiet/mężczyzn.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Tytuł trochę przewrotny ale gwoli wyjaśnienia: jestem perfekcyjnie świadomy tego, że istnieje typ kobiety "Karyna" - tleniony świński blond, długaśne tipsy, ton makijażu, różowe albo tygryskowe akcenty w ubiorze, zerowy poziom zainteresowań, chujowy gust muzyczny, edukacja zakończona przeważnie na zawodówce lub technikum - takie kobiety siłą rzeczy zadają się z dresiarzami (bo mają wspólną płaszczyznę intelektualną, zainteresowania muzyczne, sposoby spędzana wolnego czasu etc) i o takim typie kobiet NIE mówię.

Chodzi mi oczywiście o dresiarski gust kobiet z całkiem przeciwległej strony barykady - wysublimowanych intelektualistek z wyższym wykształceniem, z dobrego domu które (z niewiadomych przyczyn) jeżeli chodzi o mężczyzn mają tytułowy dresiarski gust - zamiast szukać mężczyzny na swoim poziomie nurzają się w dolinach intelektualnych i zadają się z typowymi Sebixami - łysolami, kibolami, karczkami, ludźmi którzy pasują do nich jak pieść do oka ale cóż... taki właśnie mają ten dresiarski gust. Pech chciał, że ja również spotkałem taką "fankę dresiarzy" i zaczynam się poważnie zastanawiać, czy jest sens walczyć by zwrócić na siebie jej uwagę, czy taka osoba, która miała z 3-5 facetów i KAŻDY był jakby odbitym od kalki archetypem Sebixa - może się zainteresować kimś diametralnie różnym, czy gust co do facetów jej się może zmienić? Czy jedynym sposobem by zaczęła zwracać uwagę na "grzecznych" facetów jest klasyczna sztampa z zajściem w ciąże i bycie porzuconą by stać się typową samotną madką? Podzielcie się Waszymi obserwacjami kobiet z życia, zapraszam do kulturalnej dyskusji!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Łoooooo panie

odpuść Ruger... nie poradzisz.... siebie nie zmienisz i jej też nie...
zresztą,
być może tak Ci się tylko wydaje, że ona psuje do nich jak pięść do oka
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 20:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


No też mam takie odczucia, że człowiek zawsze to widzi, że ona jest księzniczką, ja jestem księciem a te wszystkie dresiarskie pomioty to obrzydliwe ogry... Ale to jest tak, że ja to widzę swoimi białorycerskimi oczyma, ale może w ich oczach to JA jestem obleśnym ogrem a rycerzami w lśniących zbrojach są Sebixy? A tego "dresiarskiego gustu" co do facetów się raczej chyba nie da zmienić, nei widzę jakichś pozytywnych bohaterów w takich opowieściach... No chyba, że panna księżna zajdzie w ciaże z Sebixem, Sebix spierdoli do Anglii i nie płaci alimentów i na gwałt trzeba jakiegoś dawcę żetona który dołoży się do madkowego funduszu na wychowanie Brajanka, wtedy nagle grzeczny spokojny chłopak jest mile widziany a Sebixy są ignorowane
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK



Wróć do Sprawy kobiet/mężczyzn



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość