_CuteLady_ kopiuje InnocentSexyBitch

Tutaj rozmawiamy o problemach seksualnych i wszystkim co dotyczy kobiet/mężczyzn.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


hej ! Tak jak w opisie sytuacja dotyczy _CuteLady_, która nie mam pojęcia z jakiego powodu kopiuje dosłownie wszystko ze mnie ( mój nick to InnocentSexyBitch ) . To jest chora sytuacja, której mam serdecznie dość..To trwa już bardzo długo ale mam wrażenie, że nigdy się to nie skończy i dzieje się coraz gorzej.. wiele razy próbowałam się porozumieć z _CuteLady_ niby było wszystko okej, niby zrozumiała i miała się zmienić ale minęło kilka dni i znowu to samo ..
Mam screeny na dowód tej chorej sytuacji ! ( dodam je na końcu )
Wystarczy, że zmienię miejsce i sposób prowadzenia transmisji - ona robi dokładnie to samo. Dotyczy to też ubrań ( warto wspomnieć, że niektóre kupuje identyczne).
Prowadziłam transmisję przodem - ona robiła to samo, teraz nadaje tyłem do kamerki ona robi identycznie to samo.
Kilka przykładów : transmitowałam na imacu ( kupiła imaca ) , nadaje teraz na podświetlanym laptopie ( najpierw kupiła myszkę i podkładkę pod laptopa a po założeniu kilku kont i wypytaniu mnie o model laptopa co zrobiła ? Kupiła identyczny ), kamerka na pilota, dodatki do domu ... przykleiłam sobie ledy pod szafę ona z racji, że chyba nie miała gdzie tego zrobić przykleiła je na suficie - nie zwraca uwagi na to, że coś po prostu nie pasuje ... robi to tylko dlatego żeby się do mnie upodobnić...
Kiedy zobaczy, że ja mam coś nowego to zaraz kupuje to samo ( jeśli jest w stanie to nabyć ) - chora sytuacja ..
Wszystkie privy, mini cele w profilu , avatary , opisy transmisji ( to wszystko jest kopiowane ze mnie )
Kiedy tylko zmienię miejsce nadawania ona robi to samo , zmienię lub dodam jakiś priv - tylko zerknie i od razu zmienia na to jak mam ja ... dzisiaj ubiorę się np na różowo ona po południu lub jutro ubiera się w takie same kolory no kurcze czy to normalne ? Tego wszystkiego jest o wiele wiele więcej ale nie jestem w stanie wam tego wszystkiego tu opisać ..
Ja wymyślam sobie nowe rzeczy nie po to, żeby _CuteLady_ sobie to od tak kopiowała : ) ( myślenie nie boli )
Mam wrażenie, że ona na moim punkcie ma jakąś chorą obsesję - tego nie da się inaczej wytłumaczyć naprawdę ... no bo kto robi sobie identyczny tatuaż ze swoim facetem .. taki jaki mam akurat ja ? Przecież to nie przypadek ..
Przez całą swoją transmisję ma mnie włączoną na telefonie .. kiedy tylko pójdę na priva to w niego zagląda - jeden z Panów mi to napisał i sprawdziłam .. faktycznie tak jest ..
Myślę, że żadna dziewczyna nie chciałaby być na moim miejscu ...
Nie piszę tego posta po to by ją obgadywać - chce żeby to się w końcu skończyło .. to trwa zdecydowanie za długo ... Ja a _CuteLady_ to dwie różne osobowości .. totalnie różne ...
Nie wiem dlaczego _CuteLady_ tak na siłę się do mnie upodabnia , jaki w tym cel ? Może sama się wypowiesz ? Dlaczego tak się zachowujesz ?
Liczę, że ten post wpłynie jakoś na _CuteLady_ i odczepi się ode mnie .. wymyśli swoje privy, doda nowy opis na profil , nowe menu , nowe avatary ( wszystko jest w bezczelny sposób skopiowane ze mnie ) ... nie chce mieć nic wspólnego z _CuteLady_ chce tylko mieć święty spokój :)
Opisałam sytuację na swoim profilu ( miałam nadzieję, że _CuteLady_ hmm zrobi się trochę głupio i ogarnie się ? Ale nic z tego .. dlatego pisze ten post tutaj ..
_CuteLady_ pewnie będzie się wypierać i wybielić jakoś ale myślę, że te wszystkie screeny mówią same za siebie ..
Myślę, że wielu z was przyzna mi rację i zrozumie jak musi denerwować mnie fakt, że kiedy tylko dodam coś nowego to zaraz zostaje to w perfidny sposób skopiowane ( tak się po prostu nie robi )
Dzięki za uwagę i mam nadzieję, że opisanie tej sytuacji pomoże mi w tym żeby _CuteLady_ zrozumiała, że każdy musi mieć swój własny pomysł ... że nie można się tak zachowywać : D

Dodaje kilka screen ( mam tego o wiele więcej )
1.Obrazek ( zwróćcie uwagę na mój opis )
1.Obrazek
2.Obrazek ( zmieniłam miejsce nadawania )
2.Obrazek ( od razu zmieniła miejsce )
3.Obrazek ( zerknijcie na mój laptop )
3.Obrazek
4.Obrazek
4.Obrazek ( zwróćcie uwagę na jej opis - ( mój ) - na pierwszym screen )
5.Obrazek
5.Obrazek
6.Obrazek
6.Obrazek
7.Obrazek ( zerknijcie na moją opaskę ( te różowe uszka we włosach )
7.Obrazek ( widzicie tutaj opaskę ? )
8.Obrazek ( najpierw byłam w samych spodenkach później założyłam kabaretki )
8.Obrazek ( najpierw była w samych spodenkach , kiedy założyłam kabaretki założyła rajstopy )
9.Obrazek ( dopóki nie znalazła identycznego laptopa kupiła świecącą myszkę i podkładkę )
9. Obrazek ( tu już identyczny laptop jak mój )
Awatar użytkownika
Wikuś
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 43
Rejestracja: 15 kwie 2020, 14:29
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Kilka fajnych dupeczek :D
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: InnocentSexyBitch




Obie chude, obie z małym cyckiem, obie lubią w dupę... dzięki Ci Panie Buku żeś mię wziął do raju :good3: :biggrin: :fap: :fap: :fap:
i ja poproszę więcej takich kopii...jak najwięcej :D
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Nie wydaje Ci się że Twoje życie było by lepsze gdybyś miała to najnormalniej w świecie gdzieś? Niech sobie robi co chce, nie zwracaj uwagi i też rób sobie co chcesz?
Awatar użytkownika
Psotnik
SU-holik
SU-holik
Posty: 87
Rejestracja: 22 lip 2016, 12:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Psotnik pisze:Nie wydaje Ci się że Twoje życie było by lepsze gdybyś miała to najnormalniej w świecie gdzieś? Niech sobie robi co chce, nie zwracaj uwagi i też rób sobie co chcesz?


Oczywiście, że było by ale czasami się nie da. Chciałam pokazać jaka jest prawda ... być może coś się zmieni ; D
Awatar użytkownika
Wikuś
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 43
Rejestracja: 15 kwie 2020, 14:29
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Kilka fajnych dupeczek :D
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: InnocentSexyBitch




Wikuś pisze:sytuacja dotyczy _CuteLady_, która nie mam pojęcia z jakiego powodu kopiuje dosłownie wszystko ze mnie [...]. To jest chora sytuacja, której mam serdecznie dość..To trwa już bardzo długo ale mam wrażenie, że nigdy się to nie skończy i dzieje się coraz gorzej..


Przeglądałem ostatnio listę najbardziej deficytowych zawodów w Polsce i okazało się, że dramatycznie brakuje pielęgniarek, położnych oraz osób do opieki nad ludźmi starszymi i niepełnosprawnymi. Nie chciałbym być złośliwy, ale jeśli twoja profesja jest tak stresogenna i wyczerpująca dla ciebie, to może pomyślałabyś o zmianie zawodu... Z tego co tu piszesz, to ta Lady momentalnie udałaby się w twoje ślady. Czy zdajesz sobie z tego sprawę dziewczyno, ile obie (wespół w zespół) mogłybyście zrobić dobrego dla ludzi...
A tak na serio, to ciesz się, że możesz być dla kogos inspiracją. ;)
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 14:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Syndrom_Apollo pisze:
Wikuś pisze:sytuacja dotyczy _CuteLady_, która nie mam pojęcia z jakiego powodu kopiuje dosłownie wszystko ze mnie [...]. To jest chora sytuacja, której mam serdecznie dość..To trwa już bardzo długo ale mam wrażenie, że nigdy się to nie skończy i dzieje się coraz gorzej..


Przeglądałem ostatnio listę najbardziej deficytowych zawodów w Polsce i okazało się, że dramatycznie brakuje pielęgniarek, położnych oraz osób do opieki nad ludźmi starszymi i niepełnosprawnymi. Nie chciałbym być złośliwy, ale jeśli twoja profesja jest tak stresogenna i wyczerpująca dla ciebie, to może pomyślałabyś o zmianie zawodu... Z tego co tu piszesz, to ta Lady momentalnie udałaby się w twoje ślady. Czy zdajesz sobie z tego sprawę dziewczyno, ile obie (wespół w zespół) mogłybyście zrobić dobrego dla ludzi...
A tak na serio, to ciesz się, że możesz być dla kogos inspiracją. ;)



Nie napisałam ani razu, że coś jest dla mnie stresogenne czy wyczerpujące ... sytuacja jest po prostu chora i dziwna dlatego ją opisałam .. swoją drogą dzięki za rady - pomyślę : D
Awatar użytkownika
Wikuś
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 43
Rejestracja: 15 kwie 2020, 14:29
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Kilka fajnych dupeczek :D
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: InnocentSexyBitch




Wikuś pisze:Nie napisałam ani razu, że coś jest dla mnie stresogenne czy wyczerpujące


Really...?

- kopiuje dosłownie wszystko ze mnie
- To jest chora sytuacja (zwrot powtórzony kilka razy w poście), której mam serdecznie dość..
- mam wrażenie, że nigdy się to nie skończy i dzieje się coraz gorzej..
- wiele razy próbowałam się porozumieć
- po założeniu kilku kont i wypytaniu mnie
- robi to tylko dlatego żeby się do mnie upodobnić...
- no kurcze czy to normalne ? Tego wszystkiego jest o wiele wiele więcej
- Mam wrażenie, że ona na moim punkcie ma jakąś chorą obsesję
- Przez całą swoją transmisję ma mnie włączoną na telefonie ..
- Myślę, że żadna dziewczyna nie chciałaby być na moim miejscu ...
- chce żeby to się w końcu skończyło .. to trwa zdecydowanie za długo ...
- Liczę, że ten post wpłynie jakoś [...] i odczepi się ode mnie ..
- wszystko jest w bezczelny sposób skopiowane ze mnie
- nie chce mieć nic wspólnego [...] chce tylko mieć święty spokój
- Opisałam sytuację na swoim profilu
- Myślę, że wielu z was przyzna mi rację i zrozumie jak musi denerwować mnie fakt
- nie można się tak zachowywać

Do tego tak długi post i te wszystkie screeny.

Przepraszam, że coś pomyliłem, ale jak ktoś już zauważył, mam potężne problemy ze zrozumieniem czytanego przeze mnie tekstu. ;)

Wikuś pisze:dzięki za rady - pomyślę


Nie ma za co - zawsze do usług.
Pozdrawiam. :heart:
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 14:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Syndrom_Apollo pisze:
Wikuś pisze:Nie napisałam ani razu, że coś jest dla mnie stresogenne czy wyczerpujące


Really...?

- kopiuje dosłownie wszystko ze mnie
- To jest chora sytuacja (zwrot powtórzony kilka razy w poście), której mam serdecznie dość..
- mam wrażenie, że nigdy się to nie skończy i dzieje się coraz gorzej..
- wiele razy próbowałam się porozumieć
- po założeniu kilku kont i wypytaniu mnie
- robi to tylko dlatego żeby się do mnie upodobnić...
- no kurcze czy to normalne ? Tego wszystkiego jest o wiele wiele więcej
- Mam wrażenie, że ona na moim punkcie ma jakąś chorą obsesję
- Przez całą swoją transmisję ma mnie włączoną na telefonie ..
- Myślę, że żadna dziewczyna nie chciałaby być na moim miejscu ...
- chce żeby to się w końcu skończyło .. to trwa zdecydowanie za długo ...
- Liczę, że ten post wpłynie jakoś [...] i odczepi się ode mnie ..
- wszystko jest w bezczelny sposób skopiowane ze mnie
- nie chce mieć nic wspólnego [...] chce tylko mieć święty spokój
- Opisałam sytuację na swoim profilu
- Myślę, że wielu z was przyzna mi rację i zrozumie jak musi denerwować mnie fakt
- nie można się tak zachowywać

Do tego tak długi post i te wszystkie screeny.

Przepraszam, że coś pomyliłem, ale jak ktoś już zauważył, mam potężne problemy ze zrozumieniem czytanego przeze mnie tekstu. ;)

Wikuś pisze:dzięki za rady - pomyślę


Nie ma za co - zawsze do usług.
Pozdrawiam. :heart:



W sumie masz rację mogło to tak zabrzmieć ;D sytuacja jest męcząca to fakt - ale bez przesady ; D
Dodając ten post chciałam dokładnie przedstawić co i jak gdzie emocje bardziej mi się udzielały.
Opisałam to tak obszernie i dodałam screeny bo gdybym zrobiła to krótko i bez zdjęć to raczej nikt by w to nie uwierzył.
Awatar użytkownika
Wikuś
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 43
Rejestracja: 15 kwie 2020, 14:29
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Kilka fajnych dupeczek :D
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: InnocentSexyBitch




Jeżeli ktoś Cię kopiuje, to pewnie robisz coś dobrze =)

PS: Mam bardzo mocne wrażenie, że miałaś już inne konto na tym forum.
A ten temat już kiedyś był poruszony, ale nie wiem czy tu przed' cofką' czy na oficjalnym forum. Raczej tu.
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne




Fapka pisze:Jeżeli ktoś Cię kopiuje, to pewnie robisz coś dobrze =)

Na to wygląda ;)

PS: Mam bardzo mocne wrażenie, że miałaś już inne konto na tym forum.
A ten temat już kiedyś był poruszony, ale nie wiem czy tu przed' cofką' czy na oficjalnym forum. Raczej tu.



Tak kiedyś nadawałam z moim chłopakiem wtedy _CuteLady_ też nadawała w parze ..
Było dokładnie to samo ... kopiowanie i tak dalej .. nawet jest stary temat " blacklayers vs NowaSuperMlodaParka "
Od kilku lat to już trwa ...
Awatar użytkownika
Wikuś
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 43
Rejestracja: 15 kwie 2020, 14:29
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Kilka fajnych dupeczek :D
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: InnocentSexyBitch




Wikuś pisze:kiedyś nadawałam z moim chłopakiem wtedy _CuteLady_ też nadawała w parze ..

myslisz ze az tak Cie naśladuje ze jak Ty rzuciłaś chłopaka to ona tez? :biggrin:
a tak serio...nie przeżywałbym jakoś specjalnie... skądinąd wiem ze niezbyt pałacie do siebie sympatią, ale najwyrazniej jest miejsce dla was obu i macie swoich widzow... Moze i jestescie podobne, ale z drugiej strony obydwie macie oryginalna urode, figure.... Pomysl ze wsrod wielu baaaardzo podobnych do siebie lasek na SU Wy dwie i tak sie chociaz od calej reszty w jakis sposob wyrozniacie.
Kiedys dawno jak nie znalem tej calej waszej historii to nawet myslalem ze siostry jakies czy cus ;)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Kurcze ja nikogo nie rzucałam haha ; D
Mi w tym wszystkim chodzi o to, że ona robi to wszystko specjalnie .. po złości bo uważa, że ja robię jej na złość haha ; D
Wyróżniamy okej :) Ja nic do niej nie mam .. mi chodzi tylko o to, że na bezczelnego wszystko ze mnie kopiuje no kurde haha
Mogłaby napisać wiadomość typu " Kurde Wika nie mam pomysłu na priva a chciałabym podobnego do ciebie , pomożesz coś wymyślić " - myślisz, że bym jej nie pomogła ?
No ale co zrobić jest jak jest chyba trzeba z tym żyć : DD
Awatar użytkownika
Wikuś
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 43
Rejestracja: 15 kwie 2020, 14:29
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Kilka fajnych dupeczek :D
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: InnocentSexyBitch




to jest chore wspolczuje ci panna zdecydowanie ma cos nie teges. Jeszcze kiedys jak obie nadawalyscie z facetami to pamietam ze nawet jej koles ubieral sie jak twoj te same koszulki/podobne czy ona nawet majtki z supermanem z tego co pamietam dziwna typiara
Awatar użytkownika
CiekawskiPanicz
SU-holik
SU-holik
Posty: 156
Rejestracja: 31 maja 2020, 20:11
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: NinaRici
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KochamNineRici




CiekawskiPanicz pisze:to jest chore wspolczuje ci panna zdecydowanie ma cos nie teges. Jeszcze kiedys jak obie nadawalyscie z facetami to pamietam ze nawet jej koles ubieral sie jak twoj te same koszulki/podobne czy ona nawet majtki z supermanem z tego co pamietam dziwna typiara


Tak dokładnie tak było : ) no wiesz ludzie mają dziwne fetysze .. ich było widocznie kiedyś kopiowanie nas , teraz mnie samej : D musi ich to mega kręcić : DDD
Jak ma się tak nudne życie no to zajęcie jakieś trzeba sobie znaleźć : P
Ja już mam w to totalnie wyje*ane : ) ( na SU dostałam wiadomości, w których Panowie pisali mi porównania ; D nieźle się uśmiałam hah : D )
Awatar użytkownika
Wikuś
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 43
Rejestracja: 15 kwie 2020, 14:29
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Kilka fajnych dupeczek :D
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: InnocentSexyBitch




CiekawskiPanicz pisze:koles ubieral sie jak twoj

Nosił skarpety? Jeśli tak, to obawiam się, że ja też od niego kopiuję. :blush:
Jak byłem młody, to też byłem Murzynem i grałem w kosza.
Awatar użytkownika
Ryszard Ochódzki
SU-holik
SU-holik
Posty: 83
Rejestracja: 12 lis 2019, 22:03
Podziękował: 251 razy
Podziękowano mu: 58 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: konefka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ryszard Ochódzki pisze:
CiekawskiPanicz pisze:koles ubieral sie jak twoj

Nosił skarpety? Jeśli tak, to obawiam się, że ja też od niego kopiuję. :blush:



:shock: :shock: :shock: heh : D
Awatar użytkownika
Wikuś
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 43
Rejestracja: 15 kwie 2020, 14:29
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Kilka fajnych dupeczek :D
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: InnocentSexyBitch




Ze starego bloga Showupowego...
Obrazek
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne




Fapka pisze:Ze starego bloga Showupowego...
[ Obrazek ]




Ohh jestem inspiracją .. kto by pomyślał, że mnie coś takiego spotka ahahha :laughingnew:
Awatar użytkownika
Wikuś
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 43
Rejestracja: 15 kwie 2020, 14:29
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Kilka fajnych dupeczek :D
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: InnocentSexyBitch




Cześć. Szkoda, że już nie widać tych zdjęć. Chciałam sobie popatrzeć.
Rozumiem Cię doskonale. Sama byłam/jestem w takiej samej sytuacji, może nie identycznej, ale też: podobna bielizna albo taka sama tylko ciut inny fason, spodenki czy krótkie topy - te same kolory i fasony identyczne, biżuteria, sposób poruszania się (to jest hit), później światło czy avatary... itd,itp.
Mogłabym więcej powiedzieć, ale mam już to w dupie :) natomiast kiedyś, miałam głęboką obsesję na tym punkcie.
Chcemy być inne. Chcemy się wyróżniać - to normalne. Ludzie mylą inspirację z kopiowaniem, szczególnie podkreślam tu kobiety. Inspiracja to zupełnie coś innego.
Myślę, że nie masz się czym przejmować. Moim zdaniem, dobrze zrobiłaś pisząc tutaj o tym, chociaż nie bywam na forum (może raz na „ruski” rok) i nie wiem czy ten dział jest popularny.
Jedyne co mogę Ci powiedzieć, to ciesz się, że jesteś wyjątkowa, bo jesteś. Oryginał jest tylko jeden :)

Pozdrawiam i wszystkiego dobrego.
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




kwiatuszek pisze:Cześć. Szkoda, że już nie widać tych zdjęć. Chciałam sobie popatrzeć.
Rozumiem Cię doskonale. Sama byłam/jestem w takiej samej sytuacji, może nie identycznej, ale też: podobna bielizna albo taka sama tylko ciut inny fason, spodenki czy krótkie topy - te same kolory i fasony identyczne, biżuteria, sposób poruszania się (to jest hit), później światło czy avatary... itd,itp.
Mogłabym więcej powiedzieć, ale mam już to w dupie :) natomiast kiedyś, miałam głęboką obsesję na tym punkcie.
Chcemy być inne. Chcemy się wyróżniać - to normalne. Ludzie mylą inspirację z kopiowaniem, szczególnie podkreślam tu kobiety. Inspiracja to zupełnie coś innego.
Myślę, że nie masz się czym przejmować. Moim zdaniem, dobrze zrobiłaś pisząc tutaj o tym, chociaż nie bywam na forum (może raz na „ruski” rok) i nie wiem czy ten dział jest popularny.
Jedyne co mogę Ci powiedzieć, to ciesz się, że jesteś wyjątkowa, bo jesteś. Oryginał jest tylko jeden :)

Pozdrawiam i wszystkiego dobrego.



Ooo to widzę, że nie ja jedyna mam psychofankę heh :D
Taak wszystko :) W moim przypadku to również jakieś dodatki do domu tylko zawsze jakieś tanie podróby :P
Wiesz co ? Ja też już mam to totalnie gdzieś, co prawda trochę czasu mi to zajęło ale teraz ta cała sytuacja już mnie bawi. Zabawne są momenty kiedy ją chwilkę pooglądam i widzę, jak próbuje kopiować moją " gadkę " , ruchy itp :D przeeeeezabawne..
U mnie hitem jest np rozmiar buta i wzrost, który zawsze podaje taki jak ja. W rzeczywistości jest ona o wiele wyższa no i twierdzi, że rozmiar buta ma 37 ( na vinted sprzedaje buty w rozmiarze 39 ) .. po co tak kłamać ? ; DD

Dzięki wielkie ! Również wszystkiego dobrego : )
Awatar użytkownika
Wikuś
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 43
Rejestracja: 15 kwie 2020, 14:29
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Kilka fajnych dupeczek :D
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: InnocentSexyBitch


Następna

Wróć do Sprawy kobiet/mężczyzn



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości