Zgłoszenie nadużycia a decyzja moderatora

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Mam pytanie dziewczyny, ostatnio miałam 3 przypadki zgłoszeń nadużycia priva - oczywiście bezpodstawnie, wszystko zostało z opisu wykonane ale wystarczy jakiś cwaniak który napisze że podkreślam ON nie ma obrazu, obejrzy co chce i właściwie priv za darmo...
Co do decyzji moderatora, za każdym razem oddaje wszystko oglądającemu tak jakby w ogóle tego nawet nie sprawdzał
Zaczyna to byc trochę flustrujące bo za nie długo każdy tak będzie robił, moje pytanie brzmi czy macie podobnie?
Osobą które chcą napisac że to moja wina podziękuje ponieważ robie privy i zbieram opinie od użytkowników, rzadko ale raz na czas znajdzie się jakiś cwaniaczek
a moderatorzy jeszcze im w tym pomagają ...
Awatar użytkownika
Evelkaa
SU-holik
SU-holik
Posty: 75
Rejestracja: 07 maja 2019, 19:48
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz cos
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Jeżeli jesteś tak nieogarnięta, że nie pytasz się na poczatku transmisji "Czy masz obraz i dźwięk?" tylko strzelasz z palca od razu to nie dziw się, że ludzie to wykorzystują, jakoś inne transmitujące nie mają takiego problemu, wystarczy zapytać i jak koleś powie, że tak to nie ma podstawy do zgłoszenia i w razie wu można napisać odwołanie do moda "przecież pisał, że ma", jak napisze że nie ma to nie robisz NIC póki nie napisze, że już ma obraz, to proste jak konstrukcja cepa
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




ruger44 pisze:Jeżeli jesteś tak nieogarnięta, że nie pytasz się na poczatku transmisji "Czy masz obraz i dźwięk?" tylko strzelasz z palca od razu to nie dziw się, że ludzie to wykorzystują, jakoś inne transmitujące nie mają takiego problemu, wystarczy zapytać i jak koleś powie, że tak to nie ma podstawy do zgłoszenia i w razie wu można napisać odwołanie do moda "przecież pisał, że ma", jak napisze że nie ma to nie robisz NIC póki nie napisze, że już ma obraz, to proste jak konstrukcja cepa


Pisze za każdym razem, lecz gdy trochę czasu z priv upłynie nagle dziwnym trafem gubi się u oglądającego obraz mimo że ja cały czas mam
Awatar użytkownika
Evelkaa
SU-holik
SU-holik
Posty: 75
Rejestracja: 07 maja 2019, 19:48
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz cos
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




To jest jeden uzytkownik czy różne osoby?
Jeśli jestes pewna ze wszystko zrobilas dobrze dodaj nick tego uzytkownika w dziale uwazaj na nią/na niego jak przestroge dla reszty.

Pytanie jest jeszcze jak sie zachowujesz jesli kto ci zglasza ze w polowie priva obraz mu zniknal? bo takie sytuacje sie niestety zdarzaja? ja odswiezam dopytuje czy juz jest, przelaczam przegladarki albo nawet resetuje neta i kamere. Zmniejszam jakość, którys sposob z reguly pomaga i mozemy kontynuowac.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Evelkaa pisze:Mam pytanie dziewczyny, ostatnio miałam 3 przypadki zgłoszeń nadużycia priva - oczywiście bezpodstawnie, wszystko zostało z opisu wykonane ale wystarczy jakiś cwaniak który napisze że podkreślam ON nie ma obrazu, obejrzy co chce i właściwie priv za darmo...
Co do decyzji moderatora, za każdym razem oddaje wszystko oglądającemu tak jakby w ogóle tego nawet nie sprawdzał
Zaczyna to byc trochę flustrujące bo za nie długo każdy tak będzie robił, moje pytanie brzmi czy macie podobnie?
Osobą które chcą napisac że to moja wina podziękuje ponieważ robie privy i zbieram opinie od użytkowników, rzadko ale raz na czas znajdzie się jakiś cwaniaczek
a moderatorzy jeszcze im w tym pomagają ...
Od pewnego czasu spotyka mnie taka sama przypadłość przykładem: priv za 1000 żet ustawiony na nick oglądającego, a więc mogę robić co zechce, ale mimo to wykonuje to co oglądający chce po czym po 5 minutach priva wychodzi i zgłasza po rozpatrzeniu priva daja mu calość żetonów, jak jeszcze np. rok temu dostałabym ja całość... Chyba moderacja sie zmienila, a na maila nie odpiszą.
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Adela->BlackBitch30
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 270
Rejestracja: 26 kwie 2019, 10:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




beznadzieja pisze:To jest jeden uzytkownik czy różne osoby?
Jeśli jestes pewna ze wszystko zrobilas dobrze dodaj nick tego uzytkownika w dziale uwazaj na nią/na niego jak przestroge dla reszty.

Pytanie jest jeszcze jak sie zachowujesz jesli kto ci zglasza ze w polowie priva obraz mu zniknal? bo takie sytuacje sie niestety zdarzaja? ja odswiezam dopytuje czy juz jest, przelaczam przegladarki albo nawet resetuje neta i kamere. Zmniejszam jakość, którys sposob z reguly pomaga i mozemy kontynuowac.


Alez jasne ze sie zdarza tylko że w takim wypadku odżwieżam, proponuje drugiej osobie też odżwieżyc... I ja obraz mam a on dalej nie więc albo liczy na darmowy pokaz albo on coś ma ze sprzetem/netem dlaczego ja mam odpowiadac za kogos skoro u mnie chodzi i jeszcze zety są dla niego ? trochę to bez sensu
Awatar użytkownika
Evelkaa
SU-holik
SU-holik
Posty: 75
Rejestracja: 07 maja 2019, 19:48
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz cos
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Oni tak specjalnie zglaszaja zeby miec pokaz za darmo a tobie wmawiaja ze obrazu nie ma
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Adela->BlackBitch30
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 270
Rejestracja: 26 kwie 2019, 10:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Adela pisze:Oni tak specjalnie zglaszaja zeby miec pokaz za darmo a tobie wmawiaja ze obrazu nie ma


Wlasnie o tym mowie, a moderator calosc zetonow im oddaje ...
Im albo jemu kto to wie kont tu mozna miec w nieskonczonosc
Awatar użytkownika
Evelkaa
SU-holik
SU-holik
Posty: 75
Rejestracja: 07 maja 2019, 19:48
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz cos
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Adela pisze:Od pewnego czasu spotyka mnie taka sama przypadłość przykładem: priv za 1000 żet ustawiony na nick oglądającego, a więc mogę robić co zechce, ale mimo to wykonuje to co oglądający chce po czym po 5 minutach priva wychodzi i zgłasza po rozpatrzeniu priva daja mu calość żetonów, jak jeszcze np. rok temu dostałabym ja całość... Chyba moderacja sie zmienila, a na maila nie odpiszą.


No halo... podstawą reklamacji jest opis priva, więc jesli opiszesz priv nazwą uzytkownika to sie nie dziw, natomiast jesli jest priv "zabawa dildo na dwie dziurki" i od poczatku do konca zrobisz zabawe dildo na dwie dziurki to reklamacja moze Ci naskoczyc i wszystko dostajesz dla siebie. Opisujcie mądrze privy to już wam o połowe zwiększy szanse na dostanie żet w przypadku sporu.

Co do znikającego obrazu - nie wiem, czarna magia, ale są goscie z ktorymi da sie dogadac a sa tacy co bez słowa walną zalżalenie i kopa w dupe nio trudno life is brutal nie wszystko sie udaje
Awatar użytkownika
Jozin_z_Bazin
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 30 lis 2015, 10:01
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Szukam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Miałam to samo!! Priv z tryskającymi orgazmami 30 min za 1000 zet. Koleś wszedł oglądał i zachwalał jak to by cipkę lizał,że mu się bardzo podoba,pytałam czy ma głos odpisał, że tak. Zrobiłam jeden squirt,zabieram się już za drugi minęło 13 min a koleś zgłasza priv i wychodzi. Widocznie wystarczył mu ten czas,orgazm obejrzał konia zwalił i się spuścił. Wiedział, że jak zgłosi to zwrócą mu żetony i tak się stało. Nie dostałam nic mimo,że priv robiony zgodnie z opisem. I teraz taki gość wchodzi do dziewczyn i ma privy za darmo a dziewczyna robi priv i się wygina za free !! Co to za sprawiedliwość? Mam kurwa robić privy za darmo ? Chyba te całe SU pojebało. Ile ja już żetonów straciłam przez takich oszustów to już nie zlicze. No chyba, że moderatorzy żetony biorą dla siebie. Ten nowy showup jest chuja warty. Stary Showup był o niebo lepszy i te grupowe masakra teraz koleś kupując 100zet wejdzie na kilka grupowych i po co ma kupować więcej żetonów?a Showup płacze,że mniej zarabia. To ich wina. Wcześniej żeby zobaczyć priv to i musiał kupić więcej żetonów a teraz grupowe po 20 Zet masakra portal zszedł na psy ! Dziadostwo i tyle.
Awatar użytkownika
MaryLux
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




MaryLux,
Numer stary jak świat.
Nie wiem jak moderatorzy reagują na tego typu oszustwa i wole tego nie wiedzieć.
No cóż...... life is brutal :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Mialam tez kilka takich sytuacji ale bardzo dziwi mnie to, ze zetony byly zwracane ogladajacemu...
u mnie to zawsze ja otrzymywalam zetony, moze zle to rozgrywacie i wracacie na transmisje ogolna podczas gdy czas priva leci w tle...ja w takiej sytuacji zawsze zostaje na privie do konca czasu prywatnej transmisji, poza tym mam dokladnie opisane privy. Moze w tym jest u Was problem?
Awatar użytkownika
Halyna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:28
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




W sumie to nie wiem juz sama. Nie mialam na szczescie tak, zeby moderacja rozpatrzyla priv na korzysc ogladajacego ( raz kiedys pare lat temu ), z reguly dostaje calosc, ale nie o tym.

Ostatnio przegladalam to oficjalne forum i autentycznie we wszystkich tematach jakaś dziewczyna dodala posty ze moderacja nas okrada. Nie wiem czy ktoras z Was to widziala, bo nastepnego dnia tematy byly skasowane. Mianowicie chodzilo o to , ze moderacja niby przy rozpatrywaniu priva kazdej stronie odpisuje, ze ta druga strona dostaje zetony a fizycznie moderator bierze je dla siebie, brzmi to dosyć abstrakcyjnie, ale dziewczyna byla na tyle zdeterminowana ze zalozyla chyba z 15 takich samych tematow. Dodatkowo twierdzila, ze pytala ludzi ktorzy ja zglosili czy dostali zetony za priv- mieli odpowiedziec ze nie. Wymyslila wiec sposob ze swoja jakas kolezanka, ze ta kolezanka jej priv zglosila do moderacji i rowniez po rozpatrzeniu ani jedna ani druga zetonow nie dostala.

:shock2: :shock2: :shock2: takie coś przeczytalam na tamtym forum nie iem co myslec na ten temat, generalnie wierzyc sie niechce, ale na tym budrelu jest wszystko możliwe
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




beznadzieja pisze:W sumie to nie wiem juz sama. Nie mialam na szczescie tak, zeby moderacja rozpatrzyla priv na korzysc ogladajacego ( raz kiedys pare lat temu ), z reguly dostaje calosc, ale nie o tym.

Ostatnio przegladalam to oficjalne forum i autentycznie we wszystkich tematach jakaś dziewczyna dodala posty ze moderacja nas okrada. Nie wiem czy ktoras z Was to widziala, bo nastepnego dnia tematy byly skasowane. Mianowicie chodzilo o to , ze moderacja niby przy rozpatrywaniu priva kazdej stronie odpisuje, ze ta druga strona dostaje zetony a fizycznie moderator bierze je dla siebie, brzmi to dosyć abstrakcyjnie, ale dziewczyna byla na tyle zdeterminowana ze zalozyla chyba z 15 takich samych tematow. Dodatkowo twierdzila, ze pytala ludzi ktorzy ja zglosili czy dostali zetony za priv- mieli odpowiedziec ze nie. Wymyslila wiec sposob ze swoja jakas kolezanka, ze ta kolezanka jej priv zglosila do moderacji i rowniez po rozpatrzeniu ani jedna ani druga zetonow nie dostala.

:shock2: :shock2: :shock2: takie coś przeczytalam na tamtym forum nie iem co myslec na ten temat, generalnie wierzyc sie niechce, ale na tym budrelu jest wszystko możliwe

Pewnie tak jest a potem biją konia za free lub wypłacają sobie, od pewnego czasu jest ten problem ze dają oglądającym po zgłoszeniu priva jestem niemal pewna ze tych żetonów nie dostane, moze tak byc przez to ze SU gorzej prosperuje co widać gołym okiem
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Adela->BlackBitch30
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 270
Rejestracja: 26 kwie 2019, 10:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Oooo.. A myslałam, że jestem wariatką i tworzę teorie spiskowe. Nie bawiłam się raczej w sprzedaż żetonów na lewo przed awaria z wypłatami, ale raz sprzedałam znajomemu. Wcześniej zawsze brał od jakiegoś gościa i śmiał się, że typ podobno jest moderatorem. Któregoś dnia, nie mógł się skontaktować na "gg" z tym facetem i uprosił żebym ja mu wysłała trochę tych żetonów. Wysłałam mu tyle, na ile się umawialiśmy, wszedł na swoje konto, wszystko się zgadzało. A następnego dnia wysłał mi screena z zakładaki z transferem żetonów. Nigdzie ich nie wydał, ale żetonów na koncie nie miał, rozpłynęły się. :) Dostał później jedynie wiadomość od tamtego gościa, że zakończył z nim współpracę...
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




to oni mają już tam taki rozpizgaj ze moderacja jest w stanie kantowac uzytkownikow i samych wlascicieli na taka skale? masakra :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




wiecie, co w rodzinie to nie zginie :mrgreen: mi się wydaje, że moderatorzy to sami swoi względem właścicieli
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow




Kropelka pisze:mi się wydaje, że moderatorzy to sami swoi względem właścicieli

nie sądzę żeby właściciele na to przywalali, po pierwsze to promil w skali zarobków na SU, więc gra nie warta świeczki, psuć sobie opinię żeby zarobić kilkaset żetonów. Tym bardziej że tendencja wychodzenia polek na cb jest coraz większa, więc o ile nie chcą zostać portalem z Ukrainkami to muszą to jakoś trzymać w ryzach. Obstawiam że jakiś zatrudniony mod znalazł sobie źródło aby więcej dorobić.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




Znam sytuacje, gdzie w firmie kuzyn kuzyna okradał, przyjaciółka okradała swoją na tysiące w jej restauracji, różne są akcje. Ja bym napisał z fejk kont na prywatne konta właścicieli portalu na fb, żeby się przyjrzeli sprawie bo takie sytuacje mają miejsce, dodatkowo zrobiłbym kilka prowo ze screenami gdzie żety giną. Czy z tego coś wyniknie, to nie wiadomo. Pamiętam jednak, że kiedyś już były skargi tego typu, nie wiem czy na tym, czy innym forum, ale użytkownicy wściekali się że żety im giną. Raz były czyszczone konta oglądających, a innym razem skarżyły się modelki, że im brakuje. Jak dziewczyna siedzi długo i uzbiera sporą kwotę, to może nie zauważyć małych braków w historii.
Awatar użytkownika
kornel85
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 03 wrz 2015, 14:29
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mmm




Niezłe akcje'odpie**alają się na szołapku... choć szczerze, nie dziwni mnie zbyt bardzo,
historie ze "znikającymi" żetami też są mi znane...

Nie wiem czy właściciele o tym wiedzą.. czy o zgrozo przyzwalają na to(mam nadzieję, że nie), ale racja - takie rzeczy powinno się zgłaszać, im więcej zgłoszeń tym lepiej(czy zareagują, to już inna sprawa...), niech się przyjrzą w końcu temu swojemu folwarkowi, bo może jakaś czarna owca psuje im i tak już nie za dobrą opinię.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: bezloginu, DaritkaMarusia i 106 gości