Temat pożegnalny (aka odejdź, a kysz)

Tutaj rozmawiamy o problemach seksualnych i wszystkim co dotyczy kobiet/mężczyzn.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Cześć :hi:
W skrócie: Postanowiłem opuścić forum, lub chociaż ograniczyć przebywanie tutaj i na ShowUp.tv.
Będzie to dość długi post (chyba), postaram się opuścić zbędne szczegóły. Prawdopodobnie i tak wyjdzie ledwo rozumiany bełkot.

W ciągu ostatnich dwóch tygodni spędziłem więcej czasu na ShowUp.tv (w tym forum) niż przez pozostałe 3 lata wstecz. Niestety, wyrobił się zły nawyk wchodzenia na ShowUp.tv (chociaż były miesiące kiedy na ShowUp.tv nie zaglądałem wcale). I oczekiwanie na odpowiednią osobę, która swoją postacią pozwoli mi ulżyć. Tak traciłem czas.

Zaniedbuję w ten sposób swoje jedyne obowiązki - czyli szkołę, bo zamiast poświęcić godzinę czy dwie na napisanie referatu, poprawienie projektu siedzę tu i na ShowUp.tv. Oczywiście, na zdanie sesji mam czas do września, ale po co, skoro można załatwić wszystko teraz? Według etyki, przedmiotu który mamy dopiero na magisterce, zawód inżyniera wymaga ode mnie ciągłego doskonalenia się w swojej specjalizacji. Niestety ShowUp.tv to co najwyżej inżyniera teleinformatyczna :p i z moim kierunkiem ma to tylko troszkę wspólnego.

Myślałem sobie rano, że szybko napiszę do 200 postów i napiszę temat "pożegnalny". Ale czuję już pokusę. Że i tak wejdę, sprawdzę czy coś nowego jest. Dlatego napisałem "ograniczyć przebywanie". Nadążanie na czatem jest wyczerpujące, a niektóre sytuacje frustrujące (buk-majstrowie). Jeżeli mi się zdarzy zobaczyć dobrą transmisję, naciągacza czy cokolwiek innego dobrego, to pewnie założę ten "jeden" nowy temat. Bo to nie 20. Zrobienie "jednego" nie wydaje się stratą czasu - tym bardziej jeżeli będzie coś godne polecenia.

Ludzie tutaj na forum, Ci aktywni na czacie są różnorodnymi postaciami, w większości "przerysowanymi". Większość kłótni kompletnie zbędna... taki Mano, któremu każdy próbował wyjaśnić że postępuje źle. Wszystko to sprawiło że poczułem taki "nostalgiczny" smutek. Udzielałem się w wielu miejscach (forach i nie tylko) przez lata, ale zawsze jakoś wszystko się sypało, upadało. Własne inicjatywy szybko przestają być tak ekscytujące.

Tak samo jest i tu - od kiedy Badam [?] wrzuciła tę stronę co zapisuje dane z transmisji ShowUp.tv, odechciało mi się robienia tematów. I tak raczej były niewiele pomocne. Mam zły zwyczaj, że jak ja chcę coś robić, to masowo... ale potem okazuje się, że może ciągnąć się bez końca. A było to mało kreatywne i produktywne. Niektóre tematy były ciekawe, ale zasyfione oczywistymi odpowiedziami. Od początku miałem zamiar zwiedzić każdy zakamarek forum - bo jak ja się w coś zagłębiam, to robię to na dużą skalę... pech chciał, że niektóre tematy maja po kilkanaście stron i ich czytanie wymagałoby czasu, a nie wszystkie posty tam są nawet warte przeczytania.

Widzicie więc, mocno się wbiłem w forume. Prawdopodobnie kilka dni zejdzie zanim wyjdę stąd na dobre (o ile w ogóle).
Uciekam też, bo zgodnie z powiedzeniem "z kim się zadajesz, takim się stajesz" po prostu obawiam się, że będzie ze mnie gorsza osoba. Przecież znacznie łatwiej jest nasiąkać tymi negatywnymi cechami.
Nie znaczy to, że nie ma tu ciekawych* ludzi i nie było miłych chwil. * - ciekawskich też :p

No i tak ze 2 dni temu wieczorem zrobiło mi się smutno od tego co było na czacie. W sposób niewytłumaczalny. Czułem, że nie doceniam rodziny z którą nadal mieszkam. Że siedzę w swoim pokoju sam, i znowu zadaję się z ludźmi z internetów - co ma swoje duże wady, zwłaszcza w takim środowisku. Przecież z Wami raczej nie będę się widywał :) i w każdej chwili możecie z tych internetów zniknąć. Do tego zobaczyłem filmik z dość ciekawą, poruszającą mową: https://www.youtube.com/watch?v=FwqXzkf6gcE

Czułem, że im dłużej tu będę, tym moje problemy ze świata "rzeczywistego" będą się pogłębiały. Mam na myśli takie społeczne - ciągle zmagam się z różnymi przeszkodami, toksycznymi ludźmi, itp. Czasem po prostu łatwiej jest uciec. Ale nie chcę uciekać do strefy erotycznej tak bardzo jak mi się teraz zdarzało. Ciągła masturbacja może wiązać się z problemami z życiem seksualnym później. Napatrywanie się na "idealne" ciała modelek i aktorek mogą tak zburzyć moje "popędy", że to co rzeczywiste nie będzie ekscytujące.

A czasami prosta rzecz w świecie rzeczywistym jest podbudowująca, tylko trzeba umieć to dostrzec. Zadziwić się światem otaczającym. Mnie otaczają raczej zielone tereny i czasami wychodzę na zewnątrz i się zdumiewam nad widokiem wokół. Nie wiem jak czują się stali bywalcy forum ze swoją obecnością tutaj - nie chcę ich nawracać czy moralizować. Po prostu nie chcę się tu zagłębiać, bo boję się konsekwencji.

Najgorsze w pisaniu takich pierdół jest to, że jak się o tym wczoraj myślało, to wydawało się sensowniejsze, krótsze, prostsze do opisania. A jak się już skończy pisać, to potem wpadają nam do głowy rzeczy o których zapomnieliśmy...
Fapka to już moje trzecie wcielenie tej zboczonej osoby (internetowej). Ale chyba nigdzie tego nie stosowałem, jedynie tu.

Gdyby ktoś potrzebował kontaktu (chociaż nie widzę powodu), a jakimś cudem skrzynka tutaj nie będzie odczytywana/zapchana, to można pisać na mój e-mail do pseudolipnych spraw - nie jest to szybki, ale zdecydowanie pewny kontakt że kiedyś przeczytam wiadomość, tj. <mójnick>[email protected] ("zakodowałem", co by boty mi potem spamu nie wysyłały).

PS: Zostawiłem kilka ukrytych wskazówek, które mogą Wam pomóc odkryć moją nieerotyczną personę internetową, którą staram się zawsze rozdzielać.
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Każdy po kilku dniach pobytu na forume zauważa, że miejsce to przyciąga hmm... specyficznych ludzi - na pewno nie nazwałbym ich ludźmi sukcesu i mega-ruchaczami :) W większości przypadków pobyt tutaj jest to wypadkowa wcześniejszych porażek w życiu i końcowa faza wyalienowania się od kobiet i znajomych, swoista deklaracja życiowa: "Tak, będe siedział wieczorami na forume i ShowUp.tv zamiast robić coś konkretnego, bo nic mi w życiu nie zostało". Nie jest to oczywiście reguła, ale taka jest prawidłowość - masz małego penisa, jesteś brzydki, jesteś biedny = siedzisz na forume bo co innego miałbyś robić? I tak byłaby to starta czasu, bo do niczego nie dojdziesz! Jednakże każdy z nas od czasu do czasu miewa przebłyski myśli typu "Może ja znalazłem się tu przez pomyłkę? Może jest dla mnie jeszcze jakaś szansa? Może mogę zmienić moje życie?" i wtedy decyduje się odejść, rozumiemy taką postawę życiową, bo sami też mieliśmy tego typu mysli wiele razy i oczywiście życzymy sukcesu w życiu "na zewenątrz" aczkolwiek pamiętaj - jeżeli kiedyś zdecydujesz się wrócić, wracaj śmiało! Przyjmiemy Cię z otwartymi rękoma bo forume przyjmie każdego, bez względu na wygląd, rasę, orientację i poziom przegrywizmu życiowego!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Ruger....hue, hue
To był dopiero RUGERYZM LEVEL 9000 do putengi 99.
Fapka... generalna zasada, taka moja... rób to na co masz ochotę... zachowuj dystans.
Mnisi się ograniczali i później kwitły grzechy sodomii i kozojebstwa...hue, hue.
Młody hesteś zresztą... jeszcze sobie w głowie wszystko poukładasz.
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Fapka - powodzenia w życiu "realnym"
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Och Ruger, twój tekst sugeruje, że już lepiej wziąść głaz i siup do rzeki :winkextra: Fapka mam tak samo to oznacza że mamy jeszcze kontakt z życiem czyli bazą. Wrócisz jak ja i inni, zacznij uczciwie sobie wyznaczać czas bycia tu. Nawet ustaw sobie zegarek w telefonie na 60 minut i wyłącz kompa, bo uruchomiony sprawi, że i tak wejdziesz. Gdy będziesz mógł pozwól sobie poszaleć tu aby móc znów widzieć to co teraz. Nałóg leczy się skutecznie innym nałogiem. Trzymam kciuki
Awatar użytkownika
Parka
SU-holik
SU-holik
Posty: 103
Rejestracja: 05 wrz 2016, 01:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Show Up
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: parka-zabawa-sex


Napisałbym, że wróci szybko, ale w ogóle nie zniknął i nie zmniejszył aktywności.
W takim razie pytam się po co pisać takie rzeczy? Oczywiście można zmienić zdanie, ale nadal pytam się po co pisać takie rzeczy jak są bardziej niż pewne, że sie nie wydarzy? :P
Awatar użytkownika
Wiszu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 689
Rejestracja: 31 sty 2021, 20:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Wiszu pisze:Napisałbym, że wróci szybko, ale w ogóle nie zniknął i nie zmniejszył aktywności.
W takim razie pytam się po co pisać takie rzeczy? Oczywiście można zmienić zdanie, ale nadal pytam się po co pisać takie rzeczy jak są bardziej niż pewne, że sie nie wydarzy? :P

:nono: nieładnie tak oceniać. Aktywność się zmniejszyła i to bardzo.

I jak znajdę powód by polecić coś dobrego to na pewno wejdę i tutaj dam info.
Czatu prawie w ogóle nie czytam teraz, co uważam za postęp.
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Znowu wpadłem w pułapkę. Za dużo wolnego czasu i za duże poświęcenia z mojej strony, gdy mnie coś interesuje, mnie wykończą.

Obecnie mam nadzieję, że uda mi się przestać zaglądać na ten "rakowy czat". PW zawsze mile widziane (powiadomienia i tak mam na mailu).
Posty będę pisał normalnie... jeżeli będę miał co pisać.
Może w czerwcu po udanej sesji, przy większej ilości czasu będę zakładał znowu tematy "profile".

Widać za małą wolę mam, żeby od razu zerwać i jest mi bardzo wstyd :( :bad: :cray:
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Fapka pisze:Widać za małą wolę mam, żeby od razu zerwać i jest mi bardzo wstyd :( :bad: :cray:


I tak trzymać, a wstydu się pozbyć :mrgreen:
Awatar użytkownika
Marshall
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:26
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szalona012 ;)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Marshall E...


Po napisaniu (opublikowaniu) jednego z tematów na forum mogę zniknąć, tak więc przymusowo żegnam się z Wami.
Było miło poznać niektórych z Was :)
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Swoją drogą, parę dni temu sam zastanawiałem się nad odejściem, gdy zobaczyłem nowe posty - i same tematy i opinie o laskach, których nie kojarzę i do nich nie wchodzę... Zresztą sam nie piszę opinii. Nagle postawiłem się na miejscu Jeremy'ego Clarksona, który (według czytanej właśnie książki) odszedł z pierwszego Top Gear, bo dostał do testu Renault Clio i uświadomił sobie, że absolutnie nic nie jest w stanie na jego temat powiedzieć ;)
Awatar użytkownika
Marshall
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:26
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szalona012 ;)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Marshall E...


1223 post [1050 zliczalny]. Ostatni - mam nadzieję.
Nie widzę opcji samodzielnego zawieszenia konta. A jak admin będzie fi[oo]tem i da mi bana, to z tego co widziałem całe konto idzie się jebać i zostają tylko posty bez podpisów i możliwości zobaczenia profilu...

#BanHammer
:ban0:
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Żegnam :to_take_umbrage:
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Sprawy kobiet/mężczyzn



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości