Kiedy uwierzyliście w istnienie prawdziwej miłości

Tutaj rozmawiamy o problemach seksualnych i wszystkim co dotyczy kobiet/mężczyzn.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Pytanie z tematu - kiedy uwierzyliście w istnienie prawdziwej miłości i kiedy ta wiara została najbardziej zachwiana?

Niedawno rozpętała się prawdziwa nagonka na poszukiwania "Wojtka z Polski" którego sympatyczna Amerykanka poznała na wycieczce w Warszawie, cięzko było nie zauwazyc tego bo praktycznie wszyscy znajomi na twarzoksiążce postowali filmik
sposób w jaki ona mówiła o tym "Votku", tak słodko i z takim rozmarzeniem sprawił, że od razu chciało się jej pomóc i na pewno przywróciła w jakiś sposób moją (dawno wygasłą) wiarę w miłość od pierwszego wejrzenia, taką naprawdę silną i "do grobowej deski"...

... A potem okazało się, że to Reserved poleciało z nami w kulki i postanowiło stworzyć "nietypowy" viral

Nosz kurwa, w dzisiejszych czasach nie ma już żadnych świętości, cała moja wiara w miłość została od razu pogrzebana :( A u Was jak było, kiedy ostatnio spotkaliście się z dowodami na prawdziwą miłość? A może ta wiara jest nieustannie niszczona przez dowody na pretensjonalność ludzi którzy "zakochują się" jedynie w pięknych ciałach i $$$

PS: Trochę więcej zdjęć pani jakby ktoś szukał http://www.pudelek.pl/artykul/107595/tak_wyglada_amerykanka_szukajaca_votka_z_kontrowersyjnej_reklamy_zdjecia_s/foto_1
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




W miłość wierzę, zresztą większość wierzy, bo prawie wszyscy mają chociażby rodzinę, którą się kocha, a cóż to niby ta miłość się czymś większym różni? No niezbyt, za tą i za tą możemy nawet zginąć.
Co do dowodów i Twoich teorii to sam mam dobrą koleżankę, która rozstała się z kolesiem, którego było stać na dosłownie wszystko, ale jak to ona mówi "i jaka to różnica była? Że lepszym autem pod dyskotekę podjedziemy czy na droższą wycieczkę i co to zmienia?". Zresztą pieniądze okazały się jedną z przyczyn rozstania ich to jest właśnie zabawne. Dziewczyna była ambitna...za ambitna dla takiego frajera, bo wolał by siedziała dłużej w domu nie pracując nawet i było sporo kłótni, że po co to ma robić skoro on ma tyle kasy huehue.

Ogólnie mógłbym sporo historii opowiedzieć związanych z błaznami z kasą. Ja od zawsze powtarzam - im więcej pieniędzy tym MNIEJSZA szansa na miłość PRAWDZIWĄ i nikt mnie nie przekona, że jest inaczej. Może nie szansa, źle ująłem, bo szans więcej będzie na pewno...po prostu te pieniądze przeszkadzają w selekcji partnerek, bo chociażby ktoś może nie być pewny z jakiego powodu ktoś się z nim umawia. A biedak? Od razu może wykluczyć chociaż opcję, że robi to z powodu jego pieniędzy:]
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek




Miłość nie ma takiego czegoś patrząc na obecne czasy przynajmniej takie jest moje zdanie .
Na Początku można się tylko w kimś zauroczyć bardziej miłość to przywiązanie do drugiej osoby niż prawdziwe uczucie na lata .
Miłość w poprzednim wieku była zdecydowanie Lepsza jak ta obecnie może dlatego że nie było tyle dobrodziejstw ile jest obecnie ? Ciężko powiedzieć .. Ale Człowiek do człowieka był bardziej przychylny niż teraz taka prawda ..
Awatar użytkownika
Zibi1987_CK
SU-holik
SU-holik
Posty: 72
Rejestracja: 06 lis 2015, 09:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: loloalolal
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ja uwierzyłem w prawdziwą miłość podczas mojego drugiego rozwodu
wówczas kilka dni przed sprawą, niewierząc jej ze przyjdzie bez adwokata,
podczas dwudniowej sesji amfetaminowej, stworzylem wiekopomne dzielo które udowadnialo jej liczne bezeceństwa, hue, hue, oraz przeprowadzilem ciąg logiczno-dowodowy mający udowodnić, ze to malzenstwo od samego początku bylo nieważne - btw co bylo prawdą.
Ona jednak przyszla bez adwokata a rozwód trwal moze 7 min bez orzekania o winie
Musiala mnie prawdziwie kochać....
Wzruszylem się....
Jest jednak prawdziwa milość
Musze kupe.
Żegnajcie Przyjaciele (nie sralem tydzień)
Jeszcze Polska nie zgineła.
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




W dzisiejszych czasach, w których jesteśmy bombardowani programem korpo-racji i konsumpcjonizmu, i i materializmu, naprawdę ciężko o "prawdziwą miłość". Najpierw w ogóle należy sobie wytłumaczyć co rozumie się przez prawdziwą miłość.
Czy chodzi tu o zainteresowanie drugim człowiekiem, a może o coś innego?

Ilość rozwodów w Polsce jest duża, a to za sprawą durnych kobiet, które zostają z mężczyznami, których nie darzą tym szczególnym uczuciem. Są z "braku laku" albo wierzą, że uda się go zmienić na lepsze - a dzieje się odwrotnie, bo często Ci faceci myślą, że jak już kobieta jest ich żoną to nie muszą się o nią starać. Kobieta uwielbia emocje, dlatego trzeba ciągle jej dawać, ale nie za dużo, co się jej nie znudzi (nie przeje się swoim partnerem).

"Prawdziwa miłość" kojarzy mi się z czymś czystym i niewinnym, a takich cech dopatrywać się u dzisiejszych młodych ludzi jest naprawdę ciężko. Tak więc czy istnieje? Tak, ale bardzo, bardzo rzadko.
Czy wierzę że sam mam szansę znaleźć prawdziwą miłość? Nie... dopóki nie popracuję nad sobą i swoją 'atrakcyjnością', nie ma szans bym przyciągnął kogoś szczerze. Co komu po desperatkach? :p
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne




HenryChinaski1 pisze:Ja uwierzyłem w prawdziwą miłość podczas mojego drugiego rozwodu
(...)
Ona jednak przyszla bez adwokata a rozwód trwal moze 7 min bez orzekania o winie
Musiala mnie prawdziwie kochać....
Wzruszylem się....
Jest jednak prawdziwa milość


To piękne. Nie posuwasz jej nadal na boku, jak się jej zachce? :D
Awatar użytkownika
Marshall
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:26
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szalona012 ;)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Marshall E...




Coś takiego jak "miłość" istnieje tylko w amerykańskich filmach. Człowiek nie jest w stanie oszukać swojej prawdziwej natury, ale podświadomość przez lata bombardowana serialami, filmami i akcjami marketingowymi - zawiesza się. Przez co człowiek patrzy na tą papkę w tv i mówi "tak wygląda prawdziwe życie". Społeczeństwo się potem upodabnia i próbuje naśladować pewne wzorce, które nie wynikają z ich rzeczywistych przekonań. Bezapelacyjnie więzi międzyludzkie istnieją i spotykamy się z nimi na każdym kroku, ale moim zdaniem słowo "miłość" to tylko kreacja i dobrze brzmiące hasło marketingowe, by sprzedawać pluszowe serca i kręcić kretyńskie filmy nie mające nic wspólnego z rzeczywistością.
Awatar użytkownika
Janusz_Pracz
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 03 kwie 2017, 22:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ashantee
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Marshall
Nie posuwam
Tak mnie kocha, ze nie chce mnie widzieć
Zapewne boi się, ze jej wrażliwe serduszko znów zaplonie afektem nie do powstrzymania
A i ja, litościwy jak sam autor "Młota na czarownice" Heinrich Kramer, również nie zabiegam o tzw widzenia porozwodowe,
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Sprawy kobiet/mężczyzn



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości