Atrakcyjność - twarz a ciało?

Tutaj rozmawiamy o problemach seksualnych i wszystkim co dotyczy kobiet/mężczyzn.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Jak myślicie, jeżeli chodzi o to co buduje naszą atrakcyjność, to jak jesteśmy postrzegani - co jest ważniejsze, idealne ciało czy ładna buzia?

Moim zdaniem: u mężczyzn najważniejsza jest ładna buzia - często na siłowni widzi się panów o mordach jak kalafiory i pięknie wyćwiczonych ciałach ale nie odnosze wrażenia, żeby inwestowanie w muskulaturę znacząco podniosło ich atrakcyjność w oczach pań. Za to facet o anielskiej buzi ale ciele na którym próżno szukać kilku gramów mięśni bez problemu znajdzie sobie adoratorki.

U kobiet sytuacja jest troszkę inna bo u nich odwrotnie niż u facetow chudośc jest bardzo atrakcyjna a "nabita" budowa ciała postrzegana jako minus - bardzo, bardzo rzadko zdarza się kobieta o ładnej buzi ale brzydkim (= grubym) ciele, przeważnie te dwa elementy idą w parze ale wydaje mi się, że mimo wszystko panowie zwracają uwagę na ładne ciało - kształtne piesi, mocne uda, wyraziste pośladki mogą uratować nawet panią o przeciętnej buzi, ale na pewno nie odrwrotnie.

A jakie jest Wasze zdanie, jakie są Wasze doświadczenia w tej materii? Na co Wy zwracacie uwagę najpierw, jak Wy jesteście postrzegani przez płeć przeciwną? (tylko szczerze! :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




U mężczyzny najatrakcyjniejszy jest intelekt ;)
Awatar użytkownika
cam ggg
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 0
Rejestracja: 14 paź 2016, 10:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: xyz




Dla mnie u kobiety najważniejsza jest twarz. To na nią zazwyczaj :P się patrzy i rozmawia, nie z cyckami czy czymś tam innym. Za ładną twarzą zazwyczaj idzie i ładne ciało :mrgreen:
Awatar użytkownika
Wiszu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 689
Rejestracja: 31 sty 2021, 20:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




U kobiet zdecydowanie w pierwszej kolejności patrzę na twarz, ciało jest tylko dodatkiem (choć dość ważnym). Myślę, że w przypadku mężczyzn jest podobnie, choć raczej nie oceniam ich wyglądu.
Awatar użytkownika
Djarel
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 10 paź 2016, 07:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Idunno
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




cam ggg pisze:U mężczyzny najatrakcyjniejszy jest intelekt ;)


Jasne :D Zawsze tak mówicie ale jak przychodzi co do czego, to zdradzacie mężów z napakowanymi kolegami z pracy.

Kobiety preferują męskich, przystojnych samców, kierują się głównie wyglądem i portfelem mężczyzny.
Za młodu miałem inny, wyidealizowany obraz niewiasty, sądziłem, że każda jest romantyczną Emmanuelle Seigner.
,,...bo taki jest ten świat, świat pełen łez" - https://www.youtube.com/watch?v=mxOL3-g3XFw Obrazek
Awatar użytkownika
Loc
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kotzurek
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: (kiedyś) LoverOfCats




LoC to nie do konca tak. Chyba i faceci i kobiety jesli maja sie z kims zwiazac na dluzej to szukaja kogos bardziej ogarnietego intelektualnie, ale jesli jest potrzeba na "szybki numerek" to walory fizyczne zagraja role pierwszoplanowa.
Co do tematu... osobiscie najpierw zwracam uwage na twarz, potem na reszte i jak ktos wczesniej napisal z reguly jesli twarz jest ok to i reszta tez, na odwrot niekoniecznie.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Nazwa tematu narzuca myśl, że jakby nie patrząc i tak wyszło, że kobiety to tak czy inaczej gadające cycki ;) . Atrakcyjność- ciało a charakter? To co innego. Piękna kobieta, która widzi w sobie i tak same kompleksy i nie jest pewna siebie nie będzie chodzić w mini i szpilach. Panowie jesteście wzrokowcami, jak nie zobaczycie to nie uwierzycie :shock: . Choćby np. Ewa akceptuje siebie i czuje się dobrze w swoim ciele więc chętnie eksponuje swoje atuty. Ruger44, idealne ciało? Czyli jakie? Przecież każdy lubi co innego. Ciało i tak się zmieni prędzej czy później bo różnie to bywa. Idealny charakter- to jest to co zostanie zawsze. Szanuje Twoje zdanie ale nie zgadzam się z nim. Jeśli chodzi o mężczyzn to co napisałeś to masakra, wręcz odwrotnie myślimy my kobiety. Mówi się tak że jak facet napakowany to ma małego i kompleksy przelał na siłkę. Nie dotyczy sportowców bo to inna sprawa. Kobiety patrzą na charakter, osobowość takie rzeczy. Oczywiście mówię o normalnych przeciętnych osobach. Musi być to coś żeby zwrócić uwagę na ta drugą osobę ale są pary które najpierw na czatach klikały ze sobą a po jakimś czasie wymienili się fotkami. I co teraz Ruger44 ? Mam Cie robaczku he he. Ja świadoma swoich gabarytów, które lubię i mój partner też powiem Ci że OSOBOWOŚĆ jest najważniejsza. Także ;) szukaj....
Awatar użytkownika
Parka
SU-holik
SU-holik
Posty: 103
Rejestracja: 05 wrz 2016, 01:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Show Up
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: parka-zabawa-sex




parka-zabawa-sex pisze:Nazwa tematu narzuca myśl, że jakby nie patrząc i tak wyszło, że kobiety to tak czy inaczej gadające cycki ;) . Atrakcyjność- ciało a charakter? To co innego. Piękna kobieta, która widzi w sobie i tak same kompleksy i nie jest pewna siebie nie będzie chodzić w mini i szpilach. Panowie jesteście wzrokowcami, jak nie zobaczycie to nie uwierzycie :shock: . Choćby np. Ewa akceptuje siebie i czuje się dobrze w swoim ciele więc chętnie eksponuje swoje atuty. Ruger44, idealne ciało? Czyli jakie? Przecież każdy lubi co innego. Ciało i tak się zmieni prędzej czy później bo różnie to bywa. Idealny charakter- to jest to co zostanie zawsze. Szanuje Twoje zdanie ale nie zgadzam się z nim. Jeśli chodzi o mężczyzn to co napisałeś to masakra, wręcz odwrotnie myślimy my kobiety. Mówi się tak że jak facet napakowany to ma małego i kompleksy przelał na siłkę. Nie dotyczy sportowców bo to inna sprawa. Kobiety patrzą na charakter, osobowość takie rzeczy. Oczywiście mówię o normalnych przeciętnych osobach. Musi być to coś żeby zwrócić uwagę na ta drugą osobę ale są pary które najpierw na czatach klikały ze sobą a po jakimś czasie wymienili się fotkami. I co teraz Ruger44 ? Mam Cie robaczku he he. Ja świadoma swoich gabarytów, które lubię i mój partner też powiem Ci że OSOBOWOŚĆ jest najważniejsza. Także ;) szukaj....


Ruger ma małomiasteczkowe poglądy także ten...tego... :)
jarexxqq




Atrakcyjność kobiety, typowa dla mężczyzn - będących głównie wzrokowcami - ogranicza się do oceny jej zdolności dania mu potomka.
Jeżeli jest ładna - ma dobre geny (lub dba o siebie, więc też dobrze, bo zatroszczy się też o dobro dziecko).
Jeżeli ma duże piersi - zadba o pokarm dla dziecka.
Jeżeli ma szerokie biodra - to podświadomie wiemy, że jest bardziej płodna.

Większość facetów, chcąc po prostu zwalić będzie patrzał na walory estetyczne. I dobry wygląd wystarczy by za pomocą wyobraźni się podniecić.
Jeżeli widzi się laskę na ulicy/w busie/w sklepie, it. to zazwyczaj patrzy się na jej twarz. Przecież trzeba wyłapać, czy się uśmiechnie do nas, czy jest po co inicjować kontakt.

Ale czasami jak się ujrzy, że laska ma nieziemski tyłek to wzroku nie sposób oderwać :haha:
Na ShowUp.tv też nam chodzi o seksowne ciało.

Jeżeli nam się spodoba z twarzy, to raczej ciało nie musi być wybitnie ponętne (w rzeczywistości).
Natomiast przy atrakcyjnym ciele oczekuje się też ładnej twarzy... i jestem zdania, że z atrakcyjnym ciałem zazwyczaj idzie ładna buzia.

Ale tutaj jest problem, bo przecież i ciało i twarz można chirurgicznie poprawić. Więc są tacy co nie patrzą szczegółowo na wygląd kobiety, ale musi mieć minimum estetyki i wdzięku :p

Mam nadzieję, że moje dyrdymały są jasne do zrozumienia :D
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne




Jeśli chodzi o aspekt fizyczny to dla mnie twarz jest najważniejsza. Na drugim miejscu nogi.
Awatar użytkownika
Janusz_Pracz
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 03 kwie 2017, 22:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ashantee
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Sprawy kobiet/mężczyzn



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość