Denaci, banici i urlopowicze

Tutaj rozmawiamy o problemach seksualnych i wszystkim co dotyczy kobiet/mężczyzn.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Zapraszam do dyskusji i wspominek na temat naszych kolegów oraz koleżanek - tych poległych na placu boju, zbłąkanych po drodze, skazanych na banicję i nieaktywnych, którzy zniknęli w niewyjaśnionych okolicznościach a ich porzucone, forumowe konta są już tylko smutną melodią przeszłości..

Pozdrawiamy, tęsknimy i czekamy na rychłe powroty!





PS Pamiętajmy, że o zmarłych mówi się dobrze albo wcale (-:
──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
Nowy Blog ShowUp.tv | www.ShowUp24.tv | Program Partnerski ShowUp.tv
──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
Awatar użytkownika
Adminka
Administrator
Administrator
Posty: 6
Rejestracja: 15 lut 2016, 02:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


1 Obrazek Pozdrawiam wszystkich którzy lubią morele
2 Bardzo przeze mnie lubiany i dawno nie widziany vth :sad2:
3 Również dawno nie widziana szmata



Where'd you go?
I miss you so
Seems like it's been forever
That you've been gone..
Please come back home
Nie ma tego złego, co by nam nie wyszło


──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
░░▒░░░▒░░░▒░░▒░Nowy Program Partnerski ShowUp.tv░▒ ▒░ShowUp.tv░▒ ▒░Blog ShowUp.tv░▒░▒░░░▒░░░▒░░
════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════
Awatar użytkownika
::::::::::
SU-holik
SU-holik
Posty: 160
Rejestracja: 07 mar 2016, 22:36
Lokalizacja: stepy, łąki i pastwiska
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wrozka_Adele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


#FREE MORELA!!!
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Obrazek Gdzie jest fire?
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Z racji tego, że mam na forum jeden z dłuższych staży, oraz szczególnie dużo czasu poświęcam bijąc piane na czacie i może troszeczkę nie mam co robić chciałbym napisać kilka nicków, których mi brakuje...pewnie nie pamiętam wszystkich i jeżeli, kogoś pominę i ten ktoś będzie miał okazję tu trafić i będzie mu przykro, że go nie wymieniłem to z góry sorka. Kolejność przypadkowa:

Coolorek - poczuciem humoru i pozytywną energią przypomina mi Sadika, ale tak nie wkurwia autoplejami:P
AnopS - bardzo zrównoważony i inteligentny user, często siedział z Nami ekipą poranną i ściemniał w pracy
Czupakabra - wkurwiał ludzi avkiem z latającą muchą, inteligentny i zabawny, ale zdystansowany troszkę podobnie do Bengiera
CichyBob - zmieniał nicki, ale pod tym znany był chyba najbardziej, wesoły, ale ganił na czacie próby flirtu gifem z puszczaniem pawia
Płotka - spamerka, jedna z pierwszych kobiet na forum...obdarzona sporą empatią, przez długi czas "dobra ciocia" na forum
Wilku - BARDZO Go lubiałem poza forum na komunikatorach spędziliśmy trochę czasu...wszyszło jak wyszło, niestety pewne jest, że nie wróci
Gotti - nie był długo na forum, ale inteligentny i zabawny
Blondii - długi czas złośliwa w stosunku do mnie za cwaniactwo, po jakimś czasie okazało się, że po prostu się we mnie kochała:P
Bolero - co by nie było bolka troche brakuje, długi czas wyróżniająca się postać na czacie, nie koniecznie w inteligentny sposób
ukośnik - wkurwiał mnie niezmiernie
TakaSe - fajna laska i wesoła, troszkę parcie na żetony i zbyt cżęste rozmowy o zarobkach mnie drażniły
LoC - spoko facet, poczucie humoru niekoniecznie mi odpowiadało , ale bystry i oczytany
Candy - hehe
Franka - zdystansowana kobieta, chyba jak większość tych dojrzalszych wprowadzała pewną domową atmosferę na czata
kukiełka - w sumie to samo co wyżej:P
GrubaKejsi - byli blisko z AnopSem

Hmmmmmmmmmmmm narazie więcej nicków nie pamiętam pomijam Takti, gdyż czasem jest obecna, ale również bardzo lubiałem, szkoda że tak rzadko. Wszystkich serdecznie pozdrawiam i mam nadzieję, że wszystko u Nich ok:P

E: Jeszcze przypomniał mi się SliskiTroll, choć nie należy do "starych" użytkowników, którzy byli obecni na poprzednim forum to Jego obecność była dosyć wyrazista, a posty celne i zabawne.
:jack_o_lantern1:
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


WOW!!! Ja na pierwszym miejscu? Czuję się zaszczycony Maq!!! Takich rzeczy się o sobie dowiaduję ;) Miło się zrobiło. O Tobie mogę napisać, że zawsze z Tobą szło o wszystkim pogadać, chociaż fakt, mało pisaliśmy. Dzięki za mega wyróżnienie! ;)
Coooooooooooooooooooooooooooolor
Awatar użytkownika
Coolorek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 07 lis 2015, 17:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Już nikt :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: o.O



Wróć do Sprawy kobiet/mężczyzn



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości