Oczy - zwierciadłem duszy?

Tutaj rozmawiamy o problemach seksualnych i wszystkim co dotyczy kobiet/mężczyzn.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Oczy - zwierciadłem duszy?
12 lip 2016, 09:03


Jak wiadomo w każdym ludowym przysłowiu jest ziarenko prawdy, jak myślicie, czy w tym jest jakiś klucz? Zauwazyłem, że praktycznie ZAWSZE pierwsze wrażenie co do oczu pani jest poprawne - jak widzę ultra-ortodoksyjną cnotliwą katoliczkę to w oczach ma takie ciepło i niewinność którego nie da się udawać, jak widzę panią o, delikatnie mówiąc, wątpliwej reputacji to od razu widać w jej oczach fałsz i zakłamanie, nimfomanki też mają ten charakterystyczny "ognik" w oczach którego nie mają "normalne" kobiety. A jak jest w Waszym przypadku, potraficie rozpoznać jakieś charakterystyczne cechy pani/pana po jednym spojrzeniu na oczy? Uważacie, że jest to prawdziwe przysłowie czy może kiedyś się daliście oszukać na pierwszym wrażeniu, które potem okazało się mylne (np. pani z "wilczym" wzrokiem okazała się cnotliwą dziewicą a niewinna owieczka okazała się nimfomanką która ma dwucyfrową liczbe byłych partnerów? Zapraszam do dyskusji
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Moim skromnym zdaniem jest w tym tyle prawdy co we wrózeniu z ręki. To, żę jakas dziewczyna spojrzy na Ciebie z tym kurwikiem w oczach nie musi znaczyc, że mam milion partnerów, moze po prostu ma dobry dzine i jej wpadles w oko ;) Z kolei ta z ciepłem w oczach moze miec akurat ochote teraz tylko na rozmowe a w łożko okaze sie diablicą. Nie szufladkujmy :)
Awatar użytkownika
vodevil
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 20 kwie 2016, 18:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




ciekawa teoria no nie wiem nie mam zdania
Awatar użytkownika
kuciapka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: DRAPIEZNA48




ja mam - oczy są pierwszym na co zwraca się uwagę ;P
Awatar użytkownika
ktoscos
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 05 lut 2018, 20:58
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Naughty_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Oczywiście, że tak. Można po oczach poznać, czy ktoś ćpa, a nawet, czy ma schizofrenię.
Kobiety na minuty, a nie na całe życie.
Awatar użytkownika
Pirat
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 30 wrz 2019, 21:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Oczy zwierciadłem duszy- coś w tym jest. Ja potrafię rozpoznać po oczach, czy ktoś jest dobrym, wartościowym człowiekiem, czy ma najebane w głowie :D
Awatar użytkownika
Red_Hot_Lips
SU-holik
SU-holik
Posty: 133
Rejestracja: 29 mar 2020, 03:03
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Red_Hot_Lips



Wróć do Sprawy kobiet/mężczyzn



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości