niebezpieczna24/x_Majka_x

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


marCinek pisze:Ale jesteś śmiecie pisząc takie coś...jedyne wytłumaczenie na to jest takie że jesteś tak brzydki i przyjebany że żadna Ciebie nie chce dla tego się wyżywasz na Majce.....Takich ludzi jak Ty się powinno utylizować

Dokładnie tak....
Kto takie dzbany jak _Kurier_ robi ja pierdole, sam siedział na trans i trzepał kapucyna,
a teraz nagle wielki zawód bo to kolega był z ShowUp.tv, a nie obcy menel z ulica,
ale wcześniej pierdolił znowu, że jak to tak Ona mogła z pierwszym lepszym menelem z ulicy...
gościu zmień doktora ale portal
bo bladego pojęcia nie masz po co jest SU.


Showuper pisze:To ty jesteś dzbanem bo zachowujesz się jak pantofel zamiast napisać prawdę, chyba, że jesteś amebą i nie wiesz co piszesz. Liczysz, że ci połknie spermę w nagrodę za pozytywne komentarze? To temat gdzie ludzie oceniają wszystko, od wyglądu bo jej kurewskie zachowanie, nazywamy rzeczy po imieniu, setki ludzi widziało jak się sprzedaje więc w czym problem? Skoro Majka mówi żeby nie wchodzić na jej transmisje jeśli kogoś irytują to sama niech nie wchodzi na forum gdzie ludzie tacy jak ja piszą bolesną prawdę.

Wiesz mi nie dojebiesz bo ja to bym na Ciebie nawet nie chciał się wysikać,
ale jak masz takie parcie startuj. :rofl:
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Majka rób swoje i miej wyjebane na śmieci bo jaka jesteś wiesz tylko Ty i osoby które Ciebie znają osobiście a reszta to tylko (nicki) osoby które tylko czekają na to żeby komuś dowalić bo nie mają swojego życia poza internetem


Showuper pisze:To ty jesteś dzbanem bo zachowujesz się jak pantofel zamiast napisać prawdę, chyba, że jesteś amebą i nie wiesz co piszesz. Liczysz, że ci połknie spermę w nagrodę za pozytywne komentarze? To temat gdzie ludzie oceniają wszystko, od wyglądu bo jej kurewskie zachowanie, nazywamy rzeczy po imieniu, setki ludzi widziało jak się sprzedaje więc w czym problem? Skoro Majka mówi żeby nie wchodzić na jej transmisje jeśli kogoś irytują to sama niech nie wchodzi na forum gdzie ludzie tacy jak ja piszą bolesną prawdę.

Nie liczę na nic śmieciu
Awatar użytkownika
marCinek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:30
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: MarceL_




To po co się tak mną interesujesz, wszystko kręci się wokół mnie mam wrażenie a to temat o dziwce Majce, wręcz przeciwnie marzysz o mnie ale wiesz, że nie masz szans więc jesteś agresywny. Nie pisz do mnie, wiem że to dla ciebie trudne ale spróbuj. I jakie startuj to ty mnie podrywasz póki co psycholu tylko, że takie teksty działają na patolę pokroju Majki.
Awatar użytkownika
Showuper->Cipka0000
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 03 sty 2020, 10:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Mala_24
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia




Showuper pisze:To po co się tak mną interesujesz, wszystko kręci się wokół mnie mam wrażenie a to temat o dziwce Majce, wręcz przeciwnie marzysz o mnie ale wiesz, że nie masz szans więc jesteś agresywny. Nie pisz już w moją stronę, wiem że to dla ciebie trudne ale spróbuj.

Stoję murem za Majką bo wiem że jest dobrą osobą...proponuje Tobie pierdolnąć głową w ścianę to może wtedy coś zrozumiesz
Awatar użytkownika
marCinek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:30
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: MarceL_




Jak na forum sie w ogole nie udzielam, tak tu musze... :) Nie wierze jaki bol dupy moga miec dziewczyny, ktorym widocznie slabo kreci sie 'biznes'. Ja co prawda na czacie rzadko sie udzielam, wole popatrzec i posluchac, ale na transmisji tej Pani bylem z 2 lub 3 razy i jestem pozytywnie zaskoczony. I szczerze chuj mnie interesuje, czy pokazy sa ustawiane, czy facet mial 10 cm czy moze 25, czy w aucie bylo cieplo i czy nie mial brudnych paznokci. Doceniam przede wszystkim za to, ze ta pani robi cos innego niz 'wszystkie'. No i przede wszystkim wprowadza mila atmosfere na swoich transmisjach nie traktujac nikogo z gory. Milo sie slucha i przede wszystkim lubi rozmawiac z czatem, bo niektore to tylko widza zloty kolorek i nie potrafia nawet na proste pytanie odpowiedziec. Przynajmniej nie jest to oklepane jak u innych, bo ile mozna ogladac 'odbior pizzy nago' albo pokazy z rzekomym 'sasiadem', chuj ze ten sasiad jest o kazdej porze dnia i nocy do wystepow na show upie :laughingnew: Ja na pewno bede zagladac z mila checia dalej, jesli tylko bede dostepny a innym, ktorym tak to przeszkadza polecam zmiane karty na inna dziewczyne, macie szeroki wybor :D
Awatar użytkownika
lew_drapiezny
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 14 cze 2019, 15:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: lew_drapiezny




Showuper pisze:Raczej ma nieźle nawalone w głowie, życie jej nie wyszło, ojciec dziecka zostawił i chce gdzieś zaistnieć, choćby pobić rekord w ilości syfów w cipie zdobytych na ShowUp.tv.

Skąd Ty pajacu tyle wiesz na temat osoby której w ogóle nie znasz??? Masz na tyle zjebane życie że się interesujesz innymi? Proponuje w tv oglądać coś w stylu TYLKO PRAWDA itp a nie tu wypisywać głupoty.NARA ZAKOŃCZYŁEM Z TOBĄ TEMAT BO I AK ZA DUŻO CZASU NA CIBIE ZMARNOWAŁEM
Awatar użytkownika
marCinek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:30
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: MarceL_




Może i jest dobrym człowiekiem, większość ludzi jest, ale siebie to ona na pewno nie kocha, widzów oszukuje by o niej pisano. Żeby mieć jak największą oglądalność, ilość żetonów i rekordów. Niestety musiałaby być gwiazda instagrama żeby przyciągnąć tu więcej osób, póki co rekord widzów to około 8 tysięcy, żetonów jeszcze więcej około 100 tysięcy, ona jak siedzi bez grupowej to ludzie nawet nie chcą na nią patrzeć.
Awatar użytkownika
Showuper->Cipka0000
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 03 sty 2020, 10:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Mala_24
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia




Poluzujcie ludzie gacie, bo coś Was chyba ciśnie. Sami już nie wiecie z czym macie problem, największy chyba z tym, że jej się biznes kręci. Dziewczyna robi coś ciekawego i niech robi!

https://showup24.tv/x_Majka_x
https://showup24.tv/profile/x_Majka_x
Biustwo




Ona miała najwięcej marne 3 tysiące widzów i to w szczytowym momencie.


Sąsiedzi mieli prawie 5 tysięcy i nawet nie musieli się publicznie pogrążać bo nie pokazywali twarzy.
Awatar użytkownika
Showuper->Cipka0000
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 03 sty 2020, 10:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Mala_24
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia




Biustwo pisze:Poluzujcie ludzie gacie, bo coś Was chyba ciśnie. Sami już nie wiecie z czym macie problem, największy chyba z tym, że jej się biznes kręci. Dziewczyna robi coś ciekawego i niech robi!

Dokładnie :) mądre słowa i popieram
Awatar użytkownika
marCinek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:30
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: MarceL_




Widzicie... nie raz już o tym mówiłam... mam takie głupie przyzwyczajenie. żeby się ze wszystkiego tłumaczyć :dontknow: ale zabiera to zbyt dużo mojego cennego czasu, całe te forum :cry:
Więc...
1. Mam 22 lata, nie 30.
2. Mam 2 dzieci ale broń Boże nie jestem na dole rozjechana :lol: ba! pozszywana tak, że jest ciaśniej niż wcześnie :smoke: :laugh3: cycki też jeszcze nie są tak obwisłe, żeby szalik zastąpiły, więc... próbujemy dalej!
3. Moja rodzina i znajomi wiedzą o SU, więc Wasze groźby są o dupe rozbić :sad2:
4. Na mojej transmisji nigdy nie było seksu (nie mówię, że nie mam w planach :whistle3: ), więc dostosujcie do tego swoje komentarze :ok:
5. Stali bywalcy mojej transmisji raczej nie wchodzą do mnie i nie spodziewają się milionów żet rzuconych na ogólnym, jak już to ktoś wczoraj powiedział "O! Jest Majka to będzie akcja". Po to wchodzą bo wiedzą, że zawsze odpierdolę coś głupiego. I to właśnie chcę na transmisji zrobić- coś głupiego. Nie wiem jak Wy- ja nie zbieram żetonów tylko wspomnienia :meeting:
6. Jeśli chcę mieć zajebiste wspomnienia to niestety, nie wyjdzie mi to jeśli będę miała ustawki, dlatego też nie miałam jej ANI JEDNEJ. :derisive: Gdyby chodziło o żetony to miałabym seksy z hydraulikiem, dostawcą i chuj wie kim jeszcze, oczywiście w jednej osobie. ;)
7. Po roku moich transmisji, lub 5 miesiącach, bo sama uważam, że tak serio w 100% na SU jestem od sierpnia- pierwszy raz mieliście okazje zobaczyc mnie z kims w akcji. Jak na kurwę to długo wytrwałam :yahoo:
8. "Showuper"- biorąc pod uwagę odmianę- użytkownik serwisu Showup płci męskiej. Showuper nie oznacza nieznajomy, choć przy pierwszej transmisji 30.12 faktycznie nim był. Wczorajsza transmisja odbyła się ze znajomym, ale wciąż showuperem :ok:
9. Kiciu, nie wypowiadaj się na temat tego o czym rozmawiałam z moderatorem, bo z tego co kojarzę na priva Cię z nami nie zabraliśmy :scratch_one-s_head: . Ale skoro po rozmowie z moderatorem grupowa się odbyła to jak widać regulaminu nie złamałam :yahoo:
10. Moje screeny pokazujące ilość sprzedanych biletów- ja ledwo worda ogarniam, nie umiałabym podrobić, na szczęście nie mam po co :dance3:
11. _Kurier_, IP tak łatwo sprawdzić kochanie, odpuść już sobie :lol: więc tak jak mówiłam- kijem bym nie tknęła :laughingnew:
12. Nie wiem skąd sobie ubzduraliście, że teraz na każdej transmisji będą akcje z kimś :blink: planuję tylko jeszcze jedną z kimś i wracam do palcówek w wc :laughingnew:. Casting zamknięty- sorka :sorry:
13. "Oszustka, oddawaj żety, na chorom curke"; "nie jesteś uczciwa tylko wiesz, że nikt by już do Ciebie nie wszedł"- no tego to mi się nawet nie chce komentować :lol: laska by spierdoliła z transmisji z hajsem- źle. Oddaje żetony za niespełniony cel w grupowej- też źle. No... chuj :drag:
14. "Jakby robiła tylko pokazy to by nawet w 3 pierwszych rzędach nie była"- Kiciu, mogę siedzieć bez makijażu, w rozjebanych włosach, otulona kocem, totalnie bez celu, privów czy grupowych i i tak jestem w topce- SPRAWDZONE! :yahoo:

Chyba wszystko :sad2:
Ogólnie bardzo chętnie bym Wam odpisywała na wszystkie wiadomości tutaj, ale jeśli ja coś komuś tłumaczę a jego IQ jest niższe niż poziom beny w scenicu to już mi się nie chce :sorry: .
Więc teraz możecie sobie pisać ile chcecie, nawet Wam się nie będę wtrącać :yahoo: ale jedno Wam obiecuję, bo po prostu Was uwielbiam- powodów, do rozwijania tego tematu na forum, będę Wam dawać mnóstwo :thank_you2:

Do zobaczenia na kurwidołku- Wasza Majka :heart: :bye:
Awatar użytkownika
Majka24
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 511
Rejestracja: 02 paź 2019, 00:40
Podziękował: 132 razy
Podziękowano mu: 157 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: x_Majka_x




Robinek29 pisze:Dokładnie tak....
Kto takie dzbany jak _Kurier_ robi ja pierdole, sam siedział na trans i trzepał kapucyna,
a teraz nagle wielki zawód bo to kolega był z ShowUp.tv, a nie obcy menel z ulica,
ale wcześniej pierdolił znowu, że jak to tak Ona mogła z pierwszym lepszym menelem z ulicy...
gościu zmień doktora ale portal
bo bladego pojęcia nie masz po co jest


Chłopie, to że Ty trzepiesz do patologii to twoja sprawa, ale mnie w to nie mieszaj :). Na SU wchodzę, żeby się pośmiać z takich ludzi(którzy się poniżają w sposób trudny do zrozumienia) i pozwól mi to robić wielmożny Panie :). Spinasz dupę i wylewasz swoje żale. Smutne. W dodatku nie rozumiesz słowa pisanego, a ja Ci nie mam zamiaru tego tłumaczyć(bo wątpię, że do takiej głowy by to dotarło :D).
Nie odpowiadaj. Możemy się ustawić w realnym życiu i sobie wyjaśnimy te kwestie, bo zaśmiecamy tylko temat. Pasuje? Mam czas w niedzielę. Napisz mi na priv, z której części PL jesteś i umówimy się w pół drogi :).

Majka24 pisze:11. _Kurier_, IP tak łatwo sprawdzić kochanie, odpuść już sobie :lol: więc tak jak mówiłam- kijem bym nie tknęła :laughingnew:


IQ pantofelka... Pozostawię to bez komentarza :). Podobnie, jak i gumkę paraliżującą penisa :).
Awatar użytkownika
_Kurier_
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 21 lut 2018, 16:20
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Majka24 pisze:Widzicie... nie raz już o tym mówiłam... mam takie głupie przyzwyczajenie. żeby się ze wszystkiego tłumaczyć :dontknow: ale zabiera to zbyt dużo mojego cennego czasu, całe te forum :cry:
Więc...
1. Mam 22 lata, nie 30.
2. Mam 2 dzieci ale broń Boże nie jestem na dole rozjechana :lol: ba! pozszywana tak, że jest ciaśniej niż wcześnie :smoke: :laugh3: cycki też jeszcze nie są tak obwisłe, żeby szalik zastąpiły, więc... próbujemy dalej!
3. Moja rodzina i znajomi wiedzą o ShowUp.tv, więc Wasze groźby są o dupe rozbić :sad2:
4. Na mojej transmisji nigdy nie było seksu (nie mówię, że nie mam w planach :whistle3: ), więc dostosujcie do tego swoje komentarze :ok:
5. Stali bywalcy mojej transmisji raczej nie wchodzą do mnie i nie spodziewają się milionów żet rzuconych na ogólnym, jak już to ktoś wczoraj powiedział "O! Jest Majka to będzie akcja". Po to wchodzą bo wiedzą, że zawsze odpierdolę coś głupiego. I to właśnie chcę na transmisji zrobić- coś głupiego. Nie wiem jak Wy- ja nie zbieram żetonów tylko wspomnienia :meeting:
6. Jeśli chcę mieć zajebiste wspomnienia to niestety, nie wyjdzie mi to jeśli będę miała ustawki, dlatego też nie miałam jej ANI JEDNEJ. :derisive: Gdyby chodziło o żetony to miałabym seksy z hydraulikiem, dostawcą i chuj wie kim jeszcze, oczywiście w jednej osobie. ;)
7. Po roku moich transmisji, lub 5 miesiącach, bo sama uważam, że tak serio w 100% na ShowUp.tv jestem od sierpnia- pierwszy raz mieliście okazje zobaczyc mnie z kims w akcji. Jak na kurwę to długo wytrwałam :yahoo:
8. "Showuper"- biorąc pod uwagę odmianę- użytkownik serwisu Showup płci męskiej. Showuper nie oznacza nieznajomy, choć przy pierwszej transmisji 30.12 faktycznie nim był. Wczorajsza transmisja odbyła się ze znajomym, ale wciąż showuperem :ok:
9. Kiciu, nie wypowiadaj się na temat tego o czym rozmawiałam z moderatorem, bo z tego co kojarzę na priva Cię z nami nie zabraliśmy :scratch_one-s_head: . Ale skoro po rozmowie z moderatorem grupowa się odbyła to jak widać regulaminu nie złamałam :yahoo:
10. Moje screeny pokazujące ilość sprzedanych biletów- ja ledwo worda ogarniam, nie umiałabym podrobić, na szczęście nie mam po co :dance3:
11. _Kurier_, IP tak łatwo sprawdzić kochanie, odpuść już sobie :lol: więc tak jak mówiłam- kijem bym nie tknęła :laughingnew:
12. Nie wiem skąd sobie ubzduraliście, że teraz na każdej transmisji będą akcje z kimś :blink: planuję tylko jeszcze jedną z kimś i wracam do palcówek w wc :laughingnew:. Casting zamknięty- sorka :sorry:
13. "Oszustka, oddawaj żety, na chorom curke"; "nie jesteś uczciwa tylko wiesz, że nikt by już do Ciebie nie wszedł"- no tego to mi się nawet nie chce komentować :lol: laska by spierdoliła z transmisji z hajsem- źle. Oddaje żetony za niespełniony cel w grupowej- też źle. No... chuj :drag:
14. "Jakby robiła tylko pokazy to by nawet w 3 pierwszych rzędach nie była"- Kiciu, mogę siedzieć bez makijażu, w rozjebanych włosach, otulona kocem, totalnie bez celu, privów czy grupowych i i tak jestem w topce- SPRAWDZONE! :yahoo:

Chyba wszystko :sad2:
Ogólnie bardzo chętnie bym Wam odpisywała na wszystkie wiadomości tutaj, ale jeśli ja coś komuś tłumaczę a jego IQ jest niższe niż poziom beny w scenicu to już mi się nie chce :sorry: .
Więc teraz możecie sobie pisać ile chcecie, nawet Wam się nie będę wtrącać :yahoo: ale jedno Wam obiecuję, bo po prostu Was uwielbiam- powodów, do rozwijania tego tematu na forum, będę Wam dawać mnóstwo :thank_you2:

Do zobaczenia na kurwidołku- Wasza Majka :heart: :bye:

Majka moje zdanie znasz a to że prawdę piszesz to i tak nic nie da bo debile i tak swoje zdanie mają :D
Awatar użytkownika
marCinek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:30
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: MarceL_




Obrazek

w dzisiejszym odcinku Majka (lat 22) zarabia dużo piniendzy... powoduje to zazdrość innych pań z branży. Atakuja ja i kopią pod nią doły. Majka jednak ma swoich obrońców, którzy stoją za nia murem.
jednak wiekszość hejterów jak i obronców, tak naprawdę liczy na darmowego loda. ukryta prawda.. tam, tam ram tam tam... UKRYTA prawda... tutu rutu, rutu tutu
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




HenryChinaski1 pisze:[ Obrazek ]

w dzisiejszym odcinku Majka (lat 22) zarabia dużo piniendzy... powoduje to zazdrość innych pań z branży. Atakuja ja i kopią pod nią doły. Majka jednak ma swoich obrońców, którzy stoją za nia murem.
jednak wiekszość hejterów jak i obronców, tak naprawdę liczy na darmowego loda. ukryta prawda.. tam, tam ram tam tam... UKRYTA prawda... tutu rutu, rutu tutu

Więc Twoim zdaniem to że popieram Majkę to już liczę na darmowego loda? :nono: :nono: mylisz się kolego bo taka prawda że Majce proponowałem spotkanie za kasę i się nie zgodziła...Taka Majka zła że się nie zgodziła? Taką dziwkę z niej robicie a prawda jest taka że chuja wiecie o niej.Ja chociaż potrafię napisać prawdę a większość pajaców tu nawet na oczy cipki nie widzieli a co dopiero komentować osobę którą nigdy nie widziało się na oczy i nie zamieniło się słowa
Awatar użytkownika
marCinek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:30
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: MarceL_




jprdl mmarcinek wyluzuj.. hehe :D
i nie bierz tego za poważnie :shock: :D
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




HenryChinaski1 pisze:jprdl mmarcinek wyluzuj.. hehe :D
i nie bierz tego za poważnie :shock: :D

Małe sprostowanie musi być ;)
Awatar użytkownika
marCinek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:30
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: MarceL_




_Kurier_ pisze:
Robinek29 pisze:Dokładnie tak....
Kto takie dzbany jak _Kurier_ robi ja pierdole, sam siedział na trans i trzepał kapucyna,
a teraz nagle wielki zawód bo to kolega był z ShowUp.tv, a nie obcy menel z ulica,
ale wcześniej pierdolił znowu, że jak to tak Ona mogła z pierwszym lepszym menelem z ulicy...
gościu zmień doktora ale portal
bo bladego pojęcia nie masz po co jest


Chłopie, to że Ty trzepiesz do patologii to twoja sprawa, ale mnie w to nie mieszaj :). Na ShowUp.tv wchodzę, żeby się pośmiać z takich ludzi(którzy się poniżają w sposób trudny do zrozumienia) i pozwól mi to robić wielmożny Panie :). Spinasz dupę i wylewasz swoje żale. Smutne. W dodatku nie rozumiesz słowa pisanego, a ja Ci nie mam zamiaru tego tłumaczyć(bo wątpię, że do takiej głowy by to dotarło :D).
Nie odpowiadaj. Możemy się ustawić w realnym życiu i sobie wyjaśnimy te kwestie, bo zaśmiecamy tylko temat. Pasuje? Mam czas w niedzielę. Napisz mi na priv, z której części PL jesteś i umówimy się w pół drogi :).

Majka24 pisze:11. _Kurier_, IP tak łatwo sprawdzić kochanie, odpuść już sobie :lol: więc tak jak mówiłam- kijem bym nie tknęła :laughingnew:


IQ pantofelka... Pozostawię to bez komentarza :). Podobnie, jak i gumkę paraliżującą penisa :).


Przestań smucić gościu,
raz pierdolisz tak raz inaczej, co Ciebie obchodzi co Ona robi i z kim, jak połyka i czy w gumie czy bez.
Myślisz, że to ma jakieś znaczenie? Nie masz nic ciekawszego do roboty?
Co za różnica czy to kolega czy obcy ja pierdole.

Weź się za "ciekawsze rzeczy" a nie czepiasz się jak byś okresu dostał....
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ku*wa chłopaki, piątek jest. Idźcie sobie zwalić u ulubionej modelki zamiast tu siedzieć.

A zazdrośnicy niech się wezmą za robotę i znajdą swój pomysł na żeton zamiast nabijać posty w temacie konkurencji. Wam się może wydaje, że robicie jej koło pióra, ale stara mądrość ludzi show biznesu mówi " nie ważne co gadają, ważne czy dobrze piszą Twoją ksywę". Trzymaj się Majka. Psy szczekają, karawana jedzie dalej! :)
Biustwo




Biustwo pisze:Ku*wa chłopaki, piątek jest. Idźcie sobie zwalić u ulubionej modelki zamiast tu siedzieć.

A zazdrośnicy niech się wezmą za robotę i znajdą swój pomysł na żeton zamiast nabijać posty w temacie konkurencji. Wam się może wydaje, że robicie jej koło pióra, ale stara mądrość ludzi show biznesu mówi " nie ważne co gadają, ważne czy dobrze piszą Twoją ksywę". Trzymaj się Majka. Psy szczekają, karawana jedzie dalej! :)

Zgadam się :) Psy szczekają a karawana jedzie dalej :)
Awatar użytkownika
marCinek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:30
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: MarceL_


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: Itaknikttegonieczyta i 121 gości