Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
23 maja 2019, 12:40


Zlecony w nocy, oczekujacy...
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
23 maja 2019, 12:48


Bardzo sporadycznie zdarza im sierobić po 14
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87


Re: Płynność wypłat z SU
23 maja 2019, 12:59


To pewnie dziś nie zleca
Awatar użytkownika
Jaaaaat
SU-holik
SU-holik
Posty: 126
Rejestracja: 16 maja 2017, 13:22
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
24 maja 2019, 09:34


poszlo tuz po 10
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87


Re: Płynność wypłat z SU
24 maja 2019, 11:37


Hej. Mam pytanko odnosnie adresata wyplat. Czy nadal mozna na chlopaka wyplacac? W regulaminie nia ma o tym mowy a chodzily pogloski, ze po zmianach bedzie mozna ttlko na siebie wyplacac. Tymczasem ani nie ma weryfikacji z dowodem osobistym ani nic...
Awatar użytkownika
Halyna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:28
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
24 maja 2019, 15:38


Halyna pisze:Hej. Mam pytanko odnosnie adresata wyplat. Czy nadal mozna na chlopaka wyplacac? W regulaminie nia ma o tym mowy a chodzily pogloski, ze po zmianach bedzie mozna ttlko na siebie wyplacac. Tymczasem ani nie ma weryfikacji z dowodem osobistym ani nic...

Sorry ale moja droga nie potrafię Ci udzielić odpowiedzi to twoje pytanko.
Ale znam tutaj pewnego ''wielkiego myśliciela'' i znawce tematów wszelakich.
Tak, tak to pan @tomoxx.
Napisz mu pw to pewno Tobie błyskawicznie odpisze.
Aha no chyba że nie będziesz się stosowała do zasad interpunkcji bądź też umieścisz w nim za dużo emotek.
Z tego co mi wiadomo on jest strasznie na tym punkcie wyczulony :laugh3:
Jeszce jedno dobrze by było jak całe swoje pw umieściła '' .....'' bo może się pojawić w jego chorej główce że nie użyłaś własnych słówek :laughingnew:
A co by nie być off- top.
Ciągle czekam na przelew :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Płynność wypłat z SU
24 maja 2019, 20:27


Halyna, Teoretycznie wg regulaminu nie można,praktycznie przelewy dochodża.

Ja tez podaje fake dane do przelewu i normalnie dochodzą.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
24 maja 2019, 20:34


beznadzieja pisze:Ja tez podaje fake dane do przelewu i normalnie dochodzą.



Beza :shock: :nono:
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
26 maja 2019, 11:17


To jak, doszły wam te żetonki, czy dalej bieda? Nie myślałyście o pozwie zbiorowym portalu SU?
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 09:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK


Re: Płynność wypłat z SU
27 maja 2019, 06:54


Mam pytanie do Pań : czy którejś z Was realizują jeszcze czasem tak jak kiedyś z dnia na dzien?
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87


Re: Płynność wypłat z SU
27 maja 2019, 11:00


Zlecili komuś dzisiaj?
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
27 maja 2019, 11:21


U MNIE NIC
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87


Re: Płynność wypłat z SU
27 maja 2019, 11:42


w środę wypłacone, 10 min temu pojawiły się na koncie.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Płynność wypłat z SU
27 maja 2019, 12:08


Re: Płynność wypłat z SU
27 maja 2019, 12:13


zlecone 9:20
Awatar użytkownika
Blahblahblah
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
27 maja 2019, 20:02


beznadzieja pisze:Halyna, Teoretycznie wg regulaminu nie można,praktycznie przelewy dochodża.
Ja tez podaje fake dane do przelewu i normalnie dochodzą.

chodzi mi bardziej o to, czy podawalyscie imie i nazwisko faceta...czy sprawdzaja to...


Leila87 pisze:Mam pytanie do Pań : czy którejś z Was realizują jeszcze czasem tak jak kiedyś z dnia na dzien?

mi nigdy tak nie wyplacali z dnia na dzien... teraz to juz w ogole..w zeszlym tygodniu jak wszystkie laski zlecaly w niedziele w nocy i w tym ja tez, to pisaly tu w poniedzialek ze juz zrealizowane a ja czekalam do czwartku. masakra jakas.... napisalam do nich a oni ze przelewy sa realizowane losowo. to dziwne ze wszyscy dostali tylko nie ja. teraz to samo, dalam do zlecenia wczoraj w nocy i dalej wisi... :beg:
Awatar użytkownika
Halyna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:28
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
28 maja 2019, 05:00


Halyna pisze:
Leila87 pisze:Mam pytanie do Pań : czy którejś z Was realizują jeszcze czasem tak jak kiedyś z dnia na dzien?


mi nigdy tak nie wyplacali z dnia na dzien... teraz to juz w ogole..w zeszlym tygodniu jak wszystkie laski zlecaly w niedziele w nocy i w tym ja tez, to pisaly tu w poniedzialek ze juz zrealizowane a ja czekalam do czwartku. masakra jakas.... napisalam do nich a oni ze przelewy sa realizowane losowo. to dziwne ze wszyscy dostali tylko nie ja. teraz to samo, dalam do zlecenia wczoraj w nocy i dalej wisi... :beg:

U mnie bylo identycznie również czekałam 6 dni,bo do piątku.A przed tą całą przerwą techniczną miałam realizowane przelewy codziennie praktycznie.Zastanawiam się z czego to wynika.Bo jest to spory problem.Fakty są takie,że dobić do limitu 10 k w dzień czy dwa łatwojest tylko paru dziewczynom,reszta musi się na prawdę nakombinować i cudem jakoś zrobić przelew raz na tydzień jak się uda.Ciągle ta sama wymówka,że mają dużo realizowanych przelewów co w ogóle jest nie realne przy obecnej oglądalności i angażowaniu się widzów w transmisje ....
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87


Re: Płynność wypłat z SU
28 maja 2019, 07:18


Leila87 pisze:
Halyna pisze:
Leila87 pisze:Mam pytanie do Pań : czy którejś z Was realizują jeszcze czasem tak jak kiedyś z dnia na dzien?


mi nigdy tak nie wyplacali z dnia na dzien... teraz to juz w ogole..w zeszlym tygodniu jak wszystkie laski zlecaly w niedziele w nocy i w tym ja tez, to pisaly tu w poniedzialek ze juz zrealizowane a ja czekalam do czwartku. masakra jakas.... napisalam do nich a oni ze przelewy sa realizowane losowo. to dziwne ze wszyscy dostali tylko nie ja. teraz to samo, dalam do zlecenia wczoraj w nocy i dalej wisi... :beg:

U mnie bylo identycznie również czekałam 6 dni,bo do piątku.A przed tą całą przerwą techniczną miałam realizowane przelewy codziennie praktycznie.Zastanawiam się z czego to wynika.Bo jest to spory problem.Fakty są takie,że dobić do limitu 10 k w dzień czy dwa łatwojest tylko paru dziewczynom,reszta musi się na prawdę nakombinować i cudem jakoś zrobić przelew raz na tydzień jak się uda.Ciągle ta sama wymówka,że mają dużo realizowanych przelewów co w ogóle jest nie realne przy obecnej oglądalności i angażowaniu się widzów w transmisje ....


jeszcze dodajac do tego ten limit, to juz wcale nie wierze ze maja zatrzesienie zlecen, gorzej jak powoli traca plynnosc finansowa... jest naprawde coraz mniej transmisjii i mniejsza ogladalnosc.. te ich ilosci widzow to sa fejkowe bo liczylam wielokrotnie recznie i zawsze jest dwa razy wiecej niz faktycznie wychodzi a przeciez niezalogowani tez sie do tego wliczaja
Awatar użytkownika
Halyna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:28
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
28 maja 2019, 08:28


W regulaminie który zaakceptowałyście macie zapis o wypłacie w ciągu 7 dni, limit 10k żetonów też się tam znajduje. Musicie lepiej zarządzać swoim budżetem, zmienić portal na taki który wypłaca w przeciągu 24-48h lub znaleźć inne dochodowe zajęcie.

Chyba przyznacie mi rację, że takie działanie ShowUpa to dość sprytne rozwiązanie? ;) Dzięki temu siedzicie częściej i dłużej. Biorąc pod uwagę, że mogą Wam wcale nie płacić a i tak będziecie nadawać(przecież już tak było nie raz) to po co mają cokolwiek zmieniać? Same ich do tego przyzwyczaiłyście a jednocześnie pokazałyście, że nie macie innych alternatyw(inne kamerki/praca). Nawet Biuro Obsługi Klienta pisało Wam, że jest to głupota opieranie budżetu domowego w oparciu o SU...

Jak się nad tym głębiej zastanowicie to dojdziecie do wniosku, że brak kasy to nie wina SU tylko Wasza.
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 19:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
28 maja 2019, 08:40


Typer pisze:W regulaminie który zaakceptowałyście macie zapis o wypłacie w ciągu 7 dni, limit 10k żetonów też się tam znajduje. Musicie lepiej zarządzać swoim budżetem, zmienić portal na taki który wypłaca w przeciągu 24-48h lub znaleźć inne dochodowe zajęcie.

Chyba przyznacie mi rację, że takie działanie ShowUpa to dość sprytne rozwiązanie? ;) Dzięki temu siedzicie częściej i dłużej. Biorąc pod uwagę, że mogą Wam wcale nie płacić a i tak będziecie nadawać(przecież już tak było nie raz) to po co mają cokolwiek zmieniać? Same ich do tego przyzwyczaiłyście a jednocześnie pokazałyście, że nie macie innych alternatyw(inne kamerki/praca). Nawet Biuro Obsługi Klienta pisało Wam, że jest to głupota opieranie budżetu domowego w oparciu o SU...

Jak się nad tym głębiej zastanowicie to dojdziecie do wniosku, że brak kasy to nie wina SU tylko Wasza.


w tym momencie nie rozmawiamy o tym czy mamy kase czy nie, rozmawiamy o tym ze chcialybysmy miec kase szybciej na koncie i nie jest to kwestia opierania budzetu na zarobkach z SU tylko strachu czy wyplaca. Do Twojej wiadomosci jak nie wyplacali kasy to ja nie nadawalam a zajecie poza kamerkowe, ktore daje mi dochod rowniez mam, nie wiem jak Leila ale mi apetyt rosnie w miare jedzenia i nawet te 2tys tygodniowo poprzez dorywcze siedzenie zapewnia mi utrzymanie ponad stan na caly miesiac a ze swojej dzialalnosci wszystko odkladam na dom, bo dzialke juz kupilam.
Uwierz nie jest to kwestia pieniedzy tylko tego ze chcialabym je widziec fizycznie na koncie
Awatar użytkownika
Halyna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:28
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości