Prostytucja – „z czym to się je”?

Chcesz dowiedzieć się czegoś nowego? Czy może wymienić się doświadczeniami?
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


skoro już tak sobie rozmawiamy, to korzystając z okazji wrzucę kilka innych pytań do zignorowania/wątków do niepodjęcia:

- co jest w ogóle złego w prostytucji?

- czym się rożni prostytutka od kogoś, kto w tzw. normalnej pracy daje się jebać w dupę?

- czym się różni nielubiąca bycia prostytutką prostytutka od kogoś, kto wykonuje katorżniczą pracy za psie pieniądze, wpierdala całe życie ochłapy i też nie lubi swojej pracy?

- czym się różni lubiąca swoją prace prostytutka od takiego np. Kulczyka, który też się w życiu nie wysilał?

- czy różnica polega na dupa cycki? ale nie widać nagonki na weterynarzy, którzy wsadzają rękę w dupę świni, ani masażystów, którzy masują spoconych ludzi :hehe:

- może chodzi o społeczną użyteczność? czy prostytutki są bezużyteczne? jeżeli tak, to skąd popyt na nie?

- skoro żadna praca nie hańbi, to dlaczego wykonywanie najstarszego zawodu świata hańbi? :hehe: :bye:
Awatar użytkownika
wielkanoc
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 22 lis 2016, 18:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Irina Droutchenko
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Czyli rozumiem, że gdyby Twoja żona/dziewczyna zajmowała się najstarszym zawodem świata, to nie miałbyś nic przeciwko i cieszył się pieniążkami, które przynosiłaby do domu?

Przecież nie ma w tym nic złego...
Przecież żadna praca nie hańbi...
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 19:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Laska ktora daje dupy za kase zawsze bedzie nikim bez znaczenia ile kasy zarobi zawsze bedzie zwykla szmata ktorej mozesz rozkazujesz a ona musi to robic mozesz byc stary brzydki gruby spocony a ona musi ci zrobic loda a nawet wylizac dupe a na koniec zlejesz sie na nia i wychodzisz. Tak w skrocie wyglada zawod prostytutki.
Znajdz sobie taka dziewczyne albo zone a potem caluj sie z nia codziennie po pracy przeciez zawod jak kazdy
Tak naprawdę to lubię wrednąPaulę, tylko nie wiem jak zagadać :[
Awatar użytkownika
B L A C K E D**
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 06 maja 2017, 19:30
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




I kolejne pytanie, skoro prostytutka jest taka brudna, nieczysta, to czemu mimo wszystko znajdują się kolejni klienci?



www.BlogSU.pl
Awatar użytkownika
Raciczka50
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 27 paź 2017, 05:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Obrazek
Ależ pasjonujące pytanka no no a odpowiedzi też będą na poziomie :hehe:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Raciczka50 pisze:I kolejne pytanie, skoro prostytutka jest taka brudna, nieczysta, to czemu mimo wszystko znajdują się kolejni klienci?


bo ci klienci też są brudni i brzydcy niekiedy śmierdzą i żadna normalna kobieta nie pozwoliła by się dotknąć komuś takiemu, powiem więcej niektórzy są tak brzydcy i odpychający, że nawet samice kotów nie pozwalają im się głaskać :D Obrazek
LEON LXIX




maxim pisze:Czyli rozumiem, że gdyby Twoja żona/dziewczyna zajmowała się najstarszym zawodem świata, to nie miałbyś nic przeciwko

nie chodzi o moje nie bycie przeciwko albo bycie, tylko o stojące na glinianych nogach rozróżnienie pom. prostytutkami a resztą zatrudnionych, które tu sobie analizujemy albo próbujemy

B L A C K E D** pisze:Laska ktora daje dupy za kase zawsze bedzie nikim bez znaczenia ile kasy zarobi zawsze bedzie zwykla szmata ktorej mozesz rozkazujesz a ona musi to robic

co za bzdura, przecież jak juz dostatecznie dużo zarobi, to może np. zamowic taksówkę, i jak akurat jestes taksowkarzem, to ci powie panie, jedź pan prosto, potem w lewo itd., i to ty będziesz musiał spełniać jej rozkazy, a nie ona twoje, albo może kupić sobie ziemię za miastem i wynająć ekipę budowlaną, a ty będziesz musiał mieszać dla niej cement w betoniarce, jeżeli jesteś robotnikiem budowlanym. albo zamówić homara i trufle i dać ci napiwek, jak przyniesiesz szybko i z gracją (jak jesteś kelnerem)

B L A C K E D** pisze:mozesz byc stary brzydki gruby spocony a ona musi ci zrobic loda a nawet wylizac dupe a na koniec zlejesz sie na nia i wychodzisz.

jay pisze:bo ci klienci też są brudni i brzydcy niekiedy śmierdzą


przecież prysznic+mydło są obowiązkowe, usługa odbywa się w grubej prezerwatywie, a prostytutka się potem starannie myje. poza tym zawsze może odmówić, jak klient nie spełnia wymagań (np. estetycznych, bo jest za brzydki - ale co z brzydkich ludzi prawem do szczęścia?)

B L A C K E D** pisze:Znajdz sobie taka dziewczyne albo zone a potem caluj sie z nia codziennie po pracy przeciez zawod jak kazdy

aha, a co powiesz o kobietach, które mają mężów proktologów i chodzą z nimi na spacery za rękę? :bye:
Awatar użytkownika
wielkanoc
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 22 lis 2016, 18:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Irina Droutchenko
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Może zróbcie sobie jakiś osobny temat o tej prostytucji
Awatar użytkownika
Grand94
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 24 wrz 2017, 12:16
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Grande




taaa...koniecznie se osobny temat o kurwach zrobcie ale zanim zaczniecie sie dalej rozpisywac to proponuje najpierw wizyte u jakiejs, bo jak was niektorych czytam "znawcy" to mam wrazenie ze kurwe to widzieliscie tylko na przerysowanym filmie dokumentalnym o bulgarskich tirowkach :shock2:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Grand94 pisze:Może zróbcie sobie jakiś osobny temat o tej prostytucji

Całkiem ciekawy pomysł tylko nie zapomnijcie o nagrodach dla co lepszych'' MYŚLICIELI"" :laughingnew:

PS. tacy kolesie którzy w życiu nie widzieli prostytutki to zawsze mają najwięcej do powiedzenia

Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Raciczka50 pisze:I kolejne pytanie, skoro prostytutka jest taka brudna, nieczysta, to czemu mimo wszystko znajdują się kolejni klienci?


Bo ci co tam chodzą nie potrafią sobie znaleźć partnerki na całe życie
Awatar użytkownika
moboqq
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 12 mar 2017, 01:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: JA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




moboqq pisze:
Raciczka50 pisze:I kolejne pytanie, skoro prostytutka jest taka brudna, nieczysta, to czemu mimo wszystko znajdują się kolejni klienci?


Bo ci co tam chodzą nie potrafią sobie znaleźć partnerki na całe życie


Hahah :laugh3: tak najczesciej mowia Ci ktorych na prostytutke nie stac, ale nie wnikajmy...
Teraz zapytaj przecietnej prostytutki o klientow to sie dowiesz ze najczesciej klientami sa faceci zonaci, czyli niby te partnerke "na cale zycie" juz maja, ale zamoczyc na lewo sie zdarza najwyrazniej
Jeszcze co do domniemanego brudu i nieczystosci... znow, zapytaj przecietnego ginekologa u kogo najczesciej diagnozuje ktoras z chorob wenerycznych a dowiesz sie (byc moze ze zdziwieniem) ze u mezatek, ktore to niby "na cale zycie" i takie tam... :laugh3:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




moboqq pisze:
Raciczka50 pisze:I kolejne pytanie, skoro prostytutka jest taka brudna, nieczysta, to czemu mimo wszystko znajdują się kolejni klienci?

Bo ci co tam chodzą nie potrafią sobie znaleźć partnerki na całe życie


a tam na całe życie, nawet takiej pijanej podfruwajki z dyskoteki na jejden raz nie potrafią wyrwać

komin pisze:
moboqq pisze:
Raciczka50 pisze:I kolejne pytanie, skoro prostytutka jest taka brudna, nieczysta, to czemu mimo wszystko znajdują się kolejni klienci?


Bo ci co tam chodzą nie potrafią sobie znaleźć partnerki na całe życie


Hahah :laugh3: tak najczesciej mowia Ci ktorych na prostytutke nie stac, ale nie wnikajmy...
zapytaj przecietnego ginekologa u kogo najczesciej diagnozuje ktoras z chorob wenerycznych a dowiesz sie (byc moze ze zdziwieniem) ze u mezatek, ktore to niby "na cale zycie" i takie tam... :laugh3:


a te mężatki to od kogo się zarażają co? no od mężów kurwiarzy :D
LEON LXIX




jay pisze:
a te mężatki to od kogo się zarażają co? no od mężów kurwiarzy :D

Strzelam ze jednak nie...pusci sie taka gdzies z jakims wsiowym Banderasem czy innym lokalnym Clooneyem ktory rucha wszystkie niedoruchane w okolicy i na kurwy raczej nie chodzi, tak to dziala.
Kazda przyzwoita prostytutka dosc czesto sie "serwisuje" i to wlasciwie jej zalezy na tym zeby byc "czysta" bo w tej branzy latwo wypasc z obiegu.
Zreszta.. za duzy offtop juz tu mamy...takie sprawy to na garsoniere albo chociaz osobny watek.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




komin pisze:
moboqq pisze:
Raciczka50 pisze:I kolejne pytanie, skoro prostytutka jest taka brudna, nieczysta, to czemu mimo wszystko znajdują się kolejni klienci?


Bo ci co tam chodzą nie potrafią sobie znaleźć partnerki na całe życie


Hahah :laugh3: tak najczesciej mowia Ci ktorych na prostytutke nie stac, ale nie wnikajmy...
Teraz zapytaj przecietnej prostytutki o klientow to sie dowiesz ze najczesciej klientami sa faceci zonaci, czyli niby te partnerke "na cale zycie" juz maja, ale zamoczyc na lewo sie zdarza najwyrazniej
Jeszcze co do domniemanego brudu i nieczystosci... znow, zapytaj przecietnego ginekologa u kogo najczesciej diagnozuje ktoras z chorob wenerycznych a dowiesz sie (byc moze ze zdziwieniem) ze u mezatek, ktore to niby "na cale zycie" i takie tam... :laugh3:


Nie znam żadnej i nie zamierzam. Nie pogieło mnie jeszcze żeby płacić za SEX :laugh3:

Jak się w związku nie układa to się go kończy, a nie lata po prostytutkach. Pizda nie facet
Awatar użytkownika
moboqq
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 12 mar 2017, 01:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: JA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




wielkanoc pisze:nie chodzi o moje nie bycie przeciwko albo bycie, tylko o stojące na glinianych nogach rozróżnienie pom. prostytutkami a resztą zatrudnionych, które tu sobie analizujemy albo próbujemy

Różnica polega na tym, że ta reszta zatrudnionych wykonuje pracę nie związaną ze sprzedawaniem swojej intymności. Bo intymność od zawsze, właściwie odkąd człowiek zszedł z drzewa, była i jest postrzegana przez większość ludzi jako coś, czym należy się dzielić z (najczęściej) osobami bliskimi, mającymi dla nas większe znaczenie niż przypadkowa, anonimowa osoba. Sprzedanie własnej intymności, zrównanie jej z pierwszym lepszym towarem, jest odbierane jako swoiste odczłowieczenie, dehumanizacja osoby sprzedającej się.

wielkanoc pisze:przecież prysznic+mydło są obowiązkowe, usługa odbywa się w grubej prezerwatywie, a prostytutka się potem starannie myje. poza tym zawsze może odmówić, jak klient nie spełnia wymagań (np. estetycznych, bo jest za brzydki - ale co z brzydkich ludzi prawem do szczęścia?)

Jestem ciekaw, jak zareagowałby alfons na słowa tirówki, że nie przyjęła klietna, bo jej się nie spodobał. I gdzie taka tirówka się starannie myje, chyba w leśnym potoku.
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 22:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




moboqq pisze:
Nie znam żadnej i nie zamierzam. Nie pogieło mnie jeszcze żeby płacić za SEX :laugh3:

Jak się w związku nie układa to się go kończy, a nie lata po prostytutkach. Pizda nie facet

Czyli cos mowisz tylko nie wiesz o czym....strzelam ze masz tak gora ze 2 dychy na karku :roll:
nobody69 pisze:Jestem ciekaw, jak zareagowałby alfons na słowa tirówki, że nie przyjęła klietna, bo jej się nie spodobał. I gdzie taka tirówka się starannie myje, chyba w leśnym potoku.

Tirowka myje sie w ...butelce :laugh3:
A tak bardziej serio prostytucja ma wiele twarzy ale powiedzmy sobie jasno...w dzisiejszych czasach tirowki to margines, rzeklbym patologia, tak samo ze slynnymi alfonsami....to tez juz dotyczy marginesu w tej branzy, dziewczyny swietnie sobie radza bez "opiekunow".
nobody69 pisze:
wielkanoc pisze:nie chodzi o moje nie bycie przeciwko albo bycie, tylko o stojące na glinianych nogach rozróżnienie pom. prostytutkami a resztą zatrudnionych, które tu sobie analizujemy albo próbujemy

Różnica polega na tym, że ta reszta zatrudnionych wykonuje pracę nie związaną ze sprzedawaniem swojej intymności. Bo intymność od zawsze, właściwie odkąd człowiek zszedł z drzewa, była i jest postrzegana przez większość ludzi jako coś, czym należy się dzielić z (najczęściej) osobami bliskimi, mającymi dla nas większe znaczenie niż przypadkowa, anonimowa osoba. Sprzedanie własnej intymności, zrównanie jej z pierwszym lepszym towarem, jest odbierane jako swoiste odczłowieczenie, dehumanizacja osoby sprzedającej się.

Dlatego "wiekszosc" sie nie prostytuuje, chociaz kilka prostytutek pewnie by Ci powiedzialo ze one Ci tylko daja dupy a to co nazywasz "intymnoscia" to zupelnie inna bajka i tego nie da sie sprzedac/kupic.
Z drugiej strony wszyscy czasem "dajemy dupy", niefizycznie...szefowi bo szef, klientowi bo dobrze placi itd... nie mowcie ze nie bo prawda stara jak swiat ze wszystko ma swoja cene... I co? na takie "sprzedawanie sie" jest przyzwolenie. Pojebana ta nasza moralnosc.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




komin pisze:Dlatego "wiekszosc" sie nie prostytuuje, chociaz kilka prostytutek pewnie by Ci powiedzialo ze one Ci tylko daja dupy a to co nazywasz "intymnoscia" to zupelnie inna bajka i tego nie da sie sprzedac/kupic.

Jestem więc ciekaw, czym dla nich jest ta intymność. Seks bez intymności? Nie wierzę w takie zjawisko, a jeśli już faktycznie miałoby coś takiego istnieć, to byłoby zjawisko cholernie skrzywione, pojebane, nienaturalne wręcz. Poza tym stwierdzenie, że dziwka tylko daje dupy, a nie sprzedaje intymności, jest spłaszczaniem seksu do samej tylko mechanicznej czynności. A jako takie, jest dokładnie tym, o czym piszę - odczłowieczeniem. W takim przypadku laska nie jest tak naprawdę niczym więcej, jak tylko interaktywną, ruchomą sex-lalką.

komin pisze:Z drugiej strony wszyscy czasem "dajemy dupy", niefizycznie...szefowi bo szef, klientowi bo dobrze placi itd... nie mowcie ze nie bo prawda stara jak swiat ze wszystko ma swoja cene... I co? na takie "sprzedawanie sie" jest przyzwolenie

Jest przyzwolenie właśnie dlatego, że w tym "sprzedawaniu się" nie ma tego wymiaru fizyczności.

komin pisze:Pojebana ta nasza moralnosc.

Pojebana to chyba za mocne słowo. Ja bym powiedział, że nasza moralność jest zbyt chwiejna, zbyt rozmyta, zbyt niejednoznaczna.
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 22:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




nobody69 pisze:Jestem więc ciekaw, czym dla nich jest ta intymność. Seks bez intymności? Nie wierzę w takie zjawisko, a jeśli już faktycznie miałoby coś takiego istnieć, to byłoby zjawisko cholernie skrzywione, pojebane, nienaturalne wręcz. Poza tym stwierdzenie, że dziwka tylko daje dupy, a nie sprzedaje intymności, jest spłaszczaniem seksu do samej tylko mechanicznej czynności. A jako takie, jest dokładnie tym, o czym piszę - odczłowieczeniem. W takim przypadku laska nie jest tak naprawdę niczym więcej, jak tylko interaktywną, ruchomą sex-lalką

W sumie moglbym zapytac Ciebie co masz na mysli mowiac o tej intymnosci bo moze tutaj mamy pewne niedomowienie.
Co do interaktywnych ruchomych sex-lalek, nie wiem, nie korzystam z takich akurat uslug, ale od dluzszego juz czasu na roksie mozna znalezc oferty "na 15 minut"...nie spodziewalbym sie nawet specjalnie duzej interaktywnosci w takim czasie... :scratch_one-s_head:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Być może dlatego, że seks to intymna strefa życia często wiążąca się jakimś uczuciem np. miłość lub zwykłe pożądanie do kogoś. Zazwyczaj idąc do łóżka z kimś tego chcemy. Przychodzi jakiś prostacki typ, którego laska normalnie by nawet kijem nie tknęła a tak musi mu dać dupy bo jej płaci, więc za odpowiednią kwotę można ją zmusić do seksu bo klient płaci i wymaga. Serio da się porównać prostytutkę do weterynarza lub innego zawodu? Taka osoba pracuję te 8 godzin dziennie wychodzi i tyle nie odbija się na jej psychice prostytutki z czasem może zmienić pracę i tyle a najstarszy zawód świata zazwyczaj ciągnie się do końca życia. Polecam zagłębić się w temacie i poczytać badania jak zniszczona jest psychika takiej osoby, zazwyczaj ma problemy z nawiązaniem normalnych kontaktów, jej samoocena leży, często popada w nałogi i ma myśli samobójcze. Wyjście z tego zawodu jest bardzo trudne.
Co do osób które nie widzą nic złego w prostytucji to nie mielibyście nic przeciwko aby wasza druga połówka uprawiał najstarszy zawód świata? Póki co nie widzę takiej odpowiedzi czyli jednak jakiś problem by był. Albo jakby po iluś latach okazało się, że wasz partner ukrywał przed wami ten rozdział życia.
Trzeba być niezłym frajerem skoro trzeba płacić komuś aby ktoś z nim uprawiał seks. W dzisiejszych czasach nie jest to takie trudne o ile się jakoś wygląda i ma się coś sensownego do powiedzenia.



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Następna

Wróć do Sex porady



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości