_EnchantingGirl_/XmeerceedesX/Zafiraaa/9poison_girl9

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


haha papaj nie badz taki cwany :) to co myslisz zatrzymaj dla siebie :) i tak maja cie w dupie ... kazdy mysli co chce i tyle :) pozdrooooo Sylwia - xmeerceedesx :DDDDDDDDDDDD ja i tak mam WYJEBANE na wszystko :))) lubie sie czasami posmiac z tego co tu o mnie piszecie , nawet jak sa to obrazliwe teksty co uwazam rowniez ze powinny byc usuwane jesli obrazaja dana osobe - to do admina ktory powinien sie tym zajac ale to jego wola co chce to zostawia oj tam mniejsza o to :D :haha: :lol2: :rofl: :taunt.: :laugh3: :laughingnew: :sarcastic: :dance3: :yahoo: :smoke: :beach: kto obgaduje innych widac ze swojego zycia nie ma lub ma zbyt nudne ;ppp wiec zajmuje sie zyciem innych , obgaduje , mowi bzdury jak nawet nie zna osob y na zywo ŻAL serio :) ah jestem zbyt pozytywna osoba by debatowac z wami na ten temat .
Awatar użytkownika
XmeerceedesX
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 05 lip 2019, 09:45
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A jesli chodzi o pozytywy ktore o mnie piszecie itd itp to bardzooo dziekuje , jestescie kochani , a ja jestem nastawiona bardzo pozytywnie do kazdej osoby na SU . Kazda laska na SU zachowuje sie odpowiednio poniewaz to portal : przypomne wszystkim rozrywkowy na ktorym nie pokazujemy jacy to jestesmy mądrzy i nie wywyższamy sie , nie udajemy kogos lepszego itd. To portal by wyluzowac , posmiac sie i powyglupiac ,niekiedy laska na SU musi udawac lub kreowac postac "slodkiej idiotki " takiej ktora jest porzadana przed wiekszosc facetow na SU :) tak wiec spokojnie wiem co robie . W zyciu codziennym , prywatnym nigdy bym sie tak nie zachowywala poniewaz ludzie by stwierdzili ze cos ze mna jest nie tak xD hahahhaha . Moje zachowanie nie ulegnie zmianie na SU poniewaz nie zamierzam udawac sztywnej laski ktora połknela kija xd chce sie wyglupiac , bawic , śmiać i szaleć ostro !!!!!! Radze wiec tym ktorzy sa smutni lub chca sie wyżywać w jakiś sposob na innych bo ich zycie prywatne sie nie udaje , znajdzcie sobie jakas odskocznie jak ja w ktorej bedziecie mogli sie wyglupiac troche WYLUZOWAĆ :D wtedy napewno zycie prywatne nie bedzie was przytłaczało tak bardzo :) jesli ktos chce pogadac bo ma problemy zapraszam na pw , umiem rozmawiac z ludzmi ktorzy maja problemy pomoc rozmową , uczylam sie duzo sama psychologii wiec pomagam znajomym jak maja problemy , sa mi wdzieczni . Wiec moge cos doradzic :) jeszcze raz serdecznie pozdrawiam Was :* BUZIAKI , Sylwia. :heart:
Awatar użytkownika
XmeerceedesX
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 05 lip 2019, 09:45
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


XmeerceedesX pisze:A jesli chodzi o pozytywy ktore o mnie piszecie itd itp to bardzooo dziekuje , jestescie kochani , a ja jestem nastawiona bardzo pozytywnie do kazdej osoby na SU . Kazda laska na SU zachowuje sie odpowiednio poniewaz to portal : przypomne wszystkim rozrywkowy na ktorym nie pokazujemy jacy to jestesmy mądrzy i nie wywyższamy sie , nie udajemy kogos lepszego itd. To portal by wyluzowac , posmiac sie i powyglupiac ,niekiedy laska na SU musi udawac lub kreowac postac "slodkiej idiotki " takiej ktora jest porzadana przed wiekszosc facetow na SU :) tak wiec spokojnie wiem co robie . W zyciu codziennym , prywatnym nigdy bym sie tak nie zachowywala poniewaz ludzie by stwierdzili ze cos ze mna jest nie tak xD hahahhaha . Moje zachowanie nie ulegnie zmianie na SU poniewaz nie zamierzam udawac sztywnej laski ktora połknela kija xd chce sie wyglupiac , bawic , śmiać i szaleć ostro !!!!!! Radze wiec tym ktorzy sa smutni lub chca sie wyżywać w jakiś sposob na innych bo ich zycie prywatne sie nie udaje , znajdzcie sobie jakas odskocznie jak ja w ktorej bedziecie mogli sie wyglupiac troche WYLUZOWAĆ :D wtedy napewno zycie prywatne nie bedzie was przytłaczało tak bardzo :) jesli ktos chce pogadac bo ma problemy zapraszam na pw , umiem rozmawiac z ludzmi ktorzy maja problemy pomoc rozmową , uczylam sie duzo sama psychologii wiec pomagam znajomym jak maja problemy , sa mi wdzieczni . Wiec moge cos doradzic :) jeszcze raz serdecznie pozdrawiam Was :* BUZIAKI , Sylwia. :heart:


:heart:
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 651
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 258 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


A kogo my tutaj mamy?! Wasz Agrax musiał założyć nowe konto na chwilę (na tamtym mam bana "za reklamę innych stron, phi"), ale w zasadzie potem i tak nie będę z niego korzystał. A po co założyłem, spytacie!

Ano żeby przyznać się do przegrywu! "Ale przecież to nic nowego", ktoś powie... No i zapewne będzie miał rację. Najpierw zmyśliłem, że jestem kucharzem a tak na prawdę to tylko sam w domu dla siebie gotuję. A po co to zrobiłem? Ano, żeby moja historia dotycząca XmeerceedesX była bardziej wiarygodna: że laska poleciała na kucharza z netu. Chciałbym... Ale bez jaj- laska z SU poleciała na przegrywa, który rzekomo potrafi gotować. Na pewno wiele osób w to uwierzyło, bo starałem się całkiem wiarygodnie przekonać, nie? Wymyśliłem wiele historii, a prawda jest taka, że zapewne jestem po prostu znudzonym życiem spermiarzem, który jedyne, co wali, to Renia Rączkowska. Po co to robiłem? Czasem z nudów, czasem żeby wyjść na fajniejszego niż jestem.

Mam deal z Sylwią, że nie będę banowany jak się przyznam, że kłamałem... Bo dopiero co ktoś życzliwy jej wygadał o wszystkich moich kłamstwach jej dotyczących. Dzięki, bezimienna osobo. Totalnie nie jest mi po drodze się przyznawać. Łatwo jest kłamać, trudniej do kłamstwa się przyznać... No ale bywa. W życiu są gorsze rzeczy. Jak np. zakochanie się w ex-dziwce i wypierdolenie na nią 400k xD
Awatar użytkownika
WieloGrax
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 05 lut 2020, 00:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Twoja mama
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Spoko, nic się nie stało, każdy tutaj jest kim chce być, przy Mustangach, zamkach i lwach Twój ramen to jest pikuś. Aczkolwiek następnym razem jak chcesz udawać kogoś kim nie jesteś to poświęć choćby 5 minut na przygotowanie sobie backgroundu, bo zostałeś od razu namierzony gdy któraś z Userek poprosiła o dobry przepis a dałeś dwa z netu i powiedziałeś "to któryś z nich, nie pamiętam który" - to było na maksa nieprofesjonalne i fizycznie niemożliwe, żeby kucharz nie pamiętał przepisu, to tak jakby mechanik powiedział "Wczoraj naprawiałem Audi 1.6 TFSI. A może to było 1.9 TDI, nie pamiętam teraz, coś z "I" na końcu". No i godziny logowania, czas przebywania - mało który pracujący kucharz ma czas siedzieć na kompie po 3-4 godziny dziennie WIECZORAMI, zwłaszcza w weekendy bo wtedy jest największy ruch i maksymalne obłożenia, raz na kilkanaście dni może się trafić dobra zmiana ale nie kilka tygodni pod rząd! PS: I naprawdę nie wiem, po co Ci takie teatrzyki i co Cię obchodzi zdanie BYŁEJ laski która na 100% nie planuje do Ciebie wrócić, czy o niej kłamiesz czy nie to bez znaczenia bo ona i tak do Ciebie nie wróci a na bana jest proste remedium - załóż po prostu nowe konto na SU i wchodź sobie anonimowo na privki i grupowe
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Nasuwa się pytanie, co z ramenem???????????????????????????????????????????
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


chuj z ramenm, jaki musi być zakochany w tej Sylwii żeby się publicznie przyznać do tego że nie umie w ramen :) i w kilka innych rzeczy też nie. Skąd za pomysł że laska poleci na kucharza z netu, jakbym był kucharzem to bym się chyba jednak nie chwalił tym :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Teraz programy o gotowaniu są na topie w TV, może myślała, że to jakiś Top Chef, MasterChef lub inny Amaro :rofl:
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


bardziej by zapunktował gdyby ją do tego Amaro zabrał na kolację :) potem by jeszcze na ramen mógł zabrać bo na pewno by się nie najadła :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Pytanie tylko czy Krula Ramenu stać na Amaro :) Bo tam ceny zaczynają się od 300 zł chyba i bynajmniej nie jest to porcja którą się można objeść do syta :)

Ciekawi mnie, czy on w końcu serio był z tą Sylwią czy tylko nam na czaciku nakręcał makaron na uszy (i wlewał ramen do nosa :) mówiąc, że z nią był a formalnie dopiero zaczynał podbijać? Bo ona chyba oficjalnie nie potwierdziła, że go znała a jedyne co robiła to odpędzała się od niego jak od uporczywej muchy. Ehh zagubiłem się już w tej telenoweli
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Kiniuś pisze:
XmeerceedesX pisze:Jesli ktos chce pogadac bo ma problemy zapraszam na pw , umiem rozmawiac z ludzmi ktorzy maja problemy pomoc rozmową , uczylam sie duzo sama psychologii wiec pomagam znajomym jak maja problemy , sa mi wdzieczni . Wiec moge cos doradzic :) jeszcze raz serdecznie pozdrawiam Was :* BUZIAKI , Sylwia. :heart:


:heart:


Ja mam problemy natury psychicznej, chciałem skorzystać z takiej rozmowy, to gdzie ten gabinet i ile bierszesz za godzinną sesję? :sad0:
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Robinek29 pisze:Teraz programy o gotowaniu są na topie w TV, może myślała, że to jakiś Top Chef, MasterChef lub inny Amaro :rofl:


Na TVP jest jeszcze popularny ''Rączka Gotuje'' :!: :fap:
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Sylwia, kilka lat temu z taką słodką laleczką nadawałaś. Może zrobisz powtórkę? Bo cholernie mnie ta mała kręciła. Do tej pory pamiętam :fap:
Awatar użytkownika
psn
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 15 gru 2015, 09:51
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: luminka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: psn


Mr. Bungle, haha, widzę, że znasz się na kucharzach :)

Obrazek
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Awatar użytkownika
WieloGrax
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 05 lut 2020, 00:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Twoja mama
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


ciało mega to trzeba przyznac, ale sam charakter to niestety jeden wielki nie ogar nie obrażając :D

https://showup24.tv/XmeerceedesX
https://showup24.tv/profile/XmeerceedesX
Awatar użytkownika
toniq13
SU-holik
SU-holik
Posty: 69
Rejestracja: 16 kwie 2016, 16:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: x_jessi_x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Witam serdecznie :) Wielki nie ogar powiadasz? hmm wnioskujesz to po tym ze mam zbyt energiczne usposobienie ? czy po prostu piszesz tak bo masz wielkie kompleksy na swój temat ?:) PS. jeśli kogoś nie znasz osobiście to proszę nie obrażaj ani mnie ani nikogo w taki sposób . Mnie to osobiście nie rusza ale inne osoby mogły by bardzo przeżywać po takim pisaniu ... Natomiast jeśli twoje pisanie jest spowodowane tym że masz w swoim życiu problemy to proszę idz do psychologa on na pewno Ci pomoże spokojnie :) Trzymam kciuki ! PS jeśli masz jakieś wątpliwości co do mojej osoby to możesz napisać tu na PW lub na insta , z miłą chęcią z tobą porozmawiam i omówimy w czym rzecz , i co masz do mojego charakteru . A to że lubię się czasami wygłupiać , i jestem szaloną osobą , czasami roztrzepaną haha to chyba dobrze bo to stosowny portal by tak sie zachowywać . W dniu codziennym kiedy pracuje w biurze przed kompem wręcz nie wypada mi zachowywać się w ten sposób , wchodzę na ten portal by właśnie między innymi poszaleć powygłupiać się i by nie być całe życie sztywną osobą , bo naprawdę czasami trzeba wyluzować - naprawdę radzę również tobie spróbować czasami wrzucić na luz a wtedy życie będzie lepsze , w szczególności kiedy teraz na świecie panuje ten wirus :( Pozdrawiam ,trzymaj się ciepło !!!! :heart: :D :D :D :) :bye: :bye: :bye: :dance3:
Awatar użytkownika
XmeerceedesX
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 05 lip 2019, 09:45
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: batmazb, Hetrique, Pawciunio, simpleman123 i 58 gości