Małe piersi - czy są duzą przeszkodą w życiu?

Chcesz dowiedzieć się czegoś nowego? Czy może wymienić się doświadczeniami?
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Zgadzam się z Januszem-piersi muszą być proporcjonalne do reszty ciałą:). Oczywiście większość Panów marzy o szczupłej,młodej i z pokaźnym biustem-ale przecież to nie takie częste,dla mnie wręcz nienaturalne.Jeszcze miseczka C jakoś ujdzie,ale więcej to już faktycznie problem.
Poza tym,uświadomcie sobie Panowie,że niewielki biust będzie w górze do starości,zmieni się jędrność,ale nie opadną do pępka.
Ja jestem szczupła i biust mam pasujący do figury(średnia krajowa haha) i nie żałuję.Wiele kobiet szczupłych,które mają duży biust-przez niego wyglądają,jakby miały nadwagę.
Nie mam żadnego kompleksu na tym punkcie,bo szczęśliwie nikt mi nic przykrego na ten temat nie powiedział.Jednak kiedyś jakaś chyba małoletnia panienka weszła na moją transmisję i zaczęłą się naśmiewać,że jestem deska(a byłam ubrana ),rozbawiła mnie tym tylko :D

Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
xandra78
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: me :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

xandra78 pisze:Oczywiście większość Panów marzy o szczupłej,młodej i z pokaźnym biustem

Ja myślę że raczej mniejszość tak marzy.

W dzisiejszych czasach to nie problem bez względu czy się ma za małe czy za duże. Można to zmienić operacjami. Miseczka duże B i małe C to ideał. Zobaczcie u https://showup24.tv/profile/juliaaa_94 https://showup24.tv/juliaaa_94
Awatar użytkownika
diabolic89
SU-holik
SU-holik
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv: diabolic89

Zgadzam się z powyższymi opiniami ;) Piersi muszą pasować do kształtów i wzrostu dziewczyny ;)
Awatar użytkownika
mala_miii_98
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

Piersi nie są najważniejsze, dla mnie liczy się twarz, stan paznokci( to nie jest mój fetysz :P )
Obrzydliwe paznokcie mogą z laski 10/10 zrobić 6/10 :unsure:
Bywa też tak, że fajne piersi z laski 6/10 robią 8/10
Awatar użytkownika
blebla
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Twoja ulubienica z SU: Nothing009
Nick na ShowUp.tv:

Jestem bardzo szczupła - mój biust jest rozmiaru A. Czy przeszkadza mi to? Absolutnie nie, myślę, że inne moje atuty mocno tę wadę zakrywają i raczej prawie nigdy nie spotkałam się z przykrymi słowami (pojedyncze wyjątki, ale tylko na ShowUp.tv)

Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Raciczka50
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękowano mu: 2 razy
Nick na ShowUp.tv:

Może nie jestem posiadaczką rozmiaru A, lecz pokaznego tez nie mam wedlug mnie...kiedys go nie lubilam ale od jakiegos czasu uwielbiam, wazne zeby czuc sie dobrze z samym soba. Jak kobieta czuje sie dobrze, ze swoim biustem to nie jest dla niej zaden mankament. Niestety z tego co zauwazylam coraz wiecej dziewczyn powieksza swoje biusty...nie widze nic w tym zlego jezeli robia to dla siebie ale nie rozumiem kobiet, ktore robia to dla mezczyzny, ktory narzeka na jej maly biust.
Awatar użytkownika
OnaWieLepiej
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Nick na ShowUp.tv:

Jedne dziewczyny mają małe piersi ale za to zgrabny tyłek, inne duże ale za to celulit... w zyciu jest tak, że każdemu odpowiada coś innego.. dla mnie osobiście małe piersi nie stanowią żadnej przeszkody.. jeżeli panna jest drobna i jej pasują to czemu nie.. i tak liczy się osobowość i to co potrafi z tobą zrobić swoimi magicznymi sztuczkami :) Nie musi mieć do tego cycków.. wyobraźnia zdziała cuda :P
Awatar użytkownika
Nabufowany
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Twoja ulubienica z SU: WrednaDelikatna
Nick na ShowUp.tv:

Ja wolę małe piersi, taki rozmiar A lub B, są wg mnie bardziej seksi, takie młodzieżowe :D
Awatar użytkownika
fiszbone
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

Witam dołoże swoją opinie do tematu,miałem w życiu pare dziewczyn i jedna którą bardzo kochałem(tak przy okazji) miała biust B,ale nie przeszkadzało mi to,male tez jest Fajne,Pozdrawiam Hisui
Awatar użytkownika
Hisui
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Twoja ulubienica z SU: nie mam ulubionej xD
Nick na ShowUp.tv: Hisui

Biust B to nie jest jakis specjalnie maly...powiedzialbym normalny, taki "polski standard" to chyba 75B. Wystarczy popatrzec w sklepach jakiego rozmiaru biustonoszy jest najmniej.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 174 razy
Podziękowano mu: 256 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

3/4 lasek chyba nie ogarnia zasad numeracji biustu a u brafiterki były nieliczne i stąd przekłamania w numeracji, no i też te które by śmiało mogły nosić miseczkę A próbują się już wbijać w B bo zawsze biust wydaje się większy dzięki temu małemu oszustwu... Nie oszukujmy się, gdyby na penisy też były jakieś przytrzymki z numeracją to większość z nas by brała numer większą :)
"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 310 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Twoja ulubienica z SU: Kiniuś :-*
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

Lubię laski z małymi cyckami. Jak dziewczyna zgrabna, szczupła to nawet lepiej ogląda się taką transmisje. Wszystko wtedy do siebie pasuje. Kiedyś miałem laske z dużymi cyckami to nigdy więcej.
Awatar użytkownika
lucky_guy19855
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Nick na ShowUp.tv:

Poprzednia