Jaka sztuczna pochwa do 30zł?

Chcesz dowiedzieć się czegoś nowego? Czy może wymienić się doświadczeniami?
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Chciałbym urozmaicić trochę swoją masturbacje i doznania. Jestem samotnym mężczyzną. Czy w cenie do 30zł można kupić dobrą sztuczną pochwę, która zapewni dobre doznania? Lepsza jest z wibracjami czy bez?
Awatar użytkownika
james_b
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: slodka_kicia
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

Słonina.
w cenie do 30pln spokojnie się zmieścisz.
NSFW:

uprzedzając pytania
nie, nie testowałem.
- każdy z nas jest po części hipokrytą i kłamcą.

Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 53 razy
Podziękowano mu: 58 razy
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj

Odpuść sobie takie bardzo tanie wykonane z materiałów niewiadomego pochodzenia. Jak chcesz tylko spróbować możesz wtedy kupić jednorazową Tengę, niekoniecznie jajko, są różne masturbatory od nich. Ciekawy jest też wynalazek o nazwie FiFi tylko do niego trzeba dokupować rękawy, które są jednorazowe. W każdym razie za 30 zł nie dostaniesz nic ciekawego chyba, że mówimy o jednorazowych. Jak chcesz coś dobrego i wielorazowego to masz Tenga Air Tech, Fleshlight Sex In a Can. Fleshlight Quickshot, Tenga 3D, ale to już są droższe zabawki 100-150 zł. Albo coś takiego Sygnowane logiem Dorcel, więc jakość będzie raczej w porządku, ale na pewno temu daleko do fleshlighta. Od razu musisz mieć na uwadze to, że o taki sprzęt trzeba odpowiednio zadbać czyszcząc go specjalnym cleanerem do zabawek erotycznych, jeżeli to jest cyberskóra np. fleshlight też trzeba pudrować mąką kukurydzianą, bo inaczej materiał staje się kleisty, do tego niektóre potrafią długo schnąć. Bardzo łatwe w czyszczeniu są Tenga 3D, FiFi, Fleshlight Quickshot tam też czas schnięcia jest szybki.
Awatar użytkownika
xxxturboxxxx
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Nick na ShowUp.tv:

Po masturbacji sztuczną pochwą na penisie a konkretnie na napletku pojawiła mi się czerwona plamka która mocno swędzi następnego dnia jak się to dotyka to jest na tym taka śmierdzaca wydzielina, a w następnych dniach to jakby zasycha ropa i robi się taka skorupka. Pochwe nawilżam kremem do rąk na początku dla lepszego poślizgu ale po pewnym czasie on wysycha a ja nadal wykonuje ten sam ruch i penis trochę się obciera więc na początku myślałem że o to chodzi że się tylko obtarł , ale teraz już się tym nie masturbuje skórka w tym miejscu nadal jest taka że się robi skorupa i swędzi itp. Nie wiem czy to jest może grzybica czy wina tej pochwy
Awatar użytkownika
james_b
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Twoja ulubienica z SU: slodka_kicia
Nick na ShowUp.tv:

james_b pisze:Po masturbacji sztuczną pochwą na penisie a konkretnie na napletku pojawiła mi się czerwona plamka która mocno swędzi następnego dnia jak się to dotyka to jest na tym taka śmierdzaca wydzielina, a w następnych dniach to jakby zasycha ropa i robi się taka skorupka. Pochwe nawilżam kremem do rąk na początku dla lepszego poślizgu ale po pewnym czasie on wysycha a ja nadal wykonuje ten sam ruch i penis trochę się obciera więc na początku myślałem że o to chodzi że się tylko obtarł , ale teraz już się tym nie masturbuje skórka w tym miejscu nadal jest taka że się robi skorupa i swędzi itp. Nie wiem czy to jest może grzybica czy wina tej pochwy

Jeśli jest tam coś więcej niż tylko otarcie, mam na myśli wydzielinę, to prawdopodobnie złapałeś grzyba, całkiem możliwe, że krem do rąk się do tego przyczynił-ma nieodpowiednie ph dla okolic intymnych, czym osłabia florę bakteryjną i łatwiej złapać infekcję -> teraz lekarz i maści.
I naprawdę z całego serca polecam do poślizgu przeznaczone do tego preparaty. Olejki, kremy itp. mogą mocno zaszkodzić naszemu zdrowiu.

Warto też zwracać uwagę na częstą dezynfekcję zabawek-przed i po użyciu, jeśli kupiłeś jakiś shit za 30 zł to przyjrzałabym się na twoim miejscu również temu gadżetowi...
Kropelka

Właśnie o tym pisałem. Co dokładnie kupiłeś? Te tańsze mogą być zrobione ze szkodliwych i niesprawdzonych materiałów. Poza tym nie używa się takich rzeczy jak krem do rąk, wazelina, olejki itd. do nawilżania miejsc intymnych a tym bardziej przy używaniu zabawki. Większość zabawek wymaga użycia tylko i wyłącznie lubrykantu na bazie wody, bo inny może uszkodzić materiał. Idź z tym do dermatologa a zabawkę wyrzuć i jak będziesz kupować następną zainwestuj w coś dobrej jakości od razu zaopatrując się w lubrykant na bazie wody, cleaner i specjalny puder z mąki kukurydzianej, jeżeli materiał tego wymaga np. fleshlight.
Awatar użytkownika
xxxturboxxxx
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

james_b, po co wydawać 30 zł? Toż to marnowanie pieniędzy jest :ugeek: Wystarczy Ci jedna lateksowa rękawiczka i masz taką pochwę, o jakiej każda kobieta marzy aby taką mieć!

Proszę, oto instrukcja jak coś takiego przygotować: https://youtu.be/98iDeoxuUIQ?t=5m12s
ShowUp.tv

Mówią o mnie na mieście, że ponoć to spoko typ, dużo pije, ale spoko typ.
Awatar użytkownika
Sadistik
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 56 razy
Podziękowano mu: 134 razy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

Wazon i kilo mielonego indyka
Rżniesz dwa dni... potem robisz kotlety i jesz.
Same plusy. indyk poza tym zdrowy a ponadto walisz w świeże mięsiwo.
Kilo mielonego indyka w hipermarketach 10 zł. Wazon pewnie masz.
A ponieważ i tak będziesz zjadał - to operacja bezkosztowa.
Znudzi się Indyk - masz inne mielone.
Potrzebujesz odrobiny luksusu - wal w tatara, ale przed jakąś imprezą.. później podaj gościom i pytaj się o impresje przy konsumpcji.
Darz Bór kawalerze i do dzieła.
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 15 razy
Podziękowano mu: 43 razy
Nick na ShowUp.tv: HenryChinaski

Proponuje tak używanie .. może niczego nie złapiesz.
Spoiler:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 24 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

james_b pisze:Po masturbacji sztuczną pochwą na penisie a konkretnie na napletku pojawiła mi się czerwona plamka która mocno swędzi następnego dnia jak się to dotyka to jest na tym taka śmierdzaca wydzielina, a w następnych dniach to jakby zasycha ropa i robi się taka skorupka. Pochwe nawilżam kremem do rąk na początku dla lepszego poślizgu ale po pewnym czasie on wysycha a ja nadal wykonuje ten sam ruch i penis trochę się obciera więc na początku myślałem że o to chodzi że się tylko obtarł , ale teraz już się tym nie masturbuje skórka w tym miejscu nadal jest taka że się robi skorupa i swędzi itp. Nie wiem czy to jest może grzybica czy wina tej pochwy

To wygląda na grzyba. :?
Awatar użytkownika
Ewa-Braun
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Twoja ulubienica z SU: The Rag
Nick na ShowUp.tv: Sabbath