PrzyLepka/3Stokrotka3

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: PrzyLepka/3Stokrotka3
30 wrz 2017, 12:08
Może mi się wydawało, ale privy tak średnio robi, na odczep się.

https://showup24.tv/PrzyLepka
https://showup24.tv/profile/PrzyLepka
Awatar użytkownika
Szukalemiznalazlem
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 30 wrz 2017, 11:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: PrzyLepka/3Stokrotka3
30 wrz 2017, 17:17
Szukalemiznalazlem pisze:Może mi się wydawało, ale privy tak średnio robi, na odczep się.

https://showup24.tv/PrzyLepka
https://showup24.tv/profile/PrzyLepka

Co masz na myśli? Byłeś u niej na privie?
Awatar użytkownika
NoMoreTears
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 233
Rejestracja: 16 sie 2017, 15:55
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Hebanovva
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: PrzyLepka/3Stokrotka3
30 wrz 2017, 22:03
Szukalemiznalazlem pisze:Może mi się wydawało, ale privy tak średnio robi, na odczep się.

https://showup24.tv/PrzyLepka
https://showup24.tv/profile/PrzyLepka


Jeśli 40 minut zamiast 20 wpisanych w czas priv, totalny luz i humor i szczerość, niewymuszona zabawa to na odwal się, to niech Ci będzie;)
Awatar użytkownika
kollin123
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 30 wrz 2015, 16:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: PrzyLepka/3Stokrotka3
30 wrz 2017, 23:07
kollin123 pisze:
Szukalemiznalazlem pisze:Może mi się wydawało, ale privy tak średnio robi, na odczep się.

https://showup24.tv/PrzyLepka
https://showup24.tv/profile/PrzyLepka


Jeśli 40 minut zamiast 20 wpisanych w czas priv, totalny luz i humor i szczerość, niewymuszona zabawa to na odwal się, to niech Ci będzie;)


Tak jak Kolega napisał, privki z Przylepką są zajefajne :) i każdemu śmiało mogę polecić
Awatar użytkownika
GhostWanderer007
SU-holik
SU-holik
Posty: 95
Rejestracja: 05 lis 2015, 16:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: GhostWanderer007


Re: PrzyLepka/3Stokrotka3
01 gru 2017, 17:04
Hejo, ktoś wczoraj PrzyLepkę złapał? Co tam u niej? Co porabiała?:)



www.BlogSU.pl
Awatar użytkownika
kollin123
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 30 wrz 2015, 16:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: PrzyLepka/3Stokrotka3
02 gru 2017, 23:12
kollin123 pisze:Hejo, ktoś wczoraj PrzyLepkę złapał? Co tam u niej? Co porabiała?:)


Była krótko , trochę się zakręciła i poszła , bez szału. Ogólnie jak wiadomo jej kariera na ShowUp.tv powoli się zakańcza ( ze względu na związek ) więc coraz radziej będzie widywana i nie ma co liczyć na jej występy.
Awatar użytkownika
intel
SU-holik
SU-holik
Posty: 54
Rejestracja: 09 gru 2015, 19:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: PrzyLepka/3Stokrotka3
04 gru 2017, 17:28
intel pisze:
kollin123 pisze:Hejo, ktoś wczoraj PrzyLepkę złapał? Co tam u niej? Co porabiała?:)


Była krótko , trochę się zakręciła i poszła , bez szału. Ogólnie jak wiadomo jej kariera na ShowUp.tv powoli się zakańcza ( ze względu na związek ) więc coraz radziej będzie widywana i nie ma co liczyć na jej występy.


Coś mnie się obiło o uszy. No i spoko, fajna dziewczyna, niech się dobrze wiedzie, oby była szczęśliwa:)

Dzięki za info.
Awatar użytkownika
kollin123
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 30 wrz 2015, 16:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: PrzyLepka/3Stokrotka3
11 gru 2017, 17:10
Złapaliście lepkę 3 grudnia około 2? Gg mi podpowiada, że wtedy była:D Wszystko u niej gra?:)
Awatar użytkownika
kollin123
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 30 wrz 2015, 16:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: PrzyLepka/3Stokrotka3
01 sty 2018, 11:27
Awatar użytkownika
chucky
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 304
Rejestracja: 15 lut 2016, 16:58
Lokalizacja: 127.0.0.1
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: mam ich kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: PrzyLepka/3Stokrotka3
24 kwie 2019, 15:29
On-line :)
https://showup24.tv/PrzyLepka
https://showup24.tv/profile/PrzyLepka

Uzupełniam brakujące posty:
kollin123 pisze:Hejo, ktoś Lepkę w piątek widział? Co tam u niej było?:)

NoMoreTears pisze:Witam. Z tego co widziałem to szybko się zawinęła. Była w plenerze.

Al Bundy pisze:uwielbiam ją , cycuszki 100/10 .szkoda ze wpada raz na 3 miesiące

kollin123 pisze:Cóż, jak zwykle czekałem, sprawdzałem, ale nie wtedy, kiedy była :D a długo siedziała, co tam się działo?

DruidX pisze:Właśnie nadaje, trochę pijana :P

tristandiablo pisze:Janusze niestety zepsuli zabawę i ewentualną grupową ...

kollin123 pisze:Nie mogłem wczoraj być, zajrzałem tylko na moment i Lepka była zła chyba. Cóż te Janusze zrobiLi?!

Al Bundy pisze:ciężko było oglądac bo ma neta z biedronki ,kiedyś jeszcze dawał jakos radę ale po zmianach co chwilę cieło , zwłaszcza ze zleciało sie 1200 onanistów :fap: :fap:

jedna z kilku osób która jak robi pokazik to jestem zmuszony :fap: ,ale nie było nic więc byłem grzeczny.

DruidX pisze:I znów jest :dance3:

kollin123 pisze:Sprawdzałem około 23.15 i poszedłem spać xD było lepiej niż poprzednio? Coś fajnego się działo?

DruidX pisze:Chyba ma problem z netem, bo jak tylko napisałem na forum to się pożegnała i poszła, mówiąc że dzisiaj jej net działa jeszcze gorzej niż wczoraj. Nie widziałem nic ciekawego :sad2:

kollin123 pisze:Była z 20 minutek temu, zajrzałem na chwilę tylko... :) może ktoś miał szczęście więcej popodziwiać / się dowiedzieć, pozdrawiam Panowie / Panie.

intel pisze:Była trochę dłużej , ogólnie trochę pokręciła się w majtkach w tanktopie bez stanika i znów przepadła na 2 miechy xd

faraon pisze:Szkoda ze tak rzadko wpada , fajna babeczka

Źródło: http://archive.fo/eiIoE , http://archive.fo/FSS1L .
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Re: PrzyLepka/3Stokrotka3
24 kwie 2019, 16:16
Teraz online:)

PS: Ona kiedyś pisała skąd jest ? :hi:
Awatar użytkownika
intel
SU-holik
SU-holik
Posty: 54
Rejestracja: 09 gru 2015, 19:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: PrzyLepka/3Stokrotka3
08 maja 2019, 19:41
intel pisze:Teraz online:)

PS: Ona kiedyś pisała skąd jest ? :hi:


Lepiej, żeby taka informacja nie wypłynęła, moim zdaniem, szanujmy jej prywatność.

Coś ciekawego robiła / mówiła nasza Lepka? Byłem w pracy oczywiście...

https://showup24.tv/PrzyLepka
https://showup24.tv/profile/PrzyLepka
Awatar użytkownika
kollin123
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 30 wrz 2015, 16:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: PrzyLepka/3Stokrotka3
09 maja 2019, 19:03
chuj tam skąd jest , ostatnio wyszedł njus ze ma ruchacza i pokazy jakies do dupy od razu , ma grona wiernych onaniastów ale nie wiem czy teraz pokazuje cokolwiek bo nie mam czasu czekac 2h na sutka.

ktoś sie załapał na priwka, pewnie czekał 3 lata .
Awatar użytkownika
Al Bundy
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 206
Rejestracja: 03 lut 2017, 17:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lisolek
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: PrzyLepka/3Stokrotka3
12 maja 2019, 01:23
Al Bundy pisze:chuj tam skąd jest , ostatnio wyszedł njus ze ma ruchacza i pokazy jakies do dupy od razu , ma grona wiernych onaniastów ale nie wiem czy teraz pokazuje cokolwiek bo nie mam czasu czekac 2h na sutka.

ktoś sie załapał na priwka, pewnie czekał 3 lata .



Faceta to już miała jakieś 2 lata temu i wtedy częstotliwość pokazów i ich odwaga zmalały znacząco, jakieś rozszady nastąpiły? Nie byłem na jej transmisji z półtora roku chociaż pewnie i tak nie byłbym tam mile widziany.

Że ma grono fanów to nie dziwota. Dla mnie ta dziewczyna to ewenement tego portalu - ciało modelki bielizny, smukła, szczupła, ale nie wychudzona figura, więc na żebrach marchewki czy selera się nie utrze, piersi topowe obok zauroczonaona (ktoś ją jeszcze pamięta?) i Zwyczajnej, te obłędne dziurki w miejscu gdzie plecy kończą swą szacowną nazwę, uśmiech jak z reklamy blendamedu czy innego colgate'u, bardzo kobiecy ciepły głos. Reszcie też nic do zarzucenia nie ma, ładne chociaż jeszcze trochę dziewczęce rysy twarzy, aż miło pomyśleć jak będzie wyglądać gdy dobije do 30tki i nabiorą one kobiecego wyglądu, cera też bez skazy, oczy świetne chociaż nie migdałowe, oprawa oczu ładnie komponuje się z resztą. Nie jest pustą, plastikową wymalowana lalą a mimo tak świetnego wyglądu nie zgrywa księżniczki i wydawała się dawniej lekko onieśmielona, jak ludzie rzucali jej napiwki. W dodatku wiecznie uśmiechnięta i miła. Niby jak to się mówi "there are plenty of fish in the sea" ale zebrać te cechy w całość to się okazuje, że się niezły diamencik tutaj trafił. Wiem de gustibus non est disputandum, ale rzesze oglądających, mimo, że nie pokazywała zbyt wiele pokazały, że gdyby chciała a żetoniarą nie była (może się to zmieniło), przez najbliższe parę lat o studencki budżet nie musiałaby się martwić.

Atmosferę na transmisjach jak pamiętam też potrafiła świetną zbudować, fajna tam publika zaglądała łącznie z lożą szyderców, naczelny to po zniknięciu Ojku i Cynamonki teraz zagląda pewnie tylko do niej.

A najbardziej mnie zastanawia co one tu robi z takimi cechami to powinna gdzieś teraz siedzieć przy kominku patrzyć na palące się polana ze swoim wybrańcem i sączyć porto, albo leżeć zapatrzona w gwiezdne niebo gdzieś w oddalonej głuszy, gdzie jeszcze choć pasmo drogi mlecznej widać i snuć wizje wspólnego życia. A nie występować na tum upadającym portalu. Dziwne to
Awatar użytkownika
StefenoIRL
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 11 maja 2019, 22:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: TakaJednaKlejąca
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: PrzyLepka/3Stokrotka3
12 maja 2019, 13:01
Twój post mnie wzruszył:) doprawdy piękna analiza! Szacunek!

Owszem Lepka jest w szczęśliwym związku i dobrze, bardzo ją lubię, nie raz gadałem i wiem, że w końcu jwat zadowolona. I zgadzam się, że ta kombinacja cech które opisał Stefano to jej sekret. Bo jest autentyczna i pełna uroku.
Odnośnie jej bywania na SU, to powiem tak: za względów zawodowych niemal nigdy nie udaje mi się na nią trafić czego żałuję, Ale nawet bez nagości lubię ją bardziej niż resztę showupowiczek.

Być może też Lepka nas zaskoczy jeszcze, zarówno jeśli chodzi o częstotliwość, jak i temperaturę występów;) tylko tyle mogę zdradzić:)

StefenoIRL pisze:
Al Bundy pisze:chuj tam skąd jest , ostatnio wyszedł njus ze ma ruchacza i pokazy jakies do dupy od razu , ma grona wiernych onaniastów ale nie wiem czy teraz pokazuje cokolwiek bo nie mam czasu czekac 2h na sutka.

ktoś sie załapał na priwka, pewnie czekał 3 lata .



Faceta to już miała jakieś 2 lata temu i wtedy częstotliwość pokazów i ich odwaga zmalały znacząco, jakieś rozszady nastąpiły? Nie byłem na jej transmisji z półtora roku chociaż pewnie i tak nie byłbym tam mile widziany.

Że ma grono fanów to nie dziwota. Dla mnie ta dziewczyna to ewenement tego portalu - ciało modelki bielizny, smukła, szczupła, ale nie wychudzona figura, więc na żebrach marchewki czy selera się nie utrze, piersi topowe obok zauroczonaona (ktoś ją jeszcze pamięta?) i Zwyczajnej, te obłędne dziurki w miejscu gdzie plecy kończą swą szacowną nazwę, uśmiech jak z reklamy blendamedu czy innego colgate'u, bardzo kobiecy ciepły głos. Reszcie też nic do zarzucenia nie ma, ładne chociaż jeszcze trochę dziewczęce rysy twarzy, aż miło pomyśleć jak będzie wyglądać gdy dobije do 30tki i nabiorą one kobiecego wyglądu, cera też bez skazy, oczy świetne chociaż nie migdałowe, oprawa oczu ładnie komponuje się z resztą. Nie jest pustą, plastikową wymalowana lalą a mimo tak świetnego wyglądu nie zgrywa księżniczki i wydawała się dawniej lekko onieśmielona, jak ludzie rzucali jej napiwki. W dodatku wiecznie uśmiechnięta i miła. Niby jak to się mówi "there are plenty of fish in the sea" ale zebrać te cechy w całość to się okazuje, że się niezły diamencik tutaj trafił. Wiem de gustibus non est disputandum, ale rzesze oglądających, mimo, że nie pokazywała zbyt wiele pokazały, że gdyby chciała a żetoniarą nie była (może się to zmieniło), przez najbliższe parę lat o studencki budżet nie musiałaby się martwić.

Atmosferę na transmisjach jak pamiętam też potrafiła świetną zbudować, fajna tam publika zaglądała łącznie z lożą szyderców, naczelny to po zniknięciu Ojku i Cynamonki teraz zagląda pewnie tylko do niej.

A najbardziej mnie zastanawia co one tu robi z takimi cechami to powinna gdzieś teraz siedzieć przy kominku patrzyć na palące się polana ze swoim wybrańcem i sączyć porto, albo leżeć zapatrzona w gwiezdne niebo gdzieś w oddalonej głuszy, gdzie jeszcze choć pasmo drogi mlecznej widać i snuć wizje wspólnego życia. A nie występować na tum upadającym portalu. Dziwne to
Awatar użytkownika
kollin123
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 30 wrz 2015, 16:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: PrzyLepka/3Stokrotka3
16 maja 2019, 15:43
Dziękuję za podziękowania, nie wiem czym sobie na nie zasłużyłem, retoryk ze mnie żaden, klecenie literek w jakieś sens mające zdania też raczej wychodzi mi z trudem, założę się, że wielu z jej widzów się z moją opinią zgodzi tylko nie mieli odwagi lub chęci tego napisać.

Ale nie o tym chciałem napisać, właściwie to powinien być PW do Ciebie kollin123, ale za mały mam staż na tym forum i nie mogę tego zrobić, szkoda, bo będzie to trochę za prywatne, ale cóż tam, trochę się obetnie mam nadzieje, że nie obrażę nikogo.

Nie da się ukryć, że dziewczyna da się lubić a po nawet trochę bliższym spotkaniu zyskuje jeszcze bardziej ja miałem to szczęście, że udało mi się kiedyś załapać na trochę dłuższą pogawędkę i rozbiła mnie ona na atomy, na moje nieszczęście przypłaciłem to przekonaniem, że raczej nie jestem oczekiwany na jej transmisjach, co też z małymi 2ma wyjątkami czynię.

Cieszy mnie to, że jej się układa - pod wieloma względami to dla mnie i pewnie nie tylko ale mnie to ideał kobiety (może jestem trochę staromodny, bardzo naiwny ale wierzę, że takie istnieją), mam szczęście obserwować kogoś takiego u siebie w rodzinie, który dzieli z bohaterką tego tematu nie tylko charakter. :winkextra:

Z drugiej strony bo ile jest Ona z tym samym facetem od tych 2 lat kiedy ogłosiła, że ma kogoś, ciężko mi uwierzyć, że w szczęśliwym związku facet mając taki diamencik toleruje tego trzeciego - ShowUp i biernie patrzy, że jego wybranka w jakimś sensie prostytuuje się tutaj. Czy Ty albo, ktoś inny pozwolił by to robić komuś, kogo się darzy jakimś tam uczuciem, bo jak to kiedyś jedna z inteligentniejszych nadających tutaj dziewczyn zapytała u siebie na transmisji czy taka prawdziwa miłość może istnieć w czasach, gdzie lojalność i intymność to puste frazesy? Zwłaszcza, że jako popularna, co nie dziwi nadająca chętnie jest nagrywana i wystawiana na wymianę, kiedyś jak jeszcze do niej zaglądałem ktoś się pochwalił, że znalazł na necie priwa z nią, dużo nie trzeba szukać i można się na to natknąć o zgrozo są i takie gdzie z racji specyfiki jej wyglądu można znając ją zidentyfikować - szkoda, żeby miała problemy za występy tu.

Sam nie wierzę, że piszę o kimś z występujących na tym portalu ale jeśli jest to ktoś taki to tylko Ona (swoją drogą najlepsze pseudo oddające charakter postaci pod nim się kryjącej) zasługuje spotkać kogoś na kogo "Ubi tu Gaia, ibi ego, Caius" odpowiedzieć z przekonaniem "Ubi tu Caius, ubi ego, Caia", czego jej życzę. Amen


Koniec ględzenia starego ramola, przepraszam jeśli kogoś obraziłem i nie miałem zamiaru wtrącać się w niczyje sprawy prywatne, a już tym bardziej życie uczuciowe - niestety zasady forum uniemożliwiły mi to - ale jak to pisałem w moim pierwszym poście dziwne to.
Awatar użytkownika
StefenoIRL
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 11 maja 2019, 22:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: TakaJednaKlejąca
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: PrzyLepka/3Stokrotka3
19 maja 2019, 06:35
jak tu slodko sie zrobilo :lol2:
Awatar użytkownika
kiler
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 27 sty 2018, 15:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: PrzyLepka/3Stokrotka3
26 maja 2019, 22:55
Awatar użytkownika
Al Bundy
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 206
Rejestracja: 03 lut 2017, 17:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lisolek
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: PrzyLepka/3Stokrotka3
27 maja 2019, 06:39
I co tam było u Lepki? Rozkręciła się?:)
Awatar użytkownika
kollin123
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 30 wrz 2015, 16:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: PrzyLepka/3Stokrotka3
28 maja 2019, 06:05
Awatar użytkownika
faraon
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 454
Rejestracja: 02 sie 2015, 18:13
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Nieobecni



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości