Nasze-klucze.com/pl

Aby uzyskać dostęp do działu należy napisać 10 postów
Regulamin forum
UWAGA !!! ZABRANIA SIĘ ZAMIESZCZANIA LINKÓW DO NAGRAŃ Z SHOWUP.TV BEZ ZGODY WŁAŚCICIELA PRAW AUTORSKICH
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Nasze-klucze.com/pl
27 kwie 2017, 13:49
Przeglądając internet natrafiłem na taką oto stronkę: http://www.nasze-klucze.com/pl. Można tam kupić dostęp do kont premium. Przykładowe hostingi i ceny:
Fileboom - 30 dni/56,99 zl, 90 dni/139,99 zl, 365 dni/369,99 zl
Keep2Share - 30 dni/58,99 zl, PRO30(?)/74,99 zl, 90 dni/139,99 zl, PRO90(?)/194,99 zl, 365 dni/369,99 zl
Publish2me - 30 dni/56,99 zl, 90 dni/139,99 zl, 365 dni/369,99 zl
Rapidgator - 30 dni/64,99 zl, 60 dni/119,99 zl, 90 dni/159,99 zl, 180 dni/199,99 zl, 365 dni/389,99 zl
Strona wygląda profesjonalnie, jest podany numer telefonu, e-mail, GG, Facebook, mają nawet konto na Allegro. Możliwość płatności t-payem, dotpayem lub zwykłym przelewem (uwzględniono chyba wszystkie popularne banki). Ponadto chwalą się statusem oficjalnego resellera w Polsce. Pytanie czy ktoś miał kiedyś z nimi styczność? Trochę boję się wysyłać kasę w ciemno, bo nie wiem, czy to nie jakaś ściema. A wy co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
aaaaaaaaa999
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 34
Rejestracja: 02 kwie 2017, 14:39
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Nasze-klucze.com/pl
27 kwie 2017, 15:42
aaaaaaaaa999 pisze:Trochę boję się wysyłać kasę w ciemno, bo nie wiem, czy to nie jakaś ściema. A wy co o tym sądzicie?


Dlatego lepiej nie kupować kota w worku i zawsze lepiej poczekać na jakieś wiarygodne info co do danej strony.

aaaaaaaaa999 pisze:A wy co o tym sądzicie?


ja myślę, że jedynie publish i fileboom mógłby u nich odnieść sukces. Choć ceny dość wysokie, jednak nie napisali ile GB jest w danym pakiecie, no chyba, że jest bez limitów (hehe).
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Nasze-klucze.com/pl
27 kwie 2017, 20:11
Jak zobaczyłem temat to myślałem że chodzi o dorabianie kluczy xd :D A tak serio to chyba się to średnio opłaca
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 15:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192


Re: Nasze-klucze.com/pl
27 kwie 2017, 20:55
aaaaaaaaa999 pisze:Ponadto chwalą się statusem oficjalnego resellera w Polsce.

Na stronie publish2.me nie ma nic o oficjalnych resellerach. Może warto zadzwonić i ich o to zapytać?
Być może, publish2.me i inne hostingi należą do jakiejś grupy/firmy i są resellerami danej firmy >.>

Poza publish2.me oraz upstore.net nie widzę sensu kupować premium - bo są darmowe generatory.
Chyba, że ktoś zamierza pobierać powyżej 100 plików, to wtedy jest to bardzo niewygodne, ale...
Premium/VIPy na generatorach/cboxach pozwalają pobierać z większej liczby hostingów, a czasami nawet dają bez reklam :)
Ale nie gwarantują 100% dostępu do danych hostingów.

Nie ma idealnego rozwiązania :(
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1471
Rejestracja: 04 mar 2017, 12:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: Nasze-klucze.com/pl
27 kwie 2017, 22:31
Fapka pisze:
aaaaaaaaa999 pisze:Ponadto chwalą się statusem oficjalnego resellera w Polsce.

Na stronie publish2.me nie ma nic o oficjalnych resellerach. Może warto zadzwonić i ich o to zapytać?
Być może, publish2.me i inne hostingi należą do jakiejś grupy/firmy i są resellerami danej firmy >.>

mi to smierdzi na kilometr przekretem,nic o firmie,poza tym ze ma swoja siedzibe na Seszelach,jak wynika z danych do przelewu.
Awatar użytkownika
opeth65
SU-holik
SU-holik
Posty: 80
Rejestracja: 16 maja 2016, 21:59
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: taktowna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: opeth65


Re: Nasze-klucze.com/pl
29 kwie 2017, 11:31
http://prem.link/hosts
Grab8.com

Tutaj premium kosztuje 9 dolców (około 35 PLN) za 30 dni, a obsługują każdy serwer (tylko upstore.net mają niestabilny, ale to nic dziwnego, jak czasami VPN/proxy trzeba do połączenia się).

Może jakby się forumowo składać na takie konto i jedna osoba pobierała i wstawiała dla innych to nie byłoby jakichś problemów...
Bo jak macie konto premium, a z różnych IP się logujecie to banicja nieuchronna, dlatego musi być jeden właściciel.
Zawsze można kupić większe plany, ale nie są znacznie bardziej opłacalne (z 30 centów przy 30 dniach do 28 centów przy 180 dniach).
30 centów to nawet nie jest 1,5 złotego. Na dzień.

Jakby ktoś był do tego chętny, to ja odpadam jako osoba mająca te konto - nie mam konta w banku (z pieniążkami) oraz szybkość mojego internetu nie jest najlepsza :p
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1471
Rejestracja: 04 mar 2017, 12:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: Nasze-klucze.com/pl
30 kwie 2017, 10:09
Pomysł dobry.
Awatar użytkownika
radu78
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 31 sty 2016, 19:10
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nie nadaje
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



Wróć do Download



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość