Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


W Banku Millenium księgowane są do godziny 12.
Awatar użytkownika
LobodA
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1466
Rejestracja: 06 cze 2019, 11:33
Podziękował: 119 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ja zleciłam w niedzielę wieczorem, też wyszło wczoraj o 10:48, mbank i nic
Awatar użytkownika
cześć_cześć
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 26 kwie 2019, 09:48
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: nie wiem
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




To dalej czekam ale powiem szczerze, że 1 raz mam taką sytuację zawsze jak mi zrealizowali miałam tego samego dnia na koncie a teraz dupa
Awatar użytkownika
Malamala000
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 526
Rejestracja: 05 kwie 2019, 18:41
Podziękował: 98 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sweet
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Selena_Selena




Podobno jest problem takze z zakupem zetonow.
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Ja pamiętam, że miałam wysłane w środę i przyszło mi w czwartek po południu :taunt.: Więc raczej dziś też tak będzie ale nie wiem z jakiej to przyczyny...
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Sexy_Lejdis pisze:Ja pamiętam, że miałam wysłane w środę i przyszło mi w czwartek po południu :taunt.: Więc raczej dziś też tak będzie ale nie wiem z jakiej to przyczyny...


Oby było tak jak mówisz...
Awatar użytkownika
cześć_cześć
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 26 kwie 2019, 09:48
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: nie wiem
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ja juz im meila napisalam chujom wy tez piszcie do nich drugi raz nie dajmh sie w chuja robic! Bo znowu bedziemy czekac miesiacami jak ich nie pinaglimu a oni pewnie kase gdzies lokuja
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




beznadzieja,
Zgadzam się ze wszystkim co napisałaś z wyjątkiem "marketingu". Mnie osobiście śmieszą takie odliczanki na siłę przedłużane. Wydaje mi się że lepiej "łapać" klienta na dłuższy okres czasu niż na 1 priva czy grupową. Kiedyś była większa integracja z widzem i ludzie chętniej i częściej wracali na SU ale to moja ocena i nie każdy musi się z tym zgadzać.

LobodA,
co do tej historyjki którą przytoczyłaś...dziewczyna się nie sprzedała za marne 5 złotych, co w tym złego? Pokazała, że ma charakter i pierwszy lepszy sęp nie będzie żerował na niej. Może następnego dnia wrócił i dał jej tyle ile chciała
Ty się będziesz starała, robiła wygibasy a np. taka Kocurek siedząc czy leżąc zgarnie więcej niż Ty, jak myślisz dlaczego? Są dziewczyny, które dostają żetony tylko za to że ktoś je lubi i nie muszą się rozbierać

i pamiętaj, że to wolny kraj i każdy ma swobodę wypowiedzi ;)

ZmysłowaOna23 pisze:Typer to dlaczego nie ma tych przelewow jakby byla jakas modernizacja bylo by info na stronie banku

odpowiedź jest prosta - nie wysłali ów przelewów. To że macie je w zrealizowanych to teoria a w praktyce jest jak widzicie. Jak pomyślicie logicznie to jest to chyba mało prawdopodobne aby kilka banków miało awarię? Jeśli nie wierzycie to zróbcie sobie przelew do samej siebie z innego banku, gwarantuje że dojdzie.

Jeśli zmienił się właściciel to biorę pod uwagę, że w pierwszej kolejności pieniądze idą na kredyt za zakup SU a dopiero w drugiej kolejności jesteście Wy. Nie wiem nawet czy faktycznie zmienił się właściciel, to takie przemyślenie na szybko..
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 19:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Witam, czy zlecili komuś dzisiaj?
Awatar użytkownika
Ciekawa
SU-holik
SU-holik
Posty: 150
Rejestracja: 28 gru 2017, 22:03
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Mi to sie zdaje ze oni pozlecali na swojw konto te przelewy i beda nas teraz zwodzić

Mi nie zlecali a tym co wczorwj zlecili nadal nie doszly. Robia nas w chuja. Piszcie wszystkie do nich na kontakt na dole strony
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




ZmysłowaOna23 pisze:Mi to sie zdaje ze oni pozlecali na swojw konto te przelewy i beda nas teraz zwodzic

Ale po co niby mieliby robić to na swoje konta?:D Przecież oni mają te pieniądze na swoich kontach. :) Odkręcą to, pewnie dziś wszystim dojdą albo cofną żetony.
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Jeszcze mi się nie zdarzyło by nie oddali pieniędzy. Co do koleżanki której zlecili i miała w środę po południu. Kiedy to było
Awatar użytkownika
LobodA
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1466
Rejestracja: 06 cze 2019, 11:33
Podziękował: 119 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Spokojna- zeby nas zwodzic i mataczyc i przeciagac cala sytuacje
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




LobodA pisze:Do faceta który pyta kiedy, to nie ma znaczenia bo przerw został zrealizowany i nie ma na koncie o tym rozmawiamy. Już wyczuwam ze nie wiesz o co chodzi. Przelewy do polskiego banku maja 24h

Pytam właśnie dlatego że to na czym się znam to handel zagraniczny i to jak wyglądają przelewy z różnych (czasem bardzo dziwnych) krajów wiem trochę lepiej.

EDIT: Ciebie też tu cytuję bo rozumiem ze piszecie o tym samym.
ZmysłowaOna23 pisze:Zlecony = oczekujacy = do 7 dni
Zrealizowany = na koncie tego samego dnia w sesji.

Rozumiesz
A rozchodzi sie o to ze czesc dziewczyn ma juz jako niby zrealizowany wcziraj a pieniedzy nie ma na kontach !. Minely juz 24h do chuja pana

Znowu nas w chuja robia jak nic. To jest niemozliwoscia zeby nadal nie bylo forsy



Banki mają klika standardów płatności w których działają. U nas ten najbardziej powszechny to SWIFT (tym bardziej że środki idą z USA), i wg tego standardu przelew może iść ok 3 dni. Możliwe jest że jeśli oni zlecają przelew ze swojego konta w USA to on może potrzebować do 3 dni aby zostać zaksięgowanym na koncie z którego środki będą przekazane Wam, w takich przelewach często biorą udział banki pośredniczące, i ten przelew (może przechodzić przez kilka banków). Do tego jeśli dane osobowe które podałaś na SU różnią się z tymi na koncie to też może dochodzić do opóźnień, i nie ma znaczenia to że ostatnio było szybko, bo każdy przypadek jest traktowany indywidualnie i czasem komputer wyświetli info żeby sprawdzić taki przelew (dane) ręcznie.

Co do przelewów z SU to na pewno nie wysyłają oni pieniędzy systemami księgującymi w czasie rzeczywistym bo to po pierwsze kosztuje, po drugie tak się robi przelewy na kilkaset tysięcy i więcej.

Co do standardu SWITF to przyjmuje się że przelew idzie 3 dni (ale może iść i klikanaście)

I jeszcze ponieważ wyczuwasz, że nie wiem o co chodzi, (a lubię wiedzieć) możesz mi napisać skąd masz informację że przelewy zagraniczne mają 24 godziny na dojście do Polskiego banku.
SU realizuje wypłatę w 7 dni roboczych, a to ile zajmie to bankom na przelanie ich na Twoje (Wasze) konto to też może być kwestia 1-3 dni. W skrajnych przypadkach do kilkunastu. (ale w przypadku takich prostych powiązań to Wam raczej nie grozi)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




Do faceta jakie zagraniczne banki, oni wysyłają ze zwykłego banku spółdzielczego . Maja 24 h, a ja mam specjalność finanse i bankowość po sgh akurat. Znowu się wypowiadasz i nie wiesz. To nie idzie z żadnego zagranicznego banku xd Nawet przelewy można zlecać tylko na polskie banki
Awatar użytkownika
LobodA
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1466
Rejestracja: 06 cze 2019, 11:33
Podziękował: 119 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Nigdy nam przelew nie szedl 3 dni bo to z banku polskiego na bank polski. Zawsze kolo 15 byl.
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




ZmysłowaOna23 pisze:Spokojna- zeby nas zwodzic i mataczyc i przeciagac cala sytuacje

Coś Ty, im takie zamieszanie też nie jest na rękę. Widziałaś doskonale, że oni wcale się nie przejmują niczym, gdyby nie chcieli wypłacać, to zwyczajnie wstrzymaliby przelewy, albo wczoraj puścili wszystkim, bo i czemu nie wszystkim skoro to wałek. Ale to nie wałek pewnie :D Obstawiam, że coś im się popsuło (jak to u nich:D), nie panikujmy. :)
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Padłam środki idą z USa haha. Wcześniej Millenium i PKO, teraz spółdzielczy. Nawet my możemy tylko na polskie konta. Co zabawne, na prosifilu mnie pytają czy jestem z polski albo mówią po angielsku. Jak im mówię ze to polski portal i zagraniczne laski musiałyby mieć polskie konta to oni w szoku.
Awatar użytkownika
LobodA
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1466
Rejestracja: 06 cze 2019, 11:33
Podziękował: 119 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




LobodA pisze:Padłam środki idą z USa haha. Wcześniej Millenium i PKO, teraz spółdzielczy. Nawet my możemy tylko na polskie konta. Co zabawne, na prosifilu mnie pytają czy jestem z polski albo mówią po angielsku. Jak im mówię ze to polski portal i zagraniczne laski musiałyby mieć polskie konta to oni w szoku.


Bo myślą, że Ukrainką jesteś :D Zobacz ile ich ostatnio na portalu.:) Gdzie znalazłaś informację, że tylko na polskie konta można wypłacać?:) Nie ma takiej informacji ani w regulaminie ani w zakładce wypłat.
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Od nich dostałam takie info i jest w regulaminie.
Awatar użytkownika
LobodA
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1466
Rejestracja: 06 cze 2019, 11:33
Podziękował: 119 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: bezloginu i 92 gości