banany_mi_smakuja/vikibrunetka / BananowaLodziareczka (ZB)

Zbiornikowa społeczność - zbiornik.com / zbiornik.tv
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
pussycat pisze:Nie miała nic innego na celu, prócz zwiększania sobie fajmu... cudzym kosztem...

Tyle, że ta osoba wcześniej jej kosztem fejm sobie zwiększała :nea:

https://showup24.tv/vikibrunetka
https://showup24.tv/profile/vikibrunetka

https://showup24.tv/banany_mi_smakuja
https://showup24.tv/profile/banany_mi_smakuja
Awatar użytkownika
CzarnaMamba
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 29 lip 2016, 18:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Konefka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: banany_mi_smakuja
19 sie 2016, 03:25
MhM.. BIEDACTWO... naigrywające się cudzym kosztem... i czerpiące zyski z hejtu.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: banany_mi_smakuja
20 sie 2016, 14:43
dziwna postać... Ma ciekawą wymowę poszczególnych nazw np. " ESJUU " chodzi o SU :D czy " DAJCZMAN " chodzi o taki sklep z butami :biggrin:
Awatar użytkownika
MRX_SU
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 241
Rejestracja: 09 lut 2016, 01:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: no która?;>
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: banany_mi_smakuja
20 sie 2016, 16:56
O kurczątko! - Profil jest pusty. Chyba komuś jeszcze nie spodobały się te obraźliwe memy - i albo ban, albo została zmuszona do usunięcia ich. Tak, czy siak... sorry za mój ostatni bełkot: "fajmu" - aż mnie oczy zabolały! Chodziło mi o fejm, w rzeczy samej. :blush:
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: banany_mi_smakuja
21 sie 2016, 02:26
Nowy nick - https://showup24.tv/vikibrunetka

Opis trans:

'podobno miało mnie sczyscic z tego portalu głupie zdziry'
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: banany_mi_smakuja
21 sie 2016, 03:43
Od paru godzin nawija na ToxicAngel ,na SzefowaSzefowTegoBurdelu i na Joankę od szmat wyzywa, żałosne to i żenujące.
I jeszcze do tego pierniczy, że to dla beki robi. To tak jakby komuś splunąć w twarz a jak sie oburzy to powiedzieć , że to w żartach.
Totalne dno, zrównała się poziomem z ToxicAngel.
Mano_Negra


Re: banany_mi_smakuja
21 sie 2016, 03:47
Mano_Negra pisze:Od paru godzin nawija na ToxicAngel ,na SzefowaSzefowTegoBurdelu i na Joankę od szmat wyzywa, żałosne to i żenujące.
I jeszcze do tego pierniczy, że to dla beki robi. To tak jakby komuś splunąć w twarz a jak sie oburzy to powiedzieć , że to w żartach.
Totalne dno, zrównała się poziomem z ToxicAngel.

Nie przesadzaj, na toxa słusznie pluje. Po co szuka fejmu na innych laskach. Te wszystkie lilije powinny pokazać toxowi ,że tak nie wolno :acute:
Awatar użytkownika
CzarnaMamba
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 29 lip 2016, 18:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Konefka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: banany_mi_smakuja
21 sie 2016, 03:53
CzarnaMamba pisze:
Mano_Negra pisze:Od paru godzin nawija na ToxicAngel ,na SzefowaSzefowTegoBurdelu i na Joankę od szmat wyzywa, żałosne to i żenujące.
I jeszcze do tego pierniczy, że to dla beki robi. To tak jakby komuś splunąć w twarz a jak sie oburzy to powiedzieć , że to w żartach.
Totalne dno, zrównała się poziomem z ToxicAngel.

Nie przesadzaj, na toxa słusznie pluje. Po co szuka fejmu na innych laskach. Te wszystkie lilije powinny pokazać toxowi ,że tak nie wolno :acute:

Jak dla mnie mogą się wzajemnie pozabijać.
Mano_Negra


Re: banany_mi_smakuja
22 sie 2016, 13:41
Mano_Negra pisze:Od paru godzin nawija na ToxicAngel ,na SzefowaSzefowTegoBurdelu i na Joankę od szmat wyzywa, żałosne to i żenujące.
I jeszcze do tego pierniczy, że to dla beki robi. To tak jakby komuś splunąć w twarz a jak sie oburzy to powiedzieć , że to w żartach.
Totalne dno, zrównała się poziomem z ToxicAngel.


No może i dla beki to robi,raczej ciężko je rozgryźć ;) ale żałosne jest też to,że niektórzy siedzą do 5 rano i słuchają tych kilkugodzinnych wypowiedzi,widać,że uzależnienie od internetu i świata showupowskiego jest już zbyt duże,za kilka lat będziecie wyglądać jak zombie,może pomyślcie nad jakąś terapią...
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1069
Rejestracja: 20 lis 2015, 14:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Jakiś tydzień temu chyba miała weekend z Lady301 ? Ale za bardzo to nie szalały, pomimo obietnic
Awatar użytkownika
lordfixu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 491
Rejestracja: 23 gru 2015, 19:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fixu20


Tak miała wspólną transmisję z Lady301 .
Awatar użytkownika
BasiazLodzikowa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1421
Rejestracja: 18 lis 2015, 21:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


lordfixu pisze:Jakiś tydzień temu chyba miała weekend z Lady301 ? Ale za bardzo to nie szalały, pomimo obietnic


Trochę Cie chyba jednak ominęło ;p
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


lordfixu pisze:Jakiś tydzień temu chyba miała weekend z Lady301 ? Ale za bardzo to nie szalały, pomimo obietnic


Bo chlały:-)
I były w tym 100 x razy bardziej naturalne niż Pani Wredna (hi,hi... ha, ha.... - pokazać koleżankę...) Paula razem z towarzyszką.
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


skoro chciały, to czemu nic nie pokazały? :D pamiętam że dobrych kilka godzin siedziały w wannie, nawet swoje potrzeby załatwiały w środku zamiast wstać i skorzystać z klopa ;) na koniec do wanny wskoczył jakiś typek i w tej wodzie twarz sobie przemył... :bad:
Awatar użytkownika
MRX_SU
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 241
Rejestracja: 09 lut 2016, 01:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: no która?;>
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HenryChinaski1 pisze:
lordfixu pisze:Jakiś tydzień temu chyba miała weekend z Lady301 ? Ale za bardzo to nie szalały, pomimo obietnic


Bo chlały:-)
I były w tym 100 x razy bardziej naturalne niż Pani Wredna (hi,hi... ha, ha.... - pokazać koleżankę...) Paula razem z towarzyszką.

a Wredna kiedykolwiek byla naturalna???
Awatar użytkownika
CWANY GAPA
SU-holik
SU-holik
Posty: 127
Rejestracja: 14 cze 2016, 12:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


CWANY GAPA pisze:
HenryChinaski1 pisze:
lordfixu pisze:Jakiś tydzień temu chyba miała weekend z Lady301 ? Ale za bardzo to nie szalały, pomimo obietnic
<br abp="826"><br abp="827">Bo chlały:-)<br abp="828">I były w tym 100 x razy bardziej naturalne niż Pani Wredna (hi,hi... ha, ha.... - pokazać koleżankę...) Paula razem z towarzyszką.
<br abp="829">a Wredna kiedykolwiek byla naturalna???

ja ją widziałem bez tapety, liczy się? :D
Awatar użytkownika
MRX_SU
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 241
Rejestracja: 09 lut 2016, 01:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: no która?;>
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Witam. Pozwólcie, że Wam coś objaśnię (postaram się pokrótce).
Pani Toxic początkowo nic mi nie zrobiła poza tym, że mnie zbanowała po fakcie, jak zobaczyła, że się śmieję z antytransmisji. Nawet nie dała sobie wytłumaczyć, ze nie śmiałam się z niej, lecz z pomysłów autora, tejże antytransa. Następnie zaczęła po mnie jechać jak po bandzie. Następnie jej koleżanki przychodzą i mi wyzywają od kurew i alkoholiczek, szczycą się, ze sa piękne, zgrabne i powabne, hejtujcc mi transmisję.

Pani Joanna_pl sprzedała mi pieska, a po mojej imprezce na SU, twierdząc, że ja zaniedbuje "CYT... JEJ PIESKA" KAZE MI GO ZWRÓCIĆ, STRASZĄC MNIE, ŻE WEZWIE NA MNIE ANIMALSÓW. Mi po prostu ręce opadają. SPRZEDAŁEŚ ZWIERZĘ, ZA KTÓRE otrzymałeś uczciwą zapłatę? No to trzy chuje w bok.
I co chwila, co mam transmisje przychodzi i mi pierdoli o moim piesku i, ze żałuje, że go mi sprzedała, każe zwracać i przyjedzie do Wawy ze znajomymi i mi go zabierzę a kasę rzuci mi w mordę.
A mój i podkreślam, że on jest MÓJ, bo za niego zapłaciłam a nie jej. SPRZEDAŁAŚ - TO SPRZEDAŁAŚ - WŁASNOŚĆ PRZENIOSŁEŚ NA INNĄ OSOBĘ.
Mój piesek YORK ma 6 miesięcy prawie, mam go cztery miesiące i nauczyłam go załatwiać się na dworze, informować mnie, że mu się chce, potrafi aportować, pływać w rzece, biegać ze mną po lesie i trzyma się nogi i nie muszę go prowadzać na smyczy.

Zazdrości mi tego, że mam podejście do psów, chociaż ją o tym informowałam, bo całe życie żyłam ze zwierzętami.

Mój Czakuś jest mądrym pieskiem, nie jest szczekliwy i musze go jeszcze wielu żeczy nauczyć a ją to wkurwia.

Oskarża mnie, że rozpowiedziałam jej adres ludziom z SU i numer telefonu. Dziwne, bo z tyloma dziewczynami co się widziałam, żadnej czegos takiego nie zrobiłam i żadna się nie skarżyła a joanka i owszem.

Ludziska, pamiętajcie, że nic się nie dzieje bez przyczyny a ludzka głupota i hejt mnie razi, ale nie będę dłużna.

Teraz ona już i tak poszła po bandzie tym co zrobiła, ale nie powiem teraz co , bo i tak zaraz zaczną o tym gadać i się nasmiewać. Powinnam za to pojechać do niej i załatwić to "inaczej". Tyle w temacie

Pozdrawiam was miło
Ania:-)
Awatar użytkownika
vikibrunetka
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 24 sie 2016, 21:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Superwomen13.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vikibrunetka


i sorry za słowo "żeczy" - ma się rozumieć "rzeczy".

Dodatkowo, żeby o pieska komuś cisnąć .............. chore to. Nie pocisnęłam im dlatego, że mnie one wkurzają, tylko raczej żenują a Toxic nie jest żadną gwiazdą.

Nigdy nic nie mówię o diablicy_brzydkiej o ance perle, ggdzie one obydwie mają klasę ani tym bardziej o innych pięknych dziewczynach.

Ale jak ktoś po mnie jedzie i nie wiadomo dlaczego, to dłużna nie będę. Wiedziałam, że mi nika i profil zbanują i żetony, doskonale wiedziałam, nawet żetonów nie wypłaciłam, bo mam to w d......... głęboko. Rzecz jasne za te zdjęcia, co wrzuciłam na profil. Zrobiłam to po to by je "wkurzyć" po prostu a nie, żeby sobie oglądalność podwyższać, bo i tak mam niezłą i więcej nie potrzebuję:-)

I pamiętajmy, że sa ludzie i ludziska oraz krzesła i zwykłe taborety.....
Pozdrawiam
ANia
Awatar użytkownika
vikibrunetka
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 24 sie 2016, 21:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Superwomen13.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vikibrunetka


Książkowy wręcz przykład znajomości, przyjaźni zawieranej w internecie. Nie popartej żadnym solidnym fundamentem, a opartej wyłącznie na wspólnej niechęci do tego samego wroga. Nie wiedzieć kiedy, takie "solidne" podstawy burzą się, zamieniając niedawne jeszcze koleżanki w nienawistne antagonistki. ;)

Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie!
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ja jestem CACY, to ona ,tamta jest be, be be !
Obie jesteście siebie warte.
Jak można nie mieć cienia samokrytyki /
TU JUŻ NAWET PSYCHIATRA NIE POMOŻE
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 02:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Zbiornik.com Zbiornik.tv



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości