Madd_show/Maddie/Maddison/IIIlI_m_a_d_d_i_s_o_n_Ill

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Robinek29 pisze:
MarceL_ pisze:Człowieku masz trudności z czytaniem że zrozumieniem....to że Madd jest na SU nie znaczy że jest jakaś gorsza no i żadna laska na SU nie jest taka sama w realu jak na SU


Nadal twierdzę, zmień lekarza misiaczku... :rofl:

Piszę prawdę to już zmień lekarza tak :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: nie uda wam się zniszczyć Maddie bo fani wiedzą jaka jest naprawdę a wam pozostało tylko pisanie które tylko wam sprawia satysfakcję.NARA
Awatar użytkownika
MarceL_
SU-holik
SU-holik
Posty: 95
Rejestracja: 04 sty 2020, 19:45
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: są takie dwie wariatki :D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ty misiu ale ja się śmieję z Ciebie a nie z Niej... :lol2:
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Robinek29 pisze:Ty misiu ale ja się śmieję z Ciebie a nie z Niej... :lol2:

A co ja takiego śmiesznego napisałem? wyjaśnij mi to proszę bo nie rozumiem Ciebie?
Awatar użytkownika
MarceL_
SU-holik
SU-holik
Posty: 95
Rejestracja: 04 sty 2020, 19:45
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: są takie dwie wariatki :D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Robinek29 pisze:Nic nic, idealny materiał na żonę, nic tylko brać

z całą sympatią dla Maddie i innych nadających do szyi, pisanie kobietom że są piękne, albo idealizowanie ich w swoich wyobrażeniach, że wyglądają tak jak ich figury (które bardzo często są zajebiste)
to trochę jak randka z muzułmanką :) nigdy nie wiesz co pod kominiarką :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




tomoxx pisze:
Robinek29 pisze:Nic nic, idealny materiał na żonę, nic tylko brać

z całą sympatią dla Maddie i innych nadających do szyi, pisanie kobietom że są piękne, albo idealizowanie ich w swoich wyobrażeniach, że wyglądają tak jak ich figury (które bardzo często są zajebiste)
to trochę jak randka z muzułmanką :) nigdy nie wiesz co pod kominiarką :)

Jakiej by nie miała twarzy to jest kobietą o fajnym charakterze i złego słowa o niej napisać nie mogę....poza tym tylko głupcy patrzą na wygląd.Pozdro
Awatar użytkownika
MarceL_
SU-holik
SU-holik
Posty: 95
Rejestracja: 04 sty 2020, 19:45
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: są takie dwie wariatki :D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Robinek29 pisze:Nic nic, idealny materiał na żonę, nic tylko brać :lol2: :rofl:

Abstrahując całkowicie od Kini, mam do Ciebie pytanie!
A skąd wiesz z kim się (o)żenisz(łeś)? ;) W jaki sposób to sprawdzasz i skąd masz tę pewność, że Twa wybranka nie dorabiała np. na studiach jako prostytutka? Albo że się zwyczajnie puszczała?

Tak mi się a propos tego pytania, przypomina taki mój stary wpis na nieistniejącym już blogu:

Kod: Zaznacz cały
https://web.archive.org/web/20170407181131/https://nazwa.pl/blog/mezczyzno-co-bys-zrobil-gdyby-najblizsza-ci-osoba-dziewczyna-zona-siostra-matka-albo-corka-okazala-sie-prostytutka/
Dawniej, na forumsu.pl miałem nick "Cichy Bob" - nie mylić z "Cichy_Bob" a następnie "Bobek"...
https://forumsu.de/member/Cichy%20Bob/
Awatar użytkownika
Cichy Bob
SU-holik
SU-holik
Posty: 195
Rejestracja: 17 gru 2016, 01:50
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Cichy Bob pisze:
Robinek29 pisze:Nic nic, idealny materiał na żonę, nic tylko brać :lol2: :rofl:

Abstrahując całkowicie od Kini, mam do Ciebie pytanie!
A skąd wiesz z kim się (o)żenisz(łeś)? ;) W jaki sposób to sprawdzasz i skąd masz tę pewność, że Twa wybranka nie dorabiała np. na studiach jako prostytutka? Albo że się zwyczajnie puszczała?

Tak mi się a propos tego pytania, przypomina taki mój stary wpis na nieistniejącym już blogu:

Kod: Zaznacz cały
https://web.archive.org/web/20170407181131/https://nazwa.pl/blog/mezczyzno-co-bys-zrobil-gdyby-najblizsza-ci-osoba-dziewczyna-zona-siostra-matka-albo-corka-okazala-sie-prostytutka/



Pewności nie ma nigdy i chyba nie trzeba dociekać tego co było przed poznaniem się, bo raczej każdy coś ma za uszami...
Moim zdaniem każdy obiera sam swoją drogę.
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




MarceL_ pisze:Zgadzam się jest jedną z najlepszych na SU (ciało boskie ale charakter i dobroć jej to coś co przyciąga najbardziej) Maddie jest kobietą numer jeden :heart:


MarceL_ pisze:Wychodzę z założenie że jak się nie zna osoby osobiście (nigdy nawet nie zamieniło się słowa na żywo) to się nie OCENIA...na forum większa ilość osób wie najlepiej kto jaki jest (nie znając danej osoby) to jest internet i tu każdy może być kim chce.Mam nadzieje że zrozumiałeś mój przekaz.


Nie zauważyłeś, że w tych Twoich wypowiedziach coś zgrzyta?
Założenie dobre, ale skoro już tak twierdzisz, to wypadałoby zacząć od siebie. ;)

Zakochańcy, zakochańcy...
Zakochańcy są wśród nas,
Zakochańcy nie pierwszy raz,
Tak po prostu bez pamięci zakochańcy.
Maja po dwadzieścia lat,
Mają swój beztroski świat,
Zakochańcy, zakochańcy...
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 19:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




MarceL_ pisze:Jakiej by nie miała twarzy to jest kobietą o fajnym charakterze i złego słowa o niej napisać nie mogę


ja też do niej nic nie mam wydaje się bardzo rozsądna, i mówi z sensem.
Napisałem to w dyskusji pod jej tematem ale chodziło mi o wszystkie nadające na SU bez buzi, że nie rozumiem zakochańców którzy zauroczą  się figurą nie widząc buzi.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




maxim pisze:
MarceL_ pisze:Zgadzam się jest jedną z najlepszych na SU (ciało boskie ale charakter i dobroć jej to coś co przyciąga najbardziej) Maddie jest kobietą numer jeden :heart:


MarceL_ pisze:Wychodzę z założenie że jak się nie zna osoby osobiście (nigdy nawet nie zamieniło się słowa na żywo) to się nie OCENIA...na forum większa ilość osób wie najlepiej kto jaki jest (nie znając danej osoby) to jest internet i tu każdy może być kim chce.Mam nadzieje że zrozumiałeś mój przekaz.


Nie zauważyłeś, że w tych Twoich wypowiedziach coś zgrzyta?
Założenie dobre, ale skoro już tak twierdzisz, to wypadałoby zacząć od siebie. ;)

Zakochańcy, zakochańcy...
Zakochańcy są wśród nas,
Zakochańcy nie pierwszy raz,
Tak po prostu bez pamięci zakochańcy.
Maja po dwadzieścia lat,
Mają swój beztroski świat,
Zakochańcy, zakochańcy...

Zgrzyta? Bardzo miła osoba którą miło się ogląda i słucha....NIC WIĘCEJ Nie będę oszukiwać że mój gust ale do zakochania to raczej daleko tym bardziej że to tylko znajomość internetowa
Awatar użytkownika
MarceL_
SU-holik
SU-holik
Posty: 95
Rejestracja: 04 sty 2020, 19:45
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: są takie dwie wariatki :D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




tomoxx pisze:
MarceL_ pisze:Jakiej by nie miała twarzy to jest kobietą o fajnym charakterze i złego słowa o niej napisać nie mogę


ja też do niej nic nie mam wydaje się bardzo rozsądna, i mówi z sensem.
Napisałem to w dyskusji pod jej tematem ale chodziło mi o wszystkie nadające na SU bez buzi, że nie rozumiem zakochańców którzy zauroczą  się figurą nie widząc buzi.

Nie no luz...rozumiem Ciebie bardzo dobrze i nic nie ma do Ciebie
Awatar użytkownika
MarceL_
SU-holik
SU-holik
Posty: 95
Rejestracja: 04 sty 2020, 19:45
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: są takie dwie wariatki :D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




MarceL_ pisze:Zgrzyta? Bardzo miła osoba którą miło się ogląda i słucha....NIC WIĘCEJ Nie będę oszukiwać że mój gust ale do zakochania to raczej daleko tym bardziej że to tylko znajomość internetowa


A nie? Nic więcej a już zdążyłeś ocenić jej charakter i dobroć, chociaż sam twierdzisz, że jak się nie zna osoby osobiście (nigdy nawet nie zamieniło się słowa na żywo) to się nie OCENIA bo to tylko internet i każdy może być kim chce... :lol:

Zakochańcy, zakochańcy...
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 19:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




maxim pisze:
MarceL_ pisze:Zgrzyta? Bardzo miła osoba którą miło się ogląda i słucha....NIC WIĘCEJ Nie będę oszukiwać że mój gust ale do zakochania to raczej daleko tym bardziej że to tylko znajomość internetowa


A nie? Nic więcej a już zdążyłeś ocenić jej charakter i dobroć, chociaż sam twierdzisz, że ak się nie zna osoby osobiście (nigdy nawet nie zamieniło się słowa na żywo) to się nie OCENIA bo to tylko internet i każdy może być kim chce..:lol:

Zakochańcy, zakochańcy...

"jak się nie zna osoby osobiście (nigdy nawet nie zamieniło się słowa na żywo) to się nie OCENIA[/b] bo to tylko internet i każdy może być kim chce..." bardziej tu chodziło mi o hejt a nie moje uczucia więc mylisz się co do tego zakochania :lol:
Awatar użytkownika
MarceL_
SU-holik
SU-holik
Posty: 95
Rejestracja: 04 sty 2020, 19:45
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: są takie dwie wariatki :D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




MarceL_ pisze:"jak się nie zna osoby osobiście (nigdy nawet nie zamieniło się słowa na żywo) to się nie OCENIA[/b] bo to tylko internet i każdy może być kim chce..." bardziej tu chodziło mi o hejt a nie moje uczucia więc mylisz się co do tego zakochania :lol:


To ty się mylisz i gubisz w swoich zeznaniach...
Jak ktoś pisze o kimś źle, to nie powinien, bo przecież nie zna osoby osobiście i nie może jej OCENIAĆ, ale jak ktoś wystawia słodką laurkę, to już może OCENIAĆ, chociaż też jej nie zna osobiście. Gdzie tu różnica???
Uwielbiam rozkminiać logikę zakochańców w poniedziałkowe przedpołudnie! :lol:
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 19:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




maxim pisze:
MarceL_ pisze:"jak się nie zna osoby osobiście (nigdy nawet nie zamieniło się słowa na żywo) to się nie OCENIA[/b] bo to tylko internet i każdy może być kim chce..." bardziej tu chodziło mi o hejt a nie moje uczucia więc mylisz się co do tego zakochania :lol:


To ty się mylisz i gubisz w swoich zeznaniach...
Jak ktoś pisze o kimś źle, to nie powinien, bo przecież nie zna osoby osobiście i nie może jej OCENIAĆ, ale jak ktoś wystawia słodką laurkę, to już może OCENIAĆ, chociaż też jej nie zna osobiście. Gdzie tu różnica???
Uwielbiam rozkminiać logikę zakochańców w poniedziałkowe przedpołudnie! :lol:

Jakie zeznania? ogarnij się dzieciaku bo nikt dorosły o zdrowych zmysłach by nie wypisywał takich głupot...to że kogoś się lubi nie oznacza że już jest się już w tej osobie zakochanym :laughingnew:

To ostatni komentarz mój w Twoją stronę bo i tak za dużo straciłem czasu na Ciebie a jak dalej nie rozumiesz to proponuje pierdolnąć sobie głową w ścianę (MOŻE) ogarniesz się :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
MarceL_
SU-holik
SU-holik
Posty: 95
Rejestracja: 04 sty 2020, 19:45
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: są takie dwie wariatki :D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




MarceL_, Mimo ze czesto mam z Maximem nie po drodze to akurat w tym co napisal widze spojnosc i logike. W kwestii oceniania ma jak najbardziej racje, skoro mozna wystawic laurke to ktos inny ma takie samo prawo wystawic ocene negatywna. Pomijam cos co nazywamy typowym hejtem.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




komin pisze:MarceL_, Mimo ze czesto mam z Maximem nie po drodze to akurat w tym co napisal widze spojnosc i logike. W kwestii oceniania ma jak najbardziej racje, skoro mozna wystawic laurke to ktos inny ma takie samo prawo wystawic ocene negatywna. Pomijam cos co nazywamy typowym hejtem.

Nie zgadzam się ale każdy może mieć własne zdanie
Awatar użytkownika
MarceL_
SU-holik
SU-holik
Posty: 95
Rejestracja: 04 sty 2020, 19:45
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: są takie dwie wariatki :D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




:shock: MarceL_, ale z czym sie nie zgadzasz? Twierdzisz ze mozna wystawiac tylko pozytywne opinie? Dziwne...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




komin pisze::shock: MarceL_, ale z czym sie nie zgadzasz? Twierdzisz ze mozna wystawiac tylko pozytywne opinie? Dziwne...

Nie poruszam tego tematu więcej...mam swoje zadnie na ten temat ale tu nie da się wytłumaczyć.Nie chce się spierać więc zamilczę.Pozdro
Awatar użytkownika
MarceL_
SU-holik
SU-holik
Posty: 95
Rejestracja: 04 sty 2020, 19:45
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: są takie dwie wariatki :D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




MarceL_ pisze:Jakie zeznania? ogarnij się dzieciaku bo nikt dorosły o zdrowych zmysłach by nie wypisywał takich głupot...to że kogoś się lubi nie oznacza że już jest się już w tej osobie zakochanym :laughingnew:

To ostatni komentarz mój w Twoją stronę bo i tak za dużo straciłem czasu na Ciebie a jak dalej nie rozumiesz to proponuje pierdolnąć sobie głową w ścianę (MOŻE) ogarniesz się :lol: :lol: :lol:

Dorosły człowieku...
Sam nawypisywałeś głupot a potem nieudolnie próbowałeś to tłumaczyć.
Twierdziłeś, że nie powinno się oceniać osoby, której nie zna się osobiście a sam robisz dokładnie odwrotnie. Chwilę polizałeś Maddie przez ekran a już zdążyłeś ocenić jej cudowny charakter i wielką dobroć roztaczającą się nad światem. Sporo tego oceniania, jak na osobę której osobiście nie poznałeś. :lol:

MarceL_ pisze:Zgadzam się jest jedną z najlepszych na SU (ciało boskie ale charakter i dobroć jej to coś co przyciąga najbardziej) Maddie jest kobietą numer jeden :heart:

I tak, ten Twój wpis aż bije po oczach zakochańczym tonem a to big red heart jest wisienką na torcie tego tonu. :lol:
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 19:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 177 gości