Inne polskie strony kamerkowe

Zbiornikowa społeczność - zbiornik.com / zbiornik.tv
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Ostatnio rozkręcają się kamerki na erodate.pl. Próbują zachęcić użytkowników bonusami za największą ilość uzbieranych żetonów, nie za zgromadzonych widzów.

Ale to żadna konkurencja dla ShowUp.tv ;)

Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

A tak na serio? Coś wartego uwagi? Tak żeby można było sobie po naszemu pogadać bez blokady żetonowej.. bo czasami człowiek chce sie odezwać baz dawania tipa żetoniarce... :evil:
Awatar użytkownika
Nabufowany
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: WrednaDelikatna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

Nabufowany pisze:A tak na serio? Coś wartego uwagi? Tak żeby można było sobie po naszemu pogadać bez blokady żetonowej.. bo czasami człowiek chce sie odezwać baz dawania tipa żetoniarce... :evil:

Nie wiem czy wartego uwagi, zależy jakie kobiety Ci się podobają. Jest kilka dziewczyn z SU, ale to raczej te mniej popularne. To co rzuciło mi się w oczy to średnia wieku nadających, w niektórych godzinach głównie Panie po 40tce. Kamerki najczęściej słabej jakości. Jak nie masz dużych wymagań to może i warto zajrzeć.
Obecnie jest tam też konkurs na liczbę widzów, rozliczany co godzinę. Więc sprytniejsze laski logują się 5-10 minut przed pełną godziną i przez chwilę robią show (niekiedy ostre) za free, żeby nazbierać sobie jak najwięcej widzów. 3 laski z dobrym wynikiem dostają żetony od stronki. Nie wiem o co tak się biją, nagrody śmieszne (za pierwsze miejsce 100 żetonów, za drugie 50 żetonów, za trzecie 25 żetonów).
Problem w tym, że większość z nich wchodzi tylko dla tych rekordów i przez resztę godziny jest mało pokazów.
Jeśli chodzi o pisanie na czacie to nie zauważyłam żeby go tam blokowało przy dużej ilości widzów... ale też nie widziałam u żadnej laski więcej niż 60 widzów.

Sorry, że odpowiedź po tak długim czasie.
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Na erodate jest coraz gorzej. Teraz żeby pisać na czacie trzeba kupić żetony. Nie wróżę tej stronie długiej przyszłości w tym biznesie.

http://erodate.pl-roksa.pl
Awatar użytkownika
xshowseu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 2 razy
Twoja ulubienica z SU: lovesex2012
Nick na ShowUp.tv: xshowseu

xshowseu pisze:Na erodate jest coraz gorzej. Teraz żeby pisać na czacie trzeba kupić żetony. Nie wróżę tej stronie długiej przyszłości w tym biznesie.

Teraz to odwiedziłem xD Próbowałem przez link, a tam reklama SU, bo forum zmienia linki xD

Mało widzów, mało streamów. No cóż, taki drugi zbiornik to chyba jest xD
Podobno hejter naczelny. (Kto nie gadał ze mną, to tak myśli...)
Dodatki do SU (usunięte z winy SU) | Mój ban na SU (<= kliknij by dowiedzieć się więcej)
Awatar użytkownika
Fapka
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 131 razy
Podziękowano mu: 124 razy
Twoja ulubienica z SU: Google-Banned
Nick na ShowUp.tv: (jestem zbanowany)

Fapka pisze:
xshowseu pisze:Na erodate jest coraz gorzej. Teraz żeby pisać na czacie trzeba kupić żetony. Nie wróżę tej stronie długiej przyszłości w tym biznesie.

Teraz to odwiedziłem xD Próbowałem przez link, a tam reklama SU, bo forum zmienia linki xD

Mało widzów, mało streamów. No cóż, taki drugi zbiornik to chyba jest xD

To taki zbiornik, tylko za wszystko chcą pieniądze - za możliwość oglądania profili, wysyłania durnych emotek, pisania na czacie... Pewnie dlatego tak niewiele osób chce tam spędzać czas.
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Jako, że SU się zjebało i szkoda czasu, żeby tam siedzieć konkurencja ma dużą szansę. Nic nie słychać w temacie?
Awatar użytkownika
mikej
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 0 razy
Twoja ulubienica z SU: Cipka
Nick na ShowUp.tv:

Konkurencja miała OGROMNĄ szansę chyba rok czy 2 lata temu, jak Szołap się spóźniał mocno z wypłatami dla modelek i większość na ten czas zrezygnowało z nadawania... Takie problemy, które występują obecnie to błahostka i nie ma szans aby ktokolwiek pokusił się o rywalizację z Szołapem xd
ShowUp.tv

Mówią o mnie na mieście, że ponoć to spoko typ, dużo pije, ale spoko typ.
Awatar użytkownika
Sadistik
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 56 razy
Podziękowano mu: 137 razy
Twoja ulubienica z SU: .
Nick na ShowUp.tv:

Sadistik pisze:Konkurencja miała OGROMNĄ szansę chyba rok czy 2 lata temu, jak Szołap się spóźniał mocno z wypłatami dla modelek i większość na ten czas zrezygnowało z nadawania... Takie problemy, które występują obecnie to błahostka i nie ma szans aby ktokolwiek pokusił się o rywalizację z Szołapem xd

Nadaję na obu stronach i nie mogę się zgodzić ;)
NIESTETY wiele dziewczyn ze słabym sprzętem przeniosło się na zbiornik (który ostatnio ostro się promuje - może to nie jest przypadek).
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

na vivet.tv moze wpasc pare groszy ,ale doslownie groszy.Placa za kazda godzine transmisji ,poza tym ruch widza zerowy
Awatar użytkownika
beznadzieja
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

beznadzieja pisze:na vivet.tv moze wpasc pare groszy ,ale doslownie groszy.Placa za kazda godzine transmisji ,poza tym ruch widza zerowy

Już nie, "konkurs" zawieszony.
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

wprowadzili znowu baner z konkursem ,wiem moze niedlugo ruszy znowu ,ale na ten moment liczniki stoją .
Awatar użytkownika
beznadzieja
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

beznadzieja pisze:wprowadzili znowu baner z konkursem ,wiem moze niedlugo ruszy znowu ,ale na ten moment liczniki stoją .

Z ciekawości wlazłam dziś jako oglądający. Licznik się kręci ale wciąż pokazuje zero. Pewnie dlatego, że nadaje tylko jedna parka i nie widzę by ktokolwiek sypał żetony. Rozumiem, że im się nie opłaca, ale skoro tak się reklamują to trochę lecą w kulki.
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

a idz pan w uj z taką robotą . Dzisiaj znowu niema już tego banera z konkursem . Nie wiem czy do niego wrócą ,ale odpowiedz od administratora dostalam taką ,że dziewczyny poznaly juz portal i chętnie wchodzą :D Taaaa wchodzą sprawdzic czy nabija jeszcze te monety za siedzenie . Twierdzi rowniez ,ze teraz muszą popracować nad klientem. Podobno faceci nie byli zainteresowani tym ,ze im rowniez ten zegarem nabijal te monety do wykorzystania na portalu .

Powiedzialam mu oficjalnie ,ze zdjecie tego konkursu na ten moment ,to kiepski pomysl -ze portal sie zatrzyma i ruch bedzie absolutnie zerowy zarowno po stronie transmitujacych , co w konsekwencji doprowadzi do zerowego ruchu widza.

No zobaczymy moim zdaniem predzej czy pozniej wroca do tych stawek za nadawanie , bo z tym ogladaniem za monety moze sie wycofią calkiem ,ale niech nas w blad nie wprowadzaja :D

P.S. Nie mialo znaczenia czy jest jedna kamerka uruchomiona czy 15 . Licznik nabijal niezaleznie od tego czy ogladalas faceta czy kobiete .Nie byly to duze pieniadze, smiesznawe możnaby powiedzieć ,ale ja spedzam przy kompie bardzo duzo czasu codziennie. Uruchomilam sobie w drugiej karcie ten vivet.tv, co jakis czas cos napisalam a poza tym robilam swoją pracę . Kilkadziesiąt monet dziennie wpadlo. Do tego jak nadawalam na SU to czesto lecialam na 2 portale i za nadawanie tez cos tam sie nabilo .
Awatar użytkownika
beznadzieja
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

Na moją wiadomość administrator nie raczył odpowiedzieć (a zapytałam tylko grzecznie czemu reklamując swoją stronę kłamie). Ugryzłam się w język i nie mówiłam mu, że proponowane przez nich bonusy i tak były śmiesznie niskie, w porównaniu do tego, co proponują inne (też mało popularne) serwisy, bo doszłam do wniosku, że 300 złotych miesięcznie za samo bycie też mogę przytulić.

Nie wiem gdzie niby są te chętne dziewczyny, bo kiedy nie zaglądam na tę stronę nikogo nie ma. Może siedzą zakonspirowane :)
W bajkę o facetach, którzy nie byli zainteresowani darmowymi żetonami też jakoś nie wierzę. Gdyby coś takiego dawało SU, chyba by zbankrutowali, każdy facet by się cieszył z darmowych żetonów.

SU chyba nadal pozostanie niezagrożone.
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Poprzednia