PORADNIK - szukanie Polek na CB, LJ, itp./omijanie blokad IP

Wszystkie nie polskie kamerki online Chaturbate.com pl.Bongacams.com pl.Bongasexcams.com
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Witam was drodzy forumowicze :winkextra: Na wielu forach, również i ta tym, spotkałem się z pytaniami o to czy Polki występują na zagranicznych portalach z kamerkami lub jak je wyszukać. Postanowiłem w związku z tym, że napiszę "poradnik" o tym jak szukać naszych pięknych rodaczek przez Google i za darmo omijać blokady IP aby oglądać ich pokazy. Pewnie wielu z was metody te są znane, ale jak wspomniałem wcześniej, nie wszyscy je znają, a mogą im się one przydać.

Wyszukiwanie Polek na zagranicznych portalach za pomocą Google sprowadza się głównie do wykorzystania odpowiednich słów kluczowych i ich kombinacji oraz używania cudzysłowu oraz znaku +

1. Wchodzimy na google.com
2. W polu wyszukiwania wpisujemy: "1 słowo kluczowe"+"2 słowo kluczowe"+"3 słowo kluczowe"
3. Klikamy enter i wyłapujemy interesujące nas linki.
4. Przykłady kombinacji słów kluczowych: "chaturbate"+"location"+"poland" lub "chaturbate"+"language"+"polish"

Przykładowy zbiór słów kluczowych:
1. Słowa kluczowe, które przydają się podczas wyszukiwania w portalach CB, LJ i MFC.
2. Portale: chaturbate.com, chaturbate, cb, livejasmin, livejasmin.com, jasmin.com, jasmin, myfreecams, myfreecams.com, mfc,
3. Pozostałe słowa kluczowe: location, nationality, language, languages, poland, polish, polska, polski.
4. Polecam podawanie nazw miast, najlepiej zangielszczonych lub zgermanizowanych, jako słów kluczowych zamiast nazwy kraju. Przykładowo: warsaw, krakow, cracow.

Dobra, wszystko pięknie wyszukane, ale co z tego skoro w wielu przypadkach napotkamy taki lub podobny komunikat: "Access Denied. This room is not available to your region or gender." albo w ogóle nie będziemy mogli wejść w link?

W takim przypadku mamy kilka opcji, z których najpopularniejszymi są bramki proxy i serwery VPN. Z doświadczenia wiem, że bramki proxy często nie współpracują z nami tak jakbyśmy tego chcieli, więc chciałbym skupić się na drugiej opcji, serwerach VPN. W sumie to nawet bardziej na jednym programie, którym jest CyberGhost, ale o tym za chwilę.

Najpierw krótkie wyjaśnienie z Wikipedii czym jest VPN: "VPN (ang. Virtual Private Network, Wirtualna Sieć Prywatna) – tunel, przez który płynie ruch w ramach sieci prywatnej pomiędzy klientami końcowymi za pośrednictwem publicznej sieci (takiej jak Internet) w taki sposób, że węzły tej sieci są przezroczyste dla przesyłanych w ten sposób pakietów. Można opcjonalnie kompresować lub szyfrować przesyłane dane w celu zapewnienia lepszej jakości lub większego poziomu bezpieczeństwa."

Skoro wiemy już czym jest VPN, to przejdźmy teraz do wspomnianego wyżej programu CyberGhost. Otóż jest to niewielka aplikacja, która łączy się z zewnętrznymi serwerami VPN maskuje nasz adres IP - przez co możemy oszukać CB, LJ, MFC i wiele innych stron, że nie jesteśmy z Polski. Dzieje się tak dzięki temu, że nasze połączenie z siecią jest szyfrowane protokołem SSL.

Korzystać będziemy z darmowej wersji programu, która różni się od płatnej tym, że podczas łączenia się z siecią musimy poczekać kilkadziesiąt sekund na swoją kolej, a po 3 godzinach korzystania musimy zrestartować to połączenie i niewielkimi możliwościami konfiguracji.

OK, przejdźmy do sedna.

1. Ściągamy i instalujemy program (polecam pobrać ze strony producenta http://www.cyberghostvpn.com żeby nie dostać w instalatorze żadnych zbędnych dodatków do przeglądarki)
2. Po uruchomieniu aplikacji polecam od razu rozwinąć listę symulowanych krajów i wybrać USA jako domyślny. Lista jest po lewej stronie "włącznika".
3. Klikamy "włącznik", czekamy chwilę, aż nadejdzie nasza kolej i cieszymy się z podglądania pięknych Polek na zagranicznych portalach z kamerkami ;)


Mam nadzieję, że komuś przyda się ten "poradnik", oraz że jest napisany w przystępny i zrozumiały sposób.

PS. Wpisujcie także swoje sposoby na radzenie sobie z zagadnieniem poruszonym w tym temacie, może akurat jakieś lepsze ktoś zna, zbierzemy to wszystko razem do kupy i zrobi się kompendium wiedzy o tym :)

PS2. Pamiętajcie o tym, że Polki na zagranicznych serwisach nie bez powodu blokują polskie adresy IP. Dość częstym zjawiskiem u naszych Pań jest uciekanie z transmisji czy też banowanie nas gdy tylko dowiedzą się, że również jesteśmy z Polski. Pewnie nie chcą być rozpoznane i mieć spotykać się z hejtem ze strony znajomych. Więc jeśli znajdziecie jakąś wartą uwagi transmisję i chcecie ją spokojnie obejrzeć do końca, to lepiej nie piszczcie po polsku ;)

http://pp.showup.com.pl
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM




na ghoscie na CB w opcjach mozesz wlaczyc zeby pokazywalo lokalizacje nadajacego przy miniaturce.i strona po stronce sprawdzasz poprzez crl+f rfaze pol.nie wiem jak na innych portalach bo nie odwiedzam mfc czy lj
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 165
Rejestracja: 20 lis 2015, 16:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure




Tak, jest taka możliwość, ale po co przekopywać się około 30 stron (zauważyłem, że mniej więcej tyle ich jest co wieczór) skoro można znaleźć w ten sposób (wymieniony przeze mnie) dziewczyny z Polski łatwiej :)
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM




pewnie tak.podalem to tylko jako alternatywe.u mnie swoja droga Twoimi sposobami niewiele wynikow pokazuje odnosnie CB
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 165
Rejestracja: 20 lis 2015, 16:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure




semt3x pisze:pewnie tak.podalem to tylko jako alternatywe.u mnie swoja droga Twoimi sposobami niewiele wynikow pokazuje odnosnie CB

U mnie za pierwszym razem pokazało prawie całe 2 strony ludzi z Polski. Teraz wyświetla tylko kilka wyników. W sumie to nie wiem jak to dokładnie działa, ale napisałem "poradnik" żeby ludzie wiedzieli że można :D
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM




przejrzalem dzis CB i pare pan i jedna parka nadawala z pl.ale wiekszosc wygladaly na rusalki a nie polki a 2 czy 3 mialy w jezykach rosyjski nawet.ogolnie brak zainteresowania raczej tymi trans.parka byla z pl i cos tam probowali.mieli nawet niezla widownie przez troche ale akcja sie nie rozwinela bo zetki sie nie posypaly na tyle.
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 165
Rejestracja: 20 lis 2015, 16:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure




semt3x pisze:przejrzalem dzis CB i pare pan i jedna parka nadawala z pl.ale wiekszosc wygladaly na rusalki a nie polki a 2 czy 3 mialy w jezykach rosyjski nawet.ogolnie brak zainteresowania raczej tymi trans.parka byla z pl i cos tam probowali.mieli nawet niezla widownie przez troche ale akcja sie nie rozwinela bo zetki sie nie posypaly na tyle.


Napisz po polsku :D
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM




nie umiem ;p
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 165
Rejestracja: 20 lis 2015, 16:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure




Jesteś mistrz! Dzięki ;)
Awatar użytkownika
malyjohn691
SU-holik
SU-holik
Posty: 104
Rejestracja: 11 lut 2016, 15:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: xXCzarnaKotkaXx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mayjohn69




Dobra recepta. Wielkie dzięki!!!
Awatar użytkownika
banita07
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 16 mar 2016, 13:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Fajna-po30
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Cieszę się, że przydaje się poradnik :)
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM




zwyklym proxy nie idzie ominac tej blokady?
Awatar użytkownika
optimen
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 13 lis 2015, 00:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: sisi
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




optimen pisze:zwyklym proxy nie idzie ominac tej blokady?


Próbowałem używać bramek proxy i nie zdawały egzaminu, ale nie wiem jak u innych. Moim zdaniem sposób, który opisałem i tak nie jest wielce skomplikowany, a i tak dość jasno chyba to wytłumaczyłem :P
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM




Jedym ze sposobów na ominięcie blokad regionalnych jest również zainstalowanie dodatku do Chrome lub Opery pod nazwą Hola Better Internet. Ostatnio ktoś mi to polecił i faktycznie działa bez problemów. Po zainstalowaniu koło paska adresu pojawia się przycisk, dzięki któremu możemy wybrać sobie dowolną lokalizację na świecie. Po wybraniu strona się przeładowuje z nowym IP. Działa to bardzo sprawnie i szybko. Jak dany nr ip jest dość wolny wystarczy kliknąć, że nie działa i wtedy wyszkuje nowy numer. Sprawdziłem to na między innymi amerykańskim netflixie i można było oglądać filmy niedostępne w Polsce w wersji HD bez żadnych zacinek.
Awatar użytkownika
jayzee1982
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 05 mar 2016, 12:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




jayzee1982 pisze:Jedym ze sposobów na ominięcie blokad regionalnych jest również zainstalowanie dodatku do Chrome lub Opery pod nazwą Hola Better Internet. Ostatnio ktoś mi to polecił i faktycznie działa bez problemów. Po zainstalowaniu koło paska adresu pojawia się przycisk, dzięki któremu możemy wybrać sobie dowolną lokalizację na świecie. Po wybraniu strona się przeładowuje z nowym IP. Działa to bardzo sprawnie i szybko. Jak dany nr ip jest dość wolny wystarczy kliknąć, że nie działa i wtedy wyszkuje nowy numer. Sprawdziłem to na między innymi amerykańskim netflixie i można było oglądać filmy niedostępne w Polsce w wersji HD bez żadnych zacinek.


O widzisz, nie wiedziałem o tym - będzie trzeba wypróbować ;) Dzięki! :good3:
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM




Mistrz ! Wielkie Dzięki ;)
Awatar użytkownika
jeremy100
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 25 lis 2015, 17:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: moonis96
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: jeremy100




Dzięki!
Awatar użytkownika
asdwww
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 8
Rejestracja: 17 kwie 2016, 18:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Przypadkowo 'odkryłem' można tak powiedzieć :D że jeśli ktoś korzysta ze smartfona i z przeglądarki Puffin Web Browser, to tam nie trzeba nic ustawiać, nie ma tych blokad, i można normalnie oglądać Polskie dziewczyny na CB.
Na innych sex-cams też pewnie nie będzie problemu.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




No ale mi na przykład po wpisaniu location poland wywala jakiś profil chaturbate.com/poland zamiast tych kamerek polek :D
mroz3k




Awatar użytkownika
szymon660
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 12 lis 2015, 21:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Zagraniczne Sex Kamerki



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości