Związek (nie) tylko z ShowUpem

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Typer pisze:Nie wnikam ile Twój facet pracuje w ciągu dnia ale odbieram to jako marnotrawienie pieniędzy gdy sam wchodzi na kamerki i ogląda inne dziewczyny.


Co to ma do rzeczy ile godzin pracuje? Każdy w życiu ma jakiegoś bzika, jeden pali, drugi pije, trzeci ćpa, jeszcze inny dłubie w samochodzie albo przepierdziela pieniądze na totolotka. Mój sobie czasem spędzi trochę czasu na SU, pożartuje, nacieszy oko widokiem ładnych, młodych dziewczyn. To, że wyda 20zł na żetony to marnotrawienie pieniędzy? Moim zdaniem znacznie mniejsza strata niż gdyby wydal je na czteropak piwa. I brzuch mu od tego nie rośnie.

Typer pisze: Moja staroświeckość odzwierciedla się również tym, że to facet powinien opiekować się kobietą. Jeśli mu na prawdę na niej zależy to powinien swoją uwagę kierować w jej kierunku. Źle się czuję, gdy kobieta kupuje coś za mnie/płaci za coś. Co prawda kawy nie pijam ale gdyby wziąć za przykład sytuację gdy idę z jakąś dziewczyną do kawiarni i to ona płaci rachunek to czułbym się zażenowany, zdeptany i poniżony.


Serio? Takie podejście miało jakiś sens w czasach, kiedy kobiety nie pracowały, zajmowały się domem i były całkowicie zależne finansowo od męża. Były to też czasy kiedy nie miały nic do powiedzenia, nie mogły nawet brać udziału w wyborach, a najważniejszą życiową decyzją jaką podejmowały był kolor ścian i materiał na zasłony. Te czasy minęły, mamy teraz równouprawnienie (co ma swoje dobre i złe strony). Kobiety noszą spodnie, zakładają firmy, zostają politykami (przynajmniej w w naszej części świata, którą nazywamy cywilizowaną). Nie mam już 5 lat i żaden facet nie musi się mną aż tak opiekować. Potrafię na siebie zarobić, sama wychodzę z domu i wiesz co... buty też potrafię sobie sama zasznurować.

Typer pisze:Wydaje mi się, że nie jestem sexistą ale uważam też, że kobieta powinna zarabiać mniej niż facet. Nie dlatego aby czuć jakiś rodzaj dominacji czy wyższości jednak poczucie, że dostaje się "kieszonkowe" to taki obraz nieudacznika, który nie potrafi zadbać o kobietę.


Nie daję mu "kieszonkowego". Mamy wspólny budżet domowy, na który składamy się po równo i "swoje" pieniążki, w które jedno drugiemu się nie wtrąca. Nie przychodzi do mnie jak Ferdek Kiepski żebrać o dychę na browara. Ja nie błagam na kolanach o kasę na waciki. Moim zdaniem jest to normalny, zdrowy układ.

Typer pisze:Patrzenie jak własna kobieta rozbiera się przed innym to raczej nie jest miłość, to układ gdzie facet jest zdradzany lub robi za alfonsa.


Oczywiście masz prawo do swojego zdania. Ja natomiast uważam (co zresztą pisałam tu już chyba sto razy), ze każda para sobie ustala granice i definicję zdrady. To, że ktoś czasem zobaczy moje cycki nie jest dla nas zdradą. Ładne mam, szkoda skrywać je przed światem. Przynajmniej póki nie oklapły ;)

Typer pisze:Chyba ciężko w takiej sytuacji o szczere "on/ona jest tym/tą jedyną"? Ja tego nie kupuje lub mam spaczone myślenie.


Ważne, że my wiemy jak jest. To co myślą inni jest nieistotne. Jest dla mnie tym jedynym, mam zamiar się z nim zestarzeć i do końca życia pierdzieć pod jedną kołdrą.
Biustwo


tak jak pisałem wyżej, wyraziłem tylko swoją opinię nie chcąc nikogo urazić, zacytuje jeszcze kropelkę:

to że dla ciebie jakiś ogół zachowań jest "normalny" nie znaczy że faktycznie jest on standardem

każdy ma swoją wizję świata
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 19:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


W tej kwestii będziemy się spierać przez 500 stron, zawsze dojdzie nowy argument pro postępowy lub konserwatywny, dyskusja jest Ciekawa, jak nie puszczą nerwy komuś i nie napisze za mocno to jest potencjał na fajny wątek.

niebanalna777 pisze:Można o coś zapytać, (np. słynny tu temat relacji camgirl-jej partner) ale po co ten wszechobecny hejt. Bo nie zgadzamy się z podejściem niektórych facetów? Można być szczęśliwym i żyć w zgodzie ze sobą:)
ale właśnie staramy się nie hejtować, niektóre ostre wypowiedzi miały na celu uzmysłowienie niektórym dziewczynom że parę złoty więcej nie czyni z nich lepszych od innych.

Typer pisze:Źle się czuję, gdy kobieta kupuje coś za mnie/płaci za coś.

Biustwo pisze:Serio? Takie podejście miało jakiś sens w czasach, kiedy kobiety nie pracowały, zajmowały się domem i były całkowicie zależne finansowo od męża.


z tym się nie zgodzę, to raczej kwestia wychowania i przekazanych wzorców, ja też jestem zdania że ile by ktoś nie zarabiał to w restauracjach, kawiarniach, kinach itp to mężczyzna zawsze powinien płacić za kobietę, tak samo jak otwierać drzwi, puszczać przodem i nie siadać przy stole zanim ona nie usiądzie. To nie jest kwestia tego czy ona zarabia więcej czy mniej, tylko kwestia szacunku, wychowania i podkreślenia tego jak ważną jest dla mężczyzny osobą.
Jeśli kobieta zarabia więcej to też nie ma znaczenia, bo nie mówimy tu o płaceniu za torebki po 3000 bo ma taki kaprys (jak jest mądra i ją stać to sama sobie kupi a nie będzie naciągać na to faceta, a on jak go stać to bez jej wiedzy jej taką w prezencie kupi), ale o wyjściu na miasto gdzie nie wydaje się niewiadomo ile, a faceta musi być stać żeby mógł swoją dziewczynę zabrać raz na jakiś czas na wyjście i za nią zapłacić. (i to ze swojego a nie wspólnego budżetu )
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Typer, tomoxx, Chyba przesadzacie, po 10 latach małżeństwa w kawiarni czy restauracji płaci ten kto akutalnie ma przy sobie mamone :D

Te Wasze idealne związki rozjechałyby się z biegiem czasu ich trwania. Po latach z człowieka wychodza różne przyzwyczajenia, i nie wierzę że ktoś kto ogląda kilka godzin dziennie kamerki, nie wróci do tego po paru latach bycia w związku ;) to tak nawiasem mówiąc.

Nie rozumiem tez poglądu, że kobieta powinna zarabiać mniej. Absolutnie się z tym nie zgadzam, nie tylko w branży erotycznie kobieta może zarobić więcej, bo branż kobiecych jest sporo więcej.Takie podejście jest chore i szowinistyczne. Opiekowanie się kobietą to nie tylko hajsy. Na to żeby kobieta czuła się bezpiecznie i opiekowana przez faceta składa się bardzo wiele czynników przede wszystkim zaradnośc życiowa, a to nie tylko kasa. To że facet potrafi zrobić dla swojego domu, żony czy rodziny coś więcej niz wyciągnięcie kasy za kawe albo postawienie obiadu w knajpie. Dla mnie to jest chuja męskość tak na prawde. Ja mam troche inny pogląd na ten temat, bo dla mnie facet musi być silny i emocjonalnie i fizycznie, taki który potrafi zrobić w domu te wszystkie chłopskie rzeczy, których ja nie potrafie, wtedy czuje się bezpieczna, że jestem w związku z kimś kto dba o mnie i mój komfort życia.To jest też domena związku, który trwa wiele lat.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


beznadzieja pisze:Typer, tomoxx, Chyba przesadzacie, po 10 latach małżeństwa w kawiarni czy restauracji płaci ten kto akutalnie ma przy sobie mamone

Te Wasze idealne związki rozjechałyby się z biegiem czasu ich trwania. Po latach z człowieka wychodza różne przyzwyczajenia, i nie wierzę że ktoś kto ogląda kilka godzin dziennie kamerki, nie wróci do tego po paru latach bycia w związku to tak nawiasem mówiąc.

wychodząc po 10 latach trzeba pamiętać o tym by zabrać portfel :), byłem w związku 6 letnim i zawsze płaciłem. I to nie jest tak że to jest związek idealny bo za kogoś płacę w knajpie :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


beznadzieja pisze:Nie rozumiem tez poglądu, że kobieta powinna zarabiać mniej. Absolutnie się z tym nie zgadzam, nie tylko w branży erotycznie kobieta może zarobić więcej, bo branż kobiecych jest sporo więcej.Takie podejście jest chore i szowinistyczne.

Tutaj pełna zgoda. Nie widzę w tym żadnego problemu by moja Kobieta zarabiała więcej. Byłbym zadowolony i dumny z tego powodu. Oczywiście wykluczam tutaj wasze zajęcie, bo moje zadnie o nim jest jakie jest...
beznadzieja pisze:Opiekowanie się kobietą to nie tylko hajsy. Na to żeby kobieta czuła się bezpiecznie i opiekowana przez faceta składa się bardzo wiele czynników przede wszystkim zaradnośc życiowa, a to nie tylko kasa. To że facet potrafi zrobić dla swojego domu, żony czy rodziny coś więcej niz wyciągnięcie kasy za kawe albo postawienie obiadu w knajpie. Dla mnie to jest chuja męskość tak na prawde. Ja mam troche inny pogląd na ten temat, bo dla mnie facet musi być silny i emocjonalnie i fizycznie, taki który potrafi zrobić w domu te wszystkie chłopskie rzeczy, których ja nie potrafie, wtedy czuje się bezpieczna, że jestem w związku z kimś kto dba o mnie i mój komfort życia.To jest też domena związku, który trwa wiele lat.

Tutaj już się w zupełności nie zgodzę.
Silny emocjonalnie facet, który daje poczucie bezpieczeństwa, dba o Was i Wasz komfort życia a jednocześnie godzi się byście świeciły cipą przed obcymi, często obleśnymi facetami, którzy robią to co robią? To się nie klei. Jeśli ma choć trochę rozumu, to musi sobie zdawać sprawę, że większość z Was nie robi tego, bo to kocha a tylko i wyłącznie dla kasy. Tak ma wyglądać dbanie o wasz komfort? Nie kupuję tego!

Tak cieszycie się, że Wasi faceci są tacy nowocześni, tolerancyjni i akceptują to co robicie. Może akceptują, bo tak jest im wygodnie? Gdyby żona nie zarobiła dupą kasy, to mąż musiałby wypruwać sobie żyły by zarobić te "niezbędne" 15tyś miesięcznie. Ale po co się męczyć. Kasa płynie, rachunki opłacone, lodówka pełna. Żyć nie umierać a aspekt moralny to tylko drobny szczegół, który zagłuszy się kupnem nowego telewizora, bo mamy kasę i nas stać! Samo życie...
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 19:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


maxim, szanuje Twoje zdanie na ten temat, chociaż zupelnie nie zgadzam się nim. Nie dogadamy się w tej kwestii, chociażby dla tego ze ja w swoim związku jestem szczęśliwa, aczkolwiek aspekt moralny jest jaki jest. Nie czarujmy sie natomiast, ze wszystkie związki sa spektakularnie moralne, niech każdy przeżyje swoje życie jak chce. Nie podoba mi sie natomiast, ze oceniasz naszych partnerow nie znając ich zdania w tej kwestii. Ja przedstawilam swoj pogląd, i to ze dla Ciebie/Was jestem e-kurwą nie bardzo mnie rusza ;)
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Oczywiście masz rację. Wyrażamy swoje opinie z którymi nie musimy się zgadzać i nie musimy się dogadywać a swoje oceny wyrażam tylko na podstawie tego co napisałyście. Ale gdyby Twój partner odpowiadał na pytanie: akceptuję bo ........... i cokolwiek by tam nie napisał, to i tak nie zmieniłoby mojej opinii w tym temacie. Może jestem starym, staroświeckim dziadem, który nie potrafi już zrozumieć tego nowoczesnego świata, ale moje poglądy są jakie są i muszę się już z nimi męczyć... ;)
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 19:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


maxim, Wiesz przychodzi taki moment w zyciu, że kompletnie nie interesuje cię czyjeś zdanie :) Może do tego trzeba dystansu, może doświadczeń może lat, nie wiem. W każdym razie ja jestem na takim etapie wyjabaizmu :D I dobrze mi z tym. Umiejętności tej nauczyłam się z foro, że nie warto wszystkiego co o Nas mówia brac do siebie.Wszystkim nie dogodzisz, komus zawsze coś nie będzie pasować .

Ostatnio też czytałam pewien trafny komentarz na fejsie. Żyjemy w takich pojebanych czasach że wywyższamy kurestwo,a piętnujemy cnoty. I to tez jest prawda.

A tak swoją droga to mnie tam osobiście troche jara to co robie :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


beznadzieja pisze: A tak swoją droga to mnie tam osobiście troche jara to co robie :D


Amen. Pięknie powiedziane :)

Jaki nick na SU? Nowy jestem i się nie znam...
Awatar użytkownika
CiekawskiZbyszek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:55
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


beznadzieja pisze:Ostatnio też czytałam pewien trafny komentarz na fejsie. Żyjemy w takich pojebanych czasach że wywyższamy kurestwo,a piętnujemy cnoty. I to tez jest prawda.

Fakt... komentarz trafny i NIESTETY jest to prawda... fchuj smutna, ale prawda. Najgorsze ze przechodzimy nad tą prawdą do porządku dziennego... Ba! niektórzy nawet nazywają to "postępem".
Ja tam uwazam ze kiedys tego postepu bedziemy mocno zalowac... Tych wszystkich multikulti, feminizmu i rownouprawnienia moze tez. Tylko bedzie za pozno...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


beznadzieja, no ok wspólny budżet ALE jak się idzie gdzieś razem to jednak portfel i ta wspólną kasę powinien trzymać facet :P Wizualnie to nawet źle wygląda jak kobieta płaci a gach się przygląda ;)

dobrze, że się czujesz swobodnie ;)

Gdy ludzie się poznają a dziewczyna nie chce czuć się "kupowana" czy jak to nazwać opcja każde płaci za siebie to max co można zaakceptować. Nie czułybyście się dziwnie gdyby facet czekał aż za niego zapłacicie? Praktycznie zawsze miałem wrażenie, że sprzedawca/sprzedawczyni/ekspedientka patrzy w takich momentach na faceta. Gdy dziewczyna chce płacić za mnie to potrafię powiedzieć, że nie mam ochoty czy cokolwiek...po prostu źle się z tym czuje i wole szukać jakiejś wymówki.

Z równouprawnieniem różnie bywa, zazwyczaj jest stosowane gdy jest to wygodne dla danej osoby ;)
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 19:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Uwaga, teraz będzie trochę z przymrużeniem oka, bo ten patos zaczyna być męczący.

tomoxx pisze:z tym się nie zgodzę, to raczej kwestia wychowania i przekazanych wzorców, ja też jestem zdania że ile by ktoś nie zarabiał to w restauracjach, kawiarniach, kinach itp to mężczyzna zawsze powinien płacić za kobietę, tak samo jak otwierać drzwi, puszczać przodem i nie siadać przy stole zanim ona nie usiądzie. To nie jest kwestia tego czy ona zarabia więcej czy mniej, tylko kwestia szacunku, wychowania i podkreślenia tego jak ważną jest dla mężczyzny osobą.


Co do otwierania kobietom drzwi i puszczania ich przodem - jest to demonstracja siły (kiedyś drzwi były znacznie cięższe niż obecnie) i świetna okazja do podziwiania kręcącej się dupki w kulturalny sposób. Zwyczaj puszczania kobiet przodem pochodzi najprawdopodobniej ze starożytności, kiedy to przed zwycięskim wodzem szedł cały jego łup (w tym kobiety, niewolnice, traktowane jak rzecz, nie warta więcej niż reszta inwentarza). Bardzo możliwe, że zwyczaj ten ma korzenie sięgające jeszcze wcześniej. Jaskiniowcy puszczali kobietę pierwszą wychodząc z jaskini. Jeśli usłyszeli pisk i krzyk był to sygnał, że nie jest bezpiecznie. Potem wmówiono kobietom, że to przejaw dobrych manier. W społecznościach, w których facet dba o o kobietę i jej bezpieczeństwo, zawsze idzie przodem i toruje jej teren, usuwając ewentualne przeszkody i zabijając czyhające na nią bestie (węże, lwy itp).

beznadzieja pisze:Te Wasze idealne związki rozjechałyby się z biegiem czasu ich trwania. Po latach z człowieka wychodza różne przyzwyczajenia, i nie wierzę że ktoś kto ogląda kilka godzin dziennie kamerki, nie wróci do tego po paru latach bycia w związku to tak nawiasem mówiąc.


Oczywiście istnieją wyjątki (mam wrażenie, że na tym forum zebrali się wszyscy).

maxim pisze:Silny emocjonalnie facet, który daje poczucie bezpieczeństwa, dba o Was i Wasz komfort życia a jednocześnie godzi się byście świeciły cipą przed obcymi, często obleśnymi facetami, którzy robią to co robią? To się nie klei. Jeśli ma choć trochę rozumu, to musi sobie zdawać sprawę, że większość z Was nie robi tego, bo to kocha a tylko i wyłącznie dla kasy. Tak ma wyglądać dbanie o wasz komfort? Nie kupuję tego!


Wypowiem się tylko za siebie, bo nie znam wszystkich dziewczyn z branży. Robię to tylko i wyłącznie dla kasy. Co nie znaczy, że tego nie lubię. Może trudno Wam w to uwierzyć, ale są osoby takie jak np. ja, które uwielbiają paradować nago, rozmawiać o seksie i testować zabawki.

maxim pisze:Tak cieszycie się, że Wasi faceci są tacy nowocześni, tolerancyjni i akceptują to co robicie. Może akceptują, bo tak jest im wygodnie? Gdyby żona nie zarobiła dupą kasy, to mąż musiałby wypruwać sobie żyły by zarobić te "niezbędne" 15tyś miesięcznie. Ale po co się męczyć. Kasa płynie, rachunki opłacone, lodówka pełna. Żyć nie umierać a aspekt moralny to tylko drobny szczegół, który zagłuszy się kupnem nowego telewizora, bo mamy kasę i nas stać! Samo życie...


Te niezbędne "15 tysięcy", do których tak pijesz zarabiamy wspólnie. Nie żyjemy w luksusie, oboje ciężko pracujemy, a telewizor (w który rzadko mamy czas zerknąć) dostałam w spadku po rodzicach, po tym jak służył im dobre 10 lat. On nie akceptuje tego co robię "bo ...". Po prostu akceptuje. Mój przykład jest może wyjątkowo nietypowy i pewnie nie mieści się to wielu ludziom w głowie, ale ja swojego partnera poznałam na SU. Zaczynając ten związek on wiedział, że jestem cyberkurwą, ja wiedziałam, że on jest cyberkurwiarzem. Mimo to kupidyn strzelił w nasze dupy strzałą miłości i postanowiliśmy być razem. Nie zawsze tego typu historia kończy się jak w Pretty Woman. Nie każdy Kopciuszek trafia na księcia, którego stać na rozwiązanie wszystkich jej problemów od razu. To, że nasi partnerzy akceptują to co robimy, nie znaczy, że nie chcieliby dla nas (w ich mniemaniu) lepszej kariery. Po prostu nie traktują tego co my robimy, jako koniec świata, a naszych ciał jak święte relikwie czy skarb Golluma.

Typer pisze:beznadzieja, no ok wspólny budżet ALE jak się idzie gdzieś razem to jednak portfel i ta wspólną kasę powinien trzymać facet Wizualnie to nawet źle wygląda jak kobieta płaci a gach się przygląda


LOL, to może trzymać mój portfel. Chociaż w dupie mamy co sobie myśli kelner w knajpie. Niech się cieszy, że dostaje napiwek.
Biustwo


Czy tylko ja zaczynam odnosic wrazenie ze w tym waszym zwiazku Biustwo to Ty jestes facetem?
To tak pol zartem-pol serio Biustwo, bez urazy ;)

Co do otwierania drzwi... pamietam moje poczatki w Skandynawii gdy chcialem kulturalnie, tak po naszymu przytrzymać wchodzacej za mna kobiecie drzwi... zostalem opierdolony ze co ja sobie o niej mysle...ze ona drzwi nie potrafi otworzyc? Od tego czasu jak widze wchodzaca za mna kobiete próbuję mocnym pierdolnieciem drzwiami kazdej zlamac nos... jak na razie mam ponad 100 na liczniku ;) (zart)
Ale serio...nie mowie ze to standard ale bywaja takie przypadki. Nie wiem czy tedy droga....
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin, nie wiem jak Ci odpowiedzieć, bo nie wiem co rozumiesz przez "bycie facetem".
Biustwo


Związek i kamery jak dla mnie NIE ale to mówię indywidualnie o swojej osobie, jest cała masa dziewczyn które mają mężów i rodziny i świetnie się dogadują :) więc uważam, że to indywidualnie każdej jednej kwestia dogadania potrzeb i emocji obu stron. W moim przypadku związek z partnerem i kamery się nie powiodly ale to nie tylko blokada psychiczna partnera ale i moja nie potrafiłam łączyć tych 2swiatow jeśli są osoby które potrafią to czemu nie ich sprawa ale dla mnie osobiście albo POWAŻNY ZWIĄZEK albo występy KAM
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Przyjazna pisze:dla mnie osobiście albo POWAŻNY ZWIĄZEK albo występy KAM

popieram :good3:

Biustwo, no tak ogolnie...po prostu jak piszesz gdzies tu czasami o Waszym zwiazku to coraz bardziej mam wrazenie ze to Ty "masz jaja" a on jakis taki potulny...podkreslam, to wrazenie, bez zadnej urazy... nawet nic nie mam do potulnych, jak komus tak pasuje to spoczko
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin,
dziękuje chociaż nie szukałam poparcia :) to jest moje zdanie i szanuje pary które potrafią tak żyć nie widząc problemu powiem nawet wiecej najwyraźniej te pary są silniejsze ode mnie i się odnajdują w kilku światach potrafiąc je rozgraniczyć
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin, tak, potulny. Chyba jak śpi :D

Przyjazna, tylko nie zrozum mnie źle. Nie chcę Cię w żaden sposób urazić, ale... z tego co wiem nadal nadajesz, więc ten związek raczej trudno nazwać poważnym (skoro nadawanie było ważniejsze). No i nie wróży Ci to happy endu. Oczywiście możesz zrezygnować z kamerek, ale MOIM zdaniem, jeżeli dla faceta jest to problem, to taki związek prędzej czy później i tak się rozleci. Chyba, że będziesz ukrywała swoją przeszłość, licząc, że nie trafi na ślady Twoje dawnej działalności i/lub nikt życzliwy mu o tym nie doniesie.

Trzeba po prostu wiązać się z kimś, kto bierze nas z całym bagażem wad i doświadczeń. Inaczej to nie ma sensu.
Biustwo


Ja troche zlosliwie troche na szybko skomentuje temat... Roznica miedzy kurwa, a kurwiarzem jest taka jak miedzy koniem a koniakiem... Wlasciwie dzokejem... Obydwoje biora udzial w zawodach, ale to drugie ujezdza pierwsze.

Wszystkim paniom, ktore tak otwarcie deklaruja libertajanskie podejscie do sprawy proponuje wgrac facetom kilka filmikow na tel i chodzic po zakladzie pracy/biurze proponujac sprzedaz za 50 zl.
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do ShowUp od zaplecza



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości