Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
07 kwie 2019, 23:37


Przyjazna pisze:Kochana jak w swoje ręce jak Janusz składają propozycje kupna żetona za pół ceny a każda ma kilka tysięcy złotych w wirtualnej walucie


To trochę tak, jak z tymi nieszczęsnymi grupowymi pokazami. Można na nich zarobić dobrze, albo też nieźle, obniżając cenę biletu do żenującego poziomu i idąc w ilość biletów. Jeżeli są desperatki, które sprzedają żeton poniżej wartości to panowie chętnie kupują. Na forum bym się nie ogłaszała, bo tu wielu dowcipnisiów siedzi. Ja ich znam jakiś czas i wiem kiedy trollują. Wy jesteście nowe i tylko dajecie im okazję do śmieszkowania.

Nie wierzę jednak, że nie macie przynajmniej dwóch, trzech stałych "towarzyszy zabaw", którzy pomogliby Wam załatwić problem w rozsądnej cenie.
Biustwo


Re: Płynność wypłat z SU
07 kwie 2019, 23:37


kupię żetony, daję 2000 kolumbijskich peso za 1000 żetonów :D
LEON LXIX


Re: Płynność wypłat z SU
07 kwie 2019, 23:46


Biustwo pisze:
Przyjazna pisze:Kochana jak w swoje ręce jak Janusz składają propozycje kupna żetona za pół ceny a każda ma kilka tysięcy złotych w wirtualnej walucie


To trochę tak, jak z tymi nieszczęsnymi grupowymi pokazami. Można na nich zarobić dobrze, albo też nieźle, obniżając cenę biletu do żenującego poziomu i idąc w ilość biletów. Jeżeli są desperatki, które sprzedają żeton poniżej wartości to panowie chętnie kupują. Na forum bym się nie ogłaszała, bo tu wielu dowcipnisiów siedzi. Ja ich znam jakiś czas i wiem kiedy trollują. Wy jesteście nowe i tylko dajecie im okazję do śmieszkowania.

Nie wierzę jednak, że nie macie przynajmniej dwóch, trzech stałych "towarzyszy zabaw", którzy pomogliby Wam załatwić problem w rozsądnej cenie.


Niestety Kochana nie wszyscy mają takich "towarzyszy zabaw" ...
Awatar użytkownika
famfatale
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 07 kwie 2019, 12:58
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
07 kwie 2019, 23:51


Biustwo też kilku poznałam he heszkow z forum jestem 5lat na SU i cyrki były nie raz nie dwa ale nasz e-burdelik nie padł jednak trolle potrafią zdolowac :(
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 00:01


Jeżeli można zapytać.. bo trochę byłam nieobecna od dawna nie są realizowane przelewy? Bo dwa lata temu też była podobna sytuacja z wypłatami, ale po miesiącu przerwy znowu zaczęli wypłacać.
Awatar użytkownika
Sarka07
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 07 kwie 2019, 23:54
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 00:28


Ja jestem na skraju załamania. Potrzebna mi kasa jak najszybciej w przeciwnym wypadku stracę dach nad głową a do 10-tego mam mieszkanie opłacić, dlatego proszę o pomoc.
Może ktoś z Was chce kupić żetony? PILNE
Awatar użytkownika
famfatale
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 07 kwie 2019, 12:58
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 00:37


Eh to SU chyba jakieś nie poważne... i co z tego jak MOŻE będzie można zlecić wypłatę żetonów w piątek , jak i tak pieniądze będą dopiero po weekendzie.
Awatar użytkownika
famfatale
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 07 kwie 2019, 12:58
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 00:41


zwiększcie ceny za privy abyście nie były stratne ;)
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 19:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 01:27


Przyjazna pisze:
Ted Bundy pisze:poprzedni fred spadł z rowerka, i też pare kontaktów z którymi pisałem tu o żetonach spadło. Wiec jak coś, to bumpuje post ( którego nie ma już, ale oferta aktualna ) pw ;)


Oferta 70% jest trochę słaba :p
Już lepiej zaczekać 2dni i zobaczyć co się stanie


już nieaktualne. Po 11-04 jak (jeśli) już wszystko wróci do normy, mogę odkupić po 1.1
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 16:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 03:39


famfatale pisze:Ja jestem na skraju załamania. Potrzebna mi kasa jak najszybciej w przeciwnym wypadku stracę dach nad głową a do 10-tego mam mieszkanie opłacić, dlatego proszę o pomoc.
Może ktoś z Was chce kupić żetony? PILNE


Ile za ile? Napisz priv
kamchm9578


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 06:24


To są jakieś totalne jaja co oni robią. Nie są w ogóle slowni. Odpisywali dziewczynom, żeby nie wierzyć w plotki bo przelewy będą puszczane po 7 i żeby nie wierzyć w plotki. A efekt jest taki, że to już trzeci termin, który przełożyli i znając ich to niestety nie ostatni. Najgorsze jest to, że nic nie poradzimy bo jak widać mają nas gdzieś.
Awatar użytkownika
kasia85
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 08 kwie 2019, 04:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 06:36


Oj maja nas gdzieś... Nie wiadomo ile to tak będzie przeciagane. Laski powinny przestać siedzieć na kam bo jeszcze im kasę nabijaja. Ja już 2 tydz nie siedzę mam to w dupie. Kretynki z nas robią...
Awatar użytkownika
Jaaaaat
SU-holik
SU-holik
Posty: 126
Rejestracja: 16 maja 2017, 13:22
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 06:45


Sami strzelają sobie w stopę takimi zagrywkami.Po tej akcji z brakiem wypłat dwa lata temu oglądalnosc spadla w cholere, sporo nadajacych odeszlo. Ten teks o modernizacji i konserwacji to pewnie ściema. Nie są wypłacalni i dlatego zamrozili przelewy, bo przychodzące jak najbardziejc przyjmuja. Mają praktycznie monopol na polski rynek, ale sa januszami biznesu bo gdyby zajeli sie tymi wszystkimi usterkami i szanowali uzytkowanikow to mogliby to ładnie rozkrecic i o wiele wiecej wyciagac. Wystarczylo uprzedzic o planowanych "pracach;)" i podac rzeczywisty termin.

A jakby tak w chuj osob napisalo maila ze dziekuue za wspolprace i przechodzi na zbiornik albo ero, Panowie tez- bo w koncu tak samo sa robieni w ciula, daja napiwki transmitujacej zeby portal ją dymał i nie płacil.
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 06:46


kasia85 pisze:To są jakieś totalne jaja co oni robią. Nie są w ogóle slowni. Odpisywali dziewczynom, żeby nie wierzyć w plotki bo przelewy będą puszczane po 7 i żeby nie wierzyć w plotki. A efekt jest taki, że to już trzeci termin, który przełożyli i znając ich to niestety nie ostatni. Najgorsze jest to, że nic nie poradzimy bo jak widać mają nas gdzieś.


Dokladnie tak ja juz mam dosc czekania !!!!
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 07:13


Jaaaaat pisze:Oj maja nas gdzieś... Nie wiadomo ile to tak będzie przeciagane. Laski powinny przestać siedzieć na kam bo jeszcze im kasę nabijaja. Ja już 2 tydz nie siedzę mam to w dupie. Kretynki z nas robią...


Gdyby wszystkie przestały nagle nadawać to może by im to dało do zrozumienia, że terminów trzeba dotrzymać i już więcej by już takie ich zachowanie nie miało miejsca. Ale jeśli dziewczyny mimo tego ciągle robią transmisje to dla nich biznes dalej się kręci bo kasa wpływa, a nas mają gdzieś. Ja też od dwóch tygodni nie robię transmisji, a w między czasie dorabiam na CHR. Tam nie ma problemów z wypłatami. Ja bym się nie łudzila że puszcza przelewy w czwartek. Wcześniej też mówili żeby nie wierzyć innym bo po 7 będą puszczać przelewy. Jak widać slowni nie są i przyciągają bo mają w tym interes.
Awatar użytkownika
kasia85
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 08 kwie 2019, 04:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 07:14


Naprawde nikt sie nie zastanowil dlaczego "modernizacja systemu platosci" dzieje sie tylko jednostronnie? Tzn dlaczego tylko sie nieda wyplacac? Pewnie ksiegowa ma grype...
Blogoslawione te ktore oprocz SU maja tez konto na Roksie, tam przynajmniej cash do reki...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 07:28


Ja sie zastanawiałam nad tym komin . Transakcje z zakupu trafiają najpierw na system dotpay,yetipay- dopiero później showup z tych wirtualnych portfeli wypłaca swoją kasę tak samo jak my żetony. Jestem na 99% pewna, że showup po raz kolejny przenosi siedzibę albo/ i zmienia konta bankowe .Pytanie jest takie co oni tak naprawdę tworzą i dlaczego trwa to tak długo. Bo żeby SU moglo wypłacić nam musi najpierw sam powypłacać swoją kasę z tych dotpay yetipay -na swoje konto bankowe żeby mogli zrealizowac przelewy. Do wczoraj był komunikat, że wypłaty ruszą po 7 kwietnia, dobrze gnoje wiedzieli że się nie wyrobią , to zamiast dac już info wcześniej że wypłaty nie będą zrealizowane po tym 7, to lecą dalej w kulki i dopoero dzisiaj widże nowy komunikat o 11 kwietnia- to może ale niekoniecznie być już ostateczny termin wypłat bo właśnie dotpay wypłaca środki w 2-3 dni i wg mojej teroii to by się zgadzało, ale to tez jest tylko moja teoria i może nie mieć w ogóle żadnego pokrycia z rzeczywistością.

Dziewczyny, które chcą teraz na siłe sprzedawać żetony, po pierwsze uważajcie, nie zdajecie sobie sprawy ile osób będzie probowało was zrobić w chuja. Szczególnie polecam uważać na paypal , bo możecie zostac bez żetonów i bez kasy, poczytajcie troche na necie.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 07:37


komin pisze:Naprawde nikt sie nie zastanowil dlaczego "modernizacja systemu platosci" dzieje sie tylko jednostronnie? Tzn dlaczego tylko sie nieda wyplacac? Pewnie ksiegowa ma grype...
Blogoslawione te ktore oprocz SU maja tez konto na Roksie, tam przynajmniej cash do reki...

Wystosowalam do nich zapytanieci prosbe by wyjasnili, o co chodzi z ta modernizacja, ze wyplacac nie mozna ale przelewy przychodzace dochodza bez problemu. Pewnie dostane odpowiedz z jakas sciema ze robia kolejny panel albo chuj wie jaka inna scieme plus gadke o cierpliwosci.
Sa zagraniczne. Spoko. Tez tam czasem nadaje, ale mimo wszystko jakos tak patriotycznie lubie swojsko na showupowym podworku cyckami swiecic dla swoich ;)
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 07:38


beznadzieja pisze:Jestem na 99% pewna, że showup po raz kolejny przenosi siedzibę albo/ i zmienia konta bankowe

Oby Beza oby...
Ja wam serio zycze zebyscie dostaly swoja kase. Cala ta akcja to kolejny argument ze jednak praca na kam to nie do konca normalna praca. Bo odpukac, jesli wam nie wyplaca to co zrobicie? Gdzie pojdziecie sie pozalic? Forum dla przegrywow zostaje...

Miszmasz, propsy za patriotyzm ;) tez tak mam ;) wole nasze swojskie cycki...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 07:47


Nie będę wchodzić w szczegóły komin, można "ssać" hajsy z różnych źródeł i się nie zginie w branży, ale fakt faktem co zarobione miło będzie jak wypłacą ;)
Trzeba dziewczyny troche na duchu podnieśc bo widzę ze się załamują.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości