Grupa wsparcia modelek - Wyznania anonimowych camgirls

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Chyba mnie coś ominęło bo nie wiem o kim mowa. Może to i lepiej ;)
Biustwo




Biustwo, czy ja wiem, ze swoją delikatną nić pająka elokwencją i subtelnością wypowiedzi w stosunku do osób które pieprzą głupoty, mogła byś tu niezłe zamieszanie wprowadzić :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




tomoxx, zdecydowanie wolę towarzystwo ludzi, którzy lubią się pieprzyć a nie pieprzyć głupoty. No ale... jak się nie ma co się lubi to się z nudów podroczę.
Biustwo




Moje drogie panie nie tak oficjalnie ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




a ja myślałam, że reale zmieniły nazwę na Auchan :D Tak czy siak, krótka ta impreza, pewnie koło 21 zamykają :D
Biustwo




to może być najdroższy Sylwester w kraju :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




Zauważyłem że dzisiaj u prawie każdej laseczki w celu są klapsy .. ciekawe czemu :sarcastic:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




HardRockCaffe666, każda chce zarobić 5 średnich krajowych w godzinę ;) Ty byś nie chciał?
Swoją drogą to miła odmiana po tym jak od miesięcy co chwilę ktoś pyta ile minut priva za 10żet ;)
Biustwo




Również miła odmiana z punktu widzenia oglądających, kiedy camgirls zaczęły się starać i próbowały zwrócić na siebie uwagę.
Kobiety na minuty, a nie na całe życie.
Awatar użytkownika
Pirat
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 30 wrz 2019, 21:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




swoją drogą puścić 100k na ShowUp.tv w 2 dni, to trzeba mieć fantazję :) ciągle mi się to kupy nie trzyma, bywało tu już paru grubasów, ale te strzały są mocno poza skalą. Albo po kokardę najebany pieniędzmi, albo się bawi nie za swoje, albo to jakiś wał który jebnie prędzej czy później.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




Z tego co ja widzialam tam poszlo przez dwa dni grupo ponad 100 tys. :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Nie widziałem jeszcze gościa, ale bawi się grubo :) może jakiś milioner co dopiero odkrył ShowUp.tv i spełnia swoje fantazje ;), może coś się ruszy na ShowUp.tv dzięki niemu, choć prędzej spodziewam się wysypu promocji na klapsy :) jak cena spadnie do 10 to będą urozmaicenia czym się lać, packą, łyżką itp szybko spowszednieje, więc zaraz będzie bicie się rogiem jednorożca czy innym wynalazkiem :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




koleś zaraz sie utleni i wrócą promocje na grupowe po 20 zet, klapy po 10- ale w pakietach najlepiej po 500 :D
W sumie fajnie, bo dawno oj dawno nie bylo juz czego ciekawego ogladac na ShowUp.tv. Mi sie wydaje ze moze to jakas forma rozrywki, dowartościowania się przez kolesia ale kto wie:D
Jak to wczoraj na czacie pisali , zepsuje nam dziewczyny i pojdzie w cholere, a przyzwyczajenia zostaną :) coś w tym jest mimo wszystko.

Nie mniej jednak fajnie bylo popatrzec ze coś na ogóle się dzieje, beka ale fajnie :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Alkohol potrafi jednoczyć :D i wczoraj wszystkie kochały klapsy i to nie byle jakie a mocne :D były tez masakry klapsowe i hurtowe klapsy :D
Ale prawdziwy popis był na czacie, tak słabej autoreklamy dawno nie widziałam, pisać byle by tylko nick pojawił się na czacie :D
Kurs marketingowy co po niektórym potrzebny na już.
Awatar użytkownika
cipkozaurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 112
Rejestracja: 28 sie 2017, 18:22
Podziękował: 87 razy
Podziękowano mu: 53 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LobodA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem




Ale głośno w ostatnim czasie zrobiło sie..... piwo to piwo tamto piwo sramto.
Koleś już dorobił się sensacjnych teorii.
Nawet miał już swoich pomagierów .. @pomocnik piwa .. jpdl.
Laseczki wyszły na drugi dzień jak grzybki po deszczu z myślą a może to dzisiaj ja go wycisnę niczym cytrynę.
Jedna panna była wczoraj chyba lekko zawiedziona że tak mało u niej koleś wydał bo ciągle go nawoływała..... piwo jesteś.. kabaret na kółkach.
Nie chcę wypowiadać się co o nim myślę bo po licznych fanach, lizusach i przydupasach pewno od razu byście mnie utopili w szklance wody.
Ale ktoś dobrze wczoraj napisał na forum.. większe ilości żetków powodują że niektóre laseczki dostały małpiego rozumu :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Mnie rozpieprzają promocje na klapsy w opisach transmisji :laugh3:
"80KLAPSÓW - 400ZET!"
Ogarnijcie dupe, te opisy nic wam nie dadzą :laughingnew:
Digi




HardRockCaffe666 pisze:Nie chcę wypowiadać się co o nim myślę

co by się o nim nie myślało, z całym szacunkiem ale przehuśtać 120k na SU w dwa dni, to trzeba umieć :)
nie wiem czy były takie 1 osobowe strzały, trzeba mieć fantazję żeby tak się bawić.
HardRockCaffe666 pisze:Laseczki wyszły na drugi dzień jak grzybki po deszczu z myślą a może to dzisiaj ja go wycisnę niczym cytrynę.

Laski codziennie wchodzą po to żeby wycisnąć SU jak cytrynę, jak się nagle pojawia w puli dodatkowe 100k to proste że będą o to walczyć. Mogą zarobić w jeden dzień tyle co w miesiąc na SU, albo lepiej, zdziwiłbym się gdyby tego nie wykorzystały.
XaXa pisze:Ogarnijcie dupe, te opisy nic wam nie dadzą

Fakt, niektóre chyba myślały że to tylko wystarczy pokazać dupę, a widać koleś ma też wymagania co do figury.

Tymi pieniędzmi pokazał najgorszą stronę SU, pokazał że dla kasy wiele dziewczyn zrobi wszystko, te co klapsów nie lubiły nagle je pokochały.
Ciekawe czy jakby płacił za sikanie itp też by tak łatwo zmieniały upodobania, myślę że to kwestia kwoty. Zastanawia mnie też ile z tych "nie spotykam się poza SU" by się jednak spotkało :twisted:

Fajnie że się ktoś nowy pojawił kto lubi robić zamieszanie :)

ps. Hard na poważnie i bez złośliwości ani szydery.
HardRockCaffe666 pisze:Ale ktoś dobrze wczoraj napisał na forum.. większe ilości żetków powodują że niektóre laseczki dostały małpiego rozumu


Dziewczyny są tu tylko dla pieniędzy, to Ty nadal żyjesz w błędnym przekonaniu ze Paula z Tobą piszę, bo fajnie się jej z Tobą gada, i lubi spędzać z Tobą czas i Cię lubi. Ona jest tu tylko dla żetonów, także Twoich, nie wchodziłbyś do niej na transmisje to myślę że by nie tęskniła.
Im szybciej sobie przestaniesz SU kojarzyć z przyjaźnią i lubieniem tym lepiej dla Ciebie.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




za te pieniadze to by sie tez po mordzie wytrzaskaly :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




beznadzieja pisze:za te pieniadze to by sie tez po mordzie wytrzaskaly


czyli jednak ShowupMMA :)
kurde może to jest plan na rozrywkę, zrzucić się w kilka osób i zrobić taką galę dla wtajemniczonych :) myślę że w podobnym budżecie jaki poszedł w ostatnie 2 dni, byśmy coś małego ogarnęli :)



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




Kurwa, a ja się trzaskałam po mordzie na priv za 500żetonów, no debil ze mnie :/
Chyba sobie ustawie "plaskacz w twarz - 1000zet", "plaskacz w twarz cegłą 10000zet" :laugh3:
Digi


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do ShowUp od zaplecza



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości