Error216

Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Error216
25 lut 2018, 08:09
Byłam u niego kiedyś na priv za który zapłaciłam 200 żet bo taki mi ustawił miało być mega zajebiście a było mega ch**** wypinał mi dupe machał kutasem i praktycznie przez połowe priv przesiedział a na ogólnym zapewniał mnie że robi takie mega show na priv.Nie chodzi mi o żetony ale czy Panowie na męskich kamerkach naprawdę nie mają nic więcej do zaoferowania jak tylko trzepanie chu** i machanie dupą ?


Ani ten Error piekny ani inteligentny,mały żebraczek tak jak połowa innych nadających tu facetów którzy spędzają na kamerce 24h na dobę i starają się zdobyć żeton,a im się to nie udaje . :haha:


https://showup24.tv/Error216
https://showup24.tv/profile/Error216
Awatar użytkownika
ELIZABETH2
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 11 sty 2018, 21:44
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ELIZABET


Re: Error216
25 lut 2018, 13:10
Hmm a czego oczekujesz? Może warto panom podpowiedzieć. Swoją drogą widzę to już drugi facet, którego krytykujesz i to tak troszkę nieudolnie, bo to tak jakby powiedzieć - czemu kobiety przez kilka godzin tylko wypinają tyłek i pokazują piersi, tylko to mają do zaoferowania?^^ Wróć... niektóre to nawet tego nie robią tylko siedzą:P
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Re: Error216
27 lut 2018, 15:25
tomcio_paluszek pisze:Swoją drogą widzę to już drugi facet, którego krytykujesz


a najlepsze, że Ci dwaj których wymieniła, to zatwardziali geje.
dobrze znani, bo często są w topce na męskiej...
hmmm a pani w różowym też może mieć wąsy, ale kto wie:p
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj



Wróć do Opinie - Mężczyźni



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości