Szukam Dominy na jutro (Środa) nietypową sesja

Szukasz jej/jego? Kontaktu? Wejdź napisz.
Regulamin forum
UWAGA !!! ZABRANIA SIĘ WYMIANY NAGRANIAMI Z SHOWUP.TV BEZ ZGODY WŁAŚCICIELA PRAW AUTORSKICH
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Dzień dobry. Szukam Pani na realizację mojego dość nietypowego scenariusza na jutro wieczór. Przepraszam za długą wiadomość ale chcę wszystko dokładnie wyjaśnić tak żeby Pani mogła zdecydować czy jest Pani zainteresowana. Otóż jestem wielbicielem lekko bolesnego bondage i chciałbym podczas sesji zrealizować tę właśnie praktykę. Całość widzę w ten sposób, że na Pani rozkaz krępuję sobie nogi, zapinam klamerki w okolicach sutków oraz na jądrach, knebluję się, zasłaniam sobie oczy i krępuje ręce za plecami w pozycji leżącej. W tym stanie chciałbym spędzić 15-20 min w zależności od Pani. Mając zaslonięte oczy stracę poczucie czasu. W międzyczasie Pani nie musi wiele robić czy mówić, wystarczy że będę słyszał Pani obecność, czasami może Pani coś skomentowac, zadać pytanie na ktore będę mógł odpowiedzieć skinieniem głowy, czy kazać mi w miarę możliwości zmienić pozycje w jakiej leżę. Proszę się nie martwić w każdej chwili mogę się swobodnie uwolnic. Robiłem to już wiele razy i zazwyczaj tracąc poczucie czasu uwalnialem się za szybko, dlatego potrzebuje Pani do pilnowania. Po upływie określonego czasu na Pani rozkaz uwalniam się a sesje kończe wylizaniem szpilek i spustem na nie. Całość sesji to ok 30-35 min. Jeśli jest jakaś Pani zainteresowana taką sesją i ma czas jutro to bardzo proszę o wiadomość prywatna z informacją o wysokości daniny. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Slaveon
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 03 wrz 2019, 16:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Szukam



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości