Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
21 maja 2019, 07:28


beznadzieja pisze:Ja tam dziewczyny troche rozumiem, sama nie lubie oglądać cyferek na portalu wole oglądać hajs na koncie, a jeszcze bardziej gotówke w łapie.


Ja na moich milionach lubię spać, tylko potem obciach w sklepie bo wszystko takie wymiętolone.
A tak serio... przestałam już wierzyć, że uleczę ludzi z głupoty, ale nadal mam na nią alergię. Więc chociaż sobie pośmieszkuję.
Biustwo


Re: Płynność wypłat z SU
21 maja 2019, 07:33


beznadzieja, mylisz trochę kontekst wcześniejszych wypowiedzi, przecież możecie sobie rozmawiać, Biustwo, słusznie uważa że nie ma co się dowartościowywać tym ile kto wyciągnął, ale to utopia i jak chcą to nich piszą, tylko po co dodawać to tego wstawki że zarabiają tyle w tydzień ile inni w miesiąc i tym się wywyższać. Bo częściej damska cześć się wywyższy tym że "zarabiam tyle w weekend ile Ty w miesiąc" niż wypomni jej to jakiś facet.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Płynność wypłat z SU
21 maja 2019, 07:40


tomoxx pisze:tylko po co dodawać to tego wstawki że zarabiają tyle w tydzień ile inni w miesiąc i tym się wywyższać.


Dlatego, ze jedna druga zapytała w jakim czasie wyciąg te 10k zetow. Dziewczyny chcialy to odpowiedzialy, dalej nie widze w czym macie problem. To jest wywyższanie się? no nie wiem, może wy to tak odbieracie.

Nie sądze, aby ktoś tu się wywyższał, że zarabia miliony monet dupskiem. Chyba, ze ty tomoxx czuje sie niedoceniony, ze zarabiasz miliony monet nie dupskiem :D

Dalej twierdze, ze dziewczyny w tym temacie niech sobie pisza o tych wypłatach, o zarobkach. Jeśli im taki format rozmowy odpowiada, to co komu do tego.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
21 maja 2019, 07:41


Widzę, że najlepiej by było gdyby szołap wydał karty do bankomatów dla nadających wtedy sobie wypłacicie ile i kiedy będziecie chciały.
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
21 maja 2019, 07:52


beznadzieja, tu masz cytat:

ZmysłowaOna23 pisze:Chuj was to obchodzi ! Dupa boli ze ty zapierdalasz clay miesiac tyle co my pare dni ! To jest portal zarobkowy wiec usługa = zeton. Tyle w temacie. Idz na potral gdzie nie ma wynagrodzenia a nie wierzysz w prawdziwe ograzmy
Ps. W niektorych pracach jest wynagrodzenie tygodniowe tak jak u nas 7 dni. A to ze sobie piszemy ktora miala danego dnia to dla spokoju ducha. A ty nerdzie forumowy spierdalaj


Niech sobie piszą, ale nie muszą zaniżać poziomu. Nie chcę się przerzucać gównem, chciałam tylko uświadomić niektórym, że to jest forum ogólnodostępne. Z czym to się wiąże? Ano z tym, że ma do niego dostęp każdy. Każdy może czytać co piszecie, każdy może założyć tu konto i zadawać interesujące pytania. Daruję sobie straszenie was US, ale nie tylko urzędników może interesować ile macie na kontach. Złodzieje nie śpią (kieruje to głównie do pań, które mają / miały taki sam nick na SU i proponują ludziom spotkania w realu). Nie robię tego złośliwie, ale o swoją prywatność i o swoje interesy warto dbać.
Biustwo


Re: Płynność wypłat z SU
21 maja 2019, 08:01


beznadzieja pisze:Dlatego, ze jedna druga zapytała w jakim czasie wyciąg te 10k zetow.


Ale ja nie mam z tym problemu, chodzi mi o to co wytłuściła Biustwo, w ostatnim poście, tylko tyle żeby poziom jakiś trzymać.

beznadzieja pisze:Chyba, ze ty tomoxx czuje sie niedoceniony, ze zarabiasz miliony monet nie dupskiem


gracjano pisze:
Tomoxx nadaje na męskich i ma branie a co za tym idzie żeton wypłaca i to spory ;)


I to jest cała tajemnica mojego biznesu :beach:
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Płynność wypłat z SU
21 maja 2019, 08:03


Ja tez nie zamierzam tu z nikim wojować ani obrzucać sie epitetami. Pragnę jedynie zauważyć, że odpowiedz cytowanej Pani byla na post, w którym ktos zarzuca jej brak mózgu :D( a sorki to ta druga się wkurwila - już nieważne ) no to się nie dziwie, że laska się wkurwiła, to tak na marginesie, poza tym wcześniejsze odpowiedzi Panów również mialy charakter hejtowania a nie dyskusji, sugerując kolejny raz, że w normalnych pracach czeka sie na wypłatę miesiąc. No i spoko, każdy zna normy wypłat normalnej pracy. Nie czarujmy się jednak to nie jest ani normalna praca, ani normalne zarobki. Tylko dzięki temu formatowi "pracy" Panowie mają te swoje modelki online.

I prosze nie zrozumcie mnie źle, ja w żaden sposób nie gardze normalną pracą, ale miejcie na uwadze, że jak ktoś przychodzi tam w celach zarobkowych to przychodzi po hajs, gruby hajs a nie po drobne. Jeśli którakolwiek z Pań chce się pochwalic ile zarabia, to ja nie widze problemu. Ja nie zamierzam, ale jeśli ktoś ma ochote to na uj zaraz robić z tego wielką drame.


odnośnie jeszcze trzymania poziomu, to owszem jestem za, trzeba jednak zaznaczyć, że często Panowie wpierdolą się w temat z butami, nie wnosząc nie ciekawego do dyskusji, jedynie obrażając innego foruowicza. Nie mam na myśli wszystkich oczywiście, ale zdarzaja się takie przypadki. Tak jak w tym temacie przyszedl jeden z drugim, pojechali po dziewczynach, bo mieli gorszy dzien. To jest poziom dyskusji? no nie bardzo.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
21 maja 2019, 08:12


beznadzieja pisze: na uj zaraz robić z tego wielką drame.


Starałam się zrobić komedię :(
Straciłam pazur, jak przestałam pić. Za to leki na schizę lepiej działają :D

Sorry beznadzieja, ale tu akurat dziewczyny same po sobie pojechały.
Biustwo


Re: Płynność wypłat z SU
21 maja 2019, 08:18


Spoko, ja tylko wyraziłam swoje zdanie w tej kwestii, bez podśmiechujek. Milego.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
21 maja 2019, 09:15


spora część "różowych" nicków(czyli kobiety) mają problem z odnalezieniem odpowiedniego działu/tematu i wszystkie swoje wypociny wplatają w Płynność wypłat z SU. Ile kto zarabia, kiedy zostanie zmniejszony limit, ile czasu zajmuje Wam zebranie 10k lub jakaś gwiazda swojego czasu "skoro temat przycichł to może pogadamy o świętach?". Są odpowiednie tematy i same je zakładałyście.

Czytając post Fapki nie doszukałem się zawiści ile kto zarabia, co najwyżej zdziwienie, które i sam podzielam. Nie tak dawno duża ilość dziewczyn(na wszelki wypadek nie napisze wszystkie) narzekały, że SU ponad miesiąc czy dwa WCALE nie robi przelewów(...). Chwalicie się ile to nie zarabiacie w tydzień a mimo to brakuje Wam głupiej "stówki". Wyciągnęłyście jakieś wnioski z poprzedniej sytuacji?

Niektóre cechy które przypisujecie facetom tyczą się Was samych i na odwrót. Ot taka moja mała dygresja nie podając konkretnych nicków
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 19:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
21 maja 2019, 09:28


ZmysłowaOna23 pisze:
od_taaki pisze:
Fapka pisze:
Leila87 pisze:mnie uzbieranie 10 000 zajmuje max 4 dni przy poświęceniu czasu max 5 godzin dziennie bez pokazywania czegokolwiek za darmo.Da się. Ale limit mogli by juz zdjąć bo czasem człowiek potrzebuje kasy na już i przydało by się miećmożliwość wypłacenia mniejszych kwot.
mamy przypominać, że ludzie w normalnych pracach "czekają" miesiąc na dostanie pieniążków?
Zaczynam wysuwać teorię, że 3/4 pań tutaj ma chyba długi wobec mafii za nie wiem... płacenie im internetu, kamerki, dildosów i innych drogich gadżetów...


Nie chcę być złośliwy ale chwilami czytając ten temat odnoszę wrażenie, że niektóre panie pilnie potrzebują bardzo dużej kasy na przeszczep mózgu.

Chuj was to obchodzi ! Dupa boli ze ty zapierdalasz clay miesiac tyle co my pare dni ! To jest portal zarobkowy wiec usługa = zeton. Tyle w temacie. Idz na potral gdzie nie ma wynagrodzenia a nie wierzysz w prawdziwe ograzmy
Ps. W niektorych pracach jest wynagrodzenie tygodniowe tak jak u nas 7 dni. A to ze sobie piszemy ktora miala danego dnia to dla spokoju ducha. A ty nerdzie forumowy spierdalaj


Tak juz zacytowalem calosc zeby kontekst nie uciekl... Wyobrazam sobie jak bardzo ZmysłowaOna23 musi byc "zmyslowa" :biggrin: no chyba ze to jest jakas rynsztokowa zmyslowosc...
Nie wiem... moze ja zyje w innym wymiarze, ale nigdy nie zrozumiem dlaczego panna ktora nagle zobaczy ze moze zarobic te ponad 10 tysi w miesiacu, niech by i bylo 30... nagle mysli ze zlapala Pana Buka za rogi i dopuszcza myśli ze cały świat jej zazdrości? Do tego z pogarda wyraża się o tych co zarabiają mniej od niej. Jeszcze wtóruje jej slynna Leila, znana niespelniona blogerka, krolowa strajkow przekomicznych...
Wy duperki zrozumcie ze zarobki na poziomie topki SU to nie jest zadne wielkie halo... wystarczy zamiast cyckow uzyc mozgu. Niestety gdy widze poziom takiej Zmyslowej czy teksty o polaczkowatosci by Leila to domyslam sie ze cycki to jedyna rzecz którą maja do zaoferowania światu. Tylko czego w takim wypadku mam zazdroscic?
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
21 maja 2019, 10:01


Jak by nie było transmisje na SU to biznes.A o biznesie się rozmawia.To jest całkowicie normalne.I jest to biznes o wiele bardziej poważny niż chodzenie do pracy na etat bo tu po pierwsze musisz znaleźć na siebie pomysł aby zebrać grono widzów i to najlepiej stałych,poza tym masz ogromną odpowiedzialność za swoje finanse bo jak nie pracujesz tonie zarabiasz,nie możesz sobie pozwolić na lenistwo jeśli jest to twoje główne źródło utrzymania.To tak jak by mieć własną firmę.A na etacie idziesz,odwalisz swoje i do domu,nic cię nie interesuje. Z resztą Panowie, w końcu nikogo z was nikt nie zmusza abyście wydawali kasę na dziewczynki :)
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87


Re: Płynność wypłat z SU
21 maja 2019, 10:20


Leila87, wypunktowałabym Cię, ale mi się już nie chcę. Rybki w moim akwarium mają wyższy iloraz inteligencji. Bez odbioru.
Biustwo


Re: Płynność wypłat z SU
21 maja 2019, 10:41


Leila87 pisze:To tak jak by mieć własną firmę


Jeśli porównujesz posiadanie firmy do nadawania na SU, to chyba nawet nie stałaś obok kogoś kto ma własną firmę. Ale jeśli tego nie ogarniasz, to faktycznie nie ma co Cię uświadamiać. Mając takie podejście do etatu jak napisałaś, to podejrzewam że nikt Cie nigdy nie zatrudnił w pracy gdzie byłaś za cokolwiek odpowiedzialna. Dla przykładu z takich prac na etat gdzie ciężko odwalać swoje (pilot, lekarz, sportowiec), pomijam już to że jak odwalasz gdziekolwiek, to Cię wywalają.
O odpowiedzialności za finanse to się może wypowiadać ktoś na kim kryzys żetonowy nie odciął dostępu do pieniędzy, bo ten miesiąc bez wypłaty nim nie wstrząsnął.
Mam nadzieję źe 87 to IQ a nie rocznik, bo w tym drugim przypadku, to straciłaś już większość szans na zmądrzenie jakie daje życie.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Płynność wypłat z SU
21 maja 2019, 10:52


Leila87 pisze:A na etacie idziesz,odwalisz swoje i do domu,nic cię nie interesuje.


:facepalm: brak słów
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
21 maja 2019, 10:57


Prawda to zależy od stanowiska,nie ma co ukrywać.Ja wiele lat pracowałam na oddziale ratunkowym ponieważ jestem z wykształcenia ratownikiem medycznym i zdecydowanie nie była to praca typu odwalić i iść do domu aleniema co ukrywać,że większość ludzi jednak ma spokojne etaciki. Do służby zdrowia wracać nie zamierzam,bajzel w przepisach a wypłata taka jak by ktoś w gębę napluł...
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87


Re: Płynność wypłat z SU
21 maja 2019, 11:11


hmm.... dlaczego obrażacie tą dziewczynę ??? "rybki mają wyższy iloraz inteligencji" - serio??? :shock2: :mocking: stać Was tylko na obrażanie drugiego człowieka?? nie reprezentujecie swoją osobą nic po za chamskimi tekstami ??? Skoro jest temat o wypłatach,żetonach to niech dziewczyna sobie pisze ile zarobiła itp.
Awatar użytkownika
kf82
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 15 kwie 2019, 09:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
21 maja 2019, 11:38


kf82 pisze:hmm.... dlaczego obrażacie tą dziewczynę ??? "rybki mają wyższy iloraz inteligencji" - serio???


Serio. I nie mówię tego złośliwie. mogłam użyć innej frazeologii, np. "można do niej mówić jak do ściany", "mów do słupa, a słup dupa" albo "jest głupsza niż ustawa przewiduje" (to ostatnie już byłoby trochę chamskie), ale starałam się być kulturalna.
Biustwo


Re: Płynność wypłat z SU
21 maja 2019, 11:57


Czasami odechciewa mi się wchodzić w dyskusje w której wszystko co dziewczyny napisza jest odbierane jako bezmózgie pierdolenie.

Tak więc pani Leila ma troche racji (troche) w kwestii dzialalności. Otoz prowadzilam dzialalnosc 4 lata i praca na kamerkach jest rowniez biznesem. Mowie tutaj o calosci świata kamerek nie tylko showupa. Wszystkie Panie, które nie mają boskiego ciala, idealnych proporcji ,wielkiego biustu i talii osy musza się troche nazapierdalać. Dlaczego to jest podobne do dzialalności, dlatego, że trzeba poświęcić wiele czasu i uwagi na to żeby znaleźć swój sposób na zarabianie.

Prosze Was nie ujmujcie nikomu inteligencji,nie używajcie tego jako argument, bo jeśli już o tej dzialalności mowa, to znam również takich którzy mają niewiele wspolnego z inteligencją a jakoś sobie z biznesem radzą. Juz nawet walić tych niekumatych, ale tomoxx nie masz prawa mówić jak wygląda zarabianie na kamerkach, jeśli tego nie robiles. Ja prowadizlam dzialalnosc " normalną" i teraz prowadzę tą "nienormalną " i owszem w tej kwestii się zgodzę z Leilą, jest to podobne.

Jesli dzialasz na calej przestrzeni kamerkowej, to strona internetowa, ogloszenia, pozyskiwanie klienta i wiele więcej. Ja np. nadaje ostantio po 5h 2x 2,5 mniej wiecej. Do tego obrabiam wszystkich piszących na skype w sprawie pokazu, dodaje ogloszenia, odpowiadam na maile, lacznie czasu przed kompem potrafie spedzic po 12 godzin dziennie, czasami mniej. Wiec prosze cię nie ujmuj mojej inteligencji ani inteligencji innych dziewczyn, których po prostu nie znasz, bo moja praca praktyczna to 5 godzin, a praca papierologiczna to kolejne 5. Z calym szacunkiem dla Was, ale znalazloby się kilka rodzajow dzialalności, w których można pracowac z domu chociażby sprzedaż na allegro.

Leila ja tam cię kobieto nie znam i osądzac nie zamierzam, ale nie ujmuj osobom pracującym na etacie, nie zawsze wychodząc możesz pierdolnąc drzwiami i nara. Często,gęsto jest tak, ze kupe roboty bierzesz ze soba do domu.
W ogole dziewczyny opanujcie się z tym wyzywaniem wszystkich od nerdow i zazdrośników, bo sa tu miedzy nami osoby, które te same pieniadze zarabiają nie dupą, tylko łbem.

Więc tak podsumowując, chyba wszyscy musimy troche zluzować i zacząc się wzajemnie bardziej szanować, a przede wszystkim zacząc akceptować czyjes poglądy, a nie wyzywac się wzajemnie od debili.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
21 maja 2019, 12:33


Tylko patrzeć kiedy znowu pojawi się pan @tomoxx i będzie się wymądrzał i pisał swoje banały.
Nie zapomni też o dawaniu wszystkim ''dobrych'' rad.
Panie tomoxx.. czekamy :laugh3:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości