Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
28 maja 2019, 08:56
Halyna pisze:
Leila87 pisze:
Halyna pisze:
Leila87 pisze:Mam pytanie do Pań : czy którejś z Was realizują jeszcze czasem tak jak kiedyś z dnia na dzien?


mi nigdy tak nie wyplacali z dnia na dzien... teraz to juz w ogole..w zeszlym tygodniu jak wszystkie laski zlecaly w niedziele w nocy i w tym ja tez, to pisaly tu w poniedzialek ze juz zrealizowane a ja czekalam do czwartku. masakra jakas.... napisalam do nich a oni ze przelewy sa realizowane losowo. to dziwne ze wszyscy dostali tylko nie ja. teraz to samo, dalam do zlecenia wczoraj w nocy i dalej wisi... :beg:

U mnie bylo identycznie również czekałam 6 dni,bo do piątku.A przed tą całą przerwą techniczną miałam realizowane przelewy codziennie praktycznie.Zastanawiam się z czego to wynika.Bo jest to spory problem.Fakty są takie,że dobić do limitu 10 k w dzień czy dwa łatwojest tylko paru dziewczynom,reszta musi się na prawdę nakombinować i cudem jakoś zrobić przelew raz na tydzień jak się uda.Ciągle ta sama wymówka,że mają dużo realizowanych przelewów co w ogóle jest nie realne przy obecnej oglądalności i angażowaniu się widzów w transmisje ....


jeszcze dodajac do tego ten limit, to juz wcale nie wierze ze maja zatrzesienie zlecen, gorzej jak powoli traca plynnosc finansowa... jest naprawde coraz mniej transmisjii i mniejsza ogladalnosc.. te ich ilosci widzow to sa fejkowe bo liczylam wielokrotnie recznie i zawsze jest dwa razy wiecej niz faktycznie wychodzi a przeciez niezalogowani tez sie do tego wliczaja


Transmisji to akurat wydaje mi się,że jest więcej a panowie to już sami nie wiedzą czego chcą i co wybierać...
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87


Re: Płynność wypłat z SU
28 maja 2019, 09:02
Zapomniałem dopisać, że nie tyczy się to każdej nadającej. Jeśli uraziłem osoby, które inwestują pieniądze z SU, otwierają własną działalność, uzupełniają budżet etc to przepraszam ;)

Niemniej jednak SU na chwile obecną nie łamie swojego regulaminu a nawet jeśli spóźni się o dzień/dwa czy miesiąc to i tak nic im nie zrobicie, baa jeśli zwiną manatki to też nie macie żadnych praw do roszczeń(przynajmniej ja bym na to nie liczył)
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 19:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
28 maja 2019, 11:00
Komuś dzisiaj zlecili? :)
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
28 maja 2019, 11:10
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87


Re: Płynność wypłat z SU
28 maja 2019, 11:43
Typer pisze:Zapomniałem dopisać, że nie tyczy się to każdej nadającej. Jeśli uraziłem osoby, które inwestują pieniądze z SU, otwierają własną działalność, uzupełniają budżet etc to przepraszam ;)

Niemniej jednak SU na chwile obecną nie łamie swojego regulaminu a nawet jeśli spóźni się o dzień/dwa czy miesiąc to i tak nic im nie zrobicie, baa jeśli zwiną manatki to też nie macie żadnych praw do roszczeń(przynajmniej ja bym na to nie liczył)

ekhm ekhm...przyjmuje przeprosiny :biggrin:
wiem co jest w regulaminie ale wole swoja kase wachac jak kwiatki zamiast patrzec na nia na ekranie :ok:


moj wisi od niedzieli 21.00 i jak zwykle jestem zestresowana ha ha where is my cash baby :girl_haha:
Awatar użytkownika
Halyna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:28
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
28 maja 2019, 11:58
Halyna pisze:
Typer pisze:Zapomniałem dopisać, że nie tyczy się to każdej nadającej. Jeśli uraziłem osoby, które inwestują pieniądze z SU, otwierają własną działalność, uzupełniają budżet etc to przepraszam ;)

Niemniej jednak SU na chwile obecną nie łamie swojego regulaminu a nawet jeśli spóźni się o dzień/dwa czy miesiąc to i tak nic im nie zrobicie, baa jeśli zwiną manatki to też nie macie żadnych praw do roszczeń(przynajmniej ja bym na to nie liczył)


ekhm ekhm...przyjmuje przeprosiny :biggrin:
wiem co jest w regulaminie ale wole swoja kase wachac jak kwiatki zamiast patrzec na nia na ekranie :ok:


I nie ty jedna.
Nie rozumiem też dlaczego SU wprowadza nam różne obostrzenia a adla oglądających nic.Np. mogli by wprowadzic jednorazową opłatę dzienną za samo wejście na transmisję choćby te 10 żet.Bo wchodzących którzy nawet cześć nie napiszą jest setki a czlowiek siedzi i zastanawia się co oni tu robią ?
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87


Re: Płynność wypłat z SU
28 maja 2019, 11:59
Awatar użytkownika
Halyna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:28
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
28 maja 2019, 12:36


A no czasem człowieka przypili i musi... :dontknow:
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87


Re: Płynność wypłat z SU
28 maja 2019, 12:48
Leila87 pisze:Nie rozumiem też dlaczego SU wprowadza nam różne obostrzenia a adla oglądających nic.Np. mogli by wprowadzic jednorazową opłatę dzienną za samo wejście na transmisję choćby te 10 żet.


Dokładnie... też tak uważam.
Każdy widz, już za samo wejście na kurvidołek powinien płacić składki, a najlepiej niech wprowadzą abonament czy jakieś karnety niech zaczną rozdawać.
A dla każdej Modelki, która się zaloguje każdego Bożego dnia na portalu - 500+ od ręki!

i gwoli ścisłości:

**Pokaż Spoiler**
"Czym jest ShowUp.tv (szołap)? ShowUp.tv to miejsce gdzie znajdziesz najlepsze polskie sex kamerki. Sex pokazy społeczności ShowUp to najlepsze i do tego DARMOWE pokazy erotyczne. Na stronie możesz oglądać zupełnie ZA DARMO sex kamery - bez Skype. Darmowe kamery dla każdego"
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Płynność wypłat z SU
28 maja 2019, 13:15
Brzydko mówiąc jeżeli jest chujnia to czas na zmiany- ciuszki, privki, cel i przede wszystkim podejście. Niejednokrotnie dostajesz kurwicy jasnej, jak siedza Panowie i nawet się nie przywitają. Bycie miłym popłaca :) wchodzenie im w dupe nie popłaca, czasami warto miec na nich troche wywalone. To zależy jaki dzień i jakie mam podejście, czasami wypierdziele wszystkich z transmisji i spoko, wiem że nie zarobie ale jakoś mi lżej :D

Sorki musialam troche żalu wylać ;p

eee no z tymi abonamentami to przesada i z ta opcja żeby ktos płacił za samo wejście na transmisje, bo szybko mogłoby sie okazać że siedzisz sama, albo ogląda cię dwóch typów za 2 złote. Fajnie natomiast byłoby gdyby co jakiś czas pojawiał sie komunikat dotyczący zakupu żetonów, bo jak sie niekiedy jeden z drugim rozsiądzie na transmisji to zapomnij o tym, żeby ci chociaż siema powiedział.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
28 maja 2019, 13:53
beznadzieja, z pewnością jest niemała frustracja, jak któraś panna siedzi na transmisji każdego dnia, a pod koniec miesiąca ma uzbierane ledwo 100zł, gdzie inne panie z topki czy środka tabeli robia stówkę w 30min.

Wszystko to kwestia przebicia.
są też takie laski, które ledwo co założą konto na SU, a już mają rzeszę fanów którzy sypią złotem aż miło, choćby taka cześć-toja, kiciaa itd. i dla takich pań nawet ten limit 10k jest nie straszny, bo szybko do niego dobijają.

Beza, wprowadź może jakieś innowacje, zacznij np. sprzedawać majtki 50zł za sztukę xD na SU jest sporo fetyszystów jak wiemy... i zawsze to jakiś dodatkowy zarobek.
Niektórzy nawet są w stanie wydać 1000 żet, żeby modelka napisała ich nick na zdjęciu i wstawiła to zdjęcie na profil.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Płynność wypłat z SU
28 maja 2019, 14:28
msn, spoko ogarniam temat :D daje sobie rade, ale czasami sie po ludzku wkurwiam ;)
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
28 maja 2019, 16:37
Typer pisze:W regulaminie który zaakceptowałyście macie zapis o wypłacie w ciągu 7 dni, limit 10k żetonów też się tam znajduje. Musicie lepiej zarządzać swoim budżetem, zmienić portal na taki który wypłaca w przeciągu 24-48h lub znaleźć inne dochodowe zajęcie.

Chyba przyznacie mi rację, że takie działanie ShowUpa to dość sprytne rozwiązanie? ;) Dzięki temu siedzicie częściej i dłużej. Biorąc pod uwagę, że mogą Wam wcale nie płacić a i tak będziecie nadawać(przecież już tak było nie raz) to po co mają cokolwiek zmieniać? Same ich do tego przyzwyczaiłyście a jednocześnie pokazałyście, że nie macie innych alternatyw(inne kamerki/praca). Nawet Biuro Obsługi Klienta pisało Wam, że jest to głupota opieranie budżetu domowego w oparciu o SU...

Jak się nad tym głębiej zastanowicie to dojdziecie do wniosku, że brak kasy to nie wina SU tylko Wasza.

Obrazek

W końcu ktoś powiedział te gorzkie słowa prawdy. Ale to nie dotyczy tylko SU, ale całego naszego uroczego narodu, przykre to, ale prawdziwe.
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 09:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK


Re: Płynność wypłat z SU
28 maja 2019, 16:40
beznadzieja pisze:Brzydko mówiąc jeżeli jest chujnia to czas na zmiany- ciuszki, privki, cel i przede wszystkim podejście. Niejednokrotnie dostajesz kurwicy jasnej, jak siedza Panowie i nawet się nie przywitają. Bycie miłym popłaca :) wchodzenie im w dupe nie popłaca, czasami warto miec na nich troche wywalone. To zależy jaki dzień i jakie mam podejście, czasami wypierdziele wszystkich z transmisji i spoko, wiem że nie zarobie ale jakoś mi lżej :D

Sorki musialam troche żalu wylać ;p

eee no z tymi abonamentami to przesada i z ta opcja żeby ktos płacił za samo wejście na transmisje, bo szybko mogłoby sie okazać że siedzisz sama, albo ogląda cię dwóch typów za 2 złote. Fajnie natomiast byłoby gdyby co jakiś czas pojawiał sie komunikat dotyczący zakupu żetonów, bo jak sie niekiedy jeden z drugim rozsiądzie na transmisji to zapomnij o tym, żeby ci chociaż siema powiedział.


Ja ostatnio próbowałam już bardzo wielu rzeczy iprawdę mówiąc jedyne co widzę to to że zależy od dnia.Mogę być ubrana w sexy body koronkowe i niemieć żadnej akcji na SU a mogę mieć na sobie tylko białą koszulkę na ramiączkach a interes się kreci aż milo.Nie wiem od czego to zależy...
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87


Re: Płynność wypłat z SU
28 maja 2019, 16:48
Nie chce się tutaj wymądrzać ale wydaje mi się że też dobrym sposobem było by od czasu do czasu zerknąć do konkurencji której to się lepiej powodzi.
I zobaczyć co takiego te panie mają swoim widzom do zaoferowania.
No i jak coś się już z tego spodoba i będziecie to mogły śmiało przeszczepić na swój grunt to czemuż tego nie zrobić.
I Wy lepiej no i szybciej zarobicie i chłopaki będę mieć kolejne okienka gdzie chętnie zostawia swoje zetki.
Zawsze możecie do tych pomysłów dodać coś tam od siebie lub też je w pewnym stopniu zmodyfikować a czasami nawet i ulepszyć.
Leila87 pisze:Nie wiem od czego to zależy..

Tego to nawet nie wiedzą najstarsi górale ;)
To tyle :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Płynność wypłat z SU
29 maja 2019, 00:35
Leila87 pisze:Nie rozumiem też dlaczego SU wprowadza nam różne obostrzenia a adla oglądających nic.Np. mogli by wprowadzic jednorazową opłatę dzienną za samo wejście na transmisję choćby te 10 żet.Bo wchodzących którzy nawet cześć nie napiszą jest setki a czlowiek siedzi i zastanawia się co oni tu robią ?

Nic nie piszą bo wyskakuje im komunikat "aby korzystać z czatu musisz rzucić napiwek". Jeśli regularnie doładowujesz konto to ten problem się nie pojawia, ewentualnie są jeszcze jakieś okienka czasowe gdzie ten komunikat nie wyskakuje lub przy bardzo małej widowni.
Jeśli chcesz abonament dzienny to po prostu ustaw grupową ;)

ehh te pisowskie czasy...teraz każdy chce tylko social i nowe podatki od innych :?
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 19:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
29 maja 2019, 08:05
HardRockCaffe666 pisze:Nie chce się tutaj wymądrzać ale wydaje mi się że też dobrym sposobem było by od czasu do czasu zerknąć do konkurencji której to się lepiej powodzi.
I zobaczyć co takiego te panie mają swoim widzom do zaoferowania.
No i jak coś się już z tego spodoba i będziecie to mogły śmiało przeszczepić na swój grunt to czemuż tego nie zrobić.
I Wy lepiej no i szybciej zarobicie i chłopaki będę mieć kolejne okienka gdzie chętnie zostawia swoje zetki.
Zawsze możecie do tych pomysłów dodać coś tam od siebie lub też je w pewnym stopniu zmodyfikować a czasami nawet i ulepszyć.
Leila87 pisze:Nie wiem od czego to zależy..

Tego to nawet nie wiedzą najstarsi górale ;)
To tyle :!: :!:


W moim wypadku problem chyba tkwi w tym że ja jestem typem puszystym a to już z marszu zawęża widownię no ale tak źle jak ostatnie dwa tygodnie to już dawno nie było....
(błagam nie mów mi że mam schudnąć bo w moim wypadku nadwaga to skutek choroby którą leczy się jedynie objawowo a na moją nadwagę lekarz tylko ręce rozkłada bo nic nie skutkuje)


Typer pisze:
Leila87 pisze:Nie rozumiem też dlaczego SU wprowadza nam różne obostrzenia a adla oglądających nic.Np. mogli by wprowadzic jednorazową opłatę dzienną za samo wejście na transmisję choćby te 10 żet.Bo wchodzących którzy nawet cześć nie napiszą jest setki a czlowiek siedzi i zastanawia się co oni tu robią ?

Nic nie piszą bo wyskakuje im komunikat "aby korzystać z czatu musisz rzucić napiwek". Jeśli regularnie doładowujesz konto to ten problem się nie pojawia, ewentualnie są jeszcze jakieś okienka czasowe gdzie ten komunikat nie wyskakuje lub przy bardzo małej widowni.
Jeśli chcesz abonament dzienny to po prostu ustaw grupową ;)

ehh te pisowskie czasy...teraz każdy chce tylko social i nowe podatki od innych :?


A no właśnie widzisz,SU reklamuje się jako całkowicie darmowy portal co jest totalnym błędem dla modelek i dla samego portalu.Sępów nie brakuje.
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87


Re: Płynność wypłat z SU
29 maja 2019, 09:33
Leila87,
Jesteś puszysta.
No i uj z tego.
Takie kobiety też magą przecież być sexowne i zmysłowe :!:
I są mężczyźni którzy to nie przepadają za chodzącymi wieszakami lub paniami o idealnej wadze.
Jak to się potocznie mówi kochanego ciałka nigdy nie za wiele.
Leila87 pisze:źle jak ostatnie dwa tygodnie to już dawno nie było....

Oby to tylko chwilowe problemy czego Ci życzę :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Płynność wypłat z SU
29 maja 2019, 09:48
Nie wiem jak Wy ale ja odnoszę wrażenie,że w ostatnim czasie przelewy realizowane są tylko w poniedziałki i piątki :blink: :shock2: ....Jak u was?



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87


Re: Płynność wypłat z SU
29 maja 2019, 10:16
Zleciłam dziś o 10.30
Zrealizowany 11.09
Awatar użytkownika
FajnaOna24
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 24
Rejestracja: 12 kwie 2019, 14:08
Podziękował: 11 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: FajnaOna24
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: FajnaOna24


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Lady_M i 10 gości