FuckMe

Opowiedz o swoich przeżyciach na priv-ach u naszych pań z SU :)
Regulamin forum
Regulamin działu opinie - przeczytaj zanim napiszesz

Najważniejsze zasady pisania postów w dziale:

1. Pierwszą rzeczą przed założeniem tematu jest sprawdzenie czy owa dziewczyna już go nie ma! :!: :!:
2. Jak można sprawdzić czy panna nie ma już tematu? Wystarczy wpisać nick w naszą wyszukiwarkę.
3. Jeżeli temat jest już założony to własnie tam umieszczamy opinie.
:arrow: :arrow: :arrow: 4. Gdy zakładamy temat w tytule wpisujemy nick dziewczyny z showupa.

Jak powinien wyglądać post?

5. W poście powinien znajdować się opis dziewczyny.
6. Wrażenia po transmisji (jaka jakość nagrania, jak prezentowała się Panna itd).
7. Jaki priv oraz ilość żetonów za niego.
8. Link do profilu
9. I inne przemyślenia, dodatkowe informację.

UWAGA! - na koniec każdej opinii wystawiamy numeracje, przykładowo:

Panna 3/10
Jakość transmisji 9/10
Zgodność z opisem priva 1/10


10. W dziale opinii tylko i wyłącznie umieszczamy opinie! NIE KOMENTUJEMY innych.
11. Nie wypowiadaj się jeżeli nie odwiedziłeś danej dziewczyny :)


Nieprzestrzeganie oraz nieznajomość REGULAMINU będzie karane.
FuckMe
01 maja 2017, 17:59
Panna ... /10
Jakość transmisji 6/10
Zgodność z opisem priva 5/10


Czas trwania priv: 10 minut
Koszt: 120 żet
Opis: Przebieranki i zabawa nago!
Data: ostatni tydzień kwietnia... nie podaję dokładniej daty
Już na ogóle pytałem się czy to najlepszy priv, żeby mi pokazała swoją dupcię w legginsach i potwierdziła, że tak. I że zamiast zabawy, można dalej się przebierać. (Bo mnie zabawy średnio interesują).

Dokładny przebieg priva (aka Co się stało?):
1) Na początku leciała muzyka z transmisji ta sama, o której wyraziłem się, że jest niefajna... wypadało zmienić albo wyłączyć, ale musiałem jej przypomnieć na priv. Tak minęła pierwsza minuta... na zmianie muzyki. Puściła co prawda moją muzykę...
2) Następnie zaczęła ściągać w ciszy rajstopy... w przeciwieństwie do tego co prezentuje na ogóle. Potem odczytała komentarz, że i tak się jej muzyka pewnie nie spodoba. I się mnie pyta po co puszczam w takim razie.
3) W tej minucie odświeżyłem transmisję, bo ch@jowo cięło. Pewnie dlatego iż miałem kamerkę włączoną, ale i tak wolałem odświeżyć. Pod koniec tej minuty lewa nogawka tych rajtuz... tak... dochodzę do wniosku że to poprawny termin na to co wkładała. Nie legginsy, lecz rajtuzy...
4) Zaczęła się od komentarza, że muzyka nie jest w jej guście. Co mnie wkurzyło, bo sam to robiłem :/ ale każdy ma swój gust. Widać ten szew przy złączeniu nogawek... fatalnie to wygląda... może to jakieś rajstopy bez miejsca na stopy były? Nie nie, to się wtedy rajtuzami nazywa... ale to cienkie jest w miarę, więc trochę prześwituje. W połowie tej minuty następuje pełne założenie... i kończy się wypinką kilkusekundową.
5) Obraca się przodem i w dłoniach trzyma jakieś szelki? Linki? Po co... mnie to nie interesuje... nie prosiłem o to... rozplątuje to przez resztę tej minuty... a ja w międzyczasie pisałem, żeby założyła inną parę (legginsów! np. panterkowe, bo gadała, że ma), bo ta mi nie odpowiada...
6) W końcu założyła. Te "szelki". Chwyta panterkową górę... znowu - nie interesuje mnie góra, ja chciałem legginsy! Stwierdza, że będzie fajnie jak założy ten panterkowy top... i zakłada czarny stanik. Potem go rozpina i ściąga czy tam obraca. Ja na czacie informuję, że wolałbym więcej tyłka...
7) Zakłada ponownie. W połowie minuty udaje się włożyć top... ale nie do końca (jest nie ściągnięty w dół). Robi pozę typową dla jej avatara. Minuta kończy się profilową wypinką, a potem bardziej "bezpośrednią", ale chyba jednosekundową. Nic się nie odezwała.
8) Znowu pokazuje się przodem. Dłoń wędruje w jej miejsce na dole. Potem się obraca, więc widzę dupkę - niby okey, ale nadal mi to nie pasuje... bo ledwo się wypnie, a już się wyprostowuje... w połowie minuty obraca się i już widać panterkowy top ściągnięty w dół. Był krótki - na tyle by cycki zakryć, ale brzucha nie. Całkiem spoko, ale nie interesowały mnie jej cycki... Dalej cisza. Ale tam się uśmiecha w ten swój wyćwiczony sposób. Minuta kończy się położeniem i pokazywania ciemnego (bo to były czarne rajtuzy) krocza.
9) W końcu się odzywa, ale sugeruje zabawę cipeczką. Na co ja piszę, że mnie to nie interesuje... leży frontalnie, nogi zgięte, ale rozchylone na bok. Nie zrozumiała, że nie chcę oglądać jej pieroga :S A ona, że "pitolę głupoty". Cały czas leży frontem do mnie. Pod koniec minuty chyba ją swędzi, bo się dotyka "tam na dole".
10) Sugeruje mi, że jestem gejem, bo nie chcę oglądąć cipki... po raz kolejny podkreślam, że wolałbym zobaczyć ją w czymś innym, a ona pyta czy bawimy się dalej... (cipeczką). Czemu, do ch@ja wafla, użyła słowa "dalej", jak nawet nie zaczęła? Końcówka minuty, stwierdza, że skoro ja nie chcę to "dobra, dzięki, narazie" (czy tam papa). Następuje disconnect po kilku sekundach.

Podsumowanie
  • Wyszedłem bardzo rozczarowany... ale z drugiej strony zadowolony - przynajmniej już u niej na ogólnej transmisji nie przesiaduję i nie tracę czasu. W sumie majątku też nie wydałem.
  • W przeciągu 10 minut powinienem zobaczyć kilka par legginsów (3/4), tymczasem zobaczyłem... zero, bo to na pewno nie były legginsy...
  • Samego tyłka widziałem może przez około minutę, sumarycznie.
  • Na privie usłyszałem może 7 zdań przez 10 minut...
  • Zignorowano moje sugestie... (oprócz pierwszej, tj. muzyki)
  • Przebieranki były bardziej pod to co ona wybrała niż ja... a wybrała pewnie to co miała pod ręką.


https://showup24.tv/FuckMe
https://showup24.tv/profile/FuckMe
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: FuckMe
14 sie 2017, 12:24
bylem pare razy na priv i jak dla mnie bylo ok. Na pewno jeszcze do niej wpadne
Awatar użytkownika
bolo
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 39
Rejestracja: 09 gru 2015, 20:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: klaudia17
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: FuckMe
03 gru 2017, 21:33
Fajne privy, ja polecam.
Panna 8 /10
Jakość transmisji 9/10
Zgodność z opisem priva 9/10


https://showup24.tv/FuckMe
https://showup24.tv/profile/FuckMe
Awatar użytkownika
suchar270
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 30 cze 2017, 22:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: FuckMe
01 sty 2020, 04:34
Fapka, typowy incel z depresją...
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



Wróć do Opinie - Kobiety



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości