Victoirie1987/Leila87/PuszystaSlodka

Dział opisujący zarówno nadające dziewczyny, jak i użytkowników SU, na których z różnych względów warto uważać.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

OPISUJEMY DLACZEGO WARTO DANĄ OSOBĘ UNIKAĆ.
WYPOWIADAMY SIĘ MERYTORYCZNIE, BEZ TYPOWEGO HEJTU CZY TROLOWANIA.
POSTY ODBIEGAJĄCE OD TEMATU DZIAŁU BĘDĄ USUWANE.
Witam.
Chciałem przestrzec przed tą panią. Chodzi o to,że ona jest oszustką i może zabrać na was kredyt. Więc bardzo proszę się z nią nie spotykać.
Awatar użytkownika
nosferatu1985
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 28 mar 2020, 16:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


w sensie że ty jej brales jakieś kredyty czy ona sama na ciebie? nie rozumiem
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Ona coś się żaliła w innym temacie, że jej były chłopak ją stalkuje i prosiła o pomoc.
Ten bełkot wygląda i pasuje do kogoś kto po prostu chce utrzeć jej nos.

Swoją drogą ciekawi mnie czy to ten, do którego rodziny na wieś się chciała przeprowadzać :D
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


tam jakas smiesznodrama jest...na oficjalu tez smarowali ze oszustka, jakies kredyty bierze na ludzi... no ale ja sie qrwa pytam kto lasce z kamerek daje swoje tak szczegolowe dane ze az mozna na nie kredyt brac?
Jesli to prawda to nawet nie chce mi sie wspolczuc temu panu...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Nie chodzi by komuś było żal takich gości. Chodzi tylko by ostrzec.
Awatar użytkownika
nosferatu1985
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 28 mar 2020, 16:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Opowiedz nam jak to bylo. Lubimy tutaj takie dramy ( przynajmniej ja lubię) :D
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Było to tak. Pewnego dnia po dziesięciu miesiącach związku nagle znikło mi z konta 2100zł. Dzwonie do niej z pytaniem o co chodzi. Dowiaduje się że dając jej dostęp do konta ona zaciąga chwilówki na moje nazwisko od 4 miesięcy(chciałem z nią wziąć ślub). Ona na To że zje tabletki i popełni samobójstwo. Ale to tylko gra, bo rok później na zeznaniach twierdzi ze te kredyty wzięliśmy razem, a z moich dedukcji wynika, że miała długi wcześniej i by je spłacić wrąbała mnie w to(sprawa jest w sądzie). Tak czy siak mam wrażenie że ona ma taka taktykę. Więc proszę uważajcie!!!
Awatar użytkownika
nosferatu1985
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 28 mar 2020, 16:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ok, bedziemy uwazac :yes4: :D
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Victoirie1987 » pt kwie 03, 2020 11:28 pm
Jako osoba szykanowana w tym poście postanowiłam się odezwać. Autor posta to mój były partner. Rozstaliśmy się półtora roku temu, przez ten czas ten człowiek non stop pisze do mnie smsy, pisze na messenger, dzwoni, wchodzi na transmisje showup pod różnymi nickami i mnie szykanuje codziennie po kilka nicków - jeden zablokowany, zakłada następne konto i tak w kółko. Najdziwniejsze jest to,że tak bardzo was ostrzega przede mną a sam wydaje na mnie sporo żetonów.
Sprawa owszem jest w sądzie, sąd nawet wydał już pierwszy wyrok teoretycznie stwierdzając moją winę jednak zamiast 25 000 zaciągnietych kredytów sąd nakazał mi spłatę 9 500 ponieważ dostał wystarczające dowody że pieniądze wydawaliśmy razem jak również screen smsa od autora postu,że chciał się ze mną ożenić tylko po to abyśmy razem te kredyty spłacali.
Autor posta robi od półtora roku co tylko może aby uprzykrzyć mi życie, stalkuje w życiu prywatnym, na transmisjach, zgłasza do US, na policję, pisze do mojego obecnego partnera, grozi mi że się zabije ( z okazji moich urodzin chciał powiesić się na drzewie przed moją klatką) .

Pomysłowy prawda?

:biggrin:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Nie ważne co ona napisała. Kłamstwo powtarzane 100 razy nigdy nie stanie się prawdą. Temat został otwarty tylko po to by ostrzec przed spotkaniem.
Awatar użytkownika
nosferatu1985
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 28 mar 2020, 16:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Victorie .. takie pytanie..
jakie drzewa rosną pod Twoja klatką... to jest dośc istotne...np lipa, sosna, jodła, kasztanowiec - to drzewa tzw miekkie, uginające się pod ciężarem i jak się ugnie to lisy objadają nogi, a tam zapewne na Twoim osiedlu pełno takich lisów, hien i zdziczałych niemiłych kotów
natomiast dąb szypułkowy, buk, jesion... o to już drewno twarde..a grab to już super bo bardzo twardy
nalezy to uwzględnić planując pewne kroki - były partner o tym wie?
poza tym piękne stwierdzenie
"sprawa owszem jest w sądzie, sąd nawet wydał już pierwszy wyrok teoretycznie stwierdzając moją winę"
teoretcznie mu zatem zajebałaś i go naciągnęłaś, czy praktycznie?
Pozdławiam sełdecznie...Victorie czy jak jej tam... i takie pytanie na co Ty wydałas te piniendze?
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Trochę odganiaj tych zakochańców od siebie bo za kilka lat to drzewo pod Twoją klatką będzie wyglądać tak

Obrazek
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


nosferatu1985 pisze:Nie ważne co ona napisała. Kłamstwo powtarzane 100 razy nigdy nie stanie się prawdą. Temat został otwarty tylko po to by ostrzec przed spotkaniem.


Kiedy do ciebie w końcu dotrze że ludzie mają wyjebane na twoje żale w sieci? Oczerniasz mnie gdzie tylko się da a potem przychodzisz do mnie na transmisje i walisz konia wydając kupę kasy już ci nawet ludzie na transmisji to mówią.
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87


A mnie na przykład zainteresowała historia Twojego 'przyjaciela' i wcale nie mam wyjebane na jego żale. O!
Wybadałam już temat u siebie w domu, facet twierdzi, że ma zdolność kredytową :D
Czuję, że ten rok będzie dla mnie dobry. :yahoo:
Leila87, musisz mi tylko podesłać na PW w wolnej chwili jakiś plan działania, bo ja się kompletnie w takich machinacjach nie orientuję.

A tak poważnie... Leila87, Nawet na forum erotycznym trochę lipa mieć jeszcze opinię złodziejki :D Ciesz się, że nie jesteś jakoś mega popularna tutaj, bo pewnie suchej nitki by nie zostawili na Tobie :P
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Spokojna pisze:A mnie na przykład zainteresowała historia Twojego 'przyjaciela' i wcale nie mam wyjebane na jego żale. O!
Wybadałam już temat u siebie w domu, facet twierdzi, że ma zdolność kredytową :D
Czuję, że ten rok będzie dla mnie dobry. :yahoo:
Leila87, musisz mi tylko podesłać na PW w wolnej chwili jakiś plan działania, bo ja się kompletnie w takich machinacjach nie orientuję.

A tak poważnie... Leila87, Nawet na forum erotycznym trochę lipa mieć jeszcze opinię złodziejki :D Ciesz się, że nie jesteś jakoś mega popularna tutaj, bo pewnie suchej nitki by nie zostawili na Tobie :P


Mam inne zmartwienia niż popularność tutaj. Od półtora roku męczę się ze stalkingiem z jego strony, w końcu zdecydowałam się pójsć na policję bo to przekracza już wszelkie granice. Najdziwniejsze jest to,że rzekomo go okradłam, jestem taka straszna i niedobra a wciąż przychodzi na moje transmisje i potrafi wyrzucić nawet 1000 ż jednego wieczora. No jest to deczko dziwne prawda? Poza tym w sprawie kredytów najbardziej interesuje mnie decyzja sądu a ten mimo że teoretycznie uznał moją winę to nakazał mi spłatę jednej trzeciej zaciągniętych kredytów co dowodzi tylko tego,że autor posta ewidentnie kłamie twierdząć że wzięłam na niego kredyty kradnąc jego dane .
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87


Leila87 pisze:Poza tym w sprawie kredytów najbardziej interesuje mnie decyzja sądu a ten mimo że teoretycznie uznał moją winę to nakazał mi spłatę jednej trzeciej zaciągniętych kredytów co dowodzi tylko tego,że autor posta ewidentnie kłamie twierdząć że wzięłam na niego kredyty kradnąc jego dane .


Uscislijmy... sad uznal Twoja wine nie teoretycznie tylko praktycznie
to ze sad nakazal Ci splate 1/3 w zaden sposob nie dowodzi ze autor posta klamie...
Poza tym to w dupie to mam, ale jedno wiem... Ty Leila od poczatku swojej bytnosci tutaj cos krecisz....
do tego jestes niepoprawnym lamistrajkiem :P sprzedalas idealy za garsc srebrnikow i pokazalas mi cipe gdy o to nie prosilem :lol:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:
Leila87 pisze:Poza tym w sprawie kredytów najbardziej interesuje mnie decyzja sądu a ten mimo że teoretycznie uznał moją winę to nakazał mi spłatę jednej trzeciej zaciągniętych kredytów co dowodzi tylko tego,że autor posta ewidentnie kłamie twierdząć że wzięłam na niego kredyty kradnąc jego dane .


Uscislijmy... sad uznal Twoja wine nie teoretycznie tylko praktycznie
to ze sad nakazal Ci splate 1/3 w zaden sposob nie dowodzi ze autor posta klamie...
Poza tym to w dupie to mam, ale jedno wiem... Ty Leila od poczatku swojej bytnosci tutaj cos krecisz....
do tego jestes niepoprawnym lamistrajkiem :P sprzedalas idealy za garsc srebrnikow i pokazalas mi cipe gdy o to nie prosilem :lol:



I GUCIO :mocking: :mocking: :mocking: :mocking:
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87


Leila87 pisze:
komin pisze:
Leila87 pisze:Poza tym w sprawie kredytów najbardziej interesuje mnie decyzja sądu a ten mimo że teoretycznie uznał moją winę to nakazał mi spłatę jednej trzeciej zaciągniętych kredytów co dowodzi tylko tego,że autor posta ewidentnie kłamie twierdząć że wzięłam na niego kredyty kradnąc jego dane .


Uscislijmy... sad uznal Twoja wine nie teoretycznie tylko praktycznie
to ze sad nakazal Ci splate 1/3 w zaden sposob nie dowodzi ze autor posta klamie...
Poza tym to w dupie to mam, ale jedno wiem... Ty Leila od poczatku swojej bytnosci tutaj cos krecisz....
do tego jestes niepoprawnym lamistrajkiem :P sprzedalas idealy za garsc srebrnikow i pokazalas mi cipe gdy o to nie prosilem :lol:



I GUCIO :mocking: :mocking: :mocking: :mocking:


Po pierwszy chcę tylko ustrzec przed tą panią. Nie chcę wywoływać hejtu. Więc proszę zachować spokój. W sądzie dochodzę swoich praw więc nie potrzebuje obrońców. Wyrok jeszcze nie zapadł. A to co ona pisze o 1/3 to wierutne kłamstwo. Nie będę pisał jaki wyrok wstępnie zapadł bo nie można.
Awatar użytkownika
nosferatu1985
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 28 mar 2020, 16:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


nosferatu1985 pisze:
Leila87 pisze:
komin pisze:
Leila87 pisze:Poza tym w sprawie kredytów najbardziej interesuje mnie decyzja sądu a ten mimo że teoretycznie uznał moją winę to nakazał mi spłatę jednej trzeciej zaciągniętych kredytów co dowodzi tylko tego,że autor posta ewidentnie kłamie twierdząć że wzięłam na niego kredyty kradnąc jego dane .


Uscislijmy... sad uznal Twoja wine nie teoretycznie tylko praktycznie
to ze sad nakazal Ci splate 1/3 w zaden sposob nie dowodzi ze autor posta klamie...
Poza tym to w dupie to mam, ale jedno wiem... Ty Leila od poczatku swojej bytnosci tutaj cos krecisz....
do tego jestes niepoprawnym lamistrajkiem :P sprzedalas idealy za garsc srebrnikow i pokazalas mi cipe gdy o to nie prosilem :lol:



I GUCIO :mocking: :mocking: :mocking: :mocking:



Po pierwszy chcę tylko ustrzec przed tą panią. Nie chcę wywoływać hejtu. Więc proszę zachować spokój. W sądzie dochodzę swoich praw więc nie potrzebuje obrońców. Wyrok jeszcze nie zapadł. A to co ona pisze o 1/3 to wierutne kłamstwo. Nie będę pisał jaki wyrok wstępnie zapadł bo nie można.


Wstępny wyrok był właśnie taki ale że chcesz zrzuić wszystko na mnie to się odwołałeś :rofl: :lol2: :biggrin:
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87


Do Leila87.
Twój post nic nie wnosi do rozmowy. Nie powinienem ale muszę bo jako umysł ścisły to nie potrafię przełknąć tego , że nie potrafisz dodawać. Napisał by pw ale nie mogę. Proszę admina o usunięcie postów nic nie wnoszącego do tematu. Np tak jak ten. To nie forum do kłótni.
Awatar użytkownika
nosferatu1985
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 28 mar 2020, 16:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Następna

Wróć do Uważaj na niego/na nią



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości