"lodzik dostawcy pizzy" Aniuleczek20

Oglądając showup.tv zobaczyłeś coś szokującego? Podziel się
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Dzisiaj dwa odbiory na grupowych:

https://showup24.tv/Desiderium19
Pizza zamówiona! Namówię na loda? :P 21:30

Rozpoczęcie pokazu: 2020-1-19 22:25
PROMOCJA! DO 21:00 BILET ZA 100żet! Bywało już u mnie gorąco... Jak myślicie, jeśli otworzę nago, namówię dostawcę pizzy na loda zamiast napiwku? A może coś więcej? :P Już raz się udało! :D
20 min.
150 żetonów

https://showup24.tv/XXXXIIIIIIIIIIIIIIIIXXXX
LUSH , GRUPOWA ODBIÓR PIZZY!!!!! 23:00

Rozpoczęcie pokazu: 2020-1-19 23:00
ODBIÓR PIZZY ZE SPERMĄ NA BUZI , SEX-SPUST NA TWARZ- GŁĘBOKIE GARDŁO PO JAJA , BUZIA I GŁOS,
25 min.
200 żetonów

a Mala_24 opierdoliła 2 pizze ale bez odbioru na transmisji.
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp




ruger44 pisze:Akcje z pizzą zawsze generowały żeton (choć cięzko mi powiedzieć, czy lepszy czy gorszy od tego który jest z dobrej grupowej) i co najważniejsze - generowały fejm, przyciągały kolejnych nowych klientów którzy w inny sposób być może by nigdy nie zajrzeli do modelki, w ten sposób mimo, że z samego stuntu żetonu nie było jakoś imponująco dużo to w dalszej perspektywie czasowej się opłaca. Z drugiej strony - traci się oddanych, wiernych zakochańców bo od razu wiadomo, że jak laska robi akcje z "dostawcą pizzy" to tak naprawdę jest to ZAWSZE jej facet w realu.



Ot co! O ile odebranie pizzy nago/w bieliźnie jeszcze jestem w stanie uwierzyć (pewnie mniej niż 10% przypadków), to namawianie dostarczyciela na lodzika już nie. Jaką pustkę trzeba mieć w głowie, żeby próbować czegoś takiego? Przecież tyle syfów można złapać, już nie wspominając o "sławie" w internetach. Większość grupowych jest nagrywana przecież ;)

**Pokaż Spoiler**
Awatar użytkownika
trzymiliony
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 29 mar 2020, 16:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ty
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




trzymiliony pisze:
ruger44 pisze:Akcje z pizzą zawsze generowały żeton (choć cięzko mi powiedzieć, czy lepszy czy gorszy od tego który jest z dobrej grupowej) i co najważniejsze - generowały fejm, przyciągały kolejnych nowych klientów którzy w inny sposób być może by nigdy nie zajrzeli do modelki, w ten sposób mimo, że z samego stuntu żetonu nie było jakoś imponująco dużo to w dalszej perspektywie czasowej się opłaca. Z drugiej strony - traci się oddanych, wiernych zakochańców bo od razu wiadomo, że jak laska robi akcje z "dostawcą pizzy" to tak naprawdę jest to ZAWSZE jej facet w realu.



Ot co! O ile odebranie pizzy nago/w bieliźnie jeszcze jestem w stanie uwierzyć (pewnie mniej niż 10% przypadków), to namawianie dostarczyciela na lodzika już nie. Jaką pustkę trzeba mieć w głowie, żeby próbować czegoś takiego? Przecież tyle syfów można złapać, już nie wspominając o "sławie" w internetach. Większość grupowych jest nagrywana przecież ;)

**Pokaż Spoiler**

Ja bym się skusił :)
Awatar użytkownika
Pieszczoty__
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 07 lut 2021, 20:32
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wiele ich... Część odeszl
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




ustawka...
Awatar użytkownika
Jebaka32
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 06 gru 2021, 22:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Maddie
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Poprzednia

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Dziwne rzeczy, niezwykłe trans



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości