Taśmy z restauracji Słodka i Przyjaciele - slodka987

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Przywracam temat...

autor: Kelner z Słodka & Friends


Strona 1
**Pokaż Spoiler**
Kelner z Słodka & Friends pisze:Szanowni Państwo, drodzy użytkownicy showup.tv i showsu.org.
W polityce były nagrania w restauracji "Sowa i Przyjaciele"
a my mamy swoje taśmy z lokalu "Słodka i Przyjaciele".

Dlaczego zdecydowaliśmy sie ujawnić te nagrania Słodkiej?
Z kilku powodów.
Najpierw zaczniemy od formalnych.


Słodka zgłosiła sprawę na policję z różnych art. Kodeksu Karnego. Policja, jako organ do tego odpowiedni, rozpoczęła więc działania sprawdzające i wyjaśniające "w sprawie". W związku z powyższym została już wezwana jedna osoba na przesłuchanie i takie się odbyło. Nic takiego się w sumie nie stało, pomijając fakt, że dane tej osoby były pozyskane najprawdopodobniej od kogoś kto jej nienawidzi, hejtuje i stalczy. Czyli od stalkiera, czyli dane pozyskane bezprawnie i przekazane policji Sama osoba - jedna z transmitujących została natomiast wezwania bezcelowo, mylnie po z gruntu fałszywym zawiadomieniu Słodkiej.
Policja chciałaby pewnie przesłuchać kogoś jeszcze, ale nie ma danych. Taka rola policji i po prostu to robią.
Nie wiemy dokładnie co chce policja wyjaśniać, ale wiemy co na tym filmiku mówi Słodka. Otóż grozi śmiercią jednemu z użytkowników, że "zajebie", "zadźga" i chce, żeby trafił on na co najmniej 10 lat do więzienia. To oczywiście absurdalne pobożne życzenia. Jednak Słodka wypowiada tzw "Groźby karalne" które sa ścigane w KK art 190.

To nie wszystko. Słodka chce zadośćuczynienia jakiegoś. Jakiego? Trudno powiedzieć, ale pewnie chodzi o to, że ktoś ujawnił, że pracuje na kamerkach. Z drugiej strony, bardzo wyraźnie słychać, że wyznaje, że wszyscy wiedzą o jej na kamerkach, rodzina, znajomi – i absolutnie nie ma wpływu to na jej życie i jego jakość.
Po trzecie, padają tu bardzo brzydkie wyrazy w kierunku jednej z transmitujących, a całe zachowanie ma podłoże po prostu w chorych emocjach - "kurwa", "szmata" , "maglowanie pizdy na komendzie" itp
Więc zemsta za wyimaginowane coś, które nie ma żadnych podstaw w rzeczywistości. Więc pieniactwo – również karane. Bo takie składanie zawiadomień to jest awanturnictwo i pieniactwo i zajmowanie czasu policji.
Inny użytkownik twierdzi z kolei, że został wystalczony na portalu randkowym i nękany. Grożono mu zjawieniem się pod jego miejscem zamieszkania, napuszczaniem detektywów i innym smutnych panów. Padały tam różne inne propozycje i zarzuty. Czyli stalking i nękanie.
To już kilka artykułów z KK.

Inna sprawa. Już mniej formalna. Te nagrania – na razie prezentujemy pierwsze – pokazuja stan psychiczny Słodkiej. Nasilenie złych emocji, obwiniania całego internetu o swoje niepowodzenia życiowe – to już ociera się o stan chorobliwy.
Powstaje pytanie.Czy Słodka jest poczytalna? To już mogą i powinni sprawdzić biegli w badaniach zlecone przez organy ścigania.
W kolejnych nagraniach pokażemy następne groźby karalne oraz co najmniej dziwne zachowania.
Co do samej Słodkiej.
Pamiętaj, że czasem Karma wraca, pamiętaj, że prawie każda akcja niesie za sobą reakcję. Oskarżania niewinnych osób, w Twoim przypadku niesie wiele negatynych reakcji. Zajęły się tobą internetowe "karaczany", i pojawia się na Ciebie coraz więcej materiałów dowodowych, które moga byc wykorzystane przeciwko Tobie w sprawie właśnie przeciwko Tobie.
Nie mam żadnej konkluzji dla Ciebie Słodka. Jesteś dorosła i sama wpakowałaś się w to. Sama zaczęłaś nadawać na początku z pokazami erotycznymi, na portalu z kamerkami erotycznymi i zwyczajnie poronograficznymi. Chyba zdawałaś sobie sprawę, że tu nie ma osób z Kółka Różańcowego. Zaczęłaś wojnę prawie ze wszystkimi, można powiedzieć z INTERNETEM. Jaki widać cała sytuacja Cie przerosła i te kamerki i internet i ludzie z internetu.
Może jednak czas na refleksję, zmianę życia, odcięcie się od showup.tv i internetu.
Oskarżasz bezpodstawnie w jakimś, ślepym szale nienawiści. Sama prowokujesz chore sytuacje.
Opanuj się.
Bo kolejne nagrania czekają.
Prosimy komentujących o ostrożne i zrównoważone emocjonalnie wypowiadanie się w komentarzach.



Źródło:https://showup24.tv/profile/brzydka_slodka987


goldie pisze:


ruger44 pisze:No cóż, głupszego sposobu na przekreślenie swojego wielomiesięczniego spisku mającego na celu obalenie Foro i Bloga nie można chyba było sobie wymyślić - jeżeli policja, prokuratura albo sąd będą mieli jakiekolwiek wątpliwości co do tego, kto jest agresorem a kto ofiarą w tym konflikcie - wystarczy że obejrzą sobie tą taśme. Koniec, zaorane. A czy to koniec kariery Słodkiej na SU? Raczej nie, po prostu wytrąciła sobie jedyny i ostatni oręż z ręki - policje i sądy; i teraz będzie powoli dogorywać jak poprzednie hejterko-stalkierki na SU - Toxic i EE. I wygaśnie jak wulkan.


Goscforum pisze:Dla swojego dobra powinna odejść z kamerek.Ostatnie transmisje wyglądały tak samo,toczenie wojen z całym światem,banowanie ,codzienne grożenie odejściem z portalu.Czasami coś tam pokusiła,ale skutecznie zniechęcała swoim pisaniem.Skoro wszyscy są tacy zli i nie opłaca jej się tam być (jak sama pisze) to jaki jest sens męczenia się dalej na kamerkach.Ciągnięcie transmisji w takim formacie jak obecnie nie ma najmniejszego sensu.Jedyne wyjście,dłuższa przerwa i powrót w którym skupi się na kuszeniu i normalnych rozmowach.


Kelner z Słodka & Friends pisze:Słodka o jednej z transmitujących na którą złożyła zawiadomienie
i która już była złożyć wyjaśnienia.



Edit:
Warto dołączyć wypowiedź Słodkiej na transmisji u KOCUREK272, ze stycznia 2018, pod nickiem taka_sobie_slodka



Kelner z Słodka & Friends pisze:
brzydka_slodka987: a i tak zostaną odpowiedzialni za to wszystko, i tak, i tak
brzydka_slodka987: nieważne, bo kilka osób już policja ma i już są wzywane


brzydka_slodka987: wymyśliłam co ja zrobię ...
brzydka_slodka987: ... to też pójdzie pod to
brzydka_slodka987: tak samo reszta też pójdzie za to



jay pisze:co i gdzie było o niej publikowane, że już tak na noże poszła?


parostatek pisze:Ja tam nie wiem czy pani Suodka sobie sprawę zdaje, ale pisanie... gadanie w internecie, że się zabije jest jak wkładanie sobie rozżarzonego pręta w dupę. Jeden, miły, uprzejmy, troskliwy obywatel zadzwoni na Los Milicios i ma pani dwa tygodnie przymusowej obserwacji w Choroszczy - to bez różnicy, czy to były żarty czy też nie... Ale chociaż nauczy się czegoś w życiu podczas obserwacji w zakładzie psychiatrycznym... Otwieranie okna za pomocą widelca może nie jest najbardziej przydatną umiejętnością w cywilu, ale na oddziale każdy musi to opanować.


komin pisze:Historia Slodkiej to podrecznikowy przyklad wspolczesniej "mlodej gniewnej" nastolatki, przekonanej ze swoja zajebistoscia wkrotce rzuci swiat na kolana.
Tymczasem swiat nie chce funkcjonowac tak jak ta nastolatka sobie wymyslila i brutalnie sprowadza ja na ziemie. Ta w odwecie zamiast pomyslec czy moze cos sama robi nie tak, zaczyna krucjatę zemsty i nienawisci przeciwko wszystkiemu i wszystkim.
W sumie to zaczyna mi jej byc zal, bo beka to beka, ale Slodka juz sie tak poplatala ze serio przydalby jej sie ktos bedacy dla niej autorytetem. Ktos kto by ja zmusil do rozpoczecia jakiejs terapii u psychologa a moze juz psychiatry. Bo to juz jest choroba psychiczna i bardzo bardzo serio to teraz pisze, ona naprawde potrzebuje leczenia.
Wlasciwie to niema co wiecej pisac. Kazdy kto zna historie wie jaka jest prawda.
Tak na rozsadek... oczywiscie zglosila cos na policje, w zasadzie to nawet niezbyt rozumiem co mogla zglosic ale niech jej bedzie. Policja jak to policja, zgloszenie jest to cos tam musza zrobic, posprawdzac itd. Jesli baaardzo sie zaangazuja to pewnie dotra i na to forum i tutaj tak naprawde problem bedzie miala ona. Caly jej watek to wlasciwie dowod na JEJ pieniactwo i prosby umeczonych userow zeby wrzucila na luz. Nie daj buku jeszcze zeby jakis policjant spedzil godzinke na jej transmisji gdzie panna glownie zajmuje sie obrazaniem ludzi. Teraz jeszcze ten film...
Tyle ze nic nie zrobimy. Panna zyje w swoich urojeniach i mocno w nie wierzy. Smutne i smieszne... ale jak sie nie smiac gdy "czlowiek z Irlandii" ma dostac 10 lat a jego dwaj wspolnicy pewnie co najmniej po 5... Gdzies to bylo ostatnio ze jakis pedofil za gwalt na nieletniej dostal 2 lata... wiec o czym my mowimy?
Drogi Panie Policjancie ;) jesli Pan tu kiedys zajrzy to polecam naklonic "poszkodowana" do jakiejs terapii psychologicznej, póki mloda, jeszcze ma czas stanac na nogi i zaczac funkcjonowac w normalnym swiecie.


E_E pisze:
teraz będzie powoli dogorywać jak poprzednie hejterko-stalkierki na SU - Toxic i EE. I wygaśnie jak wulkan.

Niektóre z wulkanów usypiają tylko na jakiś czas, by ze zdwojoną siłą zaatakować, oj... jak ja będę cię teraz hejto-stalkować, oj, jak będę... :cool3:
Gdziekolwiek twoja wzmianka o mnie, tam wszędzie będziesz czuł mój gorący oddech na swoich plecach. :air_kiss:

Odnośnie tematu:
- Słodka widze dostała nową partię ubrań z kontenera Caritasu
- Takie sweterki to były modne... w sumie to chyba nigdy nie były
- Powiedziałem że są w internecie a nie że mam na dysku tępa cipo
- Kurwa caly świat pozwij o wszystko
- Co za tępa kurwa
- Nieogar jebany
- Jesteś po prostu niedojebanym odpadem
- Jak Hard naprawde byście pasowali do siebie
- Dwójka najbardziej niedojebanych ludzi w PL]

Ciekawe, kto to napisał i ciekawe, czy jeśli Słodka, faktycznie nie wytrzymałaby ciśnienia i coś sobie zrobiła (nie komuś, bo wiadomo przecież, że to takie czcze gadanie z jej strony, nieprzemyślana taktyka obronna), to ktokolwiek z was miałby wyrzuty sumienia...
Już czuję te cyniczne komentarze, o tzw. słabych jednostkach.


komin pisze:
E_E pisze:Ciekawe, kto to napisał i ciekawe, czy jeśli Słodka, faktycznie nie wytrzymałaby ciśnienia i coś sobie zrobiła (nie komuś, bo wiadomo przecież, że to takie czcze gadanie z jej strony, nieprzemyślana taktyka obronna), to ktokolwiek z was miałby wyrzuty sumienia...
Już czuję te cyniczne komentarze, o tzw. słabych jednostkach.

Wyrzuty sumienia? Zawsze przykro jak jakis czlowiek zrobi sobie krzywde ale Puska... jak zolnierz sie wybiera na misje do Afganistanu to raczej nie powinien byc zdziwiony ze tam strzelaja. SU i to forum to niekoniecznie jest miejsce dla kogos z miekka dupa. Nikt tez nikogo na sile ani tu ani tam nie trzyma. Mozna wyjsc i olac co akurat jej wielokrotnie sugerowano. Fajnie ze cytujesz jakies inwektywy ale przyznaj ze tutaj kazdy tak czasem obrywa, taki folklor lokalny. Tylko malo kto to traktuje powaznie. Twoj faworyt Ruger z Bengiem i Dzozefem praktycznie codziennie tak po sobie jada i jest ok. Zyjemy z tym. Inna sprawa ze tej pseudowojny nie rozpoczelo forum tylko Slodka... przynajmniej ja tak to widze.
I to nie jest kwestia "slabej jednostki" tylko tego ze nie kazdy powinien byc w miejscach w ktorych mu sie WYDAJE ze powinien byc... bo nie jest gotowy psychicznie, emocjonalnie, nie jest wystarczajaco dojrzaly, brakuje mu dystansu i poczucia wlasnej wartosci...
Ja po prostu nie rozumiem dlaczego ktos siedzi ciagle w towarzystwie ludzi ktorych szczerze nienawidzi, zyczy im jak najgorzej i nie potrafi wyjsc?


od_taaki pisze:Dziewczyna się kwalifikuje do leczenia na zamkniętym oddziale psychiatrycznym.


Kelner z Słodka & Friends pisze:
jay pisze:co i gdzie było o niej publikowane, że już tak na noże poszła?


Słodka wczoraj mówiła, że na karachanie zamieścili jej zdjęcia i dane,
które są nieaktualnie - zmieniła adres zamieszkania i numer telefonu.

brzydka_slodka987:
"Dobra, ale co mi zrobią, już dawno opublikowali moje dane i tak dalej.
Co?
No i tak wejdzie na niego policja, i tak, i tak.
No właśnie, że Ci powiem, że 3 osoby by weszły, ten, dały zawiadomienie na nich, więc wiesz, razem ze mną.
Niech robi tak dalej.
Nie.
No i dobrze. Wiesz co, co ja mam do stracenia. Ja Ci powiem tak. Ja za 2 miesiące stamtąd znikam. Pracę normalną mam, studia mam skończone, jeśli chodzi o firmę, no to firmę zamknęłam, więc on nawet nie wie gdzie ja teraz aktualnie przebywam, nie ma mojego aktualnego numeru i tak się skończyła jego władza. Nie wie gdzie jestem, nie wie nic o mnie i jaką miał władzę? Gównianą!
No teraz, no to niech sobie publikuje dalej i tak to wszystko jest nieaktualne.
...
No w sumie ja mam wyjebane, i tak wszyscy wiedzieli."


E_E pisze:
komin pisze:Wyrzuty sumienia? Zawsze przykro jak jakis czlowiek zrobi sobie krzywde ale Puska... jak zolnierz sie wybiera na misje do Afganistanu to raczej nie powinien byc zdziwiony ze tam strzelaja. SU i to forum to niekoniecznie jest miejsce dla kogos z miekka dupa. Nikt tez nikogo na sile ani tu ani tam nie trzyma. Mozna wyjsc i olac co akurat jej wielokrotnie sugerowano. Fajnie ze cytujesz jakies inwektywy ale przyznaj ze tutaj kazdy tak czasem obrywa, taki folklor lokalny. Tylko malo kto to traktuje powaznie. Twoj faworyt Ruger z Bengiem i Dzozefem praktycznie codziennie tak po sobie jada i jest ok. Zyjemy z tym. Inna sprawa ze tej pseudowojny nie rozpoczelo forum tylko Slodka... przynajmniej ja tak to widze.
I to nie jest kwestia "slabej jednostki" tylko tego ze nie kazdy powinien byc w miejscach w ktorych mu sie WYDAJE ze powinien byc... bo nie jest gotowy psychicznie, emocjonalnie, nie jest wystarczajaco dojrzaly, brakuje mu dystansu i poczucia wlasnej wartosci...
Ja po prostu nie rozumiem dlaczego ktos siedzi ciagle w towarzystwie ludzi ktorych szczerze nienawidzi, zyczy im jak najgorzej i nie potrafi wyjsc?

Doskonale wiemy o tym, że są tu dziewczyny pod specjalnym nadzorem. Nawet słowa krytyki napisać nie można, żeby nie narazić się na bana lub zajadły atak ich psów. Gdyby administracja traktowała wszystkich userów jednakowo, to byłaby tu zupełnie inna bajka.
Słodka nie jest doskonała, ani ja, ani inne, ale ktoś decyduje tu o tym, że niektóre traktuje się jak święte krowy i to nie jest na pierwszy rzut oka w porządku, a co dopiero jak się temu wszystkiemu bliżej i wnikliwiej przyjrzeć.


komin pisze:
E_E pisze:Doskonale wiemy o tym, że są tu dziewczyny pod specjalnym nadzorem. Nawet słowa krytyki napisać nie można, żeby nie narazić się na bana lub zajadły atak ich psów. Gdyby administracja traktowała wszystkich userów jednakowo, to byłaby tu zupełnie inna bajka.

No są. Wiem, widzę. Tylko co z tego? W jakim Ty swiecie zyjesz? Wszedzie na swiecie jest czyjs folwark i musisz z tym zyc. W TVP mozna sobie bekrytycznie wychwalac PO i ganic PiS? a na odwrot w TVN? Tak porownujac to w internetach nadal masz wiecej wolnosci.
I jeszcze raz Ci powtarzam, te kilka osob z forum niema ZADNEGO wpywu na zycie innych, ani Twoje ani Slodkej ani nikogo. Opinia z tego forum niema tez zadnego znaczenia dla byc lub nie byc jakiejkolwiek modelki z SU bo stanowimy zaledie jakis promil ogladajacych. To Wy sobie wbilyscie do glowy ze jest inaczej. I ciagniecie gownoburze z 5-cioma osobami gdy tak naprawde na SU obserwuja was setki jesli nie tysiace. Zamiast po prostu wyjsc.
Sama dzisiaj na czacie przyznalas ze wchodzisz tu bo jakis tam zlepek literek napisal o Tobie cos niepochlebnego. Moge Ci jedynie wspolczuc ze siedzisz od lat obserwujac to forum tylko dla jakiegos anonimka z internetow bo Cie jego opinia urazila. Smutne.


E_E pisze:12 paź 2018, 23:39
Obojętnie czego byś nie napisał, nie zmienia to faktu, że sam mógłbyś przeznaczyć swój wolny czas na coś bardziej konstruktywnego niż uświadamianie mnie w jakim świecie żyję i jakie ciemne strony ma forum, SU, czy inny zaułek w internecie. Nie próbujesz mnie chyba także przekonać, że to co robi osoba "od taśm Słodkiej", jest zupełnie normalne, a ty komentując to z przekąsem, nie jesteś odrobinkę żałosny. Bez urazy.
Opinie tego, jak go nazywasz - anonimka, rażą mnie od prawie 4 lat, bo już tyle właśnie mija, odkąd zaczął tę krucjatę, najpierw wmawiając wszystkim, że jestem mężczyzną, przez co doprowadził do sporej nagonki na mnie, a później kontynuując ją, już tylko chyba dla zabawy. Dorosły facet w ten sposób się bawi, no tak, to wcale nie jest smutne.


goldie pisze:
Goscforum pisze:Dla swojego dobra powinna odejść z kamerek.Ostatnie transmisje wyglądały tak samo,toczenie wojen z całym światem,banowanie ,codzienne grożenie odejściem z portalu.Czasami coś tam pokusiła,ale skutecznie zniechęcała swoim pisaniem.Skoro wszyscy są tacy zli i nie opłaca jej się tam być (jak sama pisze) to jaki jest sens męczenia się dalej na kamerkach.Ciągnięcie transmisji w takim formacie jak obecnie nie ma najmniejszego sensu.Jedyne wyjście,dłuższa przerwa i powrót w którym skupi się na kuszeniu i normalnych rozmowach.

od_taaki pisze:Dziewczyna się kwalifikuje do leczenia na zamkniętym oddziale psychiatrycznym.

wywróżyliście opy :


msn pisze:E_E,
To samo widać po tobie.
Też robisz się już coraz to bardziej żałosna, podbijasz pod tematy i utożsamiasz się z byle jakimi osobami - byle tylko podbudować swoje chore ego.
Jesteś samym złem, i tylko wiecznie mącisz...
nie wróże Ci tu długiej kariery.
Wyjątkowo tutaj nie pasujesz, i nie, nie chodzi o odmienność zdań. Ty po prostu jesteś irytującą 40 letnią babą z nieustannym kijem w dupie co uważa, że jej zdanie na temat innych osób jest zawsze najwłaściwsze.


E_E pisze:
msn pisze:E_E,
To samo widać po tobie.
Też robisz się już coraz to bardziej żałosna, podbijasz pod tematy i utożsamiasz się z byle jakimi osobami - byle tylko podbudować swoje chore ego.
Jesteś samym złem, i tylko wiecznie mącisz...
nie wróże Ci tu długiej kariery.
Wyjątkowo tutaj nie pasujesz, i nie, nie chodzi o odmienność zdań. Ty po prostu jesteś irytującą 40 letnią babą z nieustannym kijem w dupie co uważa, że jej zdanie na temat innych osób jest zawsze najwłaściwsze.

Tak, masz rację kochanie, wszystko co piszesz, jest prawdą objawioną.
Żałosna, podbudowująca swoje chore ego, irytująca 40 letnia baba, z nieustannym kijem w dupie, co uważa, że jej zdanie na temat innych osób jest zawsze najwłaściwsze, mącące zło wcielone; i wiesz co? ... Ja z tym, kurdę, muszę żyć! To jest dopiero przejebane! Trochę współczucia, do licha!
Za to ty, jesteś chodzącym ideałem, tylko się nie potknij czasem, kiedy tak będziesz chodził z tym nosem zadartym aż do chmur.
I jeszcze coś... kiedyś tym pierdolamento, może byś kogoś przekonał, ale dziś już każdy widzi o co tu tak naprawdę "kaman". Możesz nawet napisać pracę magisterską na temat mojego zjebanego jestestwa i wiesz co... życzę ci powodzenia.


komin pisze:
E_E pisze:Obojętnie czego byś nie napisał, nie zmienia to faktu, że sam mógłbyś przeznaczyć swój wolny czas na coś bardziej konstruktywnego niż uświadamianie mnie w jakim świecie żyję i jakie ciemne strony ma forum, SU, czy inny zaułek w internecie. Nie próbujesz mnie chyba także przekonać, że to co robi osoba "od taśm Słodkiej", jest zupełnie normalne, a ty komentując to z przekąsem, nie jesteś odrobinkę żałosny. Bez urazy.

Wiesz...ale my rozmawiamy o Tobie a nie o mnie. Ja nie mam problemu z tym forum, lubie ludzi ktorzy tu sa, jest to dla mnie jaks rozrywka, odreagowanie, odmozdzenie, Bo czasem tego potrzebuje. Ty nieznosisz tego miejsca a ciagle tu siedzisz, w dodatku na nielogu, czytasz i komentujesz na biezaco siedzac na kam.
Wiec prosze, nie martw sie o to jak spedzam swij wolny czas bo tak sie akurat sklada ze wolny to wlasnie nie spedzam w internetach, taka praca...rozumiesz.
Czesto komentuje "z przekasem" ale w tym watku niekoniecznie widze zebym tak zrobil.
E_E pisze:Opinie tego, jak go nazywasz - anonimka, rażą mnie od prawie 4 lat, bo już tyle właśnie mija, odkąd zaczął tę krucjatę, najpierw wmawiając wszystkim, że jestem mężczyzną, przez co doprowadził do sporej nagonki na mnie, a później kontynuując ją, już tylko chyba dla zabawy. Dorosły facet w ten sposób się bawi, no tak, to wcale nie jest smutne.


Puska... czyli jestescie siebie warci? Idealne dopasowanie? Dorosly facet i dorosla baba bawia sie w to samo? Tylko ze ja widze w nim trola ktory tak sie bawi a Ty sie tym przejmujesz.
Teraz to nawet moglbym zrozumiec Slodka... mloda, nie zna zycia, ma prawo popelniac bledy i byc naiwna, ale Ty dorosla kobieta?


kopia archive.today


Strona 2
**Pokaż Spoiler**
nobody69 pisze:Heniu jest tu moderatorem? Od kiedy? Się nie pochwalił awansem, flachy nie postawił...
W to przestanie nadawania na czas leczenia nie chce mi się wierzyć.


E_E pisze:Do komina ;):

No widzisz... jestem jeszcze bardziej zjebana,niż napisał msn, należałoby tam dodać jeszcze - ZDZIECINNIAŁA, albo kretynka z gąbką zamiast mózgu (to od nieustającego chlania, of course).


Kelner z Słodka & Friends pisze:



nobody69 pisze:Heh... zaplanuję własną śmierć byle tylko uwalić internetowego anonima i postawić na swoim. Geniusz na miarę Moriarty'ego z Sherlocka.


Kelner z Słodka & Friends pisze:

Troszkę słabo słychać, więc sporządziłem stenogram:
brzydka_slodka987 pisze:ale nie, sprawdź czy da się cokolwiek z tego jeszcze wyciągnąć
jak najwięcej byś z tego wyciągnął informacji
to tak, no i wiesz co, tylko jestem wdzięczna tej osobie, że mi powiedziała
tak, na, tak, tak tak, właśnie tak
ja tego kutasa zniszczę
ja ci to teraz obiecuję ...
ja go dorwę i ja go zniszczę
chociaż bym miała poświęcić na to całe 2 lata
obiecuje że on pójdzie za to siedzieć
spokojnie, ja już się o to postaram, nie odpuszczę
ja teraz tego nie odpuszczę ...
już tak przegiął, że nie odpuszczę jemu i nie odpuszczę jego koleżkom
tyle, oni to słuchają i przesiadują u mnie i niech wiedzą, że nie odpuszczę i ich zdrówko i nara
i dziękuję, wyciągnij co się z tego da i ja to zgłoszę dalej, pa
zdrówko :)

Wszystkie zamieszczone nagrania są z dnia 12.10.2018, w godz. 17:38-18:47.
Transmisja publiczna na ShowUp.tv , pod nickiem "brzydka_slodka987".
Wg osób obserwujących ją od dłuższego czasu, mikrofon celowo nie był wyciszony,
a podobnych transmisji było bardzo bardzo dużo w przeciągu ostatnich kilkunastu miesięcy.


E_E pisze:A po co to wszystko? Bo celowo analizuję i ni chuja nie dopatruje się celu...

Lubisz się pastwić nad ludźmi? Czy tylko nad niektórymi?


Kelner z Słodka & Friends pisze:E_E, Szanowna koleżanko Słodkiej, proponuję Pani spojrzeć w lustro i zadać sobie takie samo pytanie, a dla przypomnienia wkleję historię czatu z dnia 20.08.2018
Ekstensywna_Entropia: ja to wszystyko wioem
Ekstensywna_Entropia: to preszłam
Ekstensywna_Entropia: nwet gorzej
brzydka_slodka987: spokojnie :) zabawa powoli dobiega końca
Ekstensywna_Entropia: i jak czytm taka hipokrytke...
Ekstensywna_Entropia: ze ona pilbuje...
brzydka_slodka987: wierzę Ci bo sama przez to wszystko przeszłam i popadłam w depresję
brzydka_slodka987: ale nie marnuj życia idź na przód
Ekstensywna_Entropia: zeby dziewczynom sie krzywda nie dziala...
Ekstensywna_Entropia: to chuj mnie jeeeebie
Ekstensywna_Entropia: komu?
vroom22: co się kurwa skończy za miesiąć?
vroom22: miesiąc
brzydka_slodka987: :) co niektórzy nie odróżnaiaja życia realnego od internetowego
Ekstensywna_Entropia: badam, kini. i troli
brzydka_slodka987: entropia, wierzę Ci ;) ale nie marnuj swojego życia na
brzydka_slodka987: nie
brzydka_slodka987: akurat do kini nic nie mam ;)
Ekstensywna_Entropia: a ja mam
Ekstensywna_Entropia: bo z rugerem niezle mi pojechali
Ekstensywna_Entropia: a tem gnoj
Ekstensywna_Entropia: do dzis o mnie pamieta
Ekstensywna_Entropia: jebana szm,ata
brzydka_slodka987: :) głowa do góry
brzydka_slodka987: nie obrażaj, uspokój się i weź się w garśc
brzydka_slodka987: jak robisz to dla publiczki to okej ;) w sensie obrażanie
brzydka_slodka987: ale jeśli w dosłowności to nie warto sobie życia marnować
brzydka_slodka987: idź do lasu, postrzelaj z pistoletu wyżyjesz się ;)
Ekstensywna_Entropia: ze co?
brzydka_slodka987: potraktuj to jako sprawę zamkniętą ;p
Ekstensywna_Entropia: nie
brzydka_slodka987: szkoda czasu na takie oosby
Ekstensywna_Entropia: gnoj nie odpuscil
Ekstensywna_Entropia: przez 4 lata
brzydka_slodka987: u mnie przez 2
brzydka_slodka987: włącznie z stalkingiem w życiu
Ekstensywna_Entropia: to masz roznice...
brzydka_slodka987: tylko, że u mnie sprawa się kończy ;)
brzydka_slodka987: i radzę Ci zrobić po prostu to samo
Ekstensywna_Entropia: ja?
brzydka_slodka987: nie warto się użalać nad soba z powodu osób, które najwięcej co osiągnęły
Ekstensywna_Entropia: przeciaz nie ja go stalkuje
brzydka_slodka987: to to, że zaczęły samodzielnie korzystać z nocnika
brzydka_slodka987: tak, ale powinnaś sobie odpuścić jego
brzydka_slodka987: oni za niedługo i tak dostaną po dupie
brzydka_slodka987: Ci powinno być jego żal
brzydka_slodka987: widziałaś jak wygląda
Ekstensywna_Entropia: raczej wątpię
brzydka_slodka987: jak zyje itd.
brzydka_slodka987: bo w sumie człowiek pracujący na tokarce czy jakieś maszynie podobnej
Ekstensywna_Entropia: tem sam wóz...
brzydka_slodka987: potem spędzający całe dnie na kompie
Ekstensywna_Entropia: ek
brzydka_slodka987: czy to ktoś warty Twojej uwagi?
brzydka_slodka987: pamiętaj, że nigdy nie jesteś w tej samej grupie
Ekstensywna_Entropia: tak
Ekstensywna_Entropia: chce mu obciąĆ CHUJA
brzydka_slodka987: Ty nie musisz się wyżywać na ludziac aby poczuć się lepiej
Ekstensywna_Entropia: BO I TAK NIE MA Z NIEGO POZYTKU
Ekstensywna_Entropia: ludziach?
Ekstensywna_Entropia: w dupie mam ludzi
Ekstensywna_Entropia: jak oni mnie
Ekstensywna_Entropia: taka karma ;)
Ekstensywna_Entropia: jak lubicie mawiac :P\
Ekstensywna_Entropia: szkoda ze admin nie pisze jak leci...
Ekstensywna_Entropia: jest wyjatkowo wybiorczy...
brzydka_slodka987: administrator jest jednym z ludzi
brzydka_slodka987: którzy bawią się w stalking
brzydka_slodka987: ma 30 lat
Ekstensywna_Entropia: on jest jednym z nich...
brzydka_slodka987: tak
brzydka_slodka987: pisze spod 2 nickami
brzydka_slodka987: na forumie
Ekstensywna_Entropia: to pusty nick...
dann41: CHCESZ RECZNIKIEM W OKO?
Ekstensywna_Entropia: dzis jest bsdam. innym razem rugerem...
brzydka_slodka987: entopia to nie on
Ekstensywna_Entropia: to pusty nick, pod nim nie ma nikogo...
dann41: POTRZEBNY TLUMACZ JEZYKA HUJOWEGO :D
dann41: POWTORZ :D
brzydka_slodka987: administrator forum współpracuje z użytkownikami
Ekstensywna_Entropia: nikt za ten syf nie odpowie...
Ekstensywna_Entropia: NIKT
brzydka_slodka987: udostępniając im ip, co potwierdził np. wasz na forum
brzydka_slodka987: jak i ruger że podają tam inne dane dziewczyn
Ekstensywna_Entropia: tysiace ip
brzydka_slodka987: np. miejscowości, adresy zamieszkania itd.
Ekstensywna_Entropia: ahahhah
brzydka_slodka987: więc zabawa dla administratora też się skończyła ;)
afterer podarował 10 żetonów
brzydka_slodka987: bo to już złamanie umowy o świadczeniu usług
Ekstensywna_Entropia: predzej Trolla za to odpowie :D
brzydka_slodka987: więc spokojnie entropia
afterer: niesttey ale słodka nie masz racji:)
Ekstensywna_Entropia: niz oni :D
Ekstensywna_Entropia: i badam ;D
afterer: to ty jesteś niesttey w błędzie i entropia ma racje.
Ekstensywna_Entropia: dlaczego je ujebali?
afterer: nikt za to nie odpowie, admin jest z but bystry "niestety"przebiegly
brzydka_slodka987: :) niestety fapka też taki był
brzydka_slodka987: i inni
brzydka_slodka987: a jakoś wszystko już mam ;)
brzydka_slodka987: więc to kwestia miesiąca
Ekstensywna_Entropia: bylo im to na reke...
Ekstensywna_Entropia: robic sobie z ludzi jajca...
brzydka_slodka987: aby udowodić że to konretna osoba z tej 3
brzydka_slodka987: ale ja już skończyłam ;)
Ekstensywna_Entropia: tyle raszy p[atrzylam...
brzydka_slodka987: trzymaj się i nie bierz tego do siebie
Ekstensywna_Entropia: jak wysylali te foty z transmisji lidzi...
Ekstensywna_Entropia: smiejac sie z nich oficjalnie...
Ekstensywna_Entropia: jak admin moglby mna to pozwalac?
Ekstensywna_Entropia: albo adminka?
brzydka_slodka987: adminka to Ola
Ekstensywna_Entropia: [przeciez to chore...
Ekstensywna_Entropia: ola to ich ofiara
Ekstensywna_Entropia: ale skoro soe prosila...
Ekstensywna_Entropia: to ma
Ekstensywna_Entropia: jej nie zaluje wvale
Ekstensywna_Entropia: badam glupia cipa
Ekstensywna_Entropia: pazerna
Ekstensywna_Entropia: i wredna
Ekstensywna_Entropia: to trzeba przyznac...
Ekstensywna_Entropia: zdolna zrobic wszystko
Ekstensywna_Entropia: dla zetona...
Ekstensywna_Entropia: taka mloda i taka ohydna
Ekstensywna_Entropia: trudno mi uwierzyc...
Ekstensywna_Entropia: z/w
brzydka_slodka987: nie uważasz, że troszkę już przesadzasz/
brzydka_slodka987: pokazujesz wlaśnie, że jesteś do nic podobna
brzydka_slodka987: badam Cie nie obraża
Ekstensywna_Entropia: nie?
brzydka_slodka987: to, że nie żywisz do niej sympatii nie upoważnia Cie do krytykowania jej wyglądu czy tez obrażania
Ekstensywna_Entropia: chyba nie widzialas co o mnie pisala
brzydka_slodka987: każdy jest inny oraz każdy na swój sposób jest ładny
Ekstensywna_Entropia: a ja nie zapominam
brzydka_slodka987: to, że Ci się nie podoba to nie znaczy, że innym się nie podoba
Ekstensywna_Entropia: nie
Ekstensywna_Entropia: to ja im sie nie podobam
Ekstensywna_Entropia: wszystko mam chujowe
brzydka_slodka987: bo się pewnie nie rozbieraz czy coś
Ekstensywna_Entropia: kurwa...
Ekstensywna_Entropia: teraz tom powiem...
Ekstensywna_Entropia: bo mnie rozjebie...
Ekstensywna_Entropia: badam na najchujowdze cyce na SU
Ekstensywna_Entropia: jeden na marpko
Ekstensywna_Entropia: drugi na zanziobar
Ekstensywna_Entropia: kurwa...
Ekstensywna_Entropia: przeciez te cycki sa obrzydliwe
Ekstensywna_Entropia: jak one moga soe komus podobac?
VanHelsing: a te twoje trampki dopiero
Ekstensywna_Entropia: to zart byl
Ekstensywna_Entropia: ok
Ekstensywna_Entropia: ja se godze
Ekstensywna_Entropia: ale jej cycki to porazka
Ekstensywna_Entropia: a wyse jajca robicioe
Ekstensywna_Entropia: preciez to zez rozbiegany na maksa
Ekstensywna_Entropia: jedfen na moskwe
Ekstensywna_Entropia: drugi na polske ;)


Admin pisze:Brak słów


nobody69 pisze:Kiedy goldi zmieniał sobie awatary tak jak ona pisze, bo nie przypominam sobie? A nawet jeśli tak było to jak chce to udowodnić? Jest jakaś historia konta, kto kiedy ustawiał sobie jaki avek?


( - )( - ) pisze:przecież ona nadawała nago bez twarzy, to jak chce udowodnić, że to jej fotki były w avku, będzie się przed prokuratorem rozbierać :D


nobody69 pisze:
( - )( - ) pisze:przecież ona nadawała nago bez twarzy, to jak chce udowodnić, że to jej fotki były w avku, będzie się przed prokuratorem rozbierać :D


Też słuszna uwaga. A do tego każdy przecież pamięta, jak to z multikont przekonywała, że te rozbierane transmisje i nagrania to wcale nie ona. Pewnie dlatego chce, żeby usunąć jej wątek, bo wie, że równie wiele tam dowodów przeciwko niej, jak i za nią. Jeśli nie więcej.
https://showsu.org/viewtopic.php?f=48&t=2616


Kelner z Słodka & Friends pisze:
brzydka_slodka987 pisze:Kochani fani.
Związku z tak licznymi wiadomościami prywatnymi postanowiłam w tym tygodniu zrobić transmisje w środę. Do zobaczenia.
Nie odejdę stąd pomimo, że będą mnie źli ludzie błotem odrzucać i nie złamie się.

Do zobaczenia w środę.

Źródło: https://showup24.tv/profile/brzydka_slodka987


nobody69 pisze:Miała na czas leczenia nie wchodzić na szołapa? Szybko się wyleczyła, widać :-) Przydałby się jej przymusowy detoks od szołapa i internetu.


ruger44 pisze:Ale przecież odwyk od internetu i SU by ją wyleczył a jej nie chodzi o to żeby się wyleczyć, ona się tu czuje jak ryba w wodzie! Gdyby było inaczej to by tu nie wracała, tutaj jest w swoim żywiole, może w pełni realizować swój głód atencji. A gdyby wyłączyła internet to byłaby kim? Szarą myszką, jednym z 36 milionów anonimowych obywateli o których nikt nie pyta i którymi nikt sie nie interesuje. Tylko o to jej chodzi, gdyby rzeczywiście pragneła spokoju to przecież pierwszym instynktownym krokiem byłoby odcięcie się od internetu


Kelner z Słodka & Friends pisze:Poniżej słodka podczas dochodzenia, jak widać stosuje groźby i nielegalnie publikuje wizerunek innego użytkownika.
slodka_987: kolejny ruch goldie
slodka_987: bedziesz miał orażkę
slodka_987: albo inaczej fapka
slodka_987: zdjęcia Twoje z trans też mam ale ich nie wykorzystuje
FAPirat: myślisz, że goldie i fapka to jedna osoba?
slodka_987: skoro Wy z administratorem
slodka_987: zrobiliście to gówno
slodka_987: bo jestem pewna że administrator maczał w tym swoje brudne palce
slodka_987: to teraz zrobię wszystko abyście za to odpowiedzieli
FAPirat: nie wiem o co kaman...
FAPirat: ale mogę im przekazać
slodka_987: pozdrawiam koniec mojej interakcji
slodka_987: nie musisz
slodka_987: jedna i ta sama osoba
FAPirat: to te wiadomości były do mnie?
slodka_987: nie musisz się przyznawać
FAPirat: czy do goldiego?
FAPirat: wyślę je goldiemu, on wytłumaczy o co kaman :P
FAPirat: albo chociaż on zrozumie...
slodka_987: gdybys nie byl administratorem tego forum
slodka_987: to nawet byś był spoko
slodka_987: ale zależności są za duże
FAPirat: nie jestem o_O
slodka_987: przykro mi ale z mojego zycia
FAPirat: miałem tylko przez chwilę moderatora tam xd
slodka_987: gowna juz nie bedziecie robic
FAPirat: do jednego działu
FAPirat: gówno trzeba robić, wypróżnić niestrawione resztki pokarmu xd
FAPirat: aaaaa, wybiórczo przeczytałem xD
slodka_987: popatrz sobie na profil
slodka_987: teraz to początek
FAPirat: czyj?
slodka_987: a za niedług będzie jeszcze inaczej
slodka_987: pozdrawiam


msn pisze:
ruger44 pisze:...gdyby rzeczywiście pragneła spokoju to przecież pierwszym instynktownym krokiem byłoby odcięcie się od internetu
Urojona i chorobliwa atencja jest silniejsza...
w świecie celebrytów jest podobnie, zawsze się znajdą jakieś specyficzne jednostki, sfrustrowane czy beztalencia, które są nastawione bojowo, wyjątkowo szukają dziury w całym i za wszelką cenę będą się przepychać na piedestał, będą się wciskać nawet tam, gdzie kompletnie nie pasują i ich nie chcą. ;)

tzw. zbłądzenie.


komin pisze:Ja tam dalej twierdze ze ona jest zwyczajnie chora psychicznie i potrzebuje leczenia. Potrzeba atencji to tylko jeden z objawoe tej choroby. Zobaczcie na zmiany w jej zachowaniu na transmisjach. Ona w poludnie potrafila byc w miare "normalna", jakies tam te swoje kuszenia odgrywala itd. Po czym nagle po kilku godzinach odpala trans i wyzywa caly swiat, odgraza sie, roi jakies spiski. Albo przez kilka godzin twierdzi ze to ostanie 5 minut transmisji, zegna sie ze wszystkimi, a za dwie godziny pojawia sie znow jakby nigdy nic sie nie stalo.
Jak wczesniej pisalem, zarty zartami, ale panną powinien zainteresowac sie jakis specjalista zanim faktycznie zrobi sobie ziaziu, bo to objawy jakiejs ciezkiej schizofrenii albo innego dziadostwa.
Policja skoro juz sie tym zajela to tez raczej powinna patrzec na to z tej strony, bo realnie jesli ktos tej lasce wyrządza krzywde to raczej tylko ona sama, nie bedac tego byc moze swiadomym. Tym bardziej ze pomimo tego co Slodka twierdzi to mam wrazenie ze ona prawdziwej pomocy, jakichs bliskich sobie osob/rodziny to niema wcale i nikt realnie zainteresowany jej zyciem nie wie co sie z nia dzieje.
To nie jest juz zadna pseudoafera, pyskowka, gownoburza jakich bylo wiele z innymi czy jakie miewamy miedzy soba. Laska naprawde wierzy ze tutaj cos jest serio, internet baaardzo jej sie pomieszal z rzeczywistoscia.. Ciagniecie tego z kims ewidentnie niezrownowazonym psychicznie nie prowadzi do niczego. Zbadac, zdiagnozowac, jak trzeba to w kaftan i na przymusowke. Byc moze to ze zglosila cos na Policje sprawi ze ktos w koncu przyjrzy sie jej a nie jakiemus niestotnemu forum.


wieczna chcica pisze:mam cos co bardzo pasuje do Gorzkiej :sarcastic:
[plik wygasł]


matias999 pisze:
Osobowość chwiejna emocjonalnie to zaburzenie osobowości, które zostało oficjalnie sklasyfikowane jako choroba. Wyróżniamy dwa podstawowe typy takiej osobowości – typ impulsywny oraz typ z pogranicza, czyli borderline. Każdy z nich charakteryzuje się innymi objawami i wymaga innego leczenia.

Osobowość chwiejna emocjonalnie to jednostka chorobowa, która została scharakteryzowana przez psychiatrów i znalazła swoje miejsce w Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych ICD-10 pod symbolem F60.3. Według kryteriów diagnostycznych dokonano podziału tego zaburzenia na dwa typy, którym przypisano różne symptomy.

W ogólnym ujęciu, osobowość chwiejna emocjonalnie jest zespołem zaburzeń charakteryzujących się co najmniej trzema z wymienionych objawów:

skłonność do nagłego działania bez myślenia o konsekwencjach;
skłonność do wchodzenia w kłótnie i spory z innymi, najczęściej wtedy, gdy powodem kłótni jest krytyka lub niepowodzenie;
skłonność do wybuchów gniewu i agresji, brak kontroli nad swoim zachowaniem;
brak cierpliwości, szybkie porzucanie rozpoczętych działań na skutek braku widocznych efektów;
niestabilność emocjonalna, kapryśność (nie wiadomo, czego się spodziewać po zachowaniu takiej osoby).
coś tu jest na rzeczy ;)


Kelner z Słodka & Friends pisze:matias999, :yes4:

Dziwne, że ten Pan doktor z którym chodzi, jeszcze jej nie zdiagnozował,
bo ewidentnie ma 4/5 cech jednostki chorobowej F60.30

Nie ma tylko braku cierpliwości do prowadzenia spraw cywilnych i karnych.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Osobowosc_chwiejna_emocjonalnie_typ_impulsywny


kopia archive.today


Strona 3
**Pokaż Spoiler**
Kelner z Słodka & Friends pisze:
nobody69 pisze:Kiedy goldi zmieniał sobie awatary tak jak ona pisze, bo nie przypominam sobie? A nawet jeśli tak było to jak chce to udowodnić? Jest jakaś historia konta, kto kiedy ustawiał sobie jaki avek?
Zdaje się, że w pierwszym kwartale tego roku i Admin niezwłocznie podjął odpowiednią interwencję.
Miniaturka z nagim zdjęciem przeciętnej dziewczyny (nie wiadomo jakiej, gdyż była bardzo mała - rzędu 200x150px, a w dodatku bez twarzy i cech szczególnych), była może kilkadziesiąt minut, jeśli nie krócej.

Dlaczego Słodka nie pozywa użytkowników i właścicieli serwisów takich jak np. chomikuj.pl czy camwhores.tv , gdzie jej pełnowymiarowe i "pełnometrażowe" nagrania video są przez kilkanaście miesięcy?


komin pisze:
Kelner z Słodka & Friends pisze:Dlaczego Słodka nie pozywa użytkowników i właścicieli serwisów takich jak np. chomikuj.pl czy camwhores.tv , gdzie jej pełnowymiarowe i "pełnometrażowe" nagrania video były/są przez kilkanaście miesięcy?
Bo tam niema widowni? Kto by wiedział o takich jej pozwach poza nią samą?. Warunek atencyjności jej działania nie zostałby spełniony. Poza tym, tam trudno znaleźć "ofiarę" jej pozwów i wdać się z nią w jakakolwiek interakcje. Widownia jest dla niej jak powietrze, bez niej się dusi.


parostatek pisze:Akurat Suodka ma w tym aspekcie racje. Goldii za to powinien trafić do pierdla... Sam mu wytoczę proces za świadome narażanie postronnych użytkowników na straty moralne, nocne koszmary i ślepotę. :blind:


e-Laski.pl pisze:komin, ale chyba nie o taką uwagę jej chodziło:
[ Obrazek ]


HenryChinaski1 pisze:Kurła
Mnie to najbardziej boli, że zostałem oskarżony o to, że publikuje kłamstwa, które szpecą wizerunek Słodkiej
No i ze jestem rozpoznawalny wszędzie, pod innymi nickami
No i ze nie jestem Henry, tzn jebany Henry.... chlip, chlip
W związku z tym wszystkim
ZGŁASZAM SPŁAWĘ DO PŁOKUŁATUŁY
Do widzenia


od_taaki pisze:
HenryChinaski1 pisze:Kurła
Mnie to najbardziej boli, że zostałem oskarżony o to, że publikuje kłamstwa, które szpecą wizerunek Słodkiej
No i ze jestem rozpoznawalny wszędzie, pod innymi nickami
No i ze nie jestem Henry, tzn jebany Henry.... chlip, chlip
W związku z tym wszystkim
ZGŁASZAM SPŁAWĘ DO PŁOKUŁATUŁY
Do widzenia
:lol2: :rofl: :lol2: :rofl: :lol2: :rofl: :lol2:


Kelner z Słodka & Friends pisze:Przypomnę fragmenty z pierwszego nagrania:
ale ten administrator i tak poleci, ja to obiecuję
...
nie, o to chodzi, że tą szmatę jebaną podałam do, na policję, tego skurwiela i teraz publikuje wszystkie moje dane, bo mnie zhakował,
zhakował mi kompa i myśli że jest cwaną pizdą
...
karma wraca, a jeżeli go dorwą to mam nadzieję, że on pójdzie na 10 lat do więzienia przynajmniej, jak nie więcej
a administrator też za współudział beknie z tym jebanym Henry, w sumie nawet Henry nie ma na imię
...
ja nie zrezygnuję stamtąd do puki ten chuj jest na wolności
...
on się już doigrał i ja obiecuję, że jeżeli policja nie zrobi z tym porządku ja go w afekcie po prostu zabije
ja Ci to mówię, w afekcie ja po prostu, specjalnie kupię bilet i specjalnie w afekcie i kto mi to udowodni,
bo takich ludzi powinno się zadźgać po prostu
...
powiem Ci, że ja doprowadzę to tak do końca, żeby on wylądował za kratkami i akurat
a te jebane forum żeby padło i ten administrator płacił mi odszkodowanie za to wszystko, za każdy dzień
...
no to on, jestem pewna dlatego ja go zejebie przy najbliższej okazji jak przyjedzie do Polski
taki cwany bo siedzi w Irlandii, zobaczymy czy administrator jest taki cwany jak zaczną ich pizde maglować

*tą szmatę jebaną/ich pizde maglować - najprawdopodobniej chodzi jej o transmitującą KOCUREK272, która już była wzywana w tej sprawie i maglowana na komendzie.
Na potwierdzenie tej tezy mamy chociażby wypowiedź słodkiej zamieszczoną na poniższym obrazku - "brzydka_slodka987: ale Ciebie nie prześladuje kutafon od kocurka".
Jeśli użytkownicy i administrator forum showsu.org mają ponieść takie poważne konsekwencje, to ile powinni dostać użytkownicy i właściciel forum karachan.org?

Poniżej nagranie o Karachanie, autorstwa znanej i lubianej vlogerki Bazyliszek Chan.
Ofiary karaczana to między innymi Bazyliszek, Łukasz Wiśniewski, Tomasz Terka
oraz kilka/kilkanaście dziewczyn z SU, najbardziej znane to licealistka/czajka i dziewczynka17.

Oglądając zwróćmy uwagę na spokój i opanowanie poszkodowanej, która faktycznie była nękana i ma na to dowody,
w przeciwieństwie do Słodkiej, która twierdzi, że stalker ją nachodzi, jednocześnie mówiąc, że nic o niej nie wie i nie ma nawet jej adresu zamieszkania.



HenryChinaski1 pisze:W sumie zastanawia mnie kwalifikacja prawna działań Słodkiej
Np. pozyskanie danych od Stalkiera, w celu nękania przez instytucje państwowe, takiego Kocurasa -
Przecież każdy z nas wie, że otrzymanie zawiadomienia o stawieniu się na Komendę nie jest niczym przyjemnym, zwłaszcza gdy przyniesie np dzielnicowy..
Nie wiadomo o co chodzi..nerwy, stres
Albo jak mówi - pozyskanie adresu jednego z użytkowników, że "Sporo kasy mnie to kosztowało" - czyli opłaciła jakiegoś stalkiera albo inną psią pompę - czyli uczestniczy w procederze

Jprdl... policja zajmuje się takimi sprawami... a gdzieś w Afryce umieraja dzieci z głodu.....


Admin pisze:
W sumie zastanawia mnie kwalifikacja prawna działań Słodkiej
Np. pozyskanie danych od Stalkiera, w celu nękania przez instytucje państwowe, takiego Kocurasa -
Przecież każdy z nas wie, że otrzymanie zawiadomienia o stawieniu się na Komendę nie jest niczym przyjemną, zwłaszcza gdy przyniesie np dzielnicowy..
Nie wiadomo o co chodzi..nerwy, stres
Albo jak mówi - pozyskanie adresu jednego z użytkowników, że "Sporo kasy mnie to kosztowało" - czyli opłaciła jakiegoś stalkiera albo inną psią pompę - czyli uczestniczy w procederze
Wg informacji które otrzymałem, to brzydka_slodka987 zna się prywatnie ze stalkerem KOCUREK272 i nawet sama dała mu 10k żetonów na tego priva, którego chcieli nagrać, żeby ją ośmieszyć, jednak Kocurek nic nie pokazała. Rozmawiali o tym na transmisji ukrytej, na którą wszedł również nasz informator.


Adamant pisze:Dobrze, że to umieściłeś.
Dużo się wyjaśnia.


e-Laski.pl pisze:
Admin pisze:
W sumie zastanawia mnie kwalifikacja prawna działań Słodkiej
Np. pozyskanie danych od Stalkiera, w celu nękania przez instytucje państwowe, takiego Kocurasa -
Przecież każdy z nas wie, że otrzymanie zawiadomienia o stawieniu się na Komendę nie jest niczym przyjemną, zwłaszcza gdy przyniesie np dzielnicowy..
Nie wiadomo o co chodzi..nerwy, stres
Albo jak mówi - pozyskanie adresu jednego z użytkowników, że "Sporo kasy mnie to kosztowało" - czyli opłaciła jakiegoś stalkiera albo inną psią pompę - czyli uczestniczy w procederze

Wg informacji które otrzymałem, to brzydka_slodka987 zna się prywatnie ze stalkerem KOCUREK272 i nawet sama dała mu 10k żetonów na tego priva, którego chcieli nagrać, żeby ją ośmieszyć, jednak Kocurek nic nie pokazała. Rozmawiali o tym na transmisji ukrytej, na którą wszedł również nasz informator.

Teraz wszystko do siebie pasuje:
- brzydka_slodka987 dostała prawie 10k żetonów (1000 zł) od stalkera Kocurka na jednej z transmisji - https://showsu.org/viewtopic.php?f=48&t=2616&start=820#p116332
- stalker Kocurka jest prawie na każdej transmisji brzydka_slodka987
- brzydka_slodka987 banuje go dopiero na końcu transmisji, a gdyby nie miała z nim nic wspólnego, to banowałaby go już po pierwszej nieodpowiedniej wypowiedzi, jednak ona zawsze pozwalała mu hejtować Kocurka czy forum i dopiero na końcu go banowała, dla zmyłki i żeby mieć alibi.
Przypomnę jeszcze działania Słodkiej:

- zgodziła się udzielić autoryzowanego wywiadu na blog, tylko po to, aby uzyskać nielegalnie adresy IP użytkownika forum:

więcej w poście - https://showsu.org/viewtopic.php?f=48&t=2616&start=780#p111396
- wykorzystuje znajomości na policji i inne do swoich celów:

- ujawnia dane Kocurka i jeszcze jej grozi:

więcej w poście -https://showsu.org/viewtopic.php?f=48&t=2616&p=95743#p95743
Podobnych jej działań było bardzo dużo, ciężko wszystko przedstawić, ale wiele jest w jej temacie i dlatego domagała się jego usunięcia.


parostatek pisze:16 paź 2018, 15:23
Jak chcesz Suodka dane osobowe pewnych osób z forum to wal do mnie śmiało - chętnie sprzedam kilka osób za pinionżki. Jak wałęsie donosicielstwo uszło płazem to i mi się uda. :buba_phone:


komin pisze:
HenryChinaski1 pisze:W sumie zastanawia mnie kwalifikacja prawna działań Słodkiej

Mnie tez... Kiedys twierdzila ze jest stalkowana. Tylko bylby to pierwszy przypadek w historii gdzie rzekomo stalkowana co chwila neka rzekomo stalkujacych zeby o sobie przypomniec... Cos tu jest nie halo :lol:
Kaftan i leczenie. Jesli nie to ona jeszcze nie raz zaskoczy swoimi nieziemskimi pomyslami ktore rodza sie w jej glowie.
Z drugiej strony zastanawiam sie czy jesli to wszystko sie wyjasni Policja nie przywali sie do Slodkiej za nieuzasadnione zawracanie dupy... Jest takie cos jak pieniactwo...


od_taaki pisze:
komin pisze:
HenryChinaski1 pisze:W sumie zastanawia mnie kwalifikacja prawna działań Słodkiej

Mnie tez... Kiedys twierdzila ze jest stalkowana. Tylko bylby to pierwszy przypadek w historii gdzie rzekomo stalkowana co chwila neka rzekomo stalkujacych zeby o sobie przypomniec... Cos tu jest nie halo :lol:
Kaftan i leczenie. Jesli nie to ona jeszcze nie raz zaskoczy swoimi nieziemskimi pomyslami ktore rodza sie w jej glowie.
Z drugiej strony zastanawiam sie czy jesli to wszystko sie wyjasni Policja nie przywali sie do Slodkiej za nieuzasadnione zawracanie dupy... Jest takie cos jak pieniactwo...


Słodka wymyśla niestworzone historie o nękających ją i ujawniających jej dane stalkerach a sama kiedyś na transmisji mówiła z jakiś miesiąc temu,
czego byłem świadkiem o tym, że zapłaci 10 tysięcy żetonów a nawet więcej temu kto jej poda dane goldiego.
Niestety nie nagrałem tego, zbytnio mnie przerażała perspektywa długoletniej odsiadki.
Chyba za samo pisanie o niej mnie nie wezmą w dyby?


komin pisze:W dyby nie... ale za kazdy dzien w ktorym zamiesciles slowo "slodka" w internecie musisz zaplacic 10 000 odszkodowania ;)


od_taaki pisze:
komin pisze:W dyby nie... ale za kazdy dzien w ktorym zamiesciles slowo "slodka" w internecie musisz zaplacic 10 000 odszkodowania ;)

Eee to spoko bo już myślałem, że mnie zamkną a tak to ogłoszę bankructwo i po problemie. :laugh3:


gracjano pisze:
parostatek pisze:Jak chcesz Suodka dane osobowe pewnych osób z forum to wal do mnie śmiało - chętnie sprzedam kilka osób za pinionżki. Jak wałęsie donosicielstwo uszło płazem to i mi się uda. :buba_phone:

Ej bo na parostatek wsadzimy i do dzikich ludów wywieziemy a tam nie będzie internetu...


beznadzieja pisze:Administracja tego forum mimo wszystko powinna dbac o ład i porządek . Wywalać niepotrzebny hejt i pastwienie. To jest Wasze forum , ja jestem tylko zwyklym użytkownikiem . Jednakże niektóre tematy to jest kpina. Służą do wylewania żali użytkowników- ale nie maja na celu konwersacji tylko hejtu .Zwyklego internetowego hejtu .Temat Toxic ,Pauli, Słodkiej i jeszcze parę innych tematów . To się sprzedaje , to się reklamuje .To można podciągnąc pod kolejny temat na Blog . To Was naraża . Przyzwalanie na ten internetowy hejt . Caly nazdor na forum moim zdaniem powinien być wysoce obiektywny , nie karmiący się kolejnymi bzdurnymi hejtami . Jeżeli byłyby usuwane foty z twarzami i jakieś inne chore akcje ,które tu maja miejsce - byłoby czyściej .

Wiem ,że to jest prywatna strona , i że każdy robi co uważa . Zastanówcie się przez chwilkę admini i Henry ty szczegolnie . Ciśniecie bekę z użytkowników. i ktoś prędzej czy później zrobi tu sztos. Po coWam to? Nie prościej pogrozić paluchem ,że temat idzie w złym kierunku ? Nie mówię tutaj o cenzurze ,ale o tym ,żeby niepotrzebny stalk opanować . Tematy na bloga są glownie czerpane z "sensacji " - no i spoko .Checie tak to piszcie tak , nie zdziwcie się jednak- bo prędzej czy później będą tego konsekwencje . Na przykładzie Harda, upubliczniacie i przyzwalacie na udostępnianie jego wizerunku , na hejtowanie .


Teraz tak , hejotwane dziewczyny . Po pierwsze popatrzcie przez chwile w lustro i zastanowcie się uważnie .Czy aby na pewno nie jesteście winne tych zadym ? Są na forum i na showupie dziewczyny ,które mimo nieprzyjemnych komentarzy potrafią jedno od drugiego oddzielić ? Agresja w tym wypadu tylko Wam zaszkodzi . Jeżeli uważacie ,że ktoś Was stalkuje to nie musicie publikować calemu światu screenow , zdjec i innych pierdolet tylko od razu zgloscie sprawe do wlasciwego urzędu .Musicie mieć jednak na uwadze ,ze przetrzepia Wam wszystko . Kompy telefony itd. Więc jeżeli nie jesteś " czysta " to lepiej zamknij sprawe i wypowiadaj się dyplomatycznie żeby temat zakończyć .

Odnoszę czasem wrażenie ,że tutaj jest swój wart swojego .

Człowiek człowiekowi wilkiem a kiwi, kiwi kiwi :D


Biustwo pisze:Inna sprawa, że pracujac na kamerce wystawiamy się na opinie panów i konkurencji. Można z nimi walczyć, można olać. Można też nabrać trochę dystansu do życia i własnych przywar i też się pośmiać.
Do mnie co kilka dni wchodzi żartowniś z forum i pisze "To Ty jesteś to Biustwo z forum? Tak kozaczysz, a jesteś gruba". No... jestem. Mam nadwagę. Poczucie humoru też. Innym też polecam, ułatwia życie.


Admin pisze:
beznadzieja pisze:Jeżeli byłyby usuwane foty z twarzami i jakieś inne chore akcje ,które tu maja miejsce - byłoby czyściej .
beznadzieja pisze:Na przykładzie Harda, upubliczniacie i przyzwalacie na udostępnianie jego wizerunku , na hejtowanie .

Foty z twarzami są usuwane, więc jeśli gdzieś zauważysz, to zgłoś klikając RAPORTUJ w prawym górnym rogu postu.
Na przykładzie Harda, to on jest osobą publiczną i wyraża zgodę, a nawet sam zrobił nowe foty na tą okazję.
Podobnie Paula - ma totalnie wyjebane, a mimo to dużo postów było już edytowanych/usuwanych z jej tematu, na podstawie zgłoszeń innych użytkowników.
Podsumowując proszę zgłaszać posty - zapewniam, że odpowiednio reagujemy na każde zgłoszenie.


kopia archive.today


Strona 4
**Pokaż Spoiler**
beznadzieja pisze:a co powiecie o ostatniej chorej akcji spikela w temacie Pauli ? szmata na szmacie leżała.Kurwa się kurwa pokrywała. Tylko admin jak ten słup . Wyzwisk w każdym poście bez końca?Czemu to ma służyc? TO nie była dyskusja to był hejt na który przyzwalacie ...


HenryChinaski1 pisze:Beznadziejo
Więc tak
Temat Pauli i Spikela - miał już tyle zwrotów, że naprawdę te furiackie ataki jego, poprzeplatane z miłością są normalne
po drugie
Nie zastanowił Cię, że Paula nawet nie to, że ma wyjebane, ale to, że ten fejm jej służy?
Że jest przyzwolenie na tego typu zachowania ze strony Pauli?
Zobacz jej reakcje na róże zachowania - jest powściągliwa, dość wyważona nawet
Raz się Paula wkurwiła i to o wizerunek Tory...heh
Więc spokojnie, mimo wszystko jakieś granice są tu utrzymywane
Natomiast Słodka - to jest zupełnie inna sprawa, mająca inny kontekst i przybierająca niestety chujowy kierunek i to dla niej samej.
Toksik to też już historia, trochę było przepychanek, ale jak sama widzisz jest spokój
Poza tym, fejm a co za tym idzie - czasem żeton - bierze się tez dla modelek z takich akcji, że
Mówi się,
że włazi się
także calm down.. nikt tu nie hejtuje
A Spikel Pauli z tymi atakami tez się przydaje...jest jakieś przyzwolenie z jej strony na takie zachowania
Tym bardziej, że po każdym fisiofaniu - nadchodził okres przepraszania żetonem... czy tez przelewem (tu już mój domysł)


Biustwo pisze:
HenryChinaski1 pisze:Nie zastanowił Cię, że Paula nawet nie to, że ma wyjebane, ale to, że ten fejm jej służy?
Że jest przyzwolenie na tego typu zachowania ze strony Pauli?
Zobacz jej reakcje na róże zachowania - jest powściągliwa, dość wyważona nawet
Raz się Paula wkurwiła i to o wizerunek Tory...heh
Ja już jakiś czas temu doszłam do wniosku, że aferka na forum jest tańszą formą reklamy niż ogłoszenia. Nie ważne czy mówią o Tobie dobrze, czy źle. Byle poprawie pisali nazwisko ;)


beznadzieja pisze:Pany sobie róbcie co checie . Nie mój cyrk nie moja bajka .

Jak powiedziałam, wszystko ma swoj początek i swój koniec i odpowiedzialnośc

1.To ,że Pauletta przyzawala na hejt - nie oznacza ,ze zarząd forum powinien na ten hejt przyzwalać
2. Słodka to inna bajka i rozumiem towarzystwo dlaczego jest hejt -ale dalej nie rozumiem dlaczego publikujece jakies nagrania i to napędzacie?
3.Troche twój zapał do hejtowania Tox już kiedyś zdusiłam . A może po prostu czytelnicy byli zmęczeni już tym tematem i rozszedł się po kościach.

Serio Henry nie masz sobie nic do zarzucenia ? W kazdym z tych 3 Top tematow hejterstwa widze twoj udzial ...no ,ale Pany kto bogatemu zabroni


HenryChinaski1 pisze:To, że trochę mącę - to jest jasne
ale nie hejtuje
staram się wyśmiewać bardziej
dla mnie zresztą jest to trochę bekowa sprawa
Zapędy na Toksa nie zdusiałaś, tylko faktycznie stało się to nudne a i Tox się mocno uspokoił, po prostu każdemu i Toksowi pewnie też - znudziło się to
i tak samo będzie z Paulą
i kolejnymi aferami


HenryChinaski1 pisze:Słodka po prostu poszła ze swoimi chorymi teoriami i zarzutami na policję
nie pierwszy raz
pozyskuje dane, za cash
zgłasza ich na policje w zawiadomieniach
a serio
ja pamiętam jak to się zaczęło i jak to się rozwineło
rozmawiałem z nią kilka razy, nawet na tej sympatii
i wiem jakie były deklaracje itp
a później się okazuje, że to kolejna jej gra, żeby robić scereeny, podawać na policje
ja wiem w jakim kierunku szła jej rozmowa ze mną i co chciała uzyskać
I naprawdę uważam, że jest to osoba chora, chora z nienawiści
zresztą sam prosiłem admina, żeby było przystopowanie, żeby traktować ją jako osobę po prostu chora i tak było
aż Kocuras został wezwany na policje
A nagrania są po to, żeby było widać kim jest, co nią kieruje, jak się zachowuje


Biustwo pisze:To smutne, ale zaczynam myśleć, że jak słodka i Paula się skończą to to forum umrze. I gdzie ja będę odreagowywała kamerki? :(


komin pisze:beznadzieja, przesadzasz a przede wszystkim masz zbyt wysokie oczekiwania wobec tego forum i bloga Henia. To nie jest forum poswiecone medycynie paliatywnej gdzie wypadaloby zachowac powage, wysoki poziom merytoryczny i delikatnosc wypowiedzi na bardzo delikatne tematy. To forum o kurwidolku jakim jest SU, miejscu gdzie najczesciej czytanym tekstem na czacie jest "pokasz cipem", gdzie bywa ze gornolotny komplement to "fajna masz pizde". Poziom jest dopasowany do miejsca jakiemu jest poswiecony.
Naprawde spodziewasz sie ze Dzozef bedzie mowil np "w romantycznych zaroslach nad pieknym jeziorem odbylem niesatysfakcjonujacy mnie stosunek analny z osoba transeksualna poniewaz pod koniec wspolzycia moj kochanek defekowal"? nie, Dzozef mowi: "W Kryspinowie ruchalem transa w dupe, Skurwysyn jebany sie zesral". Jakos to mi bardziej pasuje do tego foro.
Hejt? Tak naprawde to gdzie ty widzisz hejt? To glownie sa wieksze lub mniejsze spiny gdzie uzywa sie niewyszukanego jezyka... nic wiecej. Jesli jakakolwiek dziewczyna miala tu dluzsza wojenke to bylo o wylacznie na jej zyczenie. Chciala powojowac to wojowala dopoki jej badz nam sie nie znudzilo... Z reguly bylo to w kategoriach beki.. piaskownica dla doroslych i wojna o zabawki.
Jak dlugo tutaj jestem to nie przypominam sobie zeby ktos z forum poszedl na SU i zapraszal jakas modelke na pyskowki tutaj. Same przychodzily. Czasem bo mialy ochote popyskowac w obowiazujacej tutaj formule a czasami bo sie ktorejs czyjas opinia nie spodobala. Nikt nie hejtowal, to ze ktos zamiast slow "nie jestes zbyt ladna i masz nieciekawie piersi" powiedzial "jestes pasztetem z chujowymi wiszacymi cyckami" to nie hejt....po prostu tu taki styl obowiazuje.
To forum to tylko loza szydercow, przesmiewcow, nic poza tym...bywaja tu tematy ciut bardziej serio ale z reguly umieraja bardzo szybko, kilka rozsadnych tematow technicznych, ale przede wszystkim towarzystwo siedzi tu dla beki... Hejterow szybciej znajdziesz na onecie niz tu.


od_taaki pisze:
komin pisze:Naprawde spodziewasz sie ze Dzozef bedzie mowil np "w romantycznych zaroslach nad pieknym jeziorem odbylem niesatysfakcjonujacy mnie stosunek analny z osoba transeksualna poniewaz pod koniec wspolzycia moj kochanek defekowal"? nie, Dzozef mowi: "W Kryspinowie ruchalem transa w dupe, Skurwysyn jebany sie zesral".
Właśnie sobie wyobraziłem jak to Jose romantycznie opisuje na forumku namiętny choć nieudany seks z transem
i dostałem takiego ataku głupawki, że sąsiedzi pewnie się zastanawiają "czego on się naćpał, że chichocze".

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:


Biustwo pisze:Koleżanko beznadziejo, niestety - kolega komin ma (jak prawie zawsze) rację. To jest forum, które powstało dla panów. To tak jakbyśmy weszły do knajpy gdzie panowie piją, pierdzą i przeklinają i miały pretensje, że nie podchodzą do nas z bukietem róż, w wyprasowanym fraku, białych rękawiczkach i z wierszem na ustach. Wlazłyśmy między widzów, kraczmy jak oni. Nie wiem jak Ciebie, mnie to czasem odpręża :)

Jak chcesz babskich rozmów (na poziomie), to wiesz, gdzie mnie szukać :P


Admin pisze:
beznadzieja pisze:a co powiecie o ostatniej chorej akcji spikela w temacie Pauli ? szmata na szmacie leżała.Kurwa się kurwa pokrywała. Tylko admin jak ten słup . Wyzwisk w każdym poście bez końca?Czemu to ma służyc? TO nie była dyskusja to był hejt na który przyzwalacie ...
beznadzieja, Spikel wielokrotnie na przemian przejawiał objawy zakochania i nienawiści do Pauli (trafny fragment z wikipedii: nienawiść bywa przeciwstawiana miłości i opisywana jako męczące uczucie, następujące w wyniku bólu związanego z uczuciem zranienia, zemsty, wrogości i oszukania). Zauważ również, że Paula nawet po jednej z takich chorych akcji Spikela, przyjechała do niego, aby spędzić z nim weekend w SkyTower, co można zobaczyć na tych nagraniach - https://showsu.org/viewtopic.php?f=31&t=6148.

Wielu nieszczęśliwie zakochanych w modelkach oczerniało je, jednak sporo z nich później prosiło o usunięcie tych postów. Odnośnie postów Spikela, to osoby zainteresowane nie zgłosiły tych postów, ani Paula, ani Spikel, który już dogadał się z Paulą i napisał oświadczenie, ani beznadzieja, którą to tak bardzo razi. Nie zrobili tego również inni czytelnicy, podczas gdy jej temat miał aż 344 tysiące odsłon.

Wczoraj prosiłem o zgłaszanie postów, jednak bezskutecznie, więc ponawiam prośbę - zapewniam, że odpowiednio reagujemy na każde zgłoszenie.

Wróćmy do tematu - zastanawia mnie, za co ja mam płacić Słodkiej odszkodowanie, za każdy dzień czego?
brzydka_slodka987 mówi:

ale ten administrator i tak poleci, ja to obiecuję
...
a administrator też za współudział beknie
...
a te jebane forum żeby padło i ten administrator płacił mi odszkodowanie za to wszystko, za każdy dzień
...
zobaczymy czy administrator jest taki cwany jak zaczną ich pizde maglować


od_taaki pisze:
Admin pisze:
brzydka_slodka987 mówi:

ale ten administrator i tak poleci, ja to obiecuję
...
a administrator też za współudział beknie
...
a te jebane forum żeby padło i ten administrator płacił mi odszkodowanie za to wszystko, za każdy dzień
...
zobaczymy czy administrator jest taki cwany jak zaczną ich pizde maglować
Wróćmy do tematu - zastanawia mnie, za co ja mam płacić Słodkiej odszkodowanie, za każdy dzień czego?
Też ciężko mi pojąć o co jej chodzi, najpewniej zrodził jej się w głowie nowy kodeks karny wg. słodkiej.

"Art. § 1 Słowo słodka i wszelkie jego mutacje a także wspominanie o słodkiej w jakimkolwiek kontekście po wsze czasy zakazane będzie.
§ 2 Kto ośmieli się zakaz ten złamać za każdy dzień będzie płacił słodkiej 10 tysięcy żebratonów"
CDN. Obecnie trwają intensywne prace nad projektem w komisji eksperckiej pod przewodnictwem mecenasa Kartona.


gracjano pisze:Admin nie pytaj za co? Tylko płać :evil:


komin pisze:Generalnie to ja to widze tak...
Admin -czapa i przepadek majatku na rzecz gorzkiej
Gold I Heniu po 10 lat i jakies tam drobne 10 tysi dziennie na rzecz "poszkodowanej"
Kocurro -10 lat przymusowej pracy na SU oczywiscie tylko nago i oczywiscie wszystkie zarobione zety dla gorzkiej
Reszta foro - zawiasy ale obowiazek codziennej godzinnej transmisji na kolanach na ktorej modlimy sie do i wychwalamy nasza gwiazde.
Za co? To proste... za rzekome zniszczenie wspaniale zapowiadajacej sie kariery eromodelki na SU... lata studiow Luszyzmu wireless i doktorat z dildoizmu o napedzie elektrycznym zmarnowane... odszkodowania i kary jak najbardziej sluszne.


HenryChinaski1 pisze:napisze tak
Teraz żałuje, ze miałem wyjebane i że nie przekopiowałem tej rozmowy ze Słodka z Sympatii a była naprawde długa
sporo by wujasniłą,
ale kurła raczej nie screenuje i nie kopiuje
olałem temat i napisałem jej że nie opublikuje tego...
no i zlałem sprawe,
myślałem, ze sie jakos tam porozumielismy ...
żal mi sie jej zrobiło, bo serio zobaczyłem w jej głowie jakis dramat.. no bo w sumie tam jest nadal dramat, jakby tego nie oceniac....


beznadzieja pisze:Tak już niestety mam . Wymagam od innych dużo ,a od siebie jeszcze więcej . Co poradzisz ;)
Zreszta piszcie sobie co tam chcecie ja swojego zdania w tej kwestii mam niezmienne .

Show must go on.


opium01 pisze:
Kelner z Słodka & Friends pisze:"maglowanie pizdy na komendzie"
:D :D :D :lol: mnie ato rozjebalo xde


Kelner z Słodka & Friends pisze:
opium01 pisze:
Kelner z Słodka & Friends pisze:"maglowanie pizdy na komendzie"
:D :D :D :lol: mnie ato rozjebalo xde
No, ładnie wyzywa Kocurka i sprawiła, że już ją maglowali na komendzie.

Wczoraj jak zwykle u Słodkiej, pojawił się stalker transmitującej KOCUREK272 i po kilku minutach odegrała scenkę zamieszczoną pod screenem z jej czata. Jak widać czyta forum i to była jej odpowiedź na zarzut współpracy ze stelkerem Kocurka.

i frajer powoli też zaczynam myśleć że
y ty też specjalnie robisz tak żeby podłudzić tą atmosferę i też wiem że jesteś od niej
ale z drugiej strony powiem ci tak
do czasu kiedy ty mi nie szkodzisz
ja będę ciebie olewać i tolerować
ale jak zaczniesz mi szkodzić
niestety ale znam układy i układziki
tyle
i y pa
i się już dawno tego domyśliłam ale z drugiej strony
y czasami lepiej pewne rzeczy przemilczeć
to pa

Moja analiza i komentarz:

Domysły Słodkiej: stalker Kocurka jest nasyłany przez Kocurka do Słodkiej, żeby dawał jej żetony nawet o wartości bliskiej 1000 zł (10k żetonów) jednorazowo i wielokrotnie hejtował Kocurka. Przecież to absurdalne.

Słodka będzie go tolerowała, dopóki nie będzie jej szkodził. Jak ma jej szkodzić, skoro to stalker Kocurka i tylko pomaga Słodkiej w nękaniu Kocurka.

Jak widać starała się odwrócić kota ogonem, żeby się odciąć od stalkera Kocurka i mieć alibi, jednak zupełnie bezskutecznie.
Według mnie, gdyby nie miała z nim nic wspólnego, to powinna go zbanować, a nie wygłaszać przemowy usprawiedliwiające jej działania czyli tolerowanie na swoich transmisjach hejtowania Kocurka przez stalkera. Zwłaszcza w sytuacji, gdy Słodka również ją nęka i zgłasza na policję, żeby zaczęli "pizde maglować ".

A Wy jak sądzicie, czy stalker Kocurka współpracuje ze Słodką, czy nękają ją każdy z osobna?
Czy ta scenka Was przekonuje i co sądzicie o mojej analizie?

Przypomnijmy jeszcze:
Admin pisze:
HenryChinaski1 pisze:W sumie zastanawia mnie kwalifikacja prawna działań Słodkiej
Np. pozyskanie danych od Stalkiera, w celu nękania przez instytucje państwowe, takiego Kocurasa -
Przecież każdy z nas wie, że otrzymanie zawiadomienia o stawieniu się na Komendę nie jest niczym przyjemną, zwłaszcza gdy przyniesie np dzielnicowy..
Nie wiadomo o co chodzi..nerwy, stres
Albo jak mówi - pozyskanie adresu jednego z użytkowników, że "Sporo kasy mnie to kosztowało" - czyli opłaciła jakiegoś stalkiera albo inną psią pompę - czyli uczestniczy w procederze

Wg informacji które otrzymałem, to brzydka_slodka987 zna się prywatnie ze stalkerem KOCUREK272 i nawet sama dała mu 10k żetonów na tego priva, którego chcieli nagrać, żeby ją ośmieszyć, jednak Kocurek nic nie pokazała. Rozmawiali o tym na transmisji ukrytej, na którą wszedł również nasz informator.

oraz np. wypowiedzi Słodkiej pod nickiem taka_sobie_slodka na transmisji u KOCUREK272:


e-Laski.pl pisze:
Też tak uważam i już nawet po samym tym obrazku widać, że się świetnie znają i lubią.
Dodatkowo trzymanie kogoś na transmisji na nicku dedykowanym do stalkowania transmitującej, z którą Słodka jest na wojennej ścieżce już ponad 2 lata, jest raczej jednoznaczne. To tak jakby np. Malinks (domniemany stalker Słodkiej) założył sobie nick pizda_slodkiej i chodził do Kocurka, sypał jej grubymi żetonami i hejtował tam Słodką.

Jeśli Słodka chce być czysta, to niech już sobie nawet trzyma tego stalkera Kocurka, ale na normalnym nicku i niech nie pozwala mu hejtować Kocurka. Szkoda, że nikt nie nagrał jak wcześniej frajer_kocurka wszedł do Słodkiej na nicku _272_, to Słodka niby myślała, że to Kocurek i napierdalała na nią, pod przykrywką nicku wprowadzającego w błąd, ale każdy odrobinę myślący wie o co chodzi. Jak to tak dalej ma wyglądać, to niech od razu założy sobie nick PIZDA272 i niech się bawią ...
_272_: wczoraj znowu mi chcieli opdlozy swinie na kompa
...
_272_: ok nie chcesz zemna popisac to porozmawiamy jutro na uczelni
_272_: xD

Czy to przypomina wypowiedzi Kocurka czy może raczej jej stalkera?

Mam nadzieję, że w końcu Słodka da spokój Kocurkowi, ale raczej nie obejdzie się bez interwencji organów ścigania.


HenryChinaski1 pisze:heh.. cała Słodka... :D

Napisała mi, ze jak coś opublikuje z naszej rozmowy, to naruszę tajemnice korespondencji, podałem jej stosowny paragrf, żeby zanalizowała, ale to nic nie dało :D
Kochana mała :)


kopia archive.today


Strona 5
**Pokaż Spoiler**
gracjano pisze:
HenryChinaski1 pisze:Napisała mi, ze jak coś opublikuje z naszej rozmowy, to naruszę tajemnice korespondencji, podałem jej stosowny paragrf, żeby zanalizowała, ale to nic nie dało
Musisz Heniu mieć karton na głowie bo inaczej nic do niej nie dotrze.


komin pisze:Heh :D Gdyby faktycznie z calej tej gownoburzy wyszla kiedys jakas sprawa to gorzka mocno by sie zdziwila jak kiepskim prawnikiem jest mecenas Karton.
Tak na chlopski rozum wyjasnia mecenas Komin... Tajemnica korespondencji jest i owszem, dobrem osobistym, z malym zastrzezeniem, jest to dobro nalezace do NADAWCY i ODBIORCY. Do KAZDEJ ze stron z osobna nalezy decyzja co zechca z korespondencja zrobic. Odbiorca ma pelne prawo do przeczytania, wytarcia sobie dupy badz OPUBLIKOWANIA korespondencji.
Jeszcze krocej... naruszenie tajemnicy korespondencji mialoby w tym przypadku miejsce gdyby jej tresc zostala upubliczniona(a nawet tylko przeczytana) przez osoby trzecie ale nie NADAWCE BADZ ODBIORCE.
I jeszce jasniej... darmowy przyklad dla mecenasa Kartona od starszego, bardziej doswiadczonego kolegi:
Przypadek 1. Wyciagam list od np komornika ze SWOJEJ skrzynki na listy, bardzo mi sie podoba, chce sie nim podzielic ze swiatem, skanuje, wrzucam na wszystkie mozliwe portale i dodatkowo przyklejam na drzwiach swojej klatki schodowej - MAM DO TEGO PELNE PRAWO BO TO MOJ LIST I MOGE Z NIM ZROBIC CO ZECHCE
Przypadek 2. Ten sam list od komornika do MNIE, wyciaga nawet przypadkowo ze swojej skrzynki moj sasiad z dolu, zachwycony tym ze Komin ma dlugi robi to samo... skanuje, wrzuca w neta i wywiesza na klatce - TO JEST NARUSZENIE TAJEMNICY KORESPONDENCJI. sasiad niema nawet prawa do przeczytania listu ktorego adresatem jestem JA

Generalnie to jest bardzo grzaski grunt bo przez publikacje prywatnej korespondencji przez nadawce/odbiorce MOZNA naruszyc inne ich dobra osobiste ale na pewno nie tajemnice korespondencji.

Tutaj tez bardzo ladny tekst/cytacik dla mecenasa Kartona, moze zrozumie jaka sprawa sie zajmuje, pozwolilem sobie na kilka pogrubien...
By jednak zadziałała ochrona przewidziana w kodeksie cywilnym, muszą być spełnione łącznie przesłanki: istnienie dobra osobistego, zagrożenie lub naruszenie tego dobra, bezprawność zagrożenia lub naruszenia. Pierwsze dwie przesłanki musi udowodnić powód dochodzący ochrony. Pozwany może bronić się wykazując, że nie działał bezprawnie.
Ocena, czy doszło do naruszenia dóbr osobistych musi uwzględniać odczucia szerszego grona uczestników i powszechnie przyjmowane, a zasługujące na akceptację normy postępowania, w tym normy obyczajowe i zwyczajowe, wynikające z tradycji. Obiektywnymi kryteriami, które powinny być stosowane w tej płaszczyźnie są oceny społeczne, wynikające z istniejącej świadomości prawnej, zasad współżycia społecznego i zasad moralnych, a także element pewnej, typowej, przeciętnej reakcji, co uzasadnia ochronę tylko typowego interesu, a nie interesu ujętego indywidualistycznie.


( - )( - ) pisze:
Kelner z Słodka & Friends pisze:
i frajer powoli też zaczynam myśleć że
y ty też specjalnie robisz tak żeby podłudzić tą atmosferę i też wiem że jesteś od niej
ale z drugiej strony powiem ci tak
do czasu kiedy ty mi nie szkodzisz
ja będę ciebie olewać i tolerować
ale jak zaczniesz mi szkodzić
niestety ale znam układy i układziki
tyle
i y pa
i się już dawno tego domyśliłam ale z drugiej strony
y czasami lepiej pewne rzeczy przemilczeć
to pa
żeby jej tylko od tego myślenia i rozkminiania żyłka w dupie nie pękła :D


od_taaki pisze:
komin pisze:Heh :D Gdyby faktycznie z calej tej gownoburzy wyszla kiedys jakas sprawa to gorzka mocno by sie zdziwila jak kiepskim prawnikiem jest mecenas Karton.
Tak na chlopski rozum wyjasnia mecenas Komin... Tajemnica korespondencji jest i owszem, dobrem osobistym, z malym zastrzezeniem, jest to dobro nalezace do NADAWCY i ODBIORCY. Do KAZDEJ ze stron z osobna nalezy decyzja co zechca z korespondencja zrobic. Odbiorca ma pelne prawo do przeczytania, wytarcia sobie dupy badz OPUBLIKOWANIA korespondencji.
Jeszcze krocej... naruszenie tajemnicy korespondencji mialoby w tym przypadku miejsce gdyby jej tresc zostala upubliczniona(a nawet tylko przeczytana) przez osoby trzecie ale nie NADAWCE BADZ ODBIORCE.
I jeszce jasniej... darmowy przyklad dla mecenasa Kartona od starszego, bardziej doswiadczonego kolegi:
Przypadek 1. Wyciagam list od np komornika ze SWOJEJ skrzynki na listy, bardzo mi sie podoba, chce sie nim podzielic ze swiatem, skanuje, wrzucam na wszystkie mozliwe portale i dodatkowo przyklejam na drzwiach swojej klatki schodowej - MAM DO TEGO PELNE PRAWO BO TO MOJ LIST I MOGE Z NIM ZROBIC CO ZECHCE
Przypadek 2. Ten sam list od komornika do MNIE, wyciaga nawet przypadkowo ze swojej skrzynki moj sasiad z dolu, zachwycony tym ze Komin ma dlugi robi to samo... skanuje, wrzuca w neta i wywiesza na klatce - TO JEST NARUSZENIE TAJEMNICY KORESPONDENCJI. sasiad niema nawet prawa do przeczytania listu ktorego adresatem jestem JA

Generalnie to jest bardzo grzaski grunt bo przez publikacje prywatnej korespondencji przez nadawce/odbiorce MOZNA naruszyc inne ich dobra osobiste ale na pewno nie tajemnice korespondencji.

Tutaj tez bardzo ladny tekst/cytacik dla mecenasa Kartona, moze zrozumie jaka sprawa sie zajmuje, pozwolilem sobie na kilka pogrubien...
By jednak zadziałała ochrona przewidziana w kodeksie cywilnym, muszą być spełnione łącznie przesłanki: istnienie dobra osobistego, zagrożenie lub naruszenie tego dobra, bezprawność zagrożenia lub naruszenia. Pierwsze dwie przesłanki musi udowodnić powód dochodzący ochrony. Pozwany może bronić się wykazując, że nie działał bezprawnie.
Ocena, czy doszło do naruszenia dóbr osobistych musi uwzględniać odczucia szerszego grona uczestników i powszechnie przyjmowane, a zasługujące na akceptację normy postępowania, w tym normy obyczajowe i zwyczajowe, wynikające z tradycji. Obiektywnymi kryteriami, które powinny być stosowane w tej płaszczyźnie są oceny społeczne, wynikające z istniejącej świadomości prawnej, zasad współżycia społecznego i zasad moralnych, a także element pewnej, typowej, przeciętnej reakcji, co uzasadnia ochronę tylko typowego interesu, a nie interesu ujętego indywidualistycznie.

Wszystko pięknie poglądowo objaśniłeś, obawiam się tylko, że to przekracza możliwości poznawcze gostka,
który nosi na głowie karton dla ukrycia dziury w mózgu przed mogącymi mu tam nasrać ptakami.


HenryChinaski1 pisze:Słodka pisze dalej
Wszystko jest screenowane i dołaczane do materiałów dowodowych
Podejrzewam, ze nawet robi sobie zdjęcia podczas screenowanie z tłem monitora w tle i tez je dołacza do materiałów dowodowych
Co więcej... ponoć .. kolejne dziewczyny poszkodowane prze forum i ludzi stąd jak i całych internetów dołaczają do Słodkiej
Tworzy sie Ogólnointernetowy Front Użytkowniczek Jebniętych i Ciagle Hejtowanych Ulungowwiczek Jaśnieoświeconcyh
w skrócie......O FUJ i CHUJ.
Może kurła jaki sztandar zaprojektują....


HenryChinaski1 pisze:takie wycinki w sumie tyllo. kupe tego jeszcze mam na skrzynce


@ HenryChinaski1 - 11 min temu
HenryChinaski: Ok... ja wiem jak sprawa wygląda realnie i to z mojej strony i na tym sie opieram.. Dobra nie pisz juz serio.pa ....brzydka_slodka987: realnie? To żyj swoim przekonaniu, ale to już krótko skoro nowe dziewczyny dołączają ze mną do sprawy opowiadając swoje 1 dzień temu brzydka_slodka987: to pomyśl, czy policja przestanie Wam deptać po palcac?
Awatar użytkownika
@ HenryChinaski1 - 11 min temu
Siema jeszzce raz
Awatar użytkownika
@ HenryChinaski1 - 11 min temu
powa,znie się narazam to publikujac... 10 jak nic
Awatar użytkownika
@ HenryChinaski1 - 8 min temu
rzydka_slodka987: mój wątek był przejrzany wielokrotnie to co złego zrobiłam powiedziałam tam i nic nie ukrywam a sprawa dalej w toku więc sam sobie pomyśl na kogo są mocniejsze dowody i kto ma się bać? HenryChinaski: Ehhh... ok.... wiesz, co to postępowanie wyjasniające?1 dzień temu HenryChinaski: iesz ile może trwac, zwłąszcza, ze sprawa nie jest eee. priorytetowwa raczej. to nie zabójstwo siekierą ww stodole małych dzieci1 dzień temu brzydka_slodka987: skoro już trwa ponad 4 miesiące
Awatar użytkownika
@ HenryChinaski1 - 7 min temu
to na pewno 1 dzień temu brzydka_slodka987: zwłaszcza, że jak coś mi się stanie 1 dzień temu brzydka_slodka987: będzie tak pisałam na Was
Awatar użytkownika
@ HenryChinaski1 - 7 min temu
brzydka_slodka987: każda akcja ma swoją reakcje pamietaj. Przemyśl to wszystko na spokojnie 1 dzień temu HenryChinaski: Heh.. woesz, ze teraz sie własnie po raz kolejny podłozyłaś?1 dzień temu brzydka_slodka987: nie podłożyłam się, wcale
Awatar użytkownika
@ HenryChinaski1 - 6 min temu
enryChinaski: co to za szantaże niby sa ?1 dzień temu brzydka_slodka987: nie szantażuje nikogo
Awatar użytkownika
@ HenryChinaski1 - 6 min temu
HenryChinaski: jak mi sie cos stanie.. zastanó sie lepiej co Ty piszesz1 dzień temu brzydka_slodka987: tak niestety to jest 1 dzień temu brzydka_slodka987: myślisz, że gdzie winnego będą szukać?
Awatar użytkownika
@ HenryChinaski1 - 5 min temu
brzydka_slodka987: myślisz, że gdzie winnego będą szukać?1 dzień temu brzydka_slodka987: osoby które mi groziły przez tel i nie tylko1 dzień temu HenryChinaski: Słodka opętało Ciebie to .. serio


komin pisze:Powtarzam sie... leczyc, leczyc i jeszcze raz leczyc. W innym wypadku lista urojen bedzie coraz dluzsza i zaprowadzi do nikad. Dopoki jej ktos nie zabierze z internetow to to sie nie skonczy. Przestaje rozumiec te wzajemne przepychanki. Ona serio potrzebuje specjalistycznej pomocy... Nie wiem czy nie byloby najrozsadniej pozamykac te wszystkie tematy i przestac sie wdawac z nia w jakakolwiek interakcje. Ja czaje Heniu i inni "mocniej zaangazowani" w sprawe ze ciezko nie reagowac na jej zaczepki, ale moze trzeba sie zmusic? Ona tez sie napedza tym ze wogole z nia rozmawiacie. Chyba wszystko co wazne zostalo juz wyjasnione? Teraz to juz tylko gra w slownego pingponga.


Goscforum pisze:Kłamczucha pisała cztery dni temu,że w piątek jedzie na 3 dni do zakonu,a wczoraj nadawała jakby nigdy nic.
Mieli rację Ci którzy pisali,że jest psychiczna,nikt jej nie pytał o plany a ona sama wyskoczyła z tym zakonem.
Wczoraj chciała zrobić grupową za 1.000 żetonów (wcześniej pisała,że wybrańcy dostaną darmowe bilety) nie było chętnych,zmieniała godziny transmisji prywatnej,aż zaczeła ściemniać,że coś się popsuło i nie będzie,a prawda jest taka,że nie było chętnych.
I tradycyjne brednie o odchodzeniu,skutecznie obrzydza kłamstwami swoje transmisje.


msn pisze:
Goscforum pisze:Kłamczucha pisała cztery dni temu,że w piątek jedzie na 3 dni do zakonu
:rofl:


wieczna chcica pisze:Wracajac do wczorajszej transmisji.
Udawany odbierany telefon, tak tak zaraz sie bede zbierac, bo siedze jeszcze na transmisji :acute:
Jupiiii nareszcie ktos mnie zaprosil na imprezke :dance3:
Mowiac ze za 3 minuty musi isc sie ogarnac,siedziala jeszcze z pol h :laugh3:
Ufffffffff wyszla z transmisji (chyba poszla srac) :sarcastic:
Wrocila :mrgreen:
Siedziala dosc dlugo,piszac ze nie bedzie jej dosc dlugo, chyab wroce w srode :cray:
I dalej koleczko e-modelki sie bedzie nakrecalo :rofl:
PS.
Patrzac na nia smiac sie chce jaka debilke z siebie robi,smieje sie pol h z czegos udajac zajebista :geek: az rynce opadajo


Kelner z Słodka & Friends pisze:
Jak widać Słodka jest osobą publiczną - artystką nadająca na ShowUp.tv i bizneswoman.
Natomiast Sąd Najwyższy doprecyzował w 2007 r., sygn. I CSK 134/07, kto znajduje się w sferze zainteresowań opinii publicznej. „Określenie »grono osób powszechnie znanych«, obejmuje osoby, które wprost lub w sposób dorozumiany godzą się na podawanie do publicznej wiadomości wiedzy o swoim życiu. Nie są to jednak tylko aktorzy, piosenkarze lub politycy, lecz także osoby prowadzące inną działalność, na przykład gospodarczą lub społeczną”.

Powtórzę, stajesz się osobą publiczną w momencie stania się użytkownikiem internetu i na pewno kiedy zostajesz przedsiębiorcą.

Źródło: Kiedy stajesz się osobą publiczną?


HenryChinaski1 pisze:JA JUŻ BYŁEM U URNÓW I ZAGŁOSOWAŁEM ZGODNIE Z SUMIENIEM NIECH MNIE JEZU KRÓL POLSKI MA W SWEJ OPIECE


HenryChinaski1 pisze:No więc mam baniszcze u Słodkiej, ale nie przeszkadza to jej mnie tam odbanowac na chwile, przesłac PW i znowu zabanować, zebym nie odpowiedział
dostałem cos takiego

brzydka_slodka987: ojj... mam też dobrą wiadomość dla Was przekaż goldiemu, że te nagrania jako kelner_slodka coś tam dalej to był kolejny jego błąd :d namierzone bajoo

Ponieważ nie moge odpisac na showup.tv odpiszę tutaj, bo wiemy, ze czytasz i skrinujesz tu wszystko
Droga Słodka
Pragnę Cie poinformować, ze my również przesłaliśmy te nagrania do policji.
Pragnę Cie poinformować, ze jako obywatele mamy prawo składać skargi na policji na pewne działania
Pragnę Cię poinformować, że taka skraga na Twoje działania, które policję musiały skłonić do wszczęcia postępowania wyjaśniającego, została złożona Do Komendy Wojewódzkiej
Pragnę Cię poinformować, ze zostały tam wyłuszczone paragrafy z Kodeksu Karnego, które naszym zdaniem, zostały przez Ciebie "złamane", zostały również podkreslone Twoje wypowiedzi dotyczące ewentualnego w tym wszystkim wykorzystania Twoich znajomości i koneksji na policji.
Pragnę Cię poinformować, że podzieliliśmy się również naszymi spostrzeżeniami dotyczącymi Twoich zachowań, które mogą sugerować manię oraz coś co nazywa się obłędem pieniaczym, u Ciebie w dość specyficznej formie.
Pragnę Cię poinformować, ze Komenda Wojewódzka przekazała nasza skargę z odpowiednią adnotacją do Komendy która prowadzi postępowanie wyjasniające, do wykorzystania w prowadzonym postępowaniu oraz, jak zaznaczono, do ewentualnego wszczęcia postępowania przygotowawczego w kierunku sygnalizowanych czynów zabronionych - TWOICH CZYNÓW ZABRONIONYCH SŁODKA.
Sama skarga została odntowana w Komendzie Wojewódzkiej.
Pragnę Cię poinformowac, ze załączylismy też dość bogaty materiał dowodowy.
To w zasadzie tyle z mojej strony, choć mógłbym sie tu rozpisywac..... - tylko po co.
Pozdrawiam


opium01 pisze:dodalabym coś tu ale troche sie cuykam


od_taaki pisze:
HenryChinaski1 pisze:No więc mam baniszcze u Słodkiej, ale nie przeszkadza to jej mnie tam odbanowac na chwile, przesłac PW i znowu zabanować, zebym nie odpowiedział
dostałem cos takiego

brzydka_slodka987: ojj... mam też dobrą wiadomość dla Was przekaż goldiemu, że te nagrania jako kelner_slodka coś tam dalej to był kolejny jego błąd :d namierzone bajoo

Ponieważ nie moge odpisac na showup.tv odpiszę tutaj, bo wiemy, ze czytasz i skrinujesz tu wszystko
Droga Słodka
Pragnę Cie poinformować, ze my również przesłaliśmy te nagrania do policji.
Pragnę Cie poinformować, ze jako obywatele mamy prawo składać skargi na policji na pewne działania
Pragnę Cię poinformować, że taka skraga na Twoje działania, które policję musiały skłonić do wszczęcia postępowania wyjaśniającego, została złożona Do Komendy Wojewódzkiej
Pragnę Cię poinformować, ze zostały tam wyłuszczone paragrafy z Kodeksu Karnego, które naszym zdaniem, zostały przez Ciebie "złamane", zostały również podkreslone Twoje wypowiedzi dotyczące ewentualnego w tym wszystkim wykorzystania Twoich znajomości i koneksji na policji.
Pragnę Cię poinformować, że podzieliliśmy się również naszymi spostrzeżeniami dotyczącymi Twoich zachowań, które mogą sugerować manię oraz coś co nazywa się obłędem pieniaczym, u Ciebie w dość specyficznej formie.
Pragnę Cię poinformować, ze Komenda Wojewódzka przekazała nasza skargę z odpowiednią adnotacją do Komendy która prowadzi postępowanie wyjasniające, do wykorzystania w prowadzonym postępowaniu oraz, jak zaznaczono, do ewentualnego wszczęcia postępowania przygotowawczego w kierunku sygnalizowanych czynów zabronionych - TWOICH CZYNÓW ZABRONIONYCH SŁODKA.
Sama skarga została odntowana w Komendzie Wojewódzkiej.
Pragnę Cię poinformowac, ze załączylismy też dość bogaty materiał dowodowy.
To w zasadzie tyle z mojej strony, choć mógłbym sie tu rozpisywac..... - tylko po co.
Pozdrawiam
Ostatnimi czasy mając nieco więcej czasu pochyliłem się nad zachowaniem Słodkiej sięgając przy tym po wiele mądrych i mniej mądrych ksiąg
i mnie to wygląda na klasyczny przypadek opętania przez moce piekielne.
Tutaj egzorcysty trzeba i modłów o uwolnienie zbłąkanej duszy słodkiej z objęć szatana a nie śledczych i prokuratorów.


komin pisze:Myślę ze cala sprawa wkrótce sama się rozwiąże ponieważ wczoraj bylem świadkiem jak Słodka zapowiedziała ze już "na dniach" odchodzi z SU ponieważ, cytuje: "swoje sprawy załatwiłam, wiec mogę odejść, nic mnie już tutaj nie trzyma". Jak powszechnie wiadomo ta wspaniała modelka nie rzuca slow na wiatr, nie strzępi niepotrzebnie języka i wogole na jej słowie polegaj jak na Zawiszy...czy jakoś tak...


od_taaki pisze:
komin pisze:Myślę ze cala sprawa wkrótce sama się rozwiąże ponieważ wczoraj bylem świadkiem jak Słodka zapowiedziała ze już "na dniach" odchodzi z SU ponieważ, cytuje: "swoje sprawy załatwiłam, wiec mogę odejść, nic mnie już tutaj nie trzyma". Jak powszechnie wiadomo ta wspaniała modelka nie rzuca slow na wiatr, nie strzępi niepotrzebnie języka i wogole na jej słowie polegaj jak na Zawiszy...czy jakoś tak...

komin ty trollu przebrzydły o mało się herbatą nie oblałem przez ciebie.
:lol2: :lol2: :lol2: :lol2:


RelaxNaSu pisze:widze ze mozna krecic z 5 odcinkow trudnych spraw :D,. Czlowiek jedzie swieczki zapalic , kilka dni urlopu a tu takie dramy :D. Nastepnym razem prosze o info na telefon!


faraon pisze:Tytuł tematu powinien brzmieć "Taśmy z restauracji Słodka i konfidenci" wszyscy siebie warci - przyjemnego babrania się w gównie życzę


Admin pisze:Adminka również została zaszczuta przez Słodką i zrezygnowała ze swojej funkcji na forum :cray:
gdyż nie chce być kolejną po KOCURKU "malowaną pizdą na komendzie".

Poniżej fragment czatu z nocnej transmisji Eks Adminki, na którą wpadła Słodka.
Wysłała jej też Prywatne Wiadomości oraz pisała maile na kontakt ShowSu ... to była Długa Noc.

kierownik_piwnicy: dziędobrywieczór
monakoVIP: elo mano
brzydka_slodka987: cześć kierownik, znowu zaczynacie?
brzydka_slodka987: koledzy się nie słuchają czy już władzę straciłeś?
monakoVIP: kto to ?
brzydka_slodka987: tym razem, radzę posłuchać mojej prośby i zaprzestać nękania mnie jako forum
brzydka_slodka987: oficjalnie adminko
kierownik_piwnicy: @monako co ta dziewczyna ma w głowie?
brzydka_slodka987: przestańcie mnie w końcu nękać
monakoVIP: siarke i chlor
brzydka_slodka987: i wypisywać fakty z życia osobisteo
brzydka_slodka987: zajmijcie się sobą
brzydka_slodka987: żarty się skończyły pozdrawiam
brzydka_slodka987: a dobrze wiemy kto się kryje pod nickiem adminka
Niech Pan pamięta jeden błąd i policja Was znajdzie a w tedy konsekwencje poniesie cały zespół administracyjny za współdziałanie.


kopia archive.today


Strona 6
**Pokaż Spoiler**
nobody69 pisze:Chwila moment, nigdy nie widziałem żeby Adminka cokolwiek gadała przeciwko słodkiej, więc o co ta się sapie?


Admin pisze:nobody69, ale Adminka należała do zespołu administracyjnego, i Słodka napisała jej że nie odpuści ...

i faktycznie ciągle nas nęka:
Panie administratorze ja przestrzegam prawa. Poinformowałam cały zespół administracyjny o zaprzestaniu mnie nękania wiec proszę przestać. To moja ostatnia wiadomość do Pana gdyż obawiam się, że Pan nie widzi nic i z wszystkiego się śmieje, ale spokojnie wszystko się wyjaśni.

Wysłane z iPhone'a

to akurat najdelikatniejsza wiadomość w jej wydaniu.


( - )( - ) pisze:
Admin pisze:nobody69, ale Adminka należała do zespołu administracyjnego, i Słodka napisała jej że nie odpuści ...

i faktycznie ciągle nas nęka:
Panie administratorze ja przestrzegam prawa. Poinformowałam cały zespół administracyjny o zaprzestaniu mnie nękania wiec proszę przestać. To moja ostatnia wiadomość do Pana gdyż obawiam się, że Pan nie widzi nic i z wszystkiego się śmieje, ale spokojnie wszystko się wyjaśni.

Wysłane z iPhone'a

to akurat najdelikatniejsza wiadomość w jej wydaniu.

to kto teraz będzie losował?
Ola miała szczęśliwą rękę dla mnie :cray:


NoToTenTegoTen pisze:chora psychicznie jest działa w amoku nie interesuje ją kto jest kto byle by straszyć pozwami mam nadzieje że kiedyś dostanie dożywocie w psychiatryku bo to ciężki przypadek


Adminka pisze:
Kod: Zaznacz cały
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


komin pisze:eee tam... Slodka sie pewnie dzisiaj kapnęła ze tak naprawde za wszystkim stoi Ruger... dzisiaj rano zapomnial ze jest na koncie Admina i sie przywital zwyczajowym "Hej ekipa!" ...wydalo sie :P


HenryChinaski1 pisze:Bez kitu.. teraz to ja juz nie wiem o czym ona pierdoli
Ja to widzę, ze to jest tak, ze ona sama chyba skrinuje te swoje żale i dołącza do materiałów, ze tak się zali, ze kurwwa niby zycie zniszczone
W taki sposób ze mną rozmawiała na priwie jaki wzięła i na sympatii
Zdecydowanie miałem wrażenie, ze cała rozmowa jest prowadzona pod skriny i zeby mnie złapac na czymś niby
taki kurwa lament bezpodstawny, bezdowodowy..
To jest chyba na zasadzie jakiejś pojebanej Goebbelsowskiej metody powtórzeń...., ze to niby kurwa ma stac sie prawdą
Serio, ale pojebało ja juz dokumentnie
JAkby kurwa jakieś niepowidzenia życiowe chciała zrzucic na cały swiat i to złe foro i tych złych ludzi i tych wszystkich...
te kregi widzę się rozszerzają
Słodka idz do lekarza i porozmawiaj z nim o Haloperidolu.. może jak Ci zakurwi jakąs konkretna dawke to Cie spacyfikuje
Mnie jak miałem schizy po przećpaniu koką doprowadziło to do porządku w jedna dobę plus porzadne przespanie - a też mi sie wydawało, ze wszyscy na mnie dybią
Zalecam i Tobie - oczywiscie skonsultuj sie z lekarzem

I pamietaj.. jako osoba powszechnie znana jesteś poddana pod osąd
I zebys się zesrała to ludzie będą dalej o Tobie pisac
a jak bedziesz podkręcać - to będa pisac jeszcze wiecej
taki los showupowej celebrytki
i nie zasłaniaj się debilnym tłumaczeniem o RODO
Bo według Twojej wykładni nikt by nie mógł pisac o niczym
Wiec pogódź się z tym - a jak nie to wypierdalaj - kamerki nie są dla Ciebie i Ci szkodzą.. im szybciej to zrozumiesz tym lepiej dla Ciebie.


nobody69 pisze:Łooo, no jak już Heniu stracił cierpliwość i przestał ironizować to wiedz, że coś się dzieje. Znaczy się jest już grubo :-P


ANKIETA - zakaz wypowiedzi na temat brzydka_slodka987 str.1 - kopia archive.today[/quote]

HenryChinaski1 pisze:Hue, hue
Update
Słodka dorwała mojego insta :-)
Najpierw zaczeła mnie obserwować z nicku bardzo podobnego do swojego imienia i nazwiska, który zamieniła poźniej na nick zblizony do mojego tutaj jakies cinaski1235543
Później dostała ataku na swojej transmisji i zaczęła robic jakies wycieczki w strone mojego syna u siebie na trans, ze młody chłopak, ze ja ją wpycham w jego objęcia.. no takie durnoty bez ładu i skladu, głownie chcodziło o to, zebym sie zorientował, ze ona wie ile lat ma mój syn, bo jest na kilku zdjęcich na insta, co prawda tyłem itp.. nie wiedziałbym o tym, ale Admin zaczał wklejac na czata jej wylewy o mnie to polazłem tam na nielogu.. no faktycznie pisze o mnie i o synu...prowadzi jakieś gierki słowne ze swoimi przydupasami.. w sumie nuda... to wylazłem od niej
Potem w koncu przyszedł czas na insta na akcje.. więc dostaje od niej komentarz pod zdjęciem.. "mrrr... można się z panem jakoś umówić"...hehe... no można slodka.. można...lol
Potem dostaje tu pw od jednego kolegi
Załatwisz mi chinaskiego numer? Dam Ci za to żetony?

Znak zapytania po stwierdzeniu "Dam Ci za to żetony" stawia jednak taką operację.. hmm.. własnie pod znakiem zapytania...heh
Słodka bloknałem cie na tym insta i zamieniłem konto na prywatne - głównie po to, zebys nie odpierdalała jakiś grubszych manian
Co do telefonu Słodka.. próbuj, drąż.. kilka osób ma tu mój numer telefonu.. kilka wie nawet jak się nazywam i kim jestem.. także naprawdę kropla drąży skałę. SŁodka...heh
Co do insta.. Słodka.. ja nie wiem...., ze ty sie jeszcze nie zdązyłas zorientowac, że ja mam w dupie :-), że pracuje sam, że Ci co mnie znają to wiedzą, że jestem z deka pierdolniety, że mój syn wie, że tu pisze, że wie, ze czasem jak sobie przyjaram, to rzadko, ale wejde na showup,...zorientuj się w koncu, że jestem osobą ciut wyalienowaną, lekko aspołeczną i jak ty chcesz u mnie jakis dygot wywołac, że masz mój insta.....heh.. kurwa ..jaka żenada....lol
Jeszcze te podchody w pisaniu.. na trans, te nicki na insta, te płacenia za mój numer.. Słodka, Słodka, Słodka - coraz bardziej się zjebujesz mentalnie.. weż tam zrób z tym fuckberry - wolverine jakieś conference call.. i może jednak raczej nie starajcie sie pogrążąć w tym waszym spierdoleniu.. bo nawet pisac zaczynacie podobnie.. nawet ten twój podpis pod nickiem na insta "ajaćajajajjaj", ze kurwa to mnie ma boleć jakoś?...ehhhhh
Ja pierdole .. jestes gorsza od karola z kalisza co se pociał morde jak popek...
Złą drogą idziesz i nic dobrego z tego dla ciebie nie wyniknie - to twoje spierdolenie wyprowadzi cie kiedys na manowce.
Kod: Zaznacz cały
 Zawartość dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.


PrezesBiedronki pisze:




goldie pisze:
beznadzieja pisze:Administracja tego forum mimo wszystko powinna dbac o ład i porządek . Wywalać niepotrzebny hejt i pastwienie. To jest Wasze forum , ja jestem tylko zwyklym użytkownikiem . Jednakże niektóre tematy to jest kpina. Służą do wylewania żali użytkowników- ale nie maja na celu konwersacji tylko hejtu .Zwyklego internetowego hejtu .Temat Toxic ,Pauli, Słodkiej i jeszcze parę innych tematów . To się sprzedaje , to się reklamuje .To można podciągnąc pod kolejny temat na Blog . To Was naraża . Przyzwalanie na ten internetowy hejt . Caly nazdor na forum moim zdaniem powinien być wysoce obiektywny , nie karmiący się kolejnymi bzdurnymi hejtami . Jeżeli byłyby usuwane foty z twarzami i jakieś inne chore akcje ,które tu maja miejsce - byłoby czyściej .

Wiem ,że to jest prywatna strona , i że każdy robi co uważa . Zastanówcie się przez chwilkę admini i Henry ty szczegolnie . Ciśniecie bekę z użytkowników. i ktoś prędzej czy później zrobi tu sztos. Po coWam to? Nie prościej pogrozić paluchem ,że temat idzie w złym kierunku ? Nie mówię tutaj o cenzurze ,ale o tym ,żeby niepotrzebny stalk opanować . Tematy na bloga są glownie czerpane z "sensacji " - no i spoko .Checie tak to piszcie tak , nie zdziwcie się jednak- bo prędzej czy później będą tego konsekwencje . Na przykładzie Harda, upubliczniacie i przyzwalacie na udostępnianie jego wizerunku , na hejtowanie .


Teraz tak , hejotwane dziewczyny . Po pierwsze popatrzcie przez chwile w lustro i zastanowcie się uważnie .Czy aby na pewno nie jesteście winne tych zadym ? Są na forum i na showupie dziewczyny ,które mimo nieprzyjemnych komentarzy potrafią jedno od drugiego oddzielić ? Agresja w tym wypadu tylko Wam zaszkodzi . Jeżeli uważacie ,że ktoś Was stalkuje to nie musicie publikować calemu światu screenow , zdjec i innych pierdolet tylko od razu zgloscie sprawe do wlasciwego urzędu .Musicie mieć jednak na uwadze ,ze przetrzepia Wam wszystko . Kompy telefony itd. Więc jeżeli nie jesteś " czysta " to lepiej zamknij sprawe i wypowiadaj się dyplomatycznie żeby temat zakończyć .

Odnoszę czasem wrażenie ,że tutaj jest swój wart swojego .

Człowiek człowiekowi wilkiem a kiwi, kiwi kiwi :D
pisać tak długie wywody to każdy umi, a spacji używać to już nikt

<Musicie mieć jednak na uwadze ,ze przetrzepia Wam wszystko . Kompy telefony itd > pani prokurator a ja mam pejdżer


Kelner z Słodka & Friends pisze:Wczoraj Słodka (brzydka_slodka987) podała dane Kocurka (KOCUREK272) na swojej transmisji i znowu zadzwoniła do Fuckerberry/Wolverine, aby wszedł na forum i specjalnie podjudzał forumowiczów, czyli ciąg dalszy prowokacji pod screeny.

Poniżej zamieszczam wybrane cytaty z archiwum mini-czatu, fragment z jej transmisji oraz nagranie jednej rozmowy. Jak widać Słodka i Fuckerberry są bardzo szczęśliwi i śmieją się. Oceńcie sami kto kogo stalczy i nęka.


Fuckerberry - 18 lis 2018, 23:38
szczekaj szczekaj kundlu do kolegów, w końcu cię któryś wyda słodkiej :lol:

Fuckerberry - 18 lis 2018, 23:53
najpierw robisz , potem myślisz i tu jest twój błąd za który przyjdzie zapłacić

Fuckerberry - 18 lis 2018, 23:56
za to są inni ludzie i służby od tego

Fuckerberry - 18 lis 2018, 23:57
slodka ci się jeszcze czkawką odbije :)

Fuckerberry - 19 lis 2018, 0:00
widziałem dowody, jest na ciebie cała litania 8-)

Fuckerberry - 19 lis 2018, 0:10
slodka może wam masaż prostaty zrobić - bejsbolem :)

Fuckerberry - 19 lis 2018, 0:19
ntt co do kocurka to ona sama i jej fani najeżdzali i obrażali słodką jak ta jeszcze siedziała w pokoiku grzecznie i puszczała muzyczkę więc nie pierdziel chłopie że to ona coś zrobiła kocurelli

Fuckerberry - 19 lis 2018, 0:21
goldie przynajmniej ci kocurella popuściła szpary za te akcje? ;P

Fuckerberry - 19 lis 2018, 0:45
ntt słyszałem że słodka ma twój nr, ale nie odbierasz

Fuckerberry - 19 lis 2018, 0:47
157368***

Fuckerberry - 19 lis 2018, 0:56
zacznijcie myśleć własnymi mózgami to może będzie dla was jeszcze nadzieja przetrwać na tym świecie

Fuckerberry - 19 lis 2018, 0:56
to życzę wam nie(miłych) niespodzianek w Nowym Roku :)

Fuckerberry - 19 lis 2018, 1:03
ntt ciebie nikt nie szuka

Fuckerberry - 19 lis 2018, 1:04
to głowa goldiego spadnie :)

Fuckerberry - 19 lis 2018, 1:04
i pierdolnie o posadzkę :lol:

Fuckerberry - 19 lis 2018, 1:13
martwcie się lepiej o swojego sierściucha ;p

NoToTenTegoTen - 19 lis 2018, 1:20
słodka podaje dane na transmisji

Fuckerberry - 19 lis 2018, 1:21
ntt jednak chcesz być poszukiwany? :)

NoToTenTegoTen - 19 lis 2018, 1:22
podała dane Kocurka na transmiji

NoToTenTegoTen - 19 lis 2018, 1:24
no i słodka masz pozew o ujawnianie danych

NoToTenTegoTen - 19 lis 2018, 1:24
rodo cie kurwo dopadnie

goldie - 19 lis 2018, 1:26
ta pizda podala dane kocura teraz

Fuckerberry - 19 lis 2018, 1:31
głupi jesteście bardziej niż to przewiduje ustawa

Fuckerberry - 19 lis 2018, 1:34
zacytuję klasyka: was kurwa nie można sądzić, was trzeba leczyć...

Fuckerberry - 19 lis 2018, 1:37
akurat miałem zamiar iść, normalni ludzie chodzą do pracy rano :) a wam pasożyty społeczne życzę chu... nocy

Fuckerberry - 19 lis 2018, 1:46
idź na marsz kod-u ćwoku, tam się nadajesz ze swoim pojęciem o historii

NoToTenTegoTen - 19 lis 2018, 1:47
słodka za podawanie danych język ci bog upierdoli

Fuckerberry - 19 lis 2018, 1:49
widzę goldie ze ci żyłka pulsuje

Fuckerberry - 19 lis 2018, 1:49
zawału tam nie dostań

Fuckerberry - 19 lis 2018, 1:49
bo kogo słodka potem poda do sądu

Fuckerberry - 19 lis 2018, 1:52
wasza ręka sprawiedliwości może dosięgnąć szczotki do klopa co najwyżej

Fuckerberry - 19 lis 2018, 1:57
z tego co widzę to ona nie, ale ty z pewnością potrzebujesz specjalisty

goldie - 19 lis 2018, 2:06
po co ona pisze dane kocura ?


( - )( - ) pisze:ja nie wiem co jest nie tak z tą dziewuchą, że jak ktoś po niej jedzie ona od razu uderza w Kocurka
[i]kelner [/i]masz to w jakiś sposób zapisane jak podaje dane Kocurka, to ją podpierdol do SU, że takie coś ujawnia to może bana wyłapie.
szkoda, że Kocurek jest taka bezkonfliktowa, bo mogłaby pójść do tych psów co ją przesłuchiwali i to zgłosić i trochę szumu narobić, żeby to słodka teraz się tłumaczyła skąd ma jej dane to może by opium01-pompek-złodziej... itd w końcu wpadł.


faraon pisze:Z tego wczorajszego cyrku najlepsze było to , że gadała przez telefon z jakimś typem myśląc ze na głos wyłączony... :lol:


NoMoreMoney pisze:Bany to ShowUp chętnie rozdaje,
szkoda tylko, że nie tym użytkownikom, którzy rzeczywiście i bez najmniejszej wątpliwości na nie zasługują.
Ileż to razy były zgłaszane do moderacji takie zachowania jak :
- podawanie prywatnych danych
- wstawianie prywatnych zdjęć
- tworzenie nicków bezpodstawnie szkalujących itd. itp.
I jak widać do tej pory nic się nie zmieniło. Ci co to robią nadal czują się bezkarnie, bawiąc się w najlepsze.

Zgodzę się - możliwe, że narobienie szumu na Policji coś by dało.
Z tym, że z tego co zaobserwowałem Kocurek jest najzwyczajniej w świecie zmęczona już tym wszystkim.
Choć moim skromnym zdaniem powinna zadbać w końcu o siebie.


komin pisze:
faraon pisze:Z tego wczorajszego cyrku najlepsze było to , że gadała przez telefon z jakimś typem myśląc ze na głos wyłączony...
Hah :D o nie, ona dobrze wiedziala ze ma glos wlaczony, to jest element jej gowniarskiej gry w ktora niestety wszyscy gramy. Kocurek najwyrazniej niema ochoty na te zabawy niestety gorzka na dziesiatki sposobow prowokuje zeby ja do swojego gowna wciagnac. Foro wcale nie pomaga napedzajac gorzkiej fejm, niewazne jaki, ale fejm. Tylko o to gorzkiej chodzi. Za kazdym razem gdy zaczynamy ja ignorowac ona jakas szczeniacka prowokacja sprawia ze znow o niej glosno ... i tak do zajebania. Ona robi z nami (z foro) co chce. Kto by jej sluchal powazniej na tej niszowej transmisji ktora ma na SU? A tak, zadymka na foro, procesy, oskarzenia, prokuratury, chuj wie co jeszcze... gorzka swietnie sie bawi. Pomijam juz czy te jej zaczepki wynikaja z tego ze jest niezrownowazona psychicznie, czy po prostu glupia...moze jedno i drugie. To jest w zasadzie nieistotne. Nie wiem czemu powaznie traktujecie slowa laski ktora od trzech lat niemal codziennie "odchodzi" z SU... Ja wiem ze ona jest jak taka letnia żwawa mucha... lata, bzyczy, wkurwia a do tego ciezko zajebac bo robi szybkie uniki. A to trzeba przewietrzyc, wygonic za okno i szczelnie pozamykac dostep do pokoju. Mozna ew, zagazowac ale cos nam ta wersja ewidentnie nie wychodzi.


nobody69 pisze:Dlatego uwazam, że Badama ma tutaj całkowitą rację, najlepszym rozwiązaniem (o ile może być najlepsze, może po prostu najzdrowsze dla foro?) byłoby zamknięcie wszystkich jej tematów, może nawet usunięcie, banowanie jej jak tylko się tu pojawi i całkowity ignor.


Fapka pisze:Najłatwiej jest oceniać kogoś kogo nie znamy,
Najłatwiej jest krytykować osobę której nie znamy,
Najłatwiej jest niszczyć dla własnej przyjemności.
Dziękuję za te obrazy, hejty,filmy w moją stronę zwłaszcza od osób, które się boją konsekwencji swoich czynów.


kopia archive.today
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




NoMoreMoney, nie wiem czy wiesz ale nielegalnie wstawiłeś kopię tego tematu, ława oskarżonych się znowu powiększy, niedługo miejsca zabraknie :)
LEON LXIX




:)
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości