Program Partnerski - otrzymane żetony

Jak korzystać z portalu? Problemy dotyczące forum? Napisz tutaj co Ci sprawia trudność.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Dzien dobry
Od pewnego czasu otrzymuje dodatkowe zetony za "program partnerski" czyli ktoś musiał zalozyc konto z mojego ref-linka i gdy on zakupuje żety to % z tego zakupu wpada do mnie, ale nietety kompletnie nie wiem kto to a w profilu nie widze mozliwosci, aby to sprawdzić. Czy da się do tego jakoś dojść? Albo czy administracja portalu udzieli mi takiej informacji?
Awatar użytkownika
Pola
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 27 paź 2019, 15:43
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Tak i nie.
Generalnie nie masz takiej informacji, bo SU uwielbia umywać się od dzielenia się informacjami posiłkując się "RODO" jako argumentem...
Ty sama widzisz jedynie +1 do liczby zarejestrowanych osób w programie partnerskim. Jeżeli to zauważysz, to powinnaś założyć nowe konto i sprawdzić liczbę uid na profilu. Ziomek będzie miał podobną liczbę.
Następnie

Potencjalnie może być korelacja w postaci - dostajesz żetony z PP i niedługo po tym jeden powtarzalny nick często Cię odwiedza.
To by było piękne rozwiązanie, gdyby większość facetów tylko u jednej brała priv :D

Niestety, tu masz absolutne 0 pewności, że znajdziesz, bo przecież każdy może na dowolne konto przelewać żetki. Więc ktoś może ładować na nowym, byś miała 10% jego doładowania w gratisie, a może chodzić na jakimś starym nicku.
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 12:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Pola pisze:Dzien dobry
Od pewnego czasu otrzymuje dodatkowe zetony za "program partnerski" czyli ktoś musiał zalozyc konto z mojego ref-linka i gdy on zakupuje żety to % z tego zakupu wpada do mnie, ale nietety kompletnie nie wiem kto to a w profilu nie widze mozliwosci, aby to sprawdzić. Czy da się do tego jakoś dojść? Albo czy administracja portalu udzieli mi takiej informacji?

To ja może odpowiem Ci w prosty sposób :) Nie, showup nie daje takiej możliwości, a ewentualne pisanie na ten temat do Boku, to strata czasu.
Awatar użytkownika
MuchomorCzerwony
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 46
Rejestracja: 11 lis 2020, 18:35
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Dział Techniczny



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości