Ban na portalu a nowe konto

Jak korzystać z portalu? Problemy dotyczące forum? Napisz tutaj co Ci sprawia trudność.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Ban na portalu a nowe konto
15 paź 2020, 17:07
Nie dotyczy to SU. Zażądałam na pewnym portalu wykasowania mojego konta. W regulaminie jest napisane, że nie można założyć nowego. W takim razie czy jeśli założę konto ponownie, mam zmienne IP, to mogą się dowiedzieć że to ja?
Awatar użytkownika
bbb
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 222
Rejestracja: 03 lip 2020, 17:20
Podziękował: 81 razy
Podziękowano mu: 59 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


bbb pisze:Nie dotyczy to SU. Zażądałam na pewnym portalu wykasowania mojego konta. W regulaminie jest napisane, że nie można założyć nowego. W takim razie czy jeśli założę konto ponownie, mam zmienne IP, to mogą się dowiedzieć że to ja?

Tak, IP to nie jedyna "dana" do rozpoznawania ludzi.
Najlepiej byłoby przeczytać regulamin by ocenić, a i tak każda "firma" po swojemu go interpretuje - tak jak SU swój, pod swoje zarobki...

Ale raczej jesteś bezpieczna, bo po IP to nie jest jednoznaczne, że to jesteś dokładnie Ty.
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Fapka pisze:
bbb pisze:Nie dotyczy to SU. Zażądałam na pewnym portalu wykasowania mojego konta. W regulaminie jest napisane, że nie można założyć nowego. W takim razie czy jeśli założę konto ponownie, mam zmienne IP, to mogą się dowiedzieć że to ja?

Tak, IP to nie jedyna "dana" do rozpoznawania ludzi.
Najlepiej byłoby przeczytać regulamin by ocenić, a i tak każda "firma" po swojemu go interpretuje - tak jak SU swój, pod swoje zarobki...

Ale raczej jesteś bezpieczna, bo po IP to nie jest jednoznaczne, że to jesteś dokładnie Ty.


No wlasnoe, czy to widac od razu, czy musieliby dojsc do tego, gdyby sie specjalnie dopatrywali. Wiem, ze patrza po adresie mac, ale moze lepiej zalozyc przez vpn? Co radzisz?
Awatar użytkownika
bbb
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 222
Rejestracja: 03 lip 2020, 17:20
Podziękował: 81 razy
Podziękowano mu: 59 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


bbb pisze:No wlasnoe, czy to widac od razu, czy musieliby dojsc do tego, gdyby sie specjalnie dopatrywali. Wiem, ze patrza po adresie mac, ale moze lepiej zalozyc przez vpn? Co radzisz?
Żeby być w 100% bezpiecznym należałoby zmienić dostawcę [albo miejsce zamieszkania] i cały sprzęt :)
Może po prostu napisz do ich supportu? Skoro skasowałaś konto, to możesz chyba nowe założyć...
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Dział Techniczny



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości