Nowa opcja SU-OBS Virtual Cam

Jak korzystać z portalu? Problemy dotyczące forum? Napisz tutaj co Ci sprawia trudność.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Witam, czy ktos moze wie jak uruchomic ta kamerke? Mam OBS, mam plug in Virtual Cam. Wlaczam start na mojej Virtual Cam i probuje odpalic transmisje na SU wybierajac opcje kamerki - OBS Virtual Cam.. I NIC... widnieje niebieski ekran z info, ze brak obrazu...:(
Awatar użytkownika
bbb
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 222
Rejestracja: 03 lip 2020, 17:20
Podziękował: 81 razy
Podziękowano mu: 59 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


bbb pisze:Witam, czy ktos moze wie jak uruchomic ta kamerke? Mam OBS, mam plug in Virtual Cam. Wlaczam start na mojej Virtual Cam i probuje odpalic transmisje na SU wybierajac opcje kamerki - OBS Virtual Cam.. I NIC... widnieje niebieski ekran z info, ze brak obrazu...:(
W związku z update'm 26.0.0, dodatkowy plugin na "emulację" kamerki nie jest konieczny - zatem nie trzeba w "Tools -> Virtual Webcam" startować...

Dodaj źródło obrazu...
Obrazek
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Fapka pisze:
bbb pisze:Witam, czy ktos moze wie jak uruchomic ta kamerke? Mam OBS, mam plug in Virtual Cam. Wlaczam start na mojej Virtual Cam i probuje odpalic transmisje na SU wybierajac opcje kamerki - OBS Virtual Cam.. I NIC... widnieje niebieski ekran z info, ze brak obrazu...:(
W związku z update'm 26.0.0, dodatkowy plugin na "emulację" kamerki nie jest konieczny - zatem nie trzeba w "Tools -> Virtual Webcam" startować...

Dodaj źródło obrazu...
[ Obrazek ]

Dziekuje, tylko ze dalej nie wiem co mam zrobic, zeby zaczac transmisje :( Jak nadaje na CB to po prostu mam wbity klucz z mojego konta i wciskam w OBS rozpocznij stream... A tutaj co mam zrobic? Dodalam nowe zrodlo, czyli Virtual Cam i loguje sie na SU, wybieram rowniez Virtual Cam jako zrodlo obrazu i widze niebieski ekran z logiem OBS. Tu sie gubie


Dobraaaa juz mam haha ;) myslalam i myslalam i wymyslilam ;)
Awatar użytkownika
bbb
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 222
Rejestracja: 03 lip 2020, 17:20
Podziękował: 81 razy
Podziękowano mu: 59 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Dział Techniczny



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości